Saskaņotais paziņojums

gg0836 Reģ.: 20.11.2004

Notika ceļu satiksmes negadījums - džeks atpakaļ gaitā iebrauca manai stāvošajai mašīnai sānos - salieca spārnu, durvis, durvis arī patreiz neverās līdz galam (ATspiežas pret saliekto spārnu)

Uztrakstījām saskaņoto paziņojumu. (Vainīgā apdrošināšanas kompānija ir Baltikums)

Cik ilgā laikā tas ir jāiesniedz???

Ko labāk prasīt atlīdzībā - naudu vai remontu???

Ja naudu - tad ko prasīt atlīdzināt - spārna maiņu, krāsošanu...

Kāda kam ir bijusi pieredze???

P.S.

Biju pie meistariem - tie remontu vērtē uz 130 LVL...

 
1 2 3
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja: Vienmēr visos skaidrojumos tiek norādīts, ka saskaņotajā paziņojumā netiek norādīts vainīgais, bet tiek norādīts, ka saskaņotais jāiesniedz vainīgā transportlīdzekļa apdrošinātājam- tātad abiem uzreiz jāvienojas kurš bija vainīgs. Bet ja abi uzskata sevi par nevainīgiem tad kurai aprodošināšanas kompānijai jāiesniedz saskaņotais?

Pēc likuma vainu vērtē apdrošinātājs, tāpēc ir pilnīgi pofig - atzīsti savu vainu vai nē. Ja uzskati, ka vainīgs neesi, vari iet pie pretējās puses apdrošinātāja un, attiecīgi, ja izrādīsies, ka tomēr esi vainīgs, tad būs atteikums.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

jaaanis rakstīja: Vienmēr visos skaidrojumos tiek norādīts, ka saskaņotajā paziņojumā netiek norādīts vainīgais, bet tiek norādīts, ka saskaņotais jāiesniedz vainīgā transportlīdzekļa apdrošinātājam- tātad abiem uzreiz jāvienojas kurš bija vainīgs. Bet ja abi uzskata sevi par nevainīgiem tad kurai aprodošināšanas kompānijai jāiesniedz saskaņotais?

Pēc likuma vainu vērtē apdrošinātājs, tāpēc ir pilnīgi pofig - atzīsti savu vainu vai nē. Ja uzskati, ka vainīgs neesi, vari iet pie pretējās puses apdrošinātāja un, attiecīgi, ja izrādīsies, ka tomēr esi vainīgs, tad būs atteikums.

mulsinoši tajā spama lapā bija tie punkti -

-Saskaņotajā paziņojumā netiek norādīts vainīgais;

-CSNg izraisītājam saskaņotais paziņojums ir jāiesniedz savā OCTA apdrošināšanas sabiedrībā,

izraisītājs nav vainīgais, tip?

burntheroad Reģ.: 26.05.2016
0 5 Atbildēt

Mācoties (cenzēts), man kārtīgi visu izskaidroja - kā pareizi sarakstīt saskaņoto paziņojumu un no kā uzmanīties, lai nepieļautu rupjas kļūdas to aizpildot. (cenzēts)

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ak jēēē. Vai tiešām pašiem ir lepnums par tādu reklāmu forumā, vairākos topikos?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Es zinu noteikti, ka, ja kādu reizi dzīvē vēl ievajadzēsies ar autoskolām saistītu pakalpojumu, piemēram, izdomāšu kārtot A vai C kategorijas, ar tādu autoskola-eksperts noteikti nesadarbošos. Ko silti iesaku arī citiem. Man pret kantoriem, kas šādi spamo, neciena auditoriju un uzskata citus par lohiem, izveidojas kārtīga alerģija.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Man tas pats, pat pretīgi liekas viņa lapu atvērt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Mini konkurss - cik no spamera 14 plostiem nav spams?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti