Dodge Avenger

Galvenais Reģ.: 02.07.2001

Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

 
1 2
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

Taus krāns reāli saļims , jo 295/30/R18 tur nelien

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Galvenais rakstīja: Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

Taus krāns reāli saļims , jo 295/30/R18 tur nelien

jā, par to nebiju iedomājies

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja pa 20k, tad nepagarina www.dodge.lv/...

Vajag ņemt vismaz pa 30k

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

Avengers ar dīzeli?

mošk beidz apmeklēt piestacijas kafejušņikus?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ja pa 20k, tad nepagarina www.dodge.lv/...

Vajag ņemt vismaz pa 30k

vo, pļā...

laikam teiciens par piestacijas kafejušņikiem varētu būt attiecināms uz mani...

bet tas tokš tik un tā Daewoo sūc....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par ieekonomētajiem 2000 eirikiem vajadzēs pirkt īpašu spoli, kur uzritināt pagarināto krānu....

līdz ar to nekāda ieguvuma pa naudām nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Galvenais rakstīja: Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

Avengers ar dīzeli?

mošk beidz apmeklēt piestacijas kafejušņikus?

vai tad tajā piejūras pilsētā ir stacija???? tu moš gribēji teikt "pieostas krogus"

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Galvenais rakstīja: Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

Avengers ar dīzeli?

mošk beidz apmeklēt piestacijas kafejušņikus?

vai tad tajā piejūras pilsētā ir stacija???? tu moš gribēji teikt "pieostas krogus"

Ir, un tur tagad pat ir vilciens (kāreiz ar dīzelendžinu)!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ja pa 20k, tad nepagarina www.dodge.lv/...

Vajag ņemt vismaz pa 30k

nūūū bet tur jau tā sāls ka maksā it kā 25 gandrīz a es dabonu pa 20 = visas kaķenītes domās ka maksā vismaz 30

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Takšu elementāri. Ja tādā pārsēdīsies no jaunākā S-merša, tad sarausies, ja no Golfa - pastiepsies. Pie tam, vai šīs pepelac nebūs pirmais mūsu ciemā? Ielās kaut kā nav manīti.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Takšu elementāri. Ja tādā pārsēdīsies no jaunākā S-merša, tad sarausies, ja no Golfa - pastiepsies. Pie tam, vai šīs pepelac nebūs pirmais mūsu ciemā? Ielās kaut kā nav manīti.

o jē, tad laikam jāņem Bet whatcar.lv pie šitās mašīnas jau 2 bija izteikušies, tā ka vismaz 2 jau braukā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viens otrs ir manīts arī ielās. Viens ir arī manīts servisā - no US bliezts ievests.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Viens ir arī manīts servisā - no US bliezts ievests.

Ka tik nebūs tas pats, par kuru šeit runa.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Uggga rakstīja: Viens ir arī manīts servisā - no US bliezts ievests.

Ka tik nebūs tas pats, par kuru šeit runa.

nebūs Dīzeļus no ūūsas neved

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Pagarinās pagarinās. Tikai nelaid salonā. Vienu reizi sēdēju iekš Caliber un likās, ka visa apdare taisīta no tā materiāla ar ko bija pārklāti dzelteno ikarusu rokturi virs sēdekļiem. Tie vienmēr bija nolupināti. Karoč Dodge inženieri vāca savu autiņu interjēram.

img220.imageshack.us/...

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Pagarinās pagarinās. Tikai nelaid salonā. Vienu reizi sēdēju iekš Caliber un likās, ka visa apdare taisīta no tā materiāla ar ko bija pārklāti dzelteno ikarusu rokturi virs sēdekļiem. Tie vienmēr bija nolupināti. Karoč Dodge inženieri vāca savu autiņu interjēram.

img220.imageshack.us/...

po, kārtīgam dranduļetam ir jābūt tādam, lai nebūtu žēl skrāpēt, dauzīt un piedirst salonu ;P

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Vecīt, ņem SAABu!

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Bet, ja mazliet nopietnāk vēlāk būs reālas problēmas ar auto pārdošanu otreizējā tirgū, jo šitādi nav cieņā pie mums. Bez tam vērtības zudums arī ir daudz lielāks nekā Eiropas vai japāņu ražojumam. Ņem www.mazda.lv/... ciparu noteikti var dabūt vēl uz leju.

Galvenais rakstīja: Eu, ar šo auto krāns pagarinās vai nē? Man piedāvā iepirkt sxt versiju dīzeli pa 20 k eur, jaunu.

Svarīgi ir dzirdēt expertu par krānu pagarināšanu viedokli, - kuri šai portālā ganās kuplā skaitā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

cap rakstīja: Takšu elementāri. Ja tādā pārsēdīsies no jaunākā S-merša, tad sarausies, ja no Golfa - pastiepsies. Pie tam, vai šīs pepelac nebūs pirmais mūsu ciemā? Ielās kaut kā nav manīti.

o jē, tad laikam jāņem Bet whatcar.lv pie šitās mašīnas jau 2 bija izteikušies, tā ka vismaz 2 jau braukā.

da es, Tavā vietā, neaiztiktu to auto...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja pa 20k, tad nepagarina www.dodge.lv/...

Vajag ņemt vismaz pa 30k

nūūū bet tur jau tā sāls ka maksā it kā 25 gandrīz a es dabonu pa 20 = visas kaķenītes domās ka maksā vismaz 30

maksā jamais kādus 15.... tu būsi nopircis pa 20, bet zaķiem stāstīsi, ka nopirki pa 30 un tagad tev nav naudas ko izmaksāt saldējumu

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

ai lab, nopirku Kā būs tā būs. Tur iekšā passsāta dīzelis, tas nozīmē ka motors drusku ies, piekare viņiem nav nekāda pārgudrā alumīnija, tad jau arī drusku paies, vobšem normāls nesamudrīts vāģis. Der.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: ai lab, nopirku Kā būs tā būs. Tur iekšā passsāta dīzelis, tas nozīmē ka motors drusku ies, piekare viņiem nav nekāda pārgudrā alumīnija, tad jau arī drusku paies, vobšem normāls nesamudrīts vāģis. Der.

butu labak jaunu moci nopircis, tev jau tur taja ziliishu paradiizes zemee ziemas nav, nafig tev jauns vaagjis.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Galvenais rakstīja: ai lab, nopirku Kā būs tā būs. Tur iekšā passsāta dīzelis, tas nozīmē ka motors drusku ies, piekare viņiem nav nekāda pārgudrā alumīnija, tad jau arī drusku paies, vobšem normāls nesamudrīts vāģis. Der.

butu labak jaunu moci nopircis, tev jau tur taja ziliishu paradiizes zemee ziemas nav, nafig tev jauns vaagjis.

da normāls mocis man ir, 100 kmh sasniedz ar 1. ātrumu Drusku ielauzts rāmis bet tas po

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: ai lab, nopirku Kā būs tā būs. Tur iekšā passsāta dīzelis, tas nozīmē ka motors drusku ies, piekare viņiem nav nekāda pārgudrā alumīnija, tad jau arī drusku paies, vobšem normāls nesamudrīts vāģis. Der.

kuļi ta praxsīji padomu, ja tik un tā pašam prātiņa nepietika???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kuļi ta praxsīji padomu, ja tik un tā pašam prātiņa nepietika???

Nopirka, neko nepalielināja, vot i vajadzēja pastaipīt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti