reno laguna siksna

aizejošais Reģ.: 23.05.2005

reno laguna siksna

 
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: vai kāds zina, kur meklēt subj izmērus? kkādā austrāļu forumā atradu, ka tāda it kā der landroverim, ja izmet (kā es taisos darīt) ventilatoru, un tā skriemeli

vai tām ir daž'di garumi, reno siksnām, es domāju?

āaa, aizmirsu, tie austrāļi minēja ka 2006 gada lagūna

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

motors?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

franču

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: motors?

a vot nezinu. nesaka tie austrāļi. varbūt pamodīsies, un rīt jau atbilde būs, šie guļ?

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Oriģinālos reno laguna bikšturus iepirkt neinteresē?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: motors?

V8, austrālija tak ir zeme kur pat opelim zem haubes ir V8.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Oriģinālos reno laguna bikšturus iepirkt neinteresē?

nē, mani interesē kāds reno laguna bikšturiem ir izmērs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: franču

autora nosauktajā gadā varētu būt arī nisana inženieru radītais renault-nissan grupas pusjapānis - 2.0 dCi 16v

p.n.

autors varētu vienkārši uzmest diegu pa tiem skriemeļiem kā viņš vēlas lai tā siksna tur iet (spriegotāju abos galējos stāvokļos) un tad pamērīt to diedziņu un tad vienkārši piemeklēt siksnu pēc garuma (platumu un celiņu skaitu skatīties vecajā siksnā)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: motors?

V8, austrālija tak ir zeme kur pat opelim zem haubes ir V8.

nē, nu tak par pašā tavā godmaņa aizmirstajā pasaules malā tak vaidzētu būt skaidram, ka viņam to siksnu nevajag priekš renaulta.... siksnu vajag kautkādai antīkai toijotas parodijai... un jamie esot sadomājušies, ka tieši renaulta siksna varētu ģeldēt....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: vai kāds zina, kur meklēt subj izmērus? kkādā austrāļu forumā atradu, ka tāda it kā der landroverim, ja izmet (kā es taisos darīt) ventilatoru, un tā skriemeli

vai tām ir daž\'di garumi, reno siksnām, es domāju?

mēģini te:

www.gates.com/...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Aizej uz jebkuru servisu kur ņemas ar Renaultiem un palūdz lai parāda.Kā uz kastītes tā arī uz pašas siksnas būs uzrakstīts.Arī izmēri mēdz būt dažādi atkarībā no komplektācijas-mot.tilpums,kondiķis,turbīna.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja: motors?

V8, austrālija tak ir zeme kur pat opelim zem haubes ir V8.

nē, nu tak par pašā tavā godmaņa aizmirstajā pasaules malā tak vaidzētu būt skaidram, ka viņam to siksnu nevajag priekš renaulta.... siksnu vajag kautkādai antīkai toijotas parodijai... un jamie esot sadomājušies, ka tieši renaulta siksna varētu ģeldēt....

A tu ko - domā ka jami no otras pasaules malas pērk sev siksnas?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Land Roverim tik dārgas siksnas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Land Roverim tik dārgas siksnas?

landroverim parasti var nopirkt remkomplektu

ķipa siksnu komplektu visiem gadījumiem.... nu gribi lai nebūtu kondiška, vai nebūtu ģenerators.... nu vai ventilators un kondiška... vai lai tikai ģenerators būtu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Land Roverim tik dārgas siksnas?

land roverim bezjēgā viens skriemelis, kuram nojūk gultnis, un tas savukārt jāmaina kopā ar visu priekšējo vāku par lieliem $$$. Var sipties un mainīt gultni, bet gultni ne vella nevar dabūt, kaut kāds vipendrons no SKF puses. Bet var uzlikt elektriskos radiatorus (darīts) un tad tas skriemelis var tikt nahrenizēts, bet tad vajag īsāku siksnu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau interesanti kas par subjektu...... modelis... dzinējs....

ja ta figņa ir tik dārga - tad visticamāk ka šo problēmu ir mēģinājuši novērst mūsu vietējie spečuki... un lidz ar to pie šiem varētu pakonsultēties.... iespējams ka šie zinās.... kaut tie paši Angļu auto Berģos.... vai kaut kāds baigi ekskluzīvs eksemplārs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

modena rakstīja: Land Roverim tik dārgas siksnas?

land roverim bezjēgā viens skriemelis, kuram nojūk gultnis, un tas savukārt jāmaina kopā ar visu priekšējo vāku par lieliem $$$. Var sipties un mainīt gultni, bet gultni ne vella nevar dabūt, kaut kāds vipendrons no SKF puses. Bet var uzlikt elektriskos radiatorus (darīts) un tad tas skriemelis var tikt nahrenizēts, bet tad vajag īsāku siksnu

a kas traucē izmērīt cik garu siksnu vajag?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Var saīsināt esošo siksnu.

jā, protams, ka var...

vajag vienkārši izdurt jaunus caurumus un savilkt ciešak

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Kaksis rakstīja: Var saīsināt esošo siksnu.

jā, protams, ka var...

vajag vienkārši izdurt jaunus caurumus un savilkt ciešak

Riepu var vulkanizēt?

Siksnai ir līdzīga tehnoloģija. Kautkur Rumbulā esot viens spečuks.

jā! jāāāāāā! viņš ESOT kautkur rumbulā! cik esmu dzirdējis, tad jamais lāpa arī saplīsušus prežus...

bet problēma ir tāda, ka viņam esot rinda jau uz 8 mēnešiem....

cik esmu dzirdējis, tad Sviestca germana brālēnam kontitečam esot blats pie rumbulas vulkanizatora un tāpēc šis tiekot bez rindas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Par to Rumbulu tas nu tā , bet esmu pats savām acīm redzējis līmētu (saīsinātu) siksnu. Ne jau kautkādu vecu noplīsušu, bet jaunu. Bija pārtaisīta importa traķa vajadzībai no kautkāda krievu ražojuma smagā auto.

es savām acīm esmu redzējis kaprona zeķubikses žiguļa ģeneratora siksnas vietā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu pļā.... tās siksnas var iepirkt jebkurā veikalā pēc garuma platuma celiņu skaita cik vien vajag.... kur parādās varka meklēt kautkādu rumbulas vīriņu lai saīsinātu krāniņu????????

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Var saīsināt esošo siksnu. Bija kautkāds kantoris, kurš taisīja siksnas pēc vajadzīgā garuma.

psec...

negribi padomu, ka ar nolietotas sieviešu zeķubikses palīdzību var atrestavrēt audi 80 stūres uzgaļa ( kurš maksā 3Ls ) putekļu gumiju, kuru rumbulā var iepirkt pa 20 santīmiem, bet napig maksāt tik daudz, ja var ar epoksīda sveķu līmi ( kura metājas mājas, un naf jāpēk, kā arī ar vecu zeķubiksi ) uzstaisīt to putekļu gumiju kā jaunu, un nebūs jātērē tie 20 santīmi un vēll biļete autobusam uz/no Rumbulas!!!

Negribi uzzināt

Moš semināru sarīkot tādiem santīm****

domāju ka savāksies kādi pāris tūkstoši, ja būs pa brīvu, protams..

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

liels paldies visiem par padomiem

vnk tik reti darbojoties ar pepelaciem un to siksnām man ne prātā neienāca ka var vnk veikalā pateikt, ka vaig 7 celiņu siksnu 1400 - 1420 mm garu. Izrādās ka var Un nu tas ir darīc.

A vietējie kuļibini var izfrēzēt/ievirpot kkādus jaunus gultņus vecā. Bet jāņem nost viss zobenes vāks utt. Kaut kā sarežģīti, vienkāršāk uzlikt īsāku siksnu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti