iz-palīdzēšu krizē, nopirkšu tavu a/m

captain Reģ.: 03.11.2004

ta ka tur "ara" ir krize, beidzas ari nekvalificeta darba speka neatbilstosa samaksas laiki, bet pauritis tapat neierubas taja fakta un tapat vajag naudu, gribas est un tapat ka Sadurskis teica, turpinat triekties ar gazi grida, dzivot uz nebedu ka treknajos gados....

piedavaju exclusive-iespeju- maybe kads grib man pardot labu, salidzinosi jaunu velams ( 1.4-2.0) autinu laba stavokli, var but uz lizinga, ar paradiem utt. Var but ari lielaka litraza,bet ta vai ta ne vecaku par 2006.g. (tas ir butiski- vecakus nevajag!) dizelis vai benzins- nav nozimes, visu izteiks cena...ja dosiet cenu,ka ss.lv man tas neinterese, bus reali 15-20% zem tirgus vertibas...

bet toties-uzreiz cash...

domajiet, liekiet te piedavajumus vai car-sale@inbox.lv

p.s. kam gribas tuksi pa-d.i.r.s.t, aizejiet uz toleti!

 
1 2 3 4 5
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kui te tādi būs

saderam

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Eu, apgaismo un izglīto - kas ir t[o]lete???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

viens radagabals tirgoja superB pa 11 eiro. bet vinjam uz kriizi dzilji pajaat.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: viens radagabals tirgoja superB pa 11 eiro. bet vinjam uz kriizi dzilji pajaat.

neticu, ka patreizējais tirgus 2 gadus vecu superb reāli varētu novērtēt uz 13 eirikiem (nu tā lai 11 eiriki būtu 15% zem tirgus cenas)

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa jau teicu- jamajam ir pajaat...

taa ir vinja ženas mašīna, jamaa gribeeja jaunu, 08' gada nu nespid laikam, taapeec brauks ar to pašu. ja nepaardos, tad ilgi brauks domaa, ka vins aiz santiimjaasanas superB 2.0 panjeema, nevis oktaaviju ar baudaamo 1.9TDI

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Tu labāk pasaku, ko lai nopērk vietā. Dēļ f... krīzes visi ražotāji šķiet aizmirsušio par solījumiem izlaist kaut ko normālu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

PN- puisis jau neteica, cik jamajam naudinjas macinjaa...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tu labāk pasaku, ko lai nopērk vietā. Dēļ f... krīzes visi ražotāji šķiet aizmirsušio par solījumiem izlaist kaut ko normālu.

a kas saabam vainas

bet patiesiiba jau vien ir- jaunaas masiinas nepaarliecina, ka ir domaatas pirceejam nevis Diilera Apmekleejumiem vai Liizinga Maksaajumiem.

es jau teiktu ka jaaskataas vai nu BMW vai amurikaanju virzienaa...

pieaugušam cilveekam hjundaji un citi mazie opeļi tomeer nerullz.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Seene rakstīja: Tu labāk pasaku, ko lai nopērk vietā. Dēļ f... krīzes visi ražotāji šķiet aizmirsušio par solījumiem izlaist kaut ko normālu.

a kas saabam vainas

bet patiesiiba jau vien ir- jaunaas masiinas nepaarliecina, ka ir domaatas pirceejam nevis Diilera Apmekleejumiem vai Liizinga Maksaajumiem.

es jau teiktu ka jaaskataas vai nu BMW vai amurikaanju virzienaa...

pieaugušam cilveekam hjundaji un citi mazie opeļi tomeer nerullz.

Ņemot vērā SAABa nu jau gana cienījamo vecumu un krīzes piedāvāto cenu kritumu, ir doma ka gribētos kaut ko svaigāku. Bet nu pēc 3.0 V6 VGT ir grūti iedomāties braukt ar kautkādu 'baudāmu' nemotoru. Noteikti gribu FWD sedanu ar puslīdz Eiropas kvalitāti, cik nu tā vēl ir iespējama. AUDI nepatīk bumbulīgais dizains. Attiecīgi vienīgais kas šobrīd paliek pāri no izvēles ir Volvo S80 ar jauno D5.

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Eu, apgaismo un izglīto - kas ir t[o]lete???

tualete- UZ TURIENI- tev jaaiziet

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Peerc aatri, kameer fords volvo nav great wall noandeleejis

PN-

es tomeer izveeleetos bembi, lai gan esmu volvo fans.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Peerc aatri, kameer fords volvo nav great wall noandeleejis

PN-

es tomeer izveeleetos bembi, lai gan esmu volvo fans.

Piedod, bet BMW man riebjas. Absolūti subjektīvs un nepamatots viedoklis, bet tāds nu viņš ir.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man arii riebaas...

bet ar skaidru aci paskatoties un aptaustot veel var sajust markas pieskaarienu taapat kaa MB , citronam un veel dažiem...

tehnologjiski arii pa lielam tie bmv ir ok, nepaliek sajuuta ka ir taupiits uz visu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, veseli astoņi gadi, kādas šausmas.

Skaties, ka vēlāk nav teksti "desmit centimetri gan klāt ir, bet maciņš tukšs..."

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man arii riebaas...

bet ar skaidru aci paskatoties un aptaustot veel var sajust markas pieskaarienu taapat kaa MB , citronam un veel dažiem...

tehnologjiski arii pa lielam tie bmv ir ok, nepaliek sajuuta ka ir taupiits uz visu

Es ar par to pašu. Arī nepatika, un bez pamatojums nepatika, bet paņemot patestēt un pabraukājot sapratu, ka ir OK. Laba kvalitāte, laba dinamika utt. Ja pats var pievērt acis uz to, ka citi domā ka tu esi urlēns, ir OK.

Skatos uz 530d universālu, ap 2004 gadu. Laikam jau tas būs mans nākamais auto.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

liepaajnieki uzskata, ka audī pagarina.

isteniibaa tas ir tikai kļuudains pienjeemums

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir 2008.gada Porshe Cayenne Turbo, 25000 noskrējiens, 4.8 motors (pats teici, var arī lielāku...), 66000 EUR (spec priekš Tevis jau ar iekļautu 20% skidku)

Cukurins Reģ.: 27.07.2002
0 0 Atbildēt

aizmirsu pierakstīt, cikos tiekamies pie CSDD?

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

Cukurins rakstīja: Ir 2008.gada Porshe Cayenne Turbo, 25000 noskrējiens, 4.8 motors (pats teici, var arī lielāku...), 66000 EUR (spec priekš Tevis jau ar iekļautu 20% skidku)

pirmkart, labs piedavajums, ja tas ir tas pats kas ss.lv pasreiz stav pa 82eur, tikai apsaubu ka tiesi tev ir tas auto, te, iauto, tadi nenak...

otrkart, bus laikam japrecize dati, jo ieliekot sludinajumu, neparedzeju,ka te exemplari uzradisies...

tatad- max ceniks lidz 25 tk eur, bus tomer ari dzineja ierob. benzi.lidz 3.0 vai lidz 4.0 ja dizelis.

protams, sakotnejais ar maziem motoriem butu vairak interesants...

bet principa ari 4x4 parketnieki- welcome!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

corolla verso 2007.gads nopakota 14kEUR

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: corolla verso 2007.gads nopakota 14kEUR

atsuti dazas bildes ar PILNU extru aprakstu uz augstak noradito email, noradi meila telef. talak es tev pats zvanisu, ja bus interese

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

captain rakstīja:

pirmkart, labs piedavajums, ja tas ir tas pats kas ss.lv pasreiz stav pa 82eur, tikai apsaubu ka tiesi tev ir tas auto, te, iauto, tadi nenak...

Ļoti kļūdies....

To tam kingam nesaprast jo viņš PATREIZ ir KINGS - sūtiet viņam 1/2pīrādziņa piedāvajumus , soliet palaizīt utt un tad viņš, KINGS, moš aplaimos nelaimē nonakušo ar pāris zantīmiem

P.S. mans 'poršš' drīzāk tiks sapūdēc zem priedes nekā TĀDA s ūdbambāļu KINGA nagos nonāks

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

captain rakstīja:

theerny rakstīja: corolla verso 2007.gads nopakota 14kEUR

atsuti dazas bildes ar PILNU extru aprakstu uz augstak noradito email, noradi meila telef. talak es tev pats zvanisu, ja bus interese

aizej uz amserv un paņem no plača

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ne nu shis pirks, ne nu vajag. pirks varbut kadu arpratigu sviestmaizi, kuru pecak vares nopardot dargak uztaisiit varku.

ps. varbut kadam vajag superdupermega ultra opel ascona 2.0 GT ar TA lidz oktobrim. motors ar 129 Zs. gribu tikai 200ls. izskatas ka jau 20gadigs opelis, bet nu braukt var. ir recaro salons.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

iet arii uz tiem 129 zirgiem

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti