Kur prikols?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003

Hi,

Shodien atklaaju, ka mana autinja (Subaru Legacy 200 durvju sleedzene ir sachakareeta. Ar aci var redzeet, kaa arii atsleegu nemaz nevar iechakareet liidz galam. Nesaprotu sho p*daru motivaaciju. Ja gribeetu zagt, tach normaali atmuukjeetu. Salonaa nekaa zogama, magjis iebuuveetais. Vnk. ieriebt? Tipa kaads siekalainais latviets? Tak pastaav citi varianti (shviikas saanos u.t.t.). Kur prikols? Tagad saaku domaat, ka tieshaam kaads "labveelis" uzdarbojas. Pirms meeneshi chetri saanos atklaaju normaalu shviiku. Norakstiiju to uz pagalmaa braucoshajiem siichiem ar saviem velljukiem (ar velljuka stuures saanu, piemeeram). Peec paaris meeneshiem miglinieks bija izbliezts. Nekas apkaart nebija "traumeets". Vai nu "zakon podlostji" un akmens traapiijis ~ 4-5 cm diametraa, vai nu kaads speciaali pacenties...

Tagad nesaprotu. Ir tolks skriet pie Kasko deveejiem un pikjot pashrisku, lai peec kaada laika atkal to pashu atklaatu...B*aģ, ko iesākt? Ieliimeet logaa plakaatu, ka "p*mpi, atradiishu - sklapu nonjemshu"...

 
1 2 3 4 5
bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Legacy 200astoņi gads, tā bija domāts.

riebeklis Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: Legacy 200astoņi gads, tā bija domāts.

suudiiga izveele :8

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

riebeklis rakstīja:

bulcinja rakstīja: Legacy 200astoņi gads, tā bija domāts.

suudiiga izveele :8

Vispaar? Komon...245 lopi, pilnpiedzinja, automaats . Sport Sharp rezhiimaa labas izjuutas.

Vai deelj autozagljiem? Choto nav dzirdeets, ka autinsh riska grupaa.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Ziemassvētki ir klusais laiks, nu dikti nepiederās tagad lielīties un kundziņu mētāt

--------Legacy 200astoņi gads, tā bija domāts.

Komon...245 lopi, pilnpiedzinja, automaats . Sport Sharp rezhiimaa labas izjuutas--------

Ko gribēji ar savu topiku pateikt??? Ka esi pajauna Subara īpašnieks,drīzāk gan turētājs, īpašnieks ir līzes kantoris, vai arī meklē iauto kādu kurš glaz naložit jeb porču sņimit?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Ziemassvētki ir klusais laiks, nu dikti nepiederās tagad lielīties un kundziņu mētāt

--------Legacy 200astoņi gads, tā bija domāts.

Komon...245 lopi, pilnpiedzinja, automaats . Sport Sharp rezhiimaa labas izjuutas--------

Ko gribēji ar savu topiku pateikt??? Ka esi pajauna Subara īpašnieks,drīzāk gan turētājs, īpašnieks ir līzes kantoris, vai arī meklē iauto kādu kurš glaz naložit jeb porču sņimit?

Klausies, esi dziives apbizhotais? Ja nav ko teikt pa teemu, seedi savaa audi 80 un nekunksti.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja:

?

Klausies, esi dziives apbizhotais? Ja nav ko teikt pa teemu, seedi savaa audi 80 un nekunksti.

Kuš, nerājies nav jau es tik apbižots un A80 arī man naf, bet kādu padomu ceri saņemt? Neviens labāk par Tevi nezin vietējos bērneļus un hulīšus un ari "ieriebiena"versija citiem nebūs skaidra. Plakātiņš ar draudīgo tekstu tikai var pavairot apskādēšanas azartu.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

PAdomā, kā parko , tagad te Robini Hudi uzradušies

Viņus ga arī saprotu, liek tos autiņus kā pagadās

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: PAdomā, kā parko , tagad te Robini Hudi uzradušies

Viņus ga arī saprotu, liek tos autiņus kā pagadās

Parkoju kaa paraugpilsonis. Ne reizi pie "padjezda" u.t.t. Arii iedomaatajaas ("taa ir mana vieta") citu staavvietaas nee (saprotu "iezemieshus"). Taa teikt - shis galiigi ir neteemaa. Vairaak domaaju - ko vareetu dariit?

p.s. vispaar nesaprotu te paaris subjektu uzdirshanu ne pa teemu. Topiks vispaar nebija domaats lai ziimeetos. Bet jums, sintri un kaads tur skeds - nakkuj juus, luuzeri. Juus mani nezinaat un normaaliem vechiem buutu skaidrs, ka shaadas saurnas ir vnk. juusu vaajuma izpausme. Viss, kas man pieder ir nopelniits.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Oi...meitenīte apvainojusies

Zīmuli,klausies,ko teikšu- te nebij sevišķi jālielās ar to tavu bleķa kasti un jāskaidro ,kāds tai varen svaigs izlaides gads. Tas bija pilnīgi nebūtiski,skaidrs?? Nu,izlauza, sāpe,saprotu...tad pažēlojies un uzklausi ko saka...bet tev jau savajadzējās lielīties ar to savu tarataiku. Acīm redzami to dari ne pirmo reizi un par to arī saņēmi atslēgas caurumā ko nepiedienīgu...tā turpināsi,saņemsi savā caurumā arī. Skaidrs?

Luuzer, man teis zheel. Un es tureeshu iikshkjus, lai tu kaadreiz sasniegtu ko vairaak nekaa tev patrreiz ir. Ej tirst . Teema sleegta.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

sleedzeejs atradies

nesaprotu...cik stulbam ir jaabuut cilveekam...lai nesaprastu ka nariki leekaa apkaart... i veel stulbaakam lai ceptu jaunu topiku

vrode ne pirmo dienu te regjistreets...bet sapratis neesi...ka shaadaa veidaa vieniigais ko te vari atraut- saldu PN

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

"Noslēgt tu vari tikai savu sfinkteru" (c) Deksters

Man patika tas A80 pieminējiens

P.S. Izvāc vismaz tos četrus riņķus no avatara

P.P.S. Atbilde uz topika jautājumu - nopirkt to pašu audī astoņdesmit, tad nevajadzēs uztraukties par visādām švīkām un kasku

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: "Noslēgt tu vari tikai savu sfinkteru" (c) Deksters

Man patika tas A80 pieminējiens

P.S. Izvāc vismaz tos četrus riņķus no avatara

P.P.S. Atbilde uz topika jautājumu - nopirkt to pašu audī astoņdesmit, tad nevajadzēs uztraukties par visādām švīkām un kasku

Shodien briivaaks vakars. Var arii kaut ko vairaak arii uzrakstiit...Regjistreejies esmu sen, iauto "klients" esmu savus gadus 10, patiesiibaa kopsh pirmaa taa a"atveershanaas" gada. Atceros,- mans pirmais autisnh bija Skorpis . Taalaak filozofiskas paardomas...Izskataas, ka daudzi iauto lietotaaji ir apstaajushies savaa "attisstiibaa". Palasos te reizi nedeeljaa un redzu, ka shis portaals ir paaris klaunu cirks (piemeerams, saab-deksters). Savu viedokli neesmu uzspiedis nevienam Edzhulja topikam, lai arii ko par to domaatu. Taa teikt, susljik - suka ljichnostj. Daudzejaadaa zinjaa iauto luuzerkomenteetaaji ir analogjiski vispaareejai sitaacijai LV, kaa arii preciizi apstiprina teicienu par "latvieti, kaiminju un vienu aci".

Ok. Saprotu, ka iauto buutiibaa ir portaals no seerijas "vai manai askonai prieksheejais gultnis der no kadeta '79"? Bez sarkasma, tieshaam...katram savs. Bez tam - pats esmu taa saacis. Bet noveelu visiem shiem Latvijas Radio 2 klausiitaajiem labaakus laikus. Kameer juus dzeeraat savos astonjpadsmit, es tikmeer sakodis zobus raseeju aatrumkaarbas un kaartoju ekshus RTU Ceesu ielaa un pie profesora Subača . Toties tagad ir rezultaats. Nu es varu padzert es un nesaspringt . Arii konkreetajaa situaacijaa nesaspringstu, vnk. gribeejaa zinaat vieokljus.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu to par sakostajiem zobiem... laikam jau lieki piemineeji...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, padzeršanas sekas tiešām var manīt - redzot, ka visādi vecākie raksti ir datēti ar 2002. gadu, atliek secināt, ka iauto nav arī īpaši vecāks

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh- zinaashanu truukums Tevi izdailjo

2001 gads buus pareizaak...

kautkur vecie raksti un topiki Edjulim bij pieglabaati

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu vienalga, viens gads

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nu to par sakostajiem zobiem... laikam jau lieki piemineeji...

Saprotu, ka tev bijusi neleega pieredze...paturi to pie sevis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ar manu pieredzi viss ir ok... bet zobus vareeji taa arii tureet sakostus...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un veelams pret sienu

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ar manu pieredzi viss ir ok... bet zobus vareeji taa arii tureet sakostus...

Izskataas, ka nav. Paaraak daudz detalju zini...Nekas, cerams, ka tagad saape paari. Vismaz apmierinoshi dabuuji...?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

bij OK

mvieniigais... naakamreiz kad uz zoba njemsi... nu nekod... bet taa- malacis

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

reeciigs bezteemas topiks - raseetaajs ar rezultaatu, ar sakostiem zobiem un pusmuuzha vecumu sasniedzis beidzot saacis lietot alkoholu

ak jaa, pareizi, brauc ar firmas liizeeto jauno legasi un postojanno nez par ko atraujas no vieteejiem huljigaaniem

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: bij OK

mvieniigais... naakamreiz kad uz zoba njemsi... nu nekod... bet taa- malacis

Ja otru speej noveerteet ar "malacis", saprotu, ka tava pieredze tomeer ir izkopta un pats esi zinosh .. Neziniu par ko tu runaa, bet pirmais ko varu ieteikt ir - ej pie zobaartsa, peec tam pie pshihiatra...Ja tici Dievam - aizstaigaa liidz savam Padrem

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: reeciigs bezteemas topiks - raseetaajs ar rezultaatu, ar sakostiem zobiem un pusmuuzha vecumu sasniedzis beidzot saacis lietot alkoholu

ak jaa, pareizi, brauc ar firmas liizeeto jauno legasi un postojanno nez par ko atraujas no vieteejiem huljigaaniem

Aizej izgili dzeerumi, pensi... . Tev arii neguljas un izjuuti nepiecieshamiibu atziimeeties "IKVIENAA" topikaa?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti