Ata S. intervija BLoomberg TV

japcar Reģ.: 09.09.2008
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

man buut domaat...ka tas viss ir saistiits...

neir daudzas lietas piemineetas...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Valsts amatpersonas ir bijušas spējīgas tikai izsaimniekot valstij piederošos uzņēmumus, pārdodot tos ārvalstniekiem

Deksi- vai gadiijumaa paaris postus atpakalj arii Tu ko liidziigu neteici?

lai kaa- ir jaaiet

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

godmanis kaa absoluutu jaunumu pateica,ka savulaik iepluuda 16 mlrd svesas naudas .krediitos un ES subsiidijaas. neviens nepiemineeja ka aizies atpakalj jau 20 mlrd kopaa ar procentiem.jautaajums-kur tauta njems veel pikji lai stuteetu shiis valsts ekonomiku? lai izietu no auzaam tad ar steigu buutu vai nu nafta jaatrod vai jaarada jauna VAS google,microsoft vai jaapiedalaas citas valsts nacionaalajaa loterijaa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: 1. Vajag uzlikt uz papīra aprēķinu -saņem algā 1000 ls...IN samazinās par 2%, PVN palielinās par 3%. Tas viens.

2. Manuprāt, patreizējā situācijā labāku par Godmani tikpat nedabūsim. Vismaz šeit var redzēt,ka cilvēks interesējas par procesiem, kad runā televīzijā, nav kauns par viņa izteikumiem. Vēlu vakarā ir TV, no rīta tāpat. Nomainīt armijas komandieri intensīva uzbrukuma rezultātā var tikai garā vājš virspavēlnieks,kurš pie tam pirms tam nav redzējis komandiera vājās vietas.

Un tas virspavēlnieks esam mēs-tauta.

par to uzlikshanu uz papiira...bik virspuseeji... un domaajams ka autori uz to arii palajujaas... ka taa izskatiisies...

reaali dabaa paskaiti cik no 1000 ielieta degviela...zaales...paika iepirkta...utttt

bet par supervaroni... nu nivajag.. jams sevi pieraadiija jau.. gan ar penshu ielikshanu raamiiti...gan arii ar BB ( un tas nav attaisnojums- nezinaajaam ko dariit...bijaam paarmiizushi)

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

nja,nezinu cik ir LV budzets,bet aareejais paraads uz so briidi esot 40 mlrd (kur tie ir?)+20 privaatajiem. ka tik nesanaak taa,ka bankrots jau ir noticis fakts.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tātad par ES, sievas senči strādā mazā saimniecība ar padsmit slaucamlopiem, un dzīvo. Ir slikti ka tagad veikalos piena cena kāpj, bet reāli viņiem maksā 14 santīmus pa 1 litru piena, bet nu nenomirs, un grāvī ar nelies. Tiek pirkta tehnika, nu ne jau tur Fendt traktori utml., bet dzīve nav pilnīgi apstājusies. Kāds nopelns ES - nekāds, vai tas radīja problēmas - jā radīja jo ir nepieciešamāki sterilāki aptākļi piena "iegūšanai" un glabāšanai, bet vai tajā var vainot ES - nezvai, tāpat būtu šādi vai tādi ierobežojumi, pat ja LV būtu viena tā teikt ar savu "iekšējo naturālo saimniecību". Bija sievas sencis lauksaimniecības SIA vadītājs un lielākās daļas paju turētājs, sāka bijušais kolchozs attīstīties - paradījās pirktgribētāji, kas par lētu naudu ( zem nominālvērtības) atpirka šīs te pajas ( faktiski tās varētu dēvēt par uzņemuma/SIA daļām). Reāli sievatevs vēlējās saimniekot taļāķ, bet diemžēl mazliet uzmeta kompanjoni "investori" kas palīdzēja atpirkt pajas utt. Paši latvieši uzmeta tad ,un pēcāk sadalīja uzņemumu divās daļās un notirgoja vienu Dānim otru VVZ kam. ES pie vainas - ne velna, paši sūdabrāļi letiņi, jo redz letiņš jau vairs neko citu nemāk kā "kupi - prodaj" shēmas bīdīt. KOnkrētie malači jau liekas ar kā reiz ar koksni bija roku "piešāvuši" šajā lietā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar iepriekšējo es tikai gribēju teikt to, ka letiņš jau gudrāks nekļūs līdz brīdim kad visu ko varēs būs pārpārdevis kādam ārzemniekam, un beigāš būs pakalpiņš savā zemē. Pēc tam kad viss būs pārdots, jā tad ir cerība, ka latvietis praktiskais beidzot aptvers, ka nu vairs nav i kur nospļauties bez dāņa, zviedra ... atļaujas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Konkrēti šī rindkopa ir pilnīgi buļļa mēsli

Šīs visas darbības rezultātā ir zaudēta viena no Latvijas lielākajām vērtībām - lauksaimniecība, ."

Piekrītu par 100%.

Ja kādam tas interesē, varu pastāstīt cik vienkārši varēja uzbraukt uz kokvilnas laukiem mainīt stabus pirms 10 gadiem, un cik neiespējami ir tagad - visa puslīdz izmantojamā zeme ir apsēta.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja: Tu arī? Jeb vai tu tas ļimonārs?

Par mani nav runa,te ir bišķi savādāk....

Runa ir par lielajiem purviem. Jā, tie palika valsts īpašumā, bet tiesības apsaimniekot atdeva tiem. Pārdeva visu infrastruktūru, visu. Un nomas maksas ir smieklīgi zemas....

Un,par cukurbietēm. Lielākais cukurbiešu ražotājs Latvijā ( personīgi pazīstams) nemaz nedusmojas par to,ka to pārtrauca.

Bet kaksis un pirmais droši vien labāk zin

Pirmais neteica, ka zin labāk.... Pirmais tikai paprasīja KONKRĒTUS piemērus, kādu ražošanu ES ir latvijā sacēlusi....

par tiem purviem..... tajā laikā visi tirgoja kam tika klāt.... galvenais pareizajā vietā un pareizajā laikā.... žēl tikai, ka par kapeikām...

piemēram ir tāds pilsonis kokalis.... miljonārs ja kas.... un tikai tāpēc, ka patrāpījās pareizajā laikā un pareizajā vietā.....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Pirmais tikai paprasīja KONKRĒTUS piemērus, kādu ražošanu ES ir latvijā sacēlusi....

Mēģināšu atcerēties, ko esmu redzējis savām acīm....Šaha šūšanas cehs Bēnē (šuj H. Bosu); Radiatoru rūpnīca Jelgavā; Balex metāls Brocēnos; Sauriešos KNAUFvai tamlīdzīgs; .. ja tu gribi piesieties vārdiem "uzcēlusi ES' , tad protams neko, jo ES neko neceļ. Ceļ uzņēmēji vai izveido ražošanu uz esošu bāzu pamatiem, un tas ir noticis laikā kad Latvija ir ES.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pirmais tikai paprasīja KONKRĒTUS piemērus, kādu ražošanu ES ir latvijā sacēlusi....

Mēģināšu atcerēties, ko esmu redzējis savām acīm....Šaha šūšanas cehs Bēnē (šuj H. Bosu); Radiatoru rūpnīca Jelgavā; Balex metāls Brocēnos; Sauriešos KNAUFvai tamlīdzīgs; .. ja tu gribi piesieties vārdiem "uzcēlusi ES' , tad protams neko, jo ES neko neceļ. Ceļ uzņēmēji vai izveido ražošanu uz esošu bāzu pamatiem, un tas ir noticis laikā kad Latvija ir ES.

Latvijas finieris arī ir pabarojies no ES naudām.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kā reiz Godmanis uzvedas tā it ka tā būtu viņa valsts.

Tu saki Mūsu valsts? Kurā vietā?

Jā... var arī pateikt, ka paši jau ievēlējām tos kretīnus, bet savā ziņā cilvēki paši lohi, ka katrus 4 gadus kāpj uz viena un tā paša grābekļa.

Man par valdību ir izveidojies viedoklis:

Valdība ir kā FIRMA, kas tik fīrē visādas štelles (piedevām attiecīgo sfēru profiņu praktiski tur nav) un uz TAUTAS viedokli viņiem ir uzmīzt un uztirst.

Reiz jau Kalvītis izspļāva textu, ka tauta ir dumja, neko nejedz un nav viņiem nekas jāzin... lai sēž un attīstas.

Šeit vairāk runa būtu nevis par kaut kādiem konkrētiem darbiem, bet gan par ATIEKSMI pret tautu.

Un vēl... Paskatamies uz mūsu kaimiņiem LT un EE...

Piem., EE lai nostabilizētu situāciju runa iet par 10x mazākām naudām nekā taisās iehavot LV... i to... es domaju, ka no tā tāpat nekas nemainīsies... daļu darboņi ievils nāsīs ap pārējo pasipīs un notrallinas mūsu "profesionālie" darboņi.

Godīgi sakot, Es pat gribētu, lai LV ka valsts nobankrotē.

Ja nav, ta nav.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Baigi vienkārši tagad pateikt- 'Godmanis visu salaidis dēlī'.... tak atcerieties reiz- šī nav Godmaņa valsts...šī ir visu mūsu Valsts.

Zini, kurā brīdī Godmanis ielaida dēlī? Tad, kad pieņēma sponsoru ziedojumus no tā paša Parexa īpašniekiem.

Par to tagad mēs maksāsim, jo redz ši ir sistēmas banka kas jāstutē. Bet toreiz BB nebija sistēmas banka BB bija pārņēmusi Valsts Bankas(!!!!!) filiāles ar visiem klientu kontiem! Tā nebija sistēmas banka? Labi, tie kuri savas nezināšanas dēļ ieguldīja depozītos uz fantastiskajiem 120% gadā, pakāsa savu naudiņu. Bet visas valsts iestādes, kurām bija no Valsts bankas pārņemtie konti? Toreizējais premjers Gailis bija no tās pašas partijas kur Godmanis.....

Tomēr ir tā, ka dabūjam to ko paši ievēlam. Diemžēl.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

farruhs rakstīja:

Šeit vairāk runa būtu nevis par kaut kādiem konkrētiem darbiem, bet gan par ATIEKSMI pret tautu.

Nu bļed...nu ej tad un neļauj to darīt, johaidī, ko tu steni un īdi???? Ir tak iespējas, ej ielās un pasaki-ņiuhjā, šitā vairs nebūs!!! Vari aiziet??? Ja nevari, BEIDZ DIRST!

(Tu esi stulbs vai izliecies?)

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

eeeee....

Godmanis veeleesanu sarakstos nefigureeja, ja atminja nevilj Šlesers LC piesaistiija peec veeleesanaam taa ka godmeni neviens no mums nav ieveeleejis...vins vnk ir ieseedinaats.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pirmais tikai paprasīja KONKRĒTUS piemērus, kādu ražošanu ES ir latvijā sacēlusi....

Mēģināšu atcerēties, ko esmu redzējis savām acīm....Šaha šūšanas cehs Bēnē (šuj H. Bosu); Radiatoru rūpnīca Jelgavā; Balex metāls Brocēnos; Sauriešos KNAUFvai tamlīdzīgs; .. ja tu gribi piesieties vārdiem "uzcēlusi ES' , tad protams neko, jo ES neko neceļ. Ceļ uzņēmēji vai izveido ražošanu uz esošu bāzu pamatiem, un tas ir noticis laikā kad Latvija ir ES.

knaufs sauriešos ir no 1994. gada 4. oktobra - lavija jevrosojuzā ielīda 10 gadus vēlāk.....

knaufa piemērs nav korekts

nu labi, es arī pirku metālu šķībbūdai severstaļlatā un tur uz sienas ir smuka birciņa, ka ar eiropas savienības līdzfinansējumu ir smuks ofiss tapis bet vai bez eiropas līdzfinansējuma tie krievi (severstaļ ir krievijas uzņēmums) nebūtu gana labi pelnījuši latvijā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: Pirmais tikai paprasīja KONKRĒTUS piemērus, kādu ražošanu ES ir latvijā sacēlusi....

Mēģināšu atcerēties, ko esmu redzējis savām acīm....Šaha šūšanas cehs Bēnē (šuj H. Bosu); Radiatoru rūpnīca Jelgavā; Balex metāls Brocēnos; Sauriešos KNAUFvai tamlīdzīgs; .. ja tu gribi piesieties vārdiem "uzcēlusi ES' , tad protams neko, jo ES neko neceļ. Ceļ uzņēmēji vai izveido ražošanu uz esošu bāzu pamatiem, un tas ir noticis laikā kad Latvija ir ES.

Latvijas finieris arī ir pabarojies no ES naudām.

jā, pabarojies.... bet vai jams būtu nobankrotējis, ja nebūtu eironaudas????

jūs te visi pieminat lielas vai ļoti lielas ražotnes.... tajā pašā laikā mazās un ļoti mazās, un pat vidēja lieluma ražotnes atvērt nav iespējams

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nedaudz politinformaacijas un vielas paardomaam no vakardienas-

Repše- savaa stilaa ar apvainojumiem un politiskiem saukļiem. Viņa vieta ir Tvaika 2 , nevis valdiibaa...

Kalniete- nevareeja attureeties nereklameejot savu partiju, par ko vinjai pienaakas pa muti par klaju populismu. mans balss tur nebuus.

Štokenbergs- identiski Kalnietei oldschool manieree reklameeja savu partiju,tajaa pasaa laikaa neko konkreetu nepasakot. pats bijis vismaz vienu saeimu valdiibaa, neko iisti nav dariijis.manas balss arii tur nebuus.

Urbanovičs- korekts, ar humora izjuutu, bez panikas. Ja vinjam nebuutu apkaart tik daudz frīku, buutu iespeejams par vinju balsot.Gan jau ka arii ir pa skeletam skapiitii.

Roze-absoluuta nulle. marionete un piepuušamais ministrs.kad vajag- piepuut , palieto, peec tam izlaid gaisu un sarullee. Garaam.

Godmanis. Teelo Mesiju, bet vakar vismaz 2 x kljuudiijaas.Nedefineeja savu atbildiibu, un izskatiijaas tipa- ko gribu to daru, jo es zinu labaak, mums viss buus kulee. Garaam.Skaidra plaana kaa saakt pelniit pikji nav, ir plaans kaa dabuut krediitu.Visa naacija ar to vien nodarbojaas. Stulbi. Lai gan Godmani vienmeer ieliek par zatičku kriizes apstaakļos, jo vinjam ir dramatiska maniere un tauta uzskata ka nu tik notiek afigennaas lietas.

Mana pāķa analīze.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jā ar eironaudu atbalstu ir tapušas daudzas viesu mājas laukos.... tā ir taisnība.....

bet nopietna ražošana manuprāt nav tapusi, varbūt ir tikai daži lieli ražotāji, kas ir papildus peļņai pasmēluši arī no eiropas zupas katla

(ja ir piemēri, lūdzu studijā)

piemēram, kautkur pie ogres gribēja radīt kautkādu akmensvates ražotni.... neuzcēla, jo esot pārāk kaitīga

sloku aizklapēja jo bija kaitīga, bet cik vēl nesen gribēja analoģiski zavodu (skandināvu) uzbūvēt pie daugavas?

man ir bišķi darīšanas zviedrijas pilsētā Sundsvālā.... tur pirms uzcelt megalielveikalus, vispirms riņķī tika sabūvētas rūpnīcas un rūpnīciņas..... tur pat alumīniju kausē

ar ko sāk pie mums?????? vispirms uzslien lielveiklšķūni, kur fiksi noslaukt no ļautiņiem plakanajiem tv aizlienēto naudu.....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Atgriežoties pie tēmas www.miljons.com/...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

jūs te visi pieminat lielas vai ļoti lielas ražotnes.... tajā pašā laikā mazās un ļoti mazās, un pat vidēja lieluma ražotnes atvērt nav iespējams

100 % piekrītu jo ES tas nav izdevīgi. Starp citu pat tajos laikos kad dāvāja kredītus pa labi un kreisi vai neliela biznesa uzsākšanai varēja saņemt finasējumu? Diez vai.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Mēģināšu atcerēties, ko esmu redzējis savām acīm....Šaha šūšanas cehs Bēnē (šuj H. Bosu);

Un kam tas šūšanas cehs pieder?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

ar ko sāk pie mums?????? vispirms uzslien lielveiklšķūni, kur fiksi noslaukt no ļautiņiem plakanajiem tv aizlienēto naudu.....

un pie tā,protams, vainīgs Godmanis un LV dalība Es. lol.

Uzskatu ka Godmanis vismaz mēģina darīt ko un kā prot, kā Ozz teica šo valdošā kliķe izmanto kā zatičku, kad paši sūdus savārījuši. Bet ES nauda mums tiek dota praktiski tikai ES preču patēriņam, nevis attīstībai.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pats trakākais manuprāt ir tas, ka ekonomikas stabilizācijas plānu neviens nav redzējis....

es labprāt palasītu to plānu.... nevis populistisku saukļu līmenī, bet reālu plānu kas jāsasniedz un kādi būs līdzekļi mērķu sasniegšanai un kas mums šim nolūkam ir vajadzīgs? varbūt ka par manā tumšajā prātā radīsies kāda ideja kā sasniegt nosprausto mērķi neparaujot katram valsts iedzīvotājam pa 10 štukām.... nu vai vismaz lētāk.....

bet "valstij" ir plāns kā paraut krītu un pacelt nodokļus..... nu labi, PVN pacelšana uzņēmējus tieši neietekmē... tā atsaucas tikai uz gala lietotāju....

bet manuprāt plānam būtu jāsatur kautkādas norādes uz to, kā mēs varētu beidzot sākt kautko ražot paši pie sevis, vispirms iekšējam patēriņam un tad eksportam....

vebkuras valsts ekonomikas lielākā problēma ir tā, ka importa un eksporta bilance nav 0 vai vismaz tuvu tam

varbūt eksistē jau kautkādi cipari naudas izteiksmēs par to, ko mēs īsti ievedam. un tad ar to arī sākam.... izejam tam sarakatam cauri un padomājam - varbūt mums maisos safasētu kūdru nevajag pirkt no dānijas, bet iedot deksteram miljonu un viņš kūdras fasētavu uztaisīs tepat mārupē vienā izstrādāta purva stūrī.... pēc gada viņš to miljonu atdos kad būs notirgojis to safasēto kūdru.....

neesmu pārliecināts vai ir jāglābj parukšu banķele.... pārliecināts esmu, ka abiem parukšiem un viņu sievasmātēm būtu jāatņem pilnīgi viss, atstājot 2 veļas pārus, karoti un krūzīti.... jo no kurienes ir nākusi visa viņu godība???? pārējie biznesi parukšiem ir atstāti un jamie joprojām ir ļimonāri.... tikai tauta maksā viņu atņemtā biznesa parādus.... ko sauc par sistēmiskas bankas likviditātes nodrošināšanu....

dermakovas sapņu pili protams, ka nepārtrauks būvēt..... un kur pēc tam aizņemsies piķi tās siltumnīcas kurināšanai???

tiltu lai uzceļ līdz galam, to vajag tautai....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tajā pašā laikā mazās un ļoti mazās, un pat vidēja lieluma ražotnes atvērt nav iespējams

Esi pamēģinājis?

Konkrēti atbildi - jā vai nē.

Nevis viens mans čoms utt. blablabla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti