Švaki slēdzas robos

axel182 Reģ.: 05.12.2008

Esmu jautājis pa šo tēmu, bet vēl nevaru saprast, kas pa vainu.... A80 B3.... Uz vietas sūdīgi ieslēgt robā... Šodien kkā ievēroju, ka paturot nospiestu sajūga pedāli, robos slēdzas ideāli..... Kā Jums liekas, kas pa šaizi varētu būt?

Paldies...

 
1 2
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Sinhrongredzeni.

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

RLaguna... to4 nav sinhriķi pie vainas... stāvot uz vietas i ar beigtiem sinhriķiem labi slēgsies...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ODnako ne visaia sapratu textu, tipa ar iedarbinātu motoru startējot no vietas neslēdzas labi robos, bet jau kustoties nav problēmu vai tā ?!?!? Un savukārt ko nozīmē tas pēdējais teikums, tipa ar izslēgtu motoru un turot sajūgu slēdzas OK, jeb kā tas bija jāsaprot ?!?!?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kulises, vai, kas pilda viņu funkciju...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man senaak shitaads joks bija pasaatam, samainiiju karbaa ellu, palika juutami labaak

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Arī stiliņā, piedevām... Un kā jau arī tur teica, sajūgs.

Jetij, iegaumē - audī astoņdesmit, gan B3, gan B4 kulise nekādu sūdīgu slēgšanu nespēj izraisīt - vorsprung durch technik Es divus gadus nobraucu ar izjātu kulisi - kloķi varēja mierīgi pacelt uz augšu - absolūti nekādu problēmu. Man gan tur ir sūdīgi sinhronizatori, sevišķi otrajam robam, bet tā ir pavisam cita lieta, par kuru arī nesūdzos - ar izjūtu slēdzot nav nekādas problēmas.

Pirms kāda laika gan nomainīju kulisi - ieklīdu šrotā, kad tur jauca ārā vienu B3, kuram bija ideāla kulise un nenoturējos, tomēr, tikai cēneris

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: RLaguna... to4 nav sinhriķi pie vainas... stāvot uz vietas i ar beigtiem sinhriķiem labi slēgsies...

Vēl autiņiem nēdz būt tādas vainas pēc motoru mazgāšanas-pa ventilācijas caurumiem gaņģenē tiek ūdens kas to problēmu arī rada.Ja esi mazgājis tad vai nu nomaini eļļu gaņģenē vai arī pamocies kādu laiku(var būt pat līdz pāris nedēļām).

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Eeh, ka te dazhi neveelas pilniibaa izlasiit topiku...

Varbuut nedaudz neskaidri izteicos- pajautaasu savaadaak: kas vareetu buut par iemeslu, ka sajuugs velk liidz( nospiezu pedaali(sajuuga ) un sajuugs pilniibaa neizsleedzas); it kaa atgaisoju kaa naakas... Ta ka patur pedaali nospiestu uz ~30sek, robos saak sleegties ideaali..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

ja velk liidzi,tad vai nu nodilis vai arii jaaregulee pedaalis/trose.nezinu kas tur ir.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

aa,hidrauliskais.tad var buut ka cilindriits beigts .sisteema ar bremzeem kopeeja?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

nomaini skjidrumu.

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Jap, shkjidrums gan bremzeem gan sajuugam ir kopeejs.. Sajuuga disks ir jauns, pedaalis atreguleets! Neezinu, man jau saak likties, ka cilindriisi pie vainas.. Tikai, kaa lai saprot, kurss no cilindriisiem pie vainas?! Tikai nomainot?!

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Un veel.. Ja sajuuga disks izdilis, tad sajuugs nevelk, bet sliid! Tas taa skaidriibas deelj..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Maini abus, nafig zīlēt?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, te par sajūgu runa gāja

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...

Jetij, iegaumē...

ei tokš tirst, zirgābol...

guru a la raimis, pļin...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Jauns disks - tāpēc arī velk līdz! Neba jau oriģinālo pirki.

Biezumu starpība no pilnīgi jauna līdz "pilnīgi čau" ir ~ 2mm

axel182 Reģ.: 05.12.2008
0 0 Atbildēt

Arnij_ a kaapee paturot sajuugu izspiestu uz kaadu laiku, tas paarstaaj vilkt liidz?

Labi, pamainiisu abus cilindrus, tad uzraxtiisu kaa man gaaja..

Un tgd, ve4i, saliek praatus kopaa uz manu otru topiku- moz ko varam izpiipeet!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Jauns disks - tāpēc arī velk līdz! Neba jau oriģinālo pirki.

Biezumu starpība no pilnīgi jauna līdz "pilnīgi čau" ir ~ 2mm

Man ar liekas ka disks pa biezu bus

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

axel182 rakstīja: Arnij_ a kaapee paturot sajuugu izspiestu uz kaadu laiku, tas paarstaaj vilkt liidz?

Labi, pamainiisu abus cilindrus, tad uzraxtiisu kaa man gaaja..

Un tgd, ve4i, saliek praatus kopaa uz manu otru topiku- moz ko varam izpiipeet!

Cilindru maiņa neko nedos! Bet viegli ielikt, kad patur var tāpēc, ka ar laiku kārbas vārpstas sabremzējas, jo sajūga līdzivilkšana ir nedaudz mazāka par kārbas pretestību

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uz otru topiku neiešu, bet - samēri cilindrīšu iekšējos diametrus. Viņu ir vairāki varianti, jo - ja roķene ir vienāda (un pietiekoša), tad prātā nāk tieši šis, ka varētu būt katrā pusē savs diametrs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja: ...

Jetij, iegaumē...

ei tokš tirst, zirgābol...

guru a la raimis, pļin...

Jā, tas ir "mans lauciņš" B3 Un tā kā B3 nav ne vecāka izlaiduma otrais golfs, ne kaut kāds attiecīgo gadu opelis, tad tur kulise ir prosta stienis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Jauns disks - tāpēc arī velk līdz! Neba jau oriģinālo pirki.

Biezumu starpība no pilnīgi jauna līdz "pilnīgi čau" ir ~ 2mm

Ja sekso sani un pērk sūdus, parasti arī nenomaina tikai disku?

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Kurvja diafragma atrofējusies..cilindru kirdikt izpaužas citādi.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

naak praataa padljanka ka kkur bremzu magjistraale deformeeta.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti