Aplauziens :/

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Lāvakar.

Optimisms ne vienmēr atmaksājas un nedēļu gaidītās riepas tomēr neder, pie lielākām bedrēm skarās arkās. Tātad, varbūt kādam interesē labas ziemas riepas. Sūtīju no reifendirekt.de brauktas...necik, šodien uzliktas.

Dunlop SP WINTER SPORT M3 195/55 R16 87H mit Felgenschutz(disku aizsargmala), M0 (Wi). Atdošu pa reifendirekta pašizmaksu-275lvl (30 eur vēl pa ceļu bija, kurus tad ņemu uz sevi). Škrobe, bet ko lai dara.

Telefons 26669999

 
1 2 3 4
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nākošreiz pazvani man,būs biķin lētāk,ar bezmaksas piegādi Rīgā,un ja nederēs tad bez problēmām samainīšu pret citām..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

A ko, tas ir ražotāja paredzētais izmērs, vai ķūņinga ripuļi?

Moš acperes vecas un nosēdušās?

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

cilvēkam jau gribas dažreiz uz savu galvu uzlikt kaut ko savādāku cerēja laikam klīrensu paaugstināt un iegūt mīkstāku gaitu.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu patiesībā 55 aukstums naf tas niknākais,un arī platums 195 tāds pasmieklīgs šķiet, un arī tā cena, nu naf nekāda zemene. Nez kāpēc man sāk liktiet,ka šis sludeklis ir čista uz lohiem tēmēts. saki valstī krīze un neiet bizness,jāmeklē jaunas metodes? Nu tad nevaig būt tik seklam,roc dziļāk.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja šādas riepas metas arkās, tad auto no rūpnīcas bij jānāk ar 14` diskiem

SHNABIS Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: Lāvakar.

Optimisms ne vienmēr atmaksājas un nedēļu gaidītās riepas tomēr neder, pie lielākām bedrēm skarās arkās. Tātad, varbūt kādam interesē labas ziemas riepas. Sūtīju no reifendirekt.de brauktas...necik, šodien uzliktas.

Dunlop SP WINTER SPORT M3 195/55 R16 87H mit Felgenschutz(disku aizsargmala), M0 (Wi). Atdošu pa reifendirekta pašizmaksu-275lvl (30 eur vēl pa ceļu bija, kurus tad ņemu uz sevi). Škrobe, bet ko lai dara.

Telefons 26669999

disku aizsargmala,hi,hi

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar fleksi vienkāršāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piedod, man tādas metodes nav pieņemamas, kā arī tādas paplānas kalašas

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc, nesteidzīgi meklēju jaunas vasarenes 255/45R18 (pāri), kādas cenas vari piedāvāt?

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Cena nav maljina? Piedāvā šim modelim labāku cenu LV gudriniek!

Likaas jau ka nemetiis, itkaa gana lielas arkas un 14" tochna shim auto defaultaa nav. Davai, piedaavaa man sho pashu modeli uz 15" ja paliidiisi zem reifendirekta panjemshu.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

vells, kapē nav 205/55, uzreuz paņemtu.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Reku links, ja kādam šķiet,ka cena pa augstu utt. ssl.delti.com/...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Moš acperes vecas un nosēdušās?

Tad atduras uz atsitējiem nevis uz riepām.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja: Reku links, ja kādam šķiet,ka cena pa augstu utt. ssl.delti.com/...

Tu te neplāties ar linkiem, ambīli. Apjēdz,ka esi ierāvis pakaļā un priecājies,ka kāds tos riteņus vispār sagribēs no tevis pirkt...neaizmirsti, ka ir tāda lieta kā atlaides...un PVN no Latvijas cenas Tā kā, arī man tādas riepas no noliktavas sanāks nedaudz lētāk kā tevis piedāvātās...bez dokumentiem. Tā kā, pieglaud austiņas

Ruugtuminjsh pa dziivi? Gudrs tu neesi tieshaam. PVN atlaides...atlaides. Nu davai parādi man kaut vai pietuvināti tādu cenu šīm riepām. Es piedāvāju cilvēkiem, kuriem tās varētu interesēt. Tev nevajag, tad paklusē, lūdzu, virtuālais bruņiniek.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

KukUUputnis rakstīja: Reku links, ja kādam šķiet,ka cena pa augstu utt. ssl.delti.com/...

Tu te neplāties ar linkiem, ambīli. Apjēdz,ka esi ierāvis pakaļā un priecājies,ka kāds tos riteņus vispār sagribēs no tevis pirkt...neaizmirsti, ka ir tāda lieta kā atlaides...un PVN no Latvijas cenas Tā kā, arī man tādas riepas no noliktavas sanāks nedaudz lētāk kā tevis piedāvātās...bez dokumentiem. Tā kā, pieglaud austiņas

Ruugtuminjsh pa dziivi? Gudrs tu neesi tieshaam. PVN atlaides...atlaides. Nu davai parādi man kaut vai pietuvināti tādu cenu šīm riepām. Es piedāvāju cilvēkiem, kuriem tās varētu interesēt. Tev nevajag, tad paklusē, lūdzu, virtuālais bruņiniek.

Rūgtumiņš? Man? Es jau nepērku kā stulbs tītaru tēviņš kaut ko, kas man neder Rūgtumiņš tagad ir tev, liānu pētniek

Viss kātībā, mincīt! Es nenoliedzu, ka man ir škrobe. Nekad nav patīkami kļūdīties, bet gan jau tu arī nēsi perfekts un viszinošs

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Ko cepjaties, tie tak R16 nevis R15!!!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kurš ta cepās?

labi skan : atdošos par pašizmaksu.....

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Kurš ta cepās?

labi skan : atdošos par pašizmaksu.....

Piesienies vēl vārdiem

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

P.S. vai tiešām jau LV cenas lētāk kā DE? Neticu! UZraxti savu cenu, ja tā ir

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kurš ta cepās?

labi skan : atdošos par pašizmaksu.....

Piesienies vēl vārdiem

Nu tad pirms raksti - padomā kā skanēs.

Ja ko atdod, tad atdod neprasot samaksu.

Ja prasi maksu - tā ir pārdošana.

..dļa osobo odarjonnih.....

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Lai arī autora sludinājums tiešām ir pastulbs, bet piedāvātā riepu cena ir adekvāta. LV tās riepas maksā 80-110 LVL gb.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Velns666 rakstīja: P.S. vai tiešām jau LV cenas lētāk kā DE? Neticu! UZraxti savu cenu, ja tā ir

Ir arī LV diezgan lēti piedāvājumi- paskatījos labāko, ko man pašreiz pieejamo (no kantora, kas piedāvā vislielākās atlaides) - par konkrēto izmēru 195/55/16 varu dabūt Continental WinterContact TS 830 par Ls 263 (ar visu montāžu un oficiāli, ar PVN).

Reifendirect šīs riepas ir vēl par 10EUR dārgākas par minēto Dunlop:

Dunlop SP WINTER SPORT M3 - 98,40 EUR

Continental WinterContact TS 830 - 109,10 EUR

Continental arī ar labākiem rezultātiem ADAC 2008 testā:

www.adac.de/...

www.laneks.lv/...

Tā kā vajag spiest uz atlaidēm.

Btw Gros Auto atlaižu plāns uz citu (kaut vai Kemi) fona ir diezgan smieklīgs - www.grosauto.lv/... - 25% atlaidi var dabūt, ja vienā reizē iegādājies 24 un vairāk riepas, savukārt Kemi 25% ir visiem (kam ir Lukoil/Kemi vai Krājbankas karte, bet to jau nav grūti iegūt.). Un cenas pirms atlaidēm ir visai līdzīgas (vismaz izmēriem, kas mani interesēja).

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ar fleksi vienkāršāk

Ja parādīsi veikalu, kur var nopirkt instrumentu, kurš nosaukts par fleksi, būšu pateicīgs, ja nevari, tad pis atpakaļ uz pamatskolu un pārlaid mierīgi krīzi iegūstot pamatzināšanas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

msh rakstīja: Ar fleksi vienkāršāk

Ja parādīsi veikalu, kur var nopirkt instrumentu, kurš nosaukts par fleksi, būšu pateicīgs, ja nevari, tad pis atpakaļ uz pamatskolu un pārlaid mierīgi krīzi iegūstot pamatzināšanas.

Jebkurā tev tuvākajā celtniecības veikalā - ja lielāks veikals, tad tu pats paņemsi, ja mazāks, tev iedos Nekad neesmu dzirdējis, ka kāds fleksi sauktu tā literārajā nosaukumā - kaut kāda slīpmašīna laikam bija Kolēģi gan sauc par balgarku

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti