Auto rezerves daļu e-veikals????

padza Reģ.: 11.03.2004

Vai kāds ir iepicis daļas savam spēkratam caur Latvijas interneta veikaliem? Komentāri, viedokļi un kura ir laba bodīte?

paldies!

 
1 2
Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

www.handler.lv ir OK.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

handlerā pirku lukturi.

maksāja jauns oriģinālais gandrīz 2x mazāk kā šrotā gribēja noplēst.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

www.vissauto.lv vai www.tavamauto.lv

Vienā no šitiem kaut kad pirku padaudz dažādu eļlū un dažādu filtru priekš vauirākiem auto.

Varu teikt par to veikalu visu to labāko.

Cenas zemākās kādas vispār biju atradis, prece tā pati kas veikalos plauktā, pieveda līdz darbam, viss ar čeku un rekvizītiem.

Loti labi, vārdusakot.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Vienā no šitiem

visu cieņu, bet vienā no kakām...

vienkārši zirgojos...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Vienā no šitiem

visu cieņu, bet vienā no kakām...

vienkārši zirgojos...

šitass bija labs

tulkojums=bans?

padza Reģ.: 11.03.2004
0 0 Atbildēt

thks par infu

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: www.vissauto.lv vai www.tavamauto.lv

Vienā no šitiem kaut kad pirku padaudz dažādu eļlū un dažādu filtru priekš vauirākiem auto.

Varu teikt par to veikalu visu to labāko.

Cenas zemākās kādas vispār biju atradis, prece tā pati kas veikalos plauktā, pieveda līdz darbam, viss ar čeku un rekvizītiem.

Loti labi, vārdusakot.

Paskatījos Castrol eļļas - Gros Auto lētāk.

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

vēl var paskatīties www.autospares.lv

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: handlerā pirku lukturi.

maksāja jauns oriģinālais gandrīz 2x mazāk kā šrotā gribēja noplēst.

vai apskati iziesi?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Yetti rakstīja: Vienā no šitiem

visu cieņu, bet vienā no kakām...

vienkārši zirgojos...

šitass bija labs

tulkojums=bans?

kā Elmucis lems

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

a par ekomerciju - defektīvs pasākums....

iekš DE 60miljoni iedzīvotāji, iekš LV divi komac pieci... un tas vēl sadalīc pa mazpilsētām...

mūsu mazā valstele kā Maskavas China town kopmītnes.... viena sorokoetažka...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

sintris rakstīja:

Yetti rakstīja: Vienā no šitiem

visu cieņu, bet vienā no kakām...

vienkārši zirgojos...

šitass bija labs

tulkojums=bans?

kā Elmucis lems

un Tev arī buča

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sintrim visu cieņu...

sukatāc...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: handlerā pirku lukturi.

maksāja jauns oriģinālais gandrīz 2x mazāk kā šrotā gribēja noplēst.

vai apskati iziesi?

apskatē neko par lukturi neteica. lai gan blakus arī bukte ir. šie gan neko neteica arī par pakaļējām riepām, kurām nu nebija tie 4mm vairs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: handlerā pirku lukturi.

maksāja jauns oriģinālais gandrīz 2x mazāk kā šrotā gribēja noplēst.

vai apskati iziesi?

apskatē neko par lukturi neteica. lai gan blakus arī bukte ir. šie gan neko neteica arī par pakaļējām riepām, kurām nu nebija tie 4mm vairs.

nebija manīts, ka to (riepu) kāc, kādreiz, būtu mērījis... bet zinot, ka valstij trūkst naudas...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Yetti,Vācijā ir ~ 80 miljoni tautas.Un ~50 miljoni auto.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Yetti,Vācijā ir ~ 80 miljoni tautas.Un ~50 miljoni auto.

labi...

piedo, ja vari

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja:

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: handlerā pirku lukturi.

maksāja jauns oriģinālais gandrīz 2x mazāk kā šrotā gribēja noplēst.

vai apskati iziesi?

apskatē neko par lukturi neteica. lai gan blakus arī bukte ir. šie gan neko neteica arī par pakaļējām riepām, kurām nu nebija tie 4mm vairs.

nebija manīts, ka to (riepu) kāc, kādreiz, būtu mērījis... bet zinot, ka valstij trūkst naudas...

Par valsti nezinu, bet CSDD tiešām trūkst Dabūju 2 un atkārtoto, par skatē nedegošu tālās gaismas lukturi Viss pārējais ideāli. Par gaismām vienīgā piezīme... Pagājušogad tam pašam auto - nullīte. Vot tā ir krīze!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Labākais jau tas, ka pirms tam visu pārbaudīju, savukārt lukturis jau pēc skates "zarabotal" bet nu - divnieks par to formāli pienākas, kaut arī nejūtu vajadzību tērēt nepilnus 10Ls un pāris stundas par atkārtoto...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Labākais jau tas, ka pirms tam visu pārbaudīju, savukārt lukturis jau pēc skates "zarabotal" bet nu - divnieks par to formāli pienākas, kaut arī nejūtu vajadzību tērēt nepilnus 10Ls un pāris stundas par atkārtoto...

hmmm divreiz esmu TA laikaa mainiijis lampinjas-bez atkaartotaas. vienreiz nr apgaismojumam,otreiz tuvo(H4). nekad nav likushi iet atkaartoti...

P.S. pirms TA lampas bija paarbaudiitas,vnk... pilniigi neticas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Labākais jau tas, ka pirms tam visu pārbaudīju, savukārt lukturis jau pēc skates "zarabotal" bet nu - divnieks par to formāli pienākas, kaut arī nejūtu vajadzību tērēt nepilnus 10Ls un pāris stundas par atkārtoto...

man golfam reiz bija ierusējis kapota āķis, nenaca atpakaļ... r19 nedega viens tuvais (10 minūtes pirms braukšanas uz TA pārbaudīju.. dega)

abas reizes šis palūdz izbraukt ārā un deva 10 minūtes lai novērstu vainu....

pēc tam iznāca ārā un uzlīmēja birku

bet vēl pagājušā gadā busam nedega pakaļas numura apgaismojums, šis pateica lai sataisa, jo sods uz ceļa esot 20 lati, bet uzlīmi ielipināja....

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nenoturējos un uzrakstīju vēstuli CSDD... Tipa, ar ko nedegoša tālā gaisma vienā lukturī dienas laikā ir bīstamāka par vasaras riepām uz auto 1. martā ar potenciālu sniegu uz ielām. Jo vienā gadījumā ir "2".otrajā viss OK!

P.S. Bet CSDD tiešām ir kāda anomālā zona! Man jau 3 gadījums, kad visu pārbaudu, bet skatē nestrādā. Pirmās 2x atļāva novērst.

P.S.S. Sorry par offtopic e-veikala zonā.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Cik man ir gadījies iet T.A mašīnām, un bieži un daudzām,ja runājam par Rīgu,tad iespaids ir izveidojies sekojošs 1.kārtām viss ir atkarīgs no tā vai T.A. Darbinieks ir vakarnakt dabūjis un nav pohains,2.kārtām cik vecs ir auto,jo vecāks,popig stāvoklis,jo mazāk izredžu dabūt uzlīmi uzreiz, un 3.kārtām jau nāk reālais auto tehniskā stāvokļa novērtējums. A vot lai man nesanāktu oftopiks te,nobeigumā varu ieteikt nu ne īsti i-veikalu,bet nu kaut ko tuvu tam,vismaz es,sākot jau no 1999.gada saviem auto un arī draugiem un paziņām,detaļas sarūpēju caur turieni,un teikšu atklāti,esmu apmierināts kā zilonis un ne tikai.. www.spsauto.lv

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: Nenoturējos un uzrakstīju vēstuli CSDD... Tipa, ar ko nedegoša tālā gaisma vienā lukturī dienas laikā ir bīstamāka par vasaras riepām uz auto 1. martā ar potenciālu sniegu uz ielām. Jo vienā gadījumā ir "2".otrajā viss OK!

P.S. Bet CSDD tiešām ir kāda anomālā zona! Man jau 3 gadījums, kad visu pārbaudu, bet skatē nestrādā. Pirmās 2x atļāva novērst.

P.S.S. Sorry par offtopic e-veikala zonā.

Kad saņemsi atbildi, neaizmirsti padalīties ar to te. Man liekas es zinu atbildi- dēļ nedegošas tālo gaismu spuldzītes nevar arī nomērīt, vai Tev ir pareizi noregulēts lukturis, un, iedodot par to tikai "1", Tu, varbūt, pēc tam cauru gadu žilbināsi pretīmbraucējus.

Par to anomālo zonu- man pagājušā gadā bija līzdīgi - viss bija iepriēkš pārbaudīts, bet skatē izrādījās, ka viens miglinieks nedeg, to gan atļāva turpat Antenas ielas servisā salabot, tad atrādīt un dabūt skati.

Šodien, savukārt, ielika "2" par it kā atgāzu mērījumiem nederīgu izpūtēju - zinu, ka tas bija cietis no korozijas, taču caurs nebija, dažas ārējās čaulas tik bija vienā galā palobījušās nost, bet nu labi, jāmaina vien būs.

Gros Auto par Walker prasa Ls 80 - nez' ir vērts to ņemt, vai meklēt ko citu?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: blablabla... es,sākot jau no 1999.gada blablabla www.spsauto.lv

SIA SPS AUTO savu darbību uzsāka 2000.gada janvārī.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir autodetaļu, aksesuāru un smērvielu tirdzniecība ar BEZMAKSAS PIEGĀDI klientiem Rīgā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti