Ata S. intervija BLoomberg TV

japcar Reģ.: 09.09.2008
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: www.lm.gov.lv/...

kompetentās institūcijijas latvijā ir 34 gabalas, 24 numurā tu atradīsi pazīstamu adresi

Neredzu tur tādu sarakstu. Worda dokumentus never vaļā.

Tātad atkal kaut kas slepens.

kāpēc tev valsts iestādē strādājošam degunnam never vaļā valsts lapā esošo worda dokumentu?????

Es nestrādāju valsts iestādē.

Tas pirmkārt. Otrkārt:

Varbūt tāpēc never vaļā, ka pie mūsu IT sistēmas savu roku šad tad pieliek Alise

ar ko vaksta akciju sabiedrība atšķiras no valsts iestādes?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ražosim

www.latvietis.com/... amp;id=1794

kas būtu jāatrod šinī saitā? "mein kampf"?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: www.lm.gov.lv/...

kompetentās institūcijijas latvijā ir 34 gabalas, 24 numurā tu atradīsi pazīstamu adresi

Neredzu tur tādu sarakstu. Worda dokumentus never vaļā.

Tātad atkal kaut kas slepens.

kāpēc tev valsts iestādē strādājošam degunnam never vaļā valsts lapā esošo worda dokumentu?????

Es nestrādāju valsts iestādē.

Tas pirmkārt. Otrkārt:

Varbūt tāpēc never vaļā, ka pie mūsu IT sistēmas savu roku šad tad pieliek Alise

ar ko vaksta akciju sabiedrība atšķiras no valsts iestādes?

Nezinu....nezinu kas ir VAKSTA akciju sabiedrība.

Es strādāju AKCIJU sabiedrībā. bez VAKSTA.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais..gribās tev izrādīties kompetentam jebkurā dzīves sfērā,bet nesanāk.

Tev vajadzēja zināt, ka ''jaunajā'' komerclikumā tāds jēdziens '''Valsts akciju sabiedrība'' ir likvidēts kā šķira. Jau vairākus gadus tādi uzņēmumi nav.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nosauca par Valsts Aģentūru. bet nekas jau nemainaas- jaapalasa statuuti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: www.lm.gov.lv/...

kompetentās institūcijijas latvijā ir 34 gabalas, 24 numurā tu atradīsi pazīstamu adresi

Neredzu tur tādu sarakstu. Worda dokumentus never vaļā.

Tātad atkal kaut kas slepens.

kāpēc tev valsts iestādē strādājošam degunnam never vaļā valsts lapā esošo worda dokumentu?????

Es nestrādāju valsts iestādē.

Tas pirmkārt. Otrkārt:

Varbūt tāpēc never vaļā, ka pie mūsu IT sistēmas savu roku šad tad pieliek Alise

ar ko vaksta akciju sabiedrība atšķiras no valsts iestādes?

Nezinu....nezinu kas ir VAKSTA akciju sabiedrība.

Es strādāju AKCIJU sabiedrībā. bez VAKSTA.

āāāā tad jūsējie arī uztaisīja metas uzņēmumus lai nebūtu jāekonomē...

es domāju, ka latvenergo ir valsts akciju sabiedrība

Akciju sabiedrība "Latvenergo" ir Latvijas valstij piederošs energoapgādes komersants, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī sniedz telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus. Latvenergo koncernā ietilpstošās meitassabiedrības - AS “Augstsprieguma tīkls” un AS "Sadales tīkls" - nodrošina, attiecīgi, elektroenerģijas pārvadi un sadali

paruksis arī ir akciju sabiedrība - 85% (pastarpināti, bet) valstij 15 kaukam citam, to nevar nosaukt par valsts akciju sabiedrību, bet tavā gadījumā var gan

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un no nosakuma izņēma vārdiņu "valsts" tikai un vienīgi tāpēc, ka gatavojas uzņēmuma prihvatizācijai jo ja kaut vienu akciju notirgo vai uzdāvina tā nosaukums uzreiz būtu automātiski jāmaina

bet pagaidām nav iemesla latvenergo neuzskatīt par valsts akciju sabiedrību

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais, neaizmirsti šad tad arī noraut ūdeni.

superexperts, ibio....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Pirmais, neaizmirsti šad tad arī noraut ūdeni.

superexperts, ibio....

nu ja runājam par formālo nosaukumu, tad latvenergo ir akciju sabiedrība....

ja runājam par reālajiem īpašniekiem, tas 100% akciju īpašnieks ir valsts.... pagaidām cik liecina publiski pieejamā informācija

ja runa ir par tiem, kas tev sačakarējuši kompi tā, ka tu netiec citos valsts institūciju failos iekšā..... zvani atim un prasi lai sakārto lietas, varu iedot viņa mobīlo...

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Ko gan tauta cepas - ES/ne-ES. VAS vai aģentūras. Vai nav pofig??

Ir dziļā dibenā tāpēc, ka tauta stulba un nekādai ES ar to nav ne mazākā sakara.

1) Kuģus sagriež tāpēc, ka līcī zivju nav. Neatmaksājas tos uzturēt. Mencu/reņģu lauki kopā ar naftas laukiem tika leišu bāleliņiem. A pārējais ir saindēts un sagandēts. Līcis lielā mērā ir 'mirusī zona'.

2) Lauksaimniecība nesastāv no viena paša cukura. Varētu audzēt daudz ko. Kaut vai vistas un cūkas, tikai ņefig kūtis bija aizlaist nekurienē vēl 90-tajos. Ja 10 gadus ražošana būtu bijusi, arī logus tur varētu palielināt vai cīnīties par pārejas noteikumiem. Savukārt ES mēs esam politisks solis - tirgus pašu ražotajai produkcijai (badā jau nedzīvosim, ja nebūs sava produkta, nāksies pirkt no viņiem). Otrkārt, starptautiski balsis ir valstīm, nevis ES kopumā. Šādi var palielināt savu starptautisko ietekmi.

3) Tautas priekšstāvjus paši vien ievēlējam.

4) Ekonomika darbojās no kredīta un apgrozījuma. Jānīts paņēma kredītu mājai, samaksāja Pēterītim lai tas uzbūvē. Pēterītis rēķinājās ar to un paņēma mašīnu uz kredīta lēti pērkot un dārgi paºdodot. Tā var 'ātri uzvārīties', bet ekonomikā vajag pievienoto vērtību, nevis - kupi/prodaj pakalpojumus. Tam vienā brīdī bija jābeidzas, jo naudai jau nebija seguma.

5) Līdz šim esam tikai runājuši par to, ko valsts varētu darīt un attīstīt. Tomēr mūsu ostas konkurē, dzc.tarifi ceļas peļņas gūšanai,valstij nav attīstības plāna kurp mēs dodamies. Īrija pacēlās uz tā, ka bija šī vīzija. Mums tādas nav kopš 1991.gada.

6) Visi grib labi dzīvot, bet cilvēks meklē vieglākās pretestības ceļu. Ja var viegli nospekulēt, kāpēc to nedarīt? Un kukuļošana arī nav mīts. Zog visi - lielie, mazie utt. N-tie starpnieki vēl papildus palielina izmaksas gala produktam.

Sūnīgi dzīvojam??? Reti kur 'vecajā Eiropā' ir tādas mašīnas uz kvadrātmetru. Nodokļus nemaksājam, jo tas nav izdevīgi politikas 'maizes tēviem'-lielajiem ziedotājiem. Tikai banānu republikā vidējais valsts ierēdnis (ar vispārzināmi nelielu atalgojumu) samaksā gadā vairāk nodokļu nekā 3 miljonāri kopā... Visi mēs mīlam šo valsti, tikai tā klusiņām - no aizmugures un ar vazelīnu. Nu, tagad valsts uzlika mums 'mīksto' par visiem šiem padsmit gadiem.

Kā normālu banānu republiku tagad mūs nopērk skandināvi, kuru banku un ražošanas saknes ir ASV. Līdzīgi ASV izdarīja ar Latīņameriku. Neviens nav aizdomājies, kāpēc LR pirmie pūs ASV stabulē? Tāpēc, ka kredītu naudas sūknis ekonomikā draud apstāties. Un krīzes ietekmē arī tas sāk piepildīties. Latvijas valstiskums un neatkarība ir fikcija nedomājošiem ļautiņiem.

Uzsmaidīsim GLOBALIZĀCIJAI.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Pirmais rakstīja:

runa ir par to, ka atvērt ražotni jau var, tikai tam ir nepeiciešamas nopietnas investīcijas.... un to naudu neviena banka tev neaizdos uz tik maziem %tiem kā vienistabas dzīvokļa pirkšanai

bet valsts garantijas dabūt var tikai paputējis paruksis

Naudu dabūt var ne tikai bankā

Strādāju saistībā ar ārzemju investoru, kurš iet prom no nekustamajiem un meklē citus perspektīvus lauciņus, kur investēt. Ja Tev ir kāda laba ideja...

Lētās viesnīcas, kur baro ar balandu zupu.

Ja spēsi pamatot un pārliecināt investoru par šāda biznesa perspektīvu, tad kāpēc nē

Paskaties Lielās depresijas scenāriju, kad daudzi cilvēki zaudēja mājas un meklēja jumtu virs galvas.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

bla,bla, bla

Tieši tā.

Sistēma ir aplama principā.

Kāpēc man visu mūžu jāmaksā Elvisa radiniekiem par viņa radīto mūziku?

Un kāpēc man nav jāmaksā Kārļa Zāles mantiniekiem?

Miljards piemēru.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Kāpēc man visu mūžu jāmaksā Elvisa radiniekiem par viņa radīto mūziku?

Un kāpēc man nav jāmaksā Kārļa Zāles mantiniekiem?

Miljards piemēru.

Elementāri.

Elviss radīja mūziku ne no kā.

Zāle pieminekli izcirta no modeles Mildas.

Sajūti atšķirību?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

Pirmais tak nelasīs Noteikumus.

Viņš visu tāpat zin, jo viena tante vai čoms tā teica.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad autortiesību maksājumi tiek piemēroti tik ilgi? Man nez kāpēc prātā figuē skaitlis 30 gadi, pēc kuriem nav vairs jāmaksā autortiesības par dziesmu atskaņošanu publiskās vietās un radio.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Vai tad autortiesību maksājumi tiek piemēroti tik ilgi? Man nez kāpēc prātā figuē skaitlis 30 gadi, pēc kuriem nav vairs jāmaksā autortiesības par dziesmu atskaņošanu publiskās vietās un radio.

...gadi pēc autora nāves.

Kad Elviss nomira? Pirms Lenona vai pēc

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

juha rakstīja: Vai tad autortiesību maksājumi tiek piemēroti tik ilgi? Man nez kāpēc prātā figuē skaitlis 30 gadi, pēc kuriem nav vairs jāmaksā autortiesības par dziesmu atskaņošanu publiskās vietās un radio.

...gadi pēc autora nāves.

Kad Elviss nomira? Pirms Lenona vai pēc

Elvis Aaron Presley (January 8, 1935 – August 16, 1977; middle name sometimes written Aron)a

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

juha rakstīja: Vai tad autortiesību maksājumi tiek piemēroti tik ilgi? Man nez kāpēc prātā figuē skaitlis 30 gadi, pēc kuriem nav vairs jāmaksā autortiesības par dziesmu atskaņošanu publiskās vietās un radio.

...gadi pēc autora nāves.

Kad Elviss nomira? Pirms Lenona vai pēc

Elvis Aaron Presley (January 8, 1935 – August 16, 1977; middle name sometimes written Aron)a

John Winston Ono Lennon, MBE (born John Winston Lennon; 9 October 1940 – 8 December 1980)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

davaj tu uz pirkstiem pastāsti kas deksteram ir jāizdara lai varētu vinnēt cenu aptauju pagasta skolā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

Pirmais tak nelasīs Noteikumus.

Viņš visu tāpat zin, jo viena tante vai čoms tā teica.

nevajag piesieties konkrēti vārdiem, ja vēlies nopietnu diskusiju par šo jautājumu, tad varam atvērt jaunu topicu, kurā mēs viens otram stāstīsim abiem zināmas lietas

es prasīju "kas ir jāizdara deksteram lai viņs varētu pretendēt uz uzvaru par šito darba aizsardzību pašvaldības X skolā (piemēram)"

a tu gandrīz kā raimis.....

vispirms paziņo, ka nav jābūt kompetentai institūcijai lai varētu darboties tajā jomā un pēc tam iedod man linku uz

"Noteikumi par prasībām kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem darba aizsardzības jautājumos un kompetences novērtēšanas kārtību"

"Noteikumi par komercdarbības veidiem, kuros darba devējs iesaista kompetentu institūciju"

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

juha rakstīja:

Pirmais rakstīja: juha

davaj tagad apraksti kas būtu jāizdara un kādā secībā, piemēram deksteram, ja viņš tagad vēlētos uzsākt darba drošības biznesu un pie tam vēlētos uzvarēt vai vismaz piedalīties kādas pašvaldības cenu aptaujā piemēram kādai skolai.....

nu tā pa punktiem, tā lai pat man būtu saprotami

pēc tam parunāsim par to, kas būtu jāizdara deksteram lai viņš varētu atvērt piemēram maizes ceptuvi..... vai gāzbetona bloku ražotni..... vai kautvai betona zavodu

www.likumi.lv/...

Šie spēkā stāsies no nākamā gada, bet patreiz spēkā esošie analogie MK noteikumi atšķiras tikai niansēs.

Tad vēl šis tas, kas Tev varētu interesēt:

www.likumi.lv/...

Nav te nekā briesmīga.

Pirmais tak nelasīs Noteikumus.

Viņš visu tāpat zin, jo viena tante vai čoms tā teica.

nevajag piesieties konkrēti vārdiem, ja vēlies nopietnu diskusiju par šo jautājumu, tad varam atvērt jaunu topicu, kurā mēs viens otram stāstīsim abiem zināmas lietas

es prasīju "kas ir jāizdara deksteram lai viņs varētu pretendēt uz uzvaru par šito darba aizsardzību pašvaldības X skolā (piemēram)"

a tu gandrīz kā raimis.....

vispirms paziņo, ka nav jābūt kompetentai institūcijai lai varētu darboties tajā jomā un pēc tam iedod man linku uz

"Noteikumi par prasībām kompetentām institūcijām un kompetentiem speciālistiem darba aizsardzības jautājumos un kompetences novērtēšanas kārtību"

"Noteikumi par komercdarbības veidiem, kuros darba devējs iesaista kompetentu institūciju"

Ne es tev ko ziņoju, ne linkus devu.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau ir otra jautājuma puse.....

nafig man kā darba devējam ir jāpiesaista un jāpiķo visādām šitādām kompetentām un nekompetentām institūcijām

pa vidu vēl ir dauhjā visādu institūciju, kas ļoti labi palīdz apgūt manis paņemto kredītu ražošanas attīstībai

tad jau arī sanāk tā, ka lielākais sociālā un pelņas nodokļu maksātājs sanāk pašas valsts pārvaldes aparāts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jabi, juha ir raimis, centis ir sakarīgāks traktorists par slakteri, bet tik un tā vairs nav tik tuvredzīgs kā agrāk

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais, Tu esi cirvis, kurš neko nerubī no darba aizsardzības likumdošanas. Netēlo te gudreli un nepataisi sevi smieklīgu.

Tas ir viss, ko es Tev varu uzmest uz pirkstiem.

Un tieši tā - nav jābūt kompetentai institūcijai. Pietiek arī ar kompetentas personas statusu. Un vispār līdz 2012. gadam pietiek, ja Tu esi apguvis 160 stundu programmu darba aizsardzībā un darba devējs Tevi noalgo savos štata sarakstos par darba aizsardzības speciālistu.

Ja gribi runāt nopietni, izlasi vispirms tos divus MK noteikumus (viscaur, nevis tikai virsrakstus), bet pēc tam arī pārējos darba aizsardzības normatīvos aktus (to ir daudz, sāc lasīt tūlīt, savādāk līdz Lieldienām nepagūsi).

Un pēc tam te murgo par kaut kādiem darba aizsardzības biznesiem.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti