W124 slēdzenes

GangBoy Reģ.: 23.09.2003

Lieta tāda, apstākļi sekojoši: manai mizai ir atteikusies vadītāja puses durvju slēdzene, tīrīšana nelīdz, līdz ar to esmu nostādīts neveiklā situācijā - automašīnu varu atvērt tikai izmantojot bagažnieka slēdzeni. Mašīnai ir centrālā atslēga, tā kā ir pieciešami, tomēr šāda alternatīvā procedūra sāk apnikt un ēst nost nervu šūnas.

Atsevišķi tikai durvju slēdzeni nopirkt nevar - piedāvā visur tikai pilnus komplektus: aizdedze + pārējās slēdzenes.

Krīze sit pa maku - signalizācijas uzstādīšana ir aizstumta tālākos plānos un nav tik svarīga ņemot vērā to, ka mašīna pa naktīm dzīvo maksas stāvvietā, bet dienā - slēgtā pagalmā darbavietā.

Varbūt kādam ir rekomendācijas, kā "pa lēto" atrisināt problēmu?

Varbūt kādam ir lieka durvju slēdzene ar atslēgu, kuru varētu pārdot atsevišķi?

Esmu dzirdējis par salīdzinoši lētiem ārzemēs pieejamiem komplektiņiem (15-20 Ls), kas pielsēdzami pie centrālās atslēgas un ar pultu ļauj atvērt un aizslēgt mašīnu, neietverot signalizācijas funkciju.

Varbūt kāds ir tādus sastapis un zin, kur nopirkt LV?

 
drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Savā laikā es to figņu pilnībā izjaucu,, iztīrīju, visas plāksnītes, ieeļļoju (bija zaļais iekšā) un aizmirsu par to līdz pārdevu autosu...

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Savā laikā es to figņu pilnībā izjaucu,, iztīrīju, visas plāksnītes, ieeļļoju (bija zaļais iekšā) un aizmirsu par to līdz pārdevu autosu...

Mēģināts, arī visu izlaizīju, nelīdz, iespējams, pati slēdzene ir padilusi

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

uzzvani šim cilvēkam: 2-9-5-5-6-0-2-4

richi Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

A pa cik nāk pilnais komplekts?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti