kur nopirkt puushamo kraasu / smeeres?

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

varbuut kaads zinaas teikt:

1. man vajadzeetu nopirkt t.s. baloninjkraasu, to kuru pa taisno var puust virsuu kraasojamam prieksmetam. melnu, mateetu, jo melnaaka un mateetaaka, jo labaak. as so dereetu izveele. esmu bijis lielajaa depo un arii krautaa pie rumbulas - izveele vienk nekaada. depo nopirku vienu, kas izraadiijaas iisti mateeta nav, krautaa arii reaali viena sorte, un taa arii neapmierina kraasa vajadziiga lai teleskopa trubu no iekspuses piekraasotu, as so melnums un mateetais finishs ir stipri svariigi, kaa jau teicu.

2. smeerviela. arii teleskopam lasiiju ka aarzemees visi priecaajas par kautkaadaam "superlube" -iisumaa, bezkraasaina vai balta, veelams, silikona baazes smeere, ar plashu darba diapazonu - teiksim np miinus 30 - 40 peec celsija liidz kaadi plus 80 - 100.

nevienu veikalu ar plashu smeermateriaalu izveeli diemzeel nezinu. autoplusaa pasvaka izveele

paldies jau ieprieksh.

PS ir paardoshanaa arii viens teleskops. ne tas kuram kraasu un smeeri mekleeju 130 Ls. ja kaadu interesiiren - info@sten.lv

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

krāsas var dabūt www.rags.lv dajebkādas.

domāju, ka lubrikantu teleskopam arī turpat. Es pirku smērvielu šaujamajam tur - brunox ražojums, baigi labais.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šeit www.autokrasas.lv/... Tev baloniņā iejauks, cik melnu vajag

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Melnu matētu krāsu jebkurā autoveikalā var nopirkt

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt
wilwood Reģ.: 25.07.2008
0 0 Atbildēt

Jābrauc uz Biķernieku ielu 59, tur viss pieejams. Krāsu iepūtīs baloniņā kādu vajag. Bet www.rags.lv nav labs kantorītis!

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Krūzā Jūrmalsa gatvē ir ļoti liela izvēle krāsu baloniņiem apmēram 500 dažādi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

es par bikjernieku ielu...

motip mellaa mateetaa jamajiem ir-100% gan akrila gan alkiida...gan arii termoizturiigaa...un multipurpose grease ar taa pasha razjotaja...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

wilwood rakstīja: Bet www.rags.lv nav labs kantorītis!

kāpēc?

Orfejs Reģ.: 13.09.2008
0 0 Atbildēt

Es par www.rags.lv

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

liels paldies par info!

tagad atliek tik sanjemties uz aizvilkties nopirkt

wilwood Reģ.: 25.07.2008
0 0 Atbildēt

wilwood rakstīja: Bet www.rags.lv nav labs kantorītis!

kāpēc?

_____________

Tāpēc,ka es kādreiz strādāju citā firmā un viņi mums čakarēja visu biznesu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti