Dīleru servissi Amserv un Wess

boliks Reģ.: 22.03.2004

Ir parādījusies dilemma uz kuru servisu braukt, lai veiktu lielo 90t apkopi. Kādas atsauksmes, pēc pašreizējiem aprēķiniem izskatās, ka Amserv ir lētāks. Vai ir kādam bijusi pieredze?

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Par cenām nezinu, bet par attieksmi unkval;itāti esmu dzirdējis, ka Wess esot labāks.

Pirmajā reizē es droši vien izvēlētos to, kurā ērtāk nokļūt!

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

ir bijusi regulara darisana ar Wess uz jurmalenes.

Riktigi patik. nav bijusas problemas. attieksme laba.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Ir parādījusies dilemma uz kuru servisu braukt, lai veiktu lielo 90t apkopi. Kādas atsauksmes, pēc pašreizējiem aprēķiniem izskatās, ka Amserv ir lētāks. Vai ir kādam bijusi pieredze?

vispār nekādas...

gribēju mainīt auto, patika amserva (Edgars, laikam) attieksme... pastāstīja kto, gde, kogda... ja kādreiz iznāks lietot Toyotu, tad, laikam, tik pie viņiem...

P.S. patīk lapā redzamās apkopju izmaksas...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es atkal izmantoju Amserv pakalpojumus - esmu apmierināts, bet izvēlējos šos jo vienkārši ērtāk pie jamiem nokļūt no darba - var kaut ar kājām aiziet. Wessā atkal tā kā atlaides būtu, bet nu mljin no centra fisties uz jebkuru no diviem saloniem, un pēcāk auto atkal pakaļ - nu nav forši.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Man ne viens ne otrs nav ērti - kopjos pie Amserva kā dīlera. A savādāk stulbi - pats servis taisnā līnijā vairāk par 600 metriem nebūs, a aizbraukt, atbraukt tā vai tā pusstunda.

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Izmantoju Amserv Krasta. Izvēlējos jo tuvak. Attieksme patīk. nav par ko piesieties. viss zolīdi, sms pirms un pēc, pieņemšanas birojs kā bankā, arī serviss aiz stikla, ja gribas vari skatīties kā strādā, ja īsais remonts tad tikmēr var iepaikot ēdnīcā. Meistari pirms sēsties iekšā uzvelk prežus gan un stūres gan sēdekļa. Pēc pirmā apmeklējuma pazvanīja un noanketēja. Var just ka par klientu itkā rūpējas. Bija pat 2 gadījumi kad ieteica hadenei pāris lietas pagaidām vēl nemainīt un naudu netērēt, kaut gan biju 100% pārliecināts ka liks mainīt.

Citos neesmu bijis, bet arī objektīvu iemeslu mainīt nav. Darba un detaļu izmaksas pieļauju ka ir līdzīgas visur.

Vienīgi jāatzīst ka eļļas maiņas un citus sīkumus daru citur, jo tomēr lētāk.

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Amserv . Tikai un vienīgi .

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

aeg rakstīja: Amserv . Tikai un vienīgi .

tāpēc ka....??

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Savuu avensis esmu dzinis us jūrmalenes vesu, pagajušogad vismaz bija ok, piezvanīju un sarunāju taja pašā diena, vakarā viss bija kārtībā.

Man jau liekas, ka dzen kur tuvāk un necakarējies.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pašam pirkts amservā tapēc tur , ir tikai eļla mainīta un priekšējais stikls , un viss bij ok , es pievienojos tiem kuri iesaka tuvāko

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Izvēlējos Amserv nekā slikta nevaru teikt (izņemot to ka ºemontdarbu dēļ pagrūtāk ar auto novietošanu) pārējais ir OK arī cipars patīkami pārsteidza

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Man ne viens ne otrs nav ērti - kopjos pie Amserva kā dīlera. A savādāk stulbi - pats servis taisnā līnijā vairāk par 600 metriem nebūs, a aizbraukt, atbraukt tā vai tā pusstunda.

Mazgabarīt prāmi jāiegādā domājams Amserv pusē kur pietauvot jau ir, tikai savā glā k-kas jāizštuko.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti