Ķīnas telefoni ar navigāciju.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006

Aizvien vairāk var redzēt piedāvājot Ķīnā ražotus jancīgu nosaukumu telefonus, kur ir pat televizori. Vai kādam ir pieredze tādu lietojot. Īpaši interesē telefons ar navigāciju maniem pāris izbraukumiem gdā nepazīstamās ārvietās.

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

hvz...

zinaamie nosaukumi arii ir razoti kjiinaa

cik saprotu, tad šitie te ir kkaadi kloni no agraak zinaamiem nosaukumiem, respektiivi- veci modelji ar iespeejams, jaunaaku softu ka origjinaaliem... man vinji ar kaut ko atgaadina gan siemens, gan SE. sagemi visaadi ..lai gan mees te taadaa kaa mucaa dziivojam un pa spundes cauruminju luuram uz aarpasauli...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vai esam tik bagāti,lai pirktu lētas lietiņas?

viennoziimiigi-nee...

elcor vienubriid tirgoja telefonus kuriem bija uzrakstiits O2, vodafone, 3 utt...

lauztie no UK...

šitie crapi kas kaa mazcenas trubas iet- visi ir china-paredzeetie 3.pasaules valstiim...

kaa taadam kjiinas suudam var buut ar garantiju, ja pat nokia garantijas serviss suukaa

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

tur jau tā lieta- zinot , ka viss mums pieejamais brends tāpat ir ražots Ķīnā, tad kāpēc blakus salikts CECT vai ZTC, piemēram būtu sliktāks???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

sliktaaks kaapeec sliktaaks...nav drosmes riskeet. PN- ja Tu savai trubai neinstaleesi tom tom ar karteem jau ieksaa, bet laadeesi google maps konkreetaa valstii , tad iekritiisi uz kaartiigu telefona reekjinu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: tur jau tā lieta- zinot , ka viss mums pieejamais brends tāpat ir ražots Ķīnā, tad kāpēc blakus salikts CECT vai ZTC, piemēram būtu sliktāks???

lielakaa dalja muusu sadziives ir razhota Kjinaa, bet ir neliela starpiiba. vai to mantu izstradaa normaals kantoris, uzraksta normaalu softu un nodroshina servisu un garantiju un skataas tam kjinietim uz rokaam, vai izstradaa un izdomaa pats kjiinietis, un pilniigi nekaada servisa un pienjemamu garantiju.

kur probleema iepirkt pa leeto normaala brenda vecu modeli, ja labaakam nav naudas?

lietoju jau 2 gadus ASUS P535. neviena atteikuma, visas vajadziigas fiichas. izbraukaata ar vinju GPS visa eiropa.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

esu aptaustijis tās trubas, nu nav jau nevainas - ja kādam liekas ka tie ir pakaldarinājumi tad man nāksies apbēdināt jo tie dīvaino nosaukumu telefoni ir galvas tiesu pārāki par tiem pašiem Mums zināmajiem. Piemēram divas sim kartes! tur tā ir norma, pie mums extra jo ja tev būs telefons ar divām kartēm pa 25Ls! (jā tik maksā normāls telefons ar tuch sreenu un divām kartēm) tad tu varēsi reāli ekonomēt uz sakariem! Tie paši pakaļdarinātāji taisa telefonus rokas pulksteņos par līdzīgi smieklīgām naudiņām un pats interesantākais ir tas ka viņi pus pasaulei pāri sūta par O.OO5Ls - tā lūk!

P.S. Pie sūtīšanas cenas tā nav kļūda tās ir viens Dolāra cents

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: tur jau tā lieta- zinot , ka viss mums pieejamais brends tāpat ir ražots Ķīnā, tad kāpēc blakus salikts CECT vai ZTC, piemēram būtu sliktāks???

SKY un MAXIMA salāti arī tiek gatavoti vienā valstī, turpat blakus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: esu aptaustijis tās trubas, nu nav jau nevainas - ja kādam liekas ka tie ir pakaldarinājumi tad man nāksies apbēdināt jo tie dīvaino nosaukumu telefoni ir galvas tiesu pārāki par tiem pašiem Mums zināmajiem. Piemēram divas sim kartes! tur tā ir norma, pie mums extra jo ja tev būs telefons ar divām kartēm pa 25Ls! (jā tik maksā normāls telefons ar tuch sreenu un divām kartēm) tad tu varēsi reāli ekonomēt uz sakariem! Tie paši pakaļdarinātāji taisa telefonus rokas pulksteņos par līdzīgi smieklīgām naudiņām un pats interesantākais ir tas ka viņi pus pasaulei pāri sūta par O.OO5Ls - tā lūk!

P.S. Pie sūtīšanas cenas tā nav kļūda tās ir viens Dolāra cents

tačskriins

labaak lai vinja nav, vai jaalieto kaut kaadi baigie prezervatiivi, citaadi caurumus izberziisi (peec analogjijas ar PDA...

HDTV

no comment....

raadio kas skan bez austinjaam-tos vispaar vajadzeetu aizliegt

dual sim man personiigi nevajag...

jo vairaak ir visaadu fīču, jo lielaakas iespeejas kaut kam nobrukt...un ej tu sazini, vai nobruukot nevainiigam kalendaaram nenobruuk arii, teiksim, kontakti...

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vai esam tik bagāti,lai pirktu lētas lietiņas?

Izskatās, ka arī tu esi mārketinga upuris

Nākamais mārketinga sauklis "Lēta prece nevar būt laba prece" un tiklīdz cilvēki tam sāka ticēt tā Ķinā ražotas preces sāka maksāt tikpat cik ES ražotās un visi ļoti apmierināti pērk

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

leetas vai ne- leetas...

man ar gribaas (pat vajag!) normaalu, muudieniigu telefonu, no kura var arii piezvaniit...nokia ir stagneejošs, overpriced brends, kurš tikai nesen ir attapies, ka ar 5110 tipa telefoniem taalu netiksi.. resnaas Nseries ir ok, tikai taa cena

SE šajaa zinjaa bija krietni atraktiivaaks, bet viedtelefonu klasee liidz šim nekaa veeraa njemama pat nebija...spieda uz walkman vai telefona/fotoaparaata hibriidiem, kas tiešām bija ok...

par motorola/samsung neko nezimu un laikam arii negribu zinaat.

Qtek, Asus, HTC - arii nav neko leetie pie mums...ja nu galiigs štrunts... tie ar maksaa kaa leets porķis...

var jau buut ka gribeetos taadu kjiiniesu haljavu pa 200$ paspaidiit. tikai biedee tas ka kraša gadiijumaa mani 200 $ aiziet podaa...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tačskrīnam tajā pašā DX ir silikona aizsargekrāni.

vispār tā bode rullē. pāris normālus kabatas lukturīšus (Cree led) no šiem esu dabūjis. Latvijā tādiem analogi maksā 3-4x dārgāk.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: leetas vai ne- leetas...

man ar gribaas (pat vajag!) normaalu, muudieniigu telefonu, no kura var arii piezvaniit...nokia ir stagneejošs, overpriced brends, kurš tikai nesen ir attapies, ka ar 5110 tipa telefoniem taalu netiksi.. resnaas Nseries ir ok, tikai taa cena

SE šajaa zinjaa bija krietni atraktiivaaks, bet viedtelefonu klasee liidz šim nekaa veeraa njemama pat nebija...spieda uz walkman vai telefona/fotoaparaata hibriidiem, kas tiešām bija ok...

par motorola/samsung neko nezimu un laikam arii negribu zinaat.

Qtek, Asus, HTC - arii nav neko leetie pie mums...ja nu galiigs štrunts... tie ar maksaa kaa leets porķis...

var jau buut ka gribeetos taadu kjiiniesu haljavu pa 200$ paspaidiit. tikai biedee tas ka kraša gadiijumaa mani 200 $ aiziet podaa...

ir labi mācēt arī lasīt - piemēram vieta no kurienes es sūtu tās pašas rezerves daļas tam pašam SONY kas eiropā maksā 60 eiro tur maksā 12 $ - ir atrakstīti noteikumi ka ... gadijumā prece tiks pieņemta atpakaļ pa pastu ar pēcapmaksu utt... tas pats ar tiem telefoniem!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

lasiit maaku, pat rakstiit ar diviem pirkstiem maaku var jau buut, ka mani ir sabojaajusi vispaareejaa klientu apkalposanas kultuura LV.

nu labi- dajoš linku uz tiem labajiem un leetajiem telefoniem...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Sāc ar šito

www.dealextreme.com/...

tikai čur ne vairāk kā 10 pasūtijumi mēnesī - max pasūtijuma summa bija 2000$ kautkā tā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.dealextreme.com/... katra iista spamera cieniigs brandname

zveeeezģeec

sajuuta taada kaa centraaltirguu pie Puna, Abibas, Nice utt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Sāc ar šito

www.dealextreme.com/...

tikai čur ne vairāk kā 10 pasūtijumi mēnesī - max pasūtijuma summa bija 2000$ kautkā tā

TNX....

vismaz paskatiities prikoļna

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Isteniba šitos viss azijas reģions lieto.Nedomaju ka viņi ir galigi mesli.Viņiem elektronika iet stipri pa priekšu eiropas elektronikai

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja bet kaut kur reiz lasiju tieši pa ķinas viltotajiem telefoniem.Tur esot tik nopietna limeni ka LG bij atklajuši kaut kadu spiegu sava rupnica kas bij nopludinajis Šokolades modeliti un ķinieši 2 menešus atrak piedavaja viltojumu.LG pat piedavajis nakt sava pasparne stradat bet šie ateikušies.Un tur bij piemineta augsta kvalitate tiem viltojumiem.Ta ka nezinu cik sudigi vai labi,bet gribetos reiz pameģinat.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viens neko neatgādinošs orģinālizstrādājums www.dealextreme.com/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Isteniba šitos viss azijas reģions lieto.Nedomaju ka viņi ir galigi mesli.Viņiem elektronika iet stipri pa priekšu eiropas elektronikai

vinjiem plagjiaats ir ljooooti attiistiits

jaameegjina samekleet kaut kaadu mindž-mindž telefonu kas uz N80 baazes taisiits par 100 doļiem.moska vismaz baterija un displejs derees

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vēl viens neko neatgādinošs orģinālizstrādājums www.dealextreme.com/...

N95+!

PN- kaads baksam kurss tagad

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ls 81. luudzuu!

iisteniibaa nemaz ar nebriiniitos ja izraadiitos ka komplekteets uz taa paša konveijera kur nokia tikai peec darba laika beigaam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man šitas patika www.dealextreme.com/...

ātruma īsto netradu, bet virziens skaidrs www.bm.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Baksis šodien 54,4

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un abiem apaksaa vecaa, labaa 6xxx nokija.gadus 8 veca

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti