Kur prikols?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003

Hi,

Shodien atklaaju, ka mana autinja (Subaru Legacy 200 durvju sleedzene ir sachakareeta. Ar aci var redzeet, kaa arii atsleegu nemaz nevar iechakareet liidz galam. Nesaprotu sho p*daru motivaaciju. Ja gribeetu zagt, tach normaali atmuukjeetu. Salonaa nekaa zogama, magjis iebuuveetais. Vnk. ieriebt? Tipa kaads siekalainais latviets? Tak pastaav citi varianti (shviikas saanos u.t.t.). Kur prikols? Tagad saaku domaat, ka tieshaam kaads "labveelis" uzdarbojas. Pirms meeneshi chetri saanos atklaaju normaalu shviiku. Norakstiiju to uz pagalmaa braucoshajiem siichiem ar saviem velljukiem (ar velljuka stuures saanu, piemeeram). Peec paaris meeneshiem miglinieks bija izbliezts. Nekas apkaart nebija "traumeets". Vai nu "zakon podlostji" un akmens traapiijis ~ 4-5 cm diametraa, vai nu kaads speciaali pacenties...

Tagad nesaprotu. Ir tolks skriet pie Kasko deveejiem un pikjot pashrisku, lai peec kaada laika atkal to pashu atklaatu...B*aģ, ko iesākt? Ieliimeet logaa plakaatu, ka "p*mpi, atradiishu - sklapu nonjemshu"...

 
1 2 3 4 5
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tas pusdraaztais tak taa arii nekaa nav sapratis

bulcinja- maiguminj nenjem ljaunaa par tiem zobiem... es vnk saku ka tad kad tu man suukaaji- man nepatika tava darboshanaas ar zobeljiem a paareejais- nu nez... neir jaabuut speciaalistam lai pateiktu- man patika- malacis ne?

p.s. psihiatrs pats atnaaks... te mums ir vieteejais

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: reeciigs bezteemas topiks - raseetaajs ar rezultaatu, ar sakostiem zobiem un pusmuuzha vecumu sasniedzis beidzot saacis lietot alkoholu

ak jaa, pareizi, brauc ar firmas liizeeto jauno legasi un postojanno nez par ko atraujas no vieteejiem huljigaaniem

Aizej izgili dzeerumi, pensi... . Tev arii neguljas un izjuuti nepiecieshamiibu atziimeeties "IKVIENAA" topikaa?

ja man buutu taads mentaalaa zinjaa pederastisks kaiminjsh kaa tu - tad apdauziits kataflaks buutu mazakais, kas vinju "prieceetu"

Paldies Dievam, ka mani kaimiņi ir inteligenti un ar dziivi un sasniegumiem apmierinaati cilveeki, nevis kaut kaadi pajolji, kuri lielaas ar to, ka kaameer normaali jaunieshi ir baudiijushi jauniibu, shams zubrijis sopromatu, meeneshiem ilgi raseejis visaadu lazhu, ko apkjeeriigi jaunieshi maaceeja izdariit dazhos vakaros pirms sesijas, un max ko shis indiviids sasniedzis - uz firmas panjemt liizee subaaru, kuru vieteejie puikas visu laikau apskaadee ? interesanti, par kaadiem nopelniem ?

vai neesi no taas sugas, kas shauj no vectetinja plintis pa berneljiem, kuri iemet sniega piku tavaa hrushchovkas logaa ?

(par beerniem un gimeni es pat labaak nejautaashu, tas tev veel saapiigaaks jautaajums, nekaa apskaadeets subaarinjsh)

piedod ja vari, atgriezos no kalniem - shis vakars an taads briivaaks sanaacis, pie konjaka piles varu iekakaat kaut ko ieksh iatuo, taadiem kaa tu par prieku lai tev buutu par ko papurkshkjinaat , pirms saladaa meidzinja

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

aamen

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tas pusdraaztais tak taa arii nekaa nav sapratis

bulcinja- maiguminj nenjem ljaunaa par tiem zobiem... es vnk saku ka tad kad tu man suukaaji- man nepatika tava darboshanaas ar zobeljiem a paareejais- nu nez... neir jaabuut speciaalistam lai pateiktu- man patika- malacis ne?

p.s. psihiatrs pats atnaaks... te mums ir vieteejais

Veciit, taas jau nu ir TAVAS fantaazijas . Veelreiz izsaku liidzjuutiibu, pid0r, fakinais . Pats tu te to visu raksti...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

neko sev tu suukaa.. bet es pidors?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: neko sev tu suukaa.. bet es pidors?

a vinjsh visus dzhekus uztver kaa pidorus orientaacija taada......

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

latenti darbiigais

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

iebaaziet tak bulcinjai klavieri tai caurumaa pa kuru zapti pilda!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paliek arvien jautrāk

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

hm, visiem iauto idejootiem-komnteetaajiem (luuzeriem, dzeeraajiem un penshiem) dereetu samesties, nopirkt un uzdaavinaat bulcinjam (intelektuaalim-uznjeemeejam-supermenim ar subaaru) kaadu lielu lielu pliisha laaciiti ar ko apskaavienaa shams vareetu saldi chucheet

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

a ja vajag atbildi peec buutiibas,tad vainiigs noteikti ir Shiiris,jo gribeeja tai subaaraa paarziemot.sviikas ir savdabiiga teritorijas atziimeesana,jo ziemaa uriins nesmird bet sasalst.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: hm, visiem iauto idejootiem-komnteetaajiem (luuzeriem, dzeeraajiem un penshiem) dereetu samesties, nopirkt un uzdaavinaat bulcinjam (intelektuaalim-uznjeemeejam-supermenim ar subaaru) kaadu lielu lielu pliisha laaciiti ar ko apskaavienaa shams vareetu saldi chucheet

Es varētu uzdāvināt rozā ingman lāceni, kas manam brīnummobīlim uz palodzes mētājas

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

varu piedaavaat fufaiku ar kuces menstruaalaa cikla paliekaam!varbuut paliidz?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: hm, visiem iauto idejootiem-komnteetaajiem (luuzeriem, dzeeraajiem un penshiem) dereetu samesties, nopirkt un uzdaavinaat bulcinjam (intelektuaalim-uznjeemeejam-supermenim ar subaaru) kaadu lielu lielu pliisha laaciiti ar ko apskaavienaa shams vareetu saldi chucheet

Es varētu uzdāvināt rozā ingman lāceni, kas manam brīnummobīlim uz palodzes mētājas

nederees shams tak neies taa pazemoties - pienejmt daavanu, kura ir meetaajusies kaut kaadaa smirdiigajaa A80

te vajag kaut ko smalkaaku........

vot ja tev buutu kaadi lateksa stringi vai platformenes uz 25cm papeezha - taa buutu cita runa

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: varu piedaavaat fufaiku ar kuces menstruaalaa cikla paliekaam!varbuut paliidz?

Neesi sevi ar bizenāju sajaucis?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

msh rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: hm, visiem iauto idejootiem-komnteetaajiem (luuzeriem, dzeeraajiem un penshiem) dereetu samesties, nopirkt un uzdaavinaat bulcinjam (intelektuaalim-uznjeemeejam-supermenim ar subaaru) kaadu lielu lielu pliisha laaciiti ar ko apskaavienaa shams vareetu saldi chucheet

Es varētu uzdāvināt rozā ingman lāceni, kas manam brīnummobīlim uz palodzes mētājas

nederees shams tak neies taa pazemoties - pienejmt daavanu, kura ir meetaajusies kaut kaadaa smirdiigajaa A80

te vajag kaut ko smalkaaku........

vot ja tev buutu kaadi lateksa stringi vai platformenes uz 25cm papeezha - taa buutu cita runa

Nu ti dajoš

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

aizdomiigs klusums

izskataas, ka bulciitis gatavo atentaatu

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: reeciigs bezteemas topiks - raseetaajs ar rezultaatu, ar sakostiem zobiem un pusmuuzha vecumu sasniedzis beidzot saacis lietot alkoholu

ak jaa, pareizi, brauc ar firmas liizeeto jauno legasi un postojanno nez par ko atraujas no vieteejiem huljigaaniem

un, kad brauc, velk galva baltu aditu cepuriti- miciti- smaga diagnoze- subaru

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Zoo rakstīja: varu piedaavaat fufaiku ar kuces menstruaalaa cikla paliekaam!varbuut paliidz?

Neesi sevi ar bizenāju sajaucis?

neejaucies pa vidu,es gjimeni meegjinu atkalapvienot!

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

bulcinja rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: reeciigs bezteemas topiks - raseetaajs ar rezultaatu, ar sakostiem zobiem un pusmuuzha vecumu sasniedzis beidzot saacis lietot alkoholu

ak jaa, pareizi, brauc ar firmas liizeeto jauno legasi un postojanno nez par ko atraujas no vieteejiem huljigaaniem

Aizej izgili dzeerumi, pensi... . Tev arii neguljas un izjuuti nepiecieshamiibu atziimeeties "IKVIENAA" topikaa?

ja man buutu taads mentaalaa zinjaa pederastisks kaiminjsh kaa tu - tad apdauziits kataflaks buutu mazakais, kas vinju "prieceetu"

Paldies Dievam, ka mani kaimiņi ir inteligenti un ar dziivi un sasniegumiem apmierinaati cilveeki, nevis kaut kaadi pajolji, kuri lielaas ar to, ka kaameer normaali jaunieshi ir baudiijushi jauniibu, shams zubrijis sopromatu, meeneshiem ilgi raseejis visaadu lazhu, ko apkjeeriigi jaunieshi maaceeja izdariit dazhos vakaros pirms sesijas, un max ko shis indiviids sasniedzis - uz firmas panjemt liizee subaaru, kuru vieteejie puikas visu laikau apskaadee ? interesanti, par kaadiem nopelniem ?

vai neesi no taas sugas, kas shauj no vectetinja plintis pa berneljiem, kuri iemet sniega piku tavaa hrushchovkas logaa ?

(par beerniem un gimeni es pat labaak nejautaashu, tas tev veel saapiigaaks jautaajums, nekaa apskaadeets subaarinjsh)

piedod ja vari, atgriezos no kalniem - shis vakars an taads briivaaks sanaacis, pie konjaka piles varu iekakaat kaut ko ieksh iatuo, taadiem kaa tu par prieku lai tev buutu par ko papurkshkjinaat , pirms saladaa meidzinja

Klausies, pim*i...tavas zinaashanas ir mans speeks. Liec aiz jebalnjika, ka lielais braalis tevi veero. Internets nav anoniima vide. Ar "beerniem un gjimeni" tu paarkaapi robezhu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

aizej no saakuma ar bomziem tiec galaa,tad fljuuti.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ehh, tik jauku un miilju topiku izchakareeja

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: aizej no saakuma ar bomziem tiec galaa,tad fljuuti.

Arii Zoofiilus lielais braalis veero. Bomzhiem ir priekshrociibas - viniem nav interneta. Un vairumaa gadiijumu arii pases. Nemaz nerunaasim par krediitkarteem un latvenergo reekjiniem. Taa kaa piezemeejies, draugs. Un apdomaa ko raksti.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: ehh, tik jauku un miilju topiku izchakareeja

Ar tevi taa kaa vis buutu skaidrs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu tas lielais brālis?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti