Ata S. intervija BLoomberg TV

japcar Reģ.: 09.09.2008
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..10
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Palielinot pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi no 18% uz 21%, kā arī PVN pazemināto likmi no 5% uz 10%, valsts nākamos trīs gadus iegūs 288 miljonus latus gadā

tas ir vnk pizdjec

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

stikla sunjubuudu un dienvidu tilta pagarinaashanu-iesaldeet... armijas budzjetu- apcirpt... un urraaa ir pat vairaak kaa 300 gadaa

ja peec shitaa tauta neies ielaas.. nu tad ir jaasaka- es piederu pashai infantiilaakajai tautai kas iespeejama... mok vel chukchas neir paarspeeti...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis, palielinot PVN, samazināsies pirktspēja, bet to jau pidari valdībā nesaprot vai negrib saprast. Iesaldēt varbūt arī nevajag neko, bet samazinot deputātu skaitu, likvidēt LV armijas algotņu uzturēšanu ārzemes un noziedznieku uzturēšanas līdzekļus (nolikt uz maizi un ūdeni kopējās kamerās) valsts ietaupitu palielus līdzekļus, varbūt ne gluži 288 citronus, bet tomēr.

P.S. Es ielās protestet pret pediņu patvaļu netaisos, jo nav jau ko likt vietā.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:es piederu pashai infantiilaakajai tautai kas iespeejama...

tā ir es arī

Kindzulis rakstīja: mok vel chukchas neir paarspeeti...

ņifiga... čukča lai arī ir dīvains un pēc mūsu mērīšanas skalas šķietami negudrs, tomēr, čukča nekad neļaus sevi pazemot vai

tirst uz galvas - par to pārliecinājos vienā āarzemju braucienā, kur sanāca neliela šaize ar vietējo tūrisma aģentūru un tieši 5 čukču tūristu grupiņa bijā tā, kas to tūrisma firmu vienkārši nospieda uz ceļiem, kāmēer eiropēieši (dāņi, vācieši, latvieši, estiņi) vienkārši pazemīgi klusēja un bija gatavi norīt kārtējo krupi Bet čukčas bez jebkādiem sirdsapziņas u.c. pārmetumiem vienkārši un es pat teiktu brutāli aizstāvēja savas intereses Tā lūk.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tādā valstī dzīvojam, kuru vada šādi speciālisti...Ja satiktu šo mērgli vienu, tumšā stūrī...ai kā palabotu viņa kroplo seju!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, nu es neiešu protestēt un negrasos šo valdību slaucīt mēslainē, man nupat jau paliek intersanti cik daudz sūdu "kuģa" apkalpe vēl var savārīt 5 min. pirms kuģa nogrimšanas.

P.S. ja arī domāju ka labākus valsts vadītājus būtu iespējams atrast, tad baidos ka kamēr mēs tiekam cauri ar ar visām tautas balsošanām lielas starpības jau vairs nebūs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Tādā valstī dzīvojam, kuru vada šādi speciālisti...Ja satiktu šo mērgli vienu, tumšā stūrī...ai kā palabotu viņa kroplo seju!

problēma ir apstāklī, ka valdībā salien visādi raimondsm-i, bet gudrais Motorolers tikai kritizē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kurš no jums ir pieteicies kautvai par parukšu banķeles direktoru-rīkotāju-ķēmu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: palielinot PVN, samazināsies pirktspēja,

Neviens liels vai mazs bodnieks nenomirtu badā, ja tos 3 % pielikumu PVNam atvilktu no savas peļņas, līdz ar to neceļot cenas un nesamazinot pirktspēju.

Bodniekam tak prece jāpārdod, lai dzīvotu.

Nu lai netaisa 50 - 70% atlaižu akcijas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

vieniigaa kaut cik reaalaa akcija bija ieks RIMI-

Smiltenes Krievzemes siers-ls 3 kg bet safaseets bija taa virs 0,5 kg

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

recluse rakstīja: palielinot PVN, samazināsies pirktspēja,

Neviens liels vai mazs bodnieks nenomirtu badā, ja tos 3 % pielikumu PVNam atvilktu no savas peļņas, līdz ar to neceļot cenas un nesamazinot pirktspēju.

Bodniekam tak prece jāpārdod, lai dzīvotu.

Nu lai netaisa 50 - 70% atlaižu akcijas.

paartikai jaa...

bet medikamentiem, kas jau taa nevaaji maksaa

zini cik maksaa Gentos

ls 7, 50 apmeeram

zini, kamdeelj to peerk un pirks-

taapeec ka pamiizt nevar normaali, a pie urologa nokljuut ir vesels storijs vairaaku nedeelju garumaa...

tagad tas gentoss maksaas jau 8 ls.

zaalju firmas vajadzeetu sist ar suudainu mietu.

un nečuraas taapat kaa nečuraaja

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

recluse rakstīja: palielinot PVN, samazināsies pirktspēja,

Neviens liels vai mazs bodnieks nenomirtu badā, ja tos 3 % pielikumu PVNam atvilktu no savas peļņas, līdz ar to neceļot cenas un nesamazinot pirktspēju.

Bodniekam tak prece jāpārdod, lai dzīvotu.

Nu lai netaisa 50 - 70% atlaižu akcijas.

paartikai jaa...

bet medikamentiem, kas jau taa nevaaji maksaa

zini cik maksaa Gentos

ls 7, 50 apmeeram

zini, kamdeelj to peerk un pirks-

taapeec ka pamiizt nevar normaali, a pie urologa nokljuut ir vesels storijs vairaaku nedeelju garumaa...

tagad tas gentoss maksaas jau 8 ls.

zaalju firmas vajadzeetu sist ar suudainu mietu.

un nečuraas taapat kaa nečuraaja

Zāļu firmas nav vienīgās klapējamās. Šajā sakarā daudzi ir pelnījuši pa zobiem:

1) ES ierēdņi, kuri pieņēmuši tizlās regulas, kuras faktiski ir izslēgušas no tirgus Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas kompānijas (ievērojami samazināta konkurence);

2) ES farmācijas kompānijas, kuras savu biznesa interešu vārdā šīs regulas ir lobējušas;

3) dakteri, kuri pacientam izraksta dārgu Rietumeiropas medikamentu, kamēr Latvijā vai Lietuvā ražots analogs maksā 3-4 reizes lētāk.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

agree par zaaleem...

bet ir taads aptieku izzinju birojs, uz kuru pazvanot var ne tikai uzzinaat, kur zaales ir visleetaakaas, bet arii kaadi sinonīmi ir pieejami...

bet tauta niuhjaa par taadu opciju nezin...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: agree par zaaleem...

bet ir taads aptieku izzinju birojs, uz kuru pazvanot var ne tikai uzzinaat, kur zaales ir visleetaakaas, bet arii kaadi sinonīmi ir pieejami...

bet tauta niuhjaa par taadu opciju nezin...

Tieši tā - nezina, un neviens īpaši nepūlas arī par to tautai pastāstīt, lai tauta zinātu. Rezultātā pensionārs sūdzas, ka puspensija aiziet zālēs, lai gan reāli varētu iztikt ar krietni mazāku summu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

naudas aizdevumu prasītu Ķīnai vai Krievijai

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Tādā valstī dzīvojam, kuru vada šādi speciālisti...Ja satiktu šo mērgli vienu, tumšā stūrī...ai kā palabotu viņa kroplo seju!

Nebaidies, drīz Tev būs tāda iespēja - tādi kropļi (burtiskā un pārnestā nozīmē) ilgi nevar peldēt, neko nezinot. Agri vai vēlu tādi paliek pie sasistas siles. Ja tiec tādā amatā, tad mācies, izproti, nevis sēdi. Prieks, ka svarīgos jautājumos neviens žurnālists to sejā un garā kropli nemaz neintervē.

Drīz viņš būs mazs pirdelis, kam nāksies atgriezties savā Bauskā, tur arī varēsi viņu noķert

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tāpat es pazīstu tikai 2 cilvēkus, kas atzīstas, ka balsojuši par neiropas savienību.... un kur mēs esam?

Es balsoju PAR un neuzskatu joprojām to par nepareizu lēmumu. Un kur tad mēs būtu tagad,ja nebūtu ES ??? Pastāsti.

diskuteejams jautaajums...

varbuut skandinaavu bankas nebuutu muusu baalelinjus ar naļiku nomeetaajušas, attieciigi lielaakaa daļa teereetu to ko jau ir nopelniijušas, nevis veel tikai cereejuši nopelniit. nebuutu visaadas sunjubuudas purvos saceltas, nebuutu centraa maaju kas bruuk kopaa jo staav tukšas... nekur jau taa Eiropa nepazustu- kautkaadaa tirdznieciibas organizaacijaa jau sastaaveejaam pirms tam. a ko- šveice, Luxemburga, taa pati Norveegjija laikam- kujova dziivo mums bija naftas vads, neaizsalstošas ostas, eiropaa lielaakaa dabasgaazes kraatuve. un visaadi aivari , andri, ainaari utt kas nevareeja sfeeras sadaliit.

smuki paraadiijaas kad Bulgaari iestaajaas ES, musu pašu saartvaidži nesaas pirkt NĪ zelta smilšu krastaa pa leeto...taapat peec iestasanaas javrosajuuzaa panesaas krediteesanas vilnis.Tikai krediteeja pa lielam visaadus siikumus- maajsaimnieciibas utt. lielo biznesu un ražošanu te biidiit nerulleeja deelj augstajaam darbaspeeka izmaksaam.

kujvinjzin kas buutu...

no vienas puses jau ES ir garants tam, ka tavs piķis nepazudiis un likumi ir apmeeram vienaadi kaa zviedrijaa taa te.tas arii viss.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

recluse rakstīja: palielinot PVN, samazināsies pirktspēja,

Neviens liels vai mazs bodnieks nenomirtu badā, ja tos 3 % pielikumu PVNam atvilktu no savas peļņas, līdz ar to neceļot cenas un nesamazinot pirktspēju.

Bodniekam tak prece jāpārdod, lai dzīvotu.

Nu lai netaisa 50 - 70% atlaižu akcijas.

paartikai jaa...

bet medikamentiem, kas jau taa nevaaji maksaa

zini cik maksaa Gentos

ls 7, 50 apmeeram

zini, kamdeelj to peerk un pirks-

taapeec ka pamiizt nevar normaali, a pie urologa nokljuut ir vesels storijs vairaaku nedeelju garumaa...

tagad tas gentoss maksaas jau 8 ls.

zaalju firmas vajadzeetu sist ar suudainu mietu.

un nečuraas taapat kaa nečuraaja

tu toč zini, ka ar gentosu mīžas normāli???

un incaniti cik tādu ļautiņu ira, kam mīzšanai ir jātērē 8 lati mēnesī???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tāpat es pazīstu tikai 2 cilvēkus, kas atzīstas, ka balsojuši par neiropas savienību.... un kur mēs esam?

Es balsoju PAR un neuzskatu joprojām to par nepareizu lēmumu. Un kur tad mēs būtu tagad,ja nebūtu ES ??? Pastāsti.

es apgalvoju, ka man personīgi liekas dīvaini, ka tā sanāk sabalsot tiem pārējiem, nu tiem, kurus es nepazīstu....

vienīgais, kur neapspieda tautas vēlmi ir anmarijas bulvāra pārsaukšana, neskatoties uz to, ka kautas aptauja bija PRET

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksteru par finansu ministru

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Es balsoju PAR

Un kur tad mēs būtu tagad,ja nebūtu ES ??? Pastāsti.

kur ? mēs būtu kaut kur blakus tai žopai, kurā esam tagad.... jo mums būtu dzīva tautsaimnicība, dzīvotspējīgas būtu daudzas tautsaimniecības nozares, kas pēc ES ienākšanas Latvijā tika vienkārši metodiski incīcinātas, un tās nebija tikai saistītas ar lauksaimniecību....

Un kā tu pats saproti, ja būtu dzīva tautsaimniecība (lasi - ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība, ko dāsni sponsorēja bankas), tad mēs šobrīd nerunātu par IKP dramatisku kritumu, par totālu naudas trūkumu, par nekonkurētspēju, utt utt utt....

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sretsked rakstīja: Es balsoju PAR

Un kur tad mēs būtu tagad,ja nebūtu ES ??? Pastāsti.

kur ? mēs būtu kaut kur blakus tai žopai, kurā esam tagad.... jo mums būtu dzīva tautsaimnicība, dzīvotspējīgas būtu daudzas tautsaimniecības nozares, kas pēc ES ienākšanas Latvijā tika vienkārši metodiski incīcinātas, un tās nebija tikai saistītas ar lauksaimniecību....

Un kā tu pats saproti, ja būtu dzīva tautsaimniecība (lasi - ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība, ko dāsni sponsorēja bankas), tad mēs šobrīd nerunātu par IKP dramatisku kritumu, par totālu naudas trūkumu, par nekonkurētspēju, utt utt utt....

un kuras tad nozares, bez Eirāzijas visdārgāka cukura ražošanas, tika iznicīnātas? Gribi teikt, ka 2003. gadā mums drausmīgi darbojas tā "ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība"??? Vai mēs to būtu dramatiski attīstījuši, ja nebūtu jāceļ dzīvojamās platības (aiz ņefik ģelaķ)???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sretsked rakstīja: Es balsoju PAR

Un kur tad mēs būtu tagad,ja nebūtu ES ??? Pastāsti.

kur ? mēs būtu kaut kur blakus tai žopai, kurā esam tagad.... jo mums būtu dzīva tautsaimnicība, dzīvotspējīgas būtu daudzas tautsaimniecības nozares, kas pēc ES ienākšanas Latvijā tika vienkārši metodiski incīcinātas, un tās nebija tikai saistītas ar lauksaimniecību....

Un kā tu pats saproti, ja būtu dzīva tautsaimniecība (lasi - ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība, ko dāsni sponsorēja bankas), tad mēs šobrīd nerunātu par IKP dramatisku kritumu, par totālu naudas trūkumu, par nekonkurētspēju, utt utt utt....

un kuras tad nozares, bez Eirāzijas visdārgāka cukura ražošanas, tika iznicīnātas? Gribi teikt, ka 2003. gadā mums drausmīgi darbojas tā "ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība"??? Vai mēs to būtu dramatiski attīstījuši, ja nebūtu jāceļ dzīvojamās platības (aiz ņefik ģelaķ)???

to eirāzijā dārgāko cukuru tepat latvijā vien apēda.... un ne tikai tāpēc, ka tagad cukurs bodē ir dārgāks tas man nepatīk..... galvenokārt tāpēc, ka mums kautkas cits (bez kūdras) būtu tiem pajoļiem jāpārdod lai nopirktu to cukuru un neiebrauktu auzās ar importa eksporta bilanci

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Bez ES nekas daudz nebūtu labāk. Varbūt būtu mazāki kreditēšanas apjomi dēļ lata nepiesaistes eiro. Bet tā pat jau paliek kur izvēlēties - USD, LVL, GBP, CHF u.t.t. Katram savu dzīvokli tā pat gribētos, jo no padomju laikiem palikusi drausmīgi mazā dzīvojamā platība uz vienu iedzīvotāju.

Toties mums būtu visādi ierobežojumi attiecībā uz tirdzniecību ar ES, ceļošanu, strādāšanu... Pie ieguvumiem varētu pieskaitīt mazāk vai praktiski nemaz tautiešus Īrijā dēļ neatvērtā darba tirgus. Toties ja mums būtu jātirgojas ar Krieviju - diez kas nebūtu. Viņiem no mums tikai šprotes vajag. Par to moška būtu par 5% zemāks gāzes tarifs kā ES.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

cap rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Sretsked rakstīja: Es balsoju PAR

Un kur tad mēs būtu tagad,ja nebūtu ES ??? Pastāsti.

kur ? mēs būtu kaut kur blakus tai žopai, kurā esam tagad.... jo mums būtu dzīva tautsaimnicība, dzīvotspējīgas būtu daudzas tautsaimniecības nozares, kas pēc ES ienākšanas Latvijā tika vienkārši metodiski incīcinātas, un tās nebija tikai saistītas ar lauksaimniecību....

Un kā tu pats saproti, ja būtu dzīva tautsaimniecība (lasi - ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība, ko dāsni sponsorēja bankas), tad mēs šobrīd nerunātu par IKP dramatisku kritumu, par totālu naudas trūkumu, par nekonkurētspēju, utt utt utt....

un kuras tad nozares, bez Eirāzijas visdārgāka cukura ražošanas, tika iznicīnātas? Gribi teikt, ka 2003. gadā mums drausmīgi darbojas tā "ražošana, pārstrāde, nevis tikai export un dzīvokļu kastīšu būvniecība"??? Vai mēs to būtu dramatiski attīstījuši, ja nebūtu jāceļ dzīvojamās platības (aiz ņefik ģelaķ)???

to eirāzijā dārgāko cukuru tepat latvijā vien apēda.... un ne tikai tāpēc, ka tagad cukurs bodē ir dārgāks tas man nepatīk..... galvenokārt tāpēc, ka mums kautkas cits (bez kūdras) būtu tiem pajoļiem jāpārdod lai nopirktu to cukuru un neiebrauktu auzās ar importa eksporta bilanci

jā, cukurs to bilanci pilnībā drāž ārā. Būtu mums savs cukurs, viss būtu labi un nebūtu krīzes.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti