Ķīnas telefoni ar navigāciju.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006

Aizvien vairāk var redzēt piedāvājot Ķīnā ražotus jancīgu nosaukumu telefonus, kur ir pat televizori. Vai kādam ir pieredze tādu lietojot. Īpaši interesē telefons ar navigāciju maniem pāris izbraukumiem gdā nepazīstamās ārvietās.

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Man šitas patika www.dealextreme.com/...

ātruma īsto netradu, bet virziens skaidrs www.bm.lv/...

vertu....

kristaala stiklinsh, zelts utt

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

domaju ka šitas modelītis dažiem būs tā riktīgi pie sirds

www.dealextreme.com/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: domaju ka šitas modelītis dažiem būs tā riktīgi pie sirds

www.dealextreme.com/...

ka tur šitadiem ar muitam sastav???Man liekas ka kaut ko meģinašu sutit

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar parasto pastu muitai pie kājas. DX uzliek Gift un kādus 35-50HK dolārus summu. man bij paka par 140 USD kopā un atnāca uz pastu bez kādām muitām. man gan tur nebija mobzas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja runā par mobilo garantiju, tad mums tā te uz vietas arī tāda visai nosacīta. vietējie ir meistari lielāko daļu gadījumu atšūt ar atsauci, ka nav ievēroti ekspluatācijas noteikumi un telefonam ir mehāniski bojājumi vai mitrums ticis iekšā.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es jau kādus četrus mēnešus lietoju šādu, tikai ķīniešu ražojumu www.neostore.lv/...

un nekādu problēmu. čoms atveda no ASV par 70 Ls. Nav LV valodas un videozvans, pārējais viss štokos.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja runā par mobilo garantiju, tad mums tā te uz vietas arī tāda visai nosacīta. vietējie ir meistari lielāko daļu gadījumu atšūt ar atsauci, ka nav ievēroti ekspluatācijas noteikumi un telefonam ir mehāniski bojājumi vai mitrums ticis iekšā.

Tak latvija jebkam ir problemas ar garantiju

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Cik dzirdēts, problēmas ir ar softa pieejamību, jo neko klāt uzinstalēt nevarēsi, tur nav kaut kāds simbijānis vai windows mobile, bet mistisks ķīnas OS.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nokia ar visām kartēm un GPS mazcenā maksā 115 ls...ar garantiju un to,ka tā ir Nokia.

Katram savs...ņo'ķīnieša tika sapirkti ksenoni traktoram, vēl visādas lietas...bet paliukt tajās ārzemēs ar neejošu GPS iekārtu... es to nedarītu.

Ak tad tu arī esi viens no tiem pi**riem, kas citus uz ceļiem žilbina. Aizbrauc lūdzu uz DE... Vismaz uzzināsi patieso cenu par nerēķināšanos ar citiem.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

RHINO rakstīja: domaju ka šitas modelītis dažiem būs tā riktīgi pie sirds

www.dealextreme.com/...

ka tur šitadiem ar muitam sastav???Man liekas ka kaut ko meģinašu sutit

Ar muitām ir tā: sūti kaut vai pa pusmiljonu, DXam ir free shiping! pastā viņš ierodās kā Dāvana tātad nodoklis 0 - - bet ja tev nav zhēl velvienu dolārcentu tad paka pienāks kā no privātpersonas - DXā tas viss ir apraxtīc, jo kautkādā tur Francijā DXam irot nodokli piemērojuši

no ASV sūtot ja būtu virsū vērtība tad nodokļi tiek piemēroti virs 50$ - takā ziemsvētku dāvaniņas sūtot radiem ieborējiet ka pakas kopējā vērtība nedrīks pārsniegt 49.99$

Priecīgus ziemas svētkus valsts, ibio!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

es saprotu ka ķiniešiem viss ir s..ds - bet šitas manuprāt ir 007 cienīgs dīvaiss

www.dealextreme.com/...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nokia ar visām kartēm un GPS mazcenā maksā 115 ls...ar garantiju un to,ka tā ir Nokia.

Katram savs...ņo'ķīnieša tika sapirkti ksenoni traktoram, vēl visādas lietas...bet paliukt tajās ārzemēs ar neejošu GPS iekārtu... es to nedarītu.

Ak tad tu arī esi viens no tiem pi**riem, kas citus uz ceļiem žilbina. Aizbrauc lūdzu uz DE... Vismaz uzzināsi patieso cenu par nerēķināšanos ar citiem.

Izlasi kas rakstīts tā rūpīgāk vēlams

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ahā...nokavēju

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nokia ar visām kartēm un GPS mazcenā maksā 115 ls...ar garantiju un to,ka tā ir Nokia.

Katram savs...ņo'ķīnieša tika sapirkti ksenoni traktoram, vēl visādas lietas...bet paliukt tajās ārzemēs ar neejošu GPS iekārtu... es to nedarītu.

Ak tad tu arī esi viens no tiem pi**riem, kas citus uz ceļiem žilbina. Aizbrauc lūdzu uz DE... Vismaz uzzināsi patieso cenu par nerēķināšanos ar citiem.

bet iauto publika pieprasa, lai dexters brauc uz Vāciju ar savu traktoru!!!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Pat manā krutajā IBM kompī ķīnietis ir veicis invāziju.

Kas tur kruts taja IBM

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Pat manā krutajā IBM kompī ķīnietis ir veicis invāziju.

Vecs kompis nav kruts kompis. IBM nu jau pasen ražo tikai serverus. Bet pārējie (laptopi / desktopi) patiešām ir ķīniešu un saucas LENOVO.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nokia ar visām kartēm un GPS mazcenā maksā 115 ls...ar garantiju un to,ka tā ir Nokia.

Katram savs...ņo'ķīnieša tika sapirkti ksenoni traktoram, vēl visādas lietas...bet paliukt tajās ārzemēs ar neejošu GPS iekārtu... es to nedarītu.

Ak tad tu arī esi viens no tiem pi**riem, kas citus uz ceļiem žilbina. Aizbrauc lūdzu uz DE... Vismaz uzzināsi patieso cenu par nerēķināšanos ar citiem.

Tu, vājredzīgais murmuli, izlasi,kam tika tas ksenons uzlikts... TRAKTORAM !!! Kurš NEBRAUC pa ceļu. Pa ceļu es braucu ar oriģinālajām spuldzēm,kas paredzēts ,izgatavojot auto. Izskatās,ka saabs pasliktina redzi....

Ne jau saabs vainīgs, bet tie ķīniešu ksenoni... Tiem citiem, kam ne uz traktora

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tad jau par Lenovo un IBM ir tas pats story kas par SAAB un Opeli?

Nesanāks vis. Ja par radiniecību - tad Lenovo ir IBM audžubērns, bet SAAB / Opel ir brāļi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nu jā, ačkarikiem ksenons ir problēma. Es gan atbalstu ceļa pārredzamību.

Pārredzamību kam? Savai šaurajai pierītei? Ko līdzēs tava personīgā pārredzamība, kad saņemsi purnā kādu apžilbināto?

Normāls ksenons ir OK, un nebūt nežilbina citus - šeit ir runa tikai par ķīniešu lētajiem pakaļdarinājumiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kamēr tās ķīniešu spuldzes būs piedāvājumā, tikmēr arī viņas pirks un liks. Problēmu ir jānocērt saknē - jāaizliedz ievest standartien neatbilstošu preci kā tas notiek normālās valstīs.

Kurā valstī tu nevaru nopirkt, piemēram, radaredetektorus? Tādi aizliegumi ir utopija. Bet ar spuldzēm cīņa elementāra - ar Vācijas metodi. Ja pieķer ar neatbilstošām, tad uz vietas saņem pilnu servisu - evakuatoru un nomaiņu CP izvēlētā servisā uz atbilstošām. Auto saņem atpakaļ pēc rēķinu apmaksas. Tas pats ar neatbilstošām riepām.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Kamēr tās ķīniešu spuldzes būs piedāvājumā, tikmēr arī viņas pirks un liks. Problēmu ir jānocērt saknē - jāaizliedz ievest standartien neatbilstošu preci kā tas notiek normālās valstīs.

Kurā valstī tu nevaru nopirkt, piemēram, radaredetektorus? Tādi aizliegumi ir utopija. Bet ar spuldzēm cīņa elementāra - ar Vācijas metodi. Ja pieķer ar neatbilstošām, tad uz vietas saņem pilnu servisu - evakuatoru un nomaiņu CP izvēlētā servisā uz atbilstošām. Auto saņem atpakaļ pēc rēķinu apmaksas. Tas pats ar neatbilstošām riepām.

Da ne jau par to! Par aizliegumu ievest nekvalitatīvu preci. Detektors nedrīkst būt iekš auto, bet to var lietot braucot ar skrituļdēli vai skrejriteni.

Un kapēc lai Ķīniešu ksenosnpuldzes nelietotu traktorā (ar ko vispār ši diskusija uzsākās)? Tās jau arī nedrīkst būt tikai iekš auto uz koplietošanas ceļa.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: es saprotu ka ķiniešiem viss ir s..ds - bet šitas manuprāt ir 007 cienīgs dīvaiss

www.dealextreme.com/...

Neiebraucu, kam tas devaiss nepieciešams Nolaiž numuru pirms fotoradara?

P.S. Izskatās, ka mūsu numuriem neder, leikas bij bik lielāki.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

A kur ir garantija ka ar to traķi šmigā vai skaidrā nesāks braukt pa koplietošanas ceļiem un žilbināt? Amerikā ir tā. Nav svarīgi cik daudz spuldžu ir uz auto, tām visām ir jāstrādā. CP var paprasīt ieslēgt visas un ja kāda nedeg, tad izrakstīt sodu.

A kam tādu garantiju? Neviens nav tiesīgs manā privātajā teritorijā pārbaudīt manu traktoru. Un tam arī nav jābūt skatei vai visām degošām lampiņām. Visas prasības ir spēkā tikai uz koplietošanas ceļiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

A kur ir garantija ka ar to traķi šmigā vai skaidrā nesāks braukt pa koplietošanas ceļiem un žilbināt? Amerikā ir tā. Nav svarīgi cik daudz spuldžu ir uz auto, tām visām ir jāstrādā. CP var paprasīt ieslēgt visas un ja kāda nedeg, tad izrakstīt sodu.

A kam tādu garantiju? Neviens nav tiesīgs manā privātajā teritorijā pārbaudīt manu traktoru. Un tam arī nav jābūt skatei vai visām degošām lampiņām. Visas prasības ir spēkā tikai uz koplietošanas ceļiem.

Tieši tā - līdz brīdim kad sadomāsi braukt pa koplietošanas ceļiem.

Nu tad vēlreiz - kādeļ nedrīkstētu izmantot ķīniešu lampiņas tehnikai, kas NETIEK izmantota uz koplietošanas ceļiem.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
1 0 Atbildēt

Labrītt!!

Bij man tas gods iepirkt to lēto ķinas trubu ar divam kartēm, nu par ko te bija raidījums, kurš 25Ls maksā...

Ipirkām priekš Sīča, lai tjipa ir kruts aperāts ar divām kartēm, pieskārienjūtīgs panelis un t.t. un lai naf dārgs, jo tik un ta tak saplēsīs vai nosēs....

nu pirmām kārtām jau tā aperāta paskats..

nu lētums elpo jau pa gabalu, tizls grabošš plastmass, dizains tāds, nu nekāds...

otrām kārtam loģiski ka latviešu un pat krievu tur naf, un skuj ieinstalēsi, atiesīgi arī lietošanas instrukcija heroglifos un labi ja pa visu inetu var ko sameklēt angliski, tatad rezultata par daudzām tās trubas fičām vispār infas naf....

nu o.k., elementarākais jau tākā ir skaidrs

tālāk, fotokamera, rakstīts 2 pikseļi...

da skuj tur, mošs kādi 0,5 labi ja, fotokvalitāte krimināla, puskrēslā un telpās vispār-čau....

un tad gadījās telefonam nokrist, un protams ka uzreiz ekrānā plaisa ( Nokia cik naf kritusi, un nekas )

un tad nobija lādētaja štekers....

nu tjipa izļurkājas no pārdesmit lādēšanas reizēm, nu no neuzmanīgas ( nepareizā lenķī ) ievietošanas un t.t.

lieki piebilst ka tas štekers tur ir savs, un skuj atsevišķipie mums dabūnams.....

un kopsavilkums

jāpiekrīt Srīīkedim un Ideotam, ka mēs neesam tik bagāti, lai pirktu lētas lietas..

tad jau labāk pavērt logu un kaisīt virs rajona kāpostu...

P.S.

Loģiski ka daudz ko taisa ķīnā, bet ir ļoti liela atškirība, vai tā rūpnīca ražo eiropas vai ASV pasūtījumu, pēc to noteiktiem standartiem, vai vai arī kaut ko tur muģī paši uz savu galvu, ka tik pa lēto....

a par šītiem pakaļdarinājumiem N95+ un tamlīdzīgiem, kas itkā izskatās kā orģināls, bet nestāv tam ne tuvu...

nu man piemēram būtu kauns ar tādu staigāt....

ja naf Tev bāleliņ naudas N96, tad nopērc kādu mazcenas un elpo dziļi, jo cik zināms aukstāk par dirsu tik un tā neuzleksi, tik pataisīsies smieklīgs....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti