MAZDA 6 dīzelis kvēpu filtrs

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007

Man interesē pieredze ar Mazda 6 dīzeļmotora kvēpu filtru, kā darbojas, sūdzūbas, padomi.

Jo man tā isti neiet pie sirds tas filtrs, pārāk bieži tīras.

 
1 2 3
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

Cik esmu novērojis, kvēpu filtra attīrīšanās dīzeļdegvielas patēriņu būtiski nepalielina.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Tukšgaitā esmu pamanījis paaugstinātos apgriezienus , domāju tas tapēc,ka vēl nav uzsilis dzinējs , vismaz šķita ,ka tas tikai tukšgaitā neuzsilušam. Būs jāpavēro

Tas, ka neuzsilušam dzinējam ir augstāki apgriezieni, ir cita lieta. Kvēpu filtra attīrīšanās vienmēr ieslēdzas iesilušam dzinējam.

Es tam īpaši nesekoju ,pāris reizes to pamanīju tik tukšgaitā aukstam motoram un tā ari nodomāju ,ka tik aukstam motoram.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

Cik varētu maksāt kvēpu filtrs Opel-Merivai ???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

VWfans rakstīja:

Slinkais rakstīja: koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

Cik varētu maksāt kvēpu filtrs Opel-Merivai ???

4,99

Neticu, ka tik maz!

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

VWfans rakstīja:

Slinkais rakstīja: koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

Cik varētu maksāt kvēpu filtrs Opel-Merivai ???

4,99

Neticu, ka tik maz!

Te www.handler.lv/...

iemet šito kodu 5854443

un ja te parts.autoxp.ru/...

visu esmu salicis pareizi tad dabūsi kvēpu filtra cenu

Pirms tam gan labāk apsēsties

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja:

VWfans rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

VWfans rakstīja:

Slinkais rakstīja: koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

Cik varētu maksāt kvēpu filtrs Opel-Merivai ???

4,99

Neticu, ka tik maz!

Te www.handler.lv/...

iemet šito kodu 5854443

un ja te parts.autoxp.ru/...

visu esmu salicis pareizi tad dabūsi kvēpu filtra cenu

Pirms tam gan labāk apsēsties

Paldies. Cena nav baudāma - 1001 lats.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Paldies. Cena nav baudāma - 1001 lats.

Vēl ir tādi www.autospares.lv un www.eparts.lv.

Autospares lapā figurē LVL 585.20 un LVL 998.58, atkarībā no kurienes un cik ilgi ved.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

:......................................

- 1001 lats. .......... LVL 585.20 un LVL 998.58, atkarībā no kurienes un cik ilgi ved.

ojuppptvajamaķķķ

piem DE , ja tas DPF autosam ira , tad mazāki štoijeri u.c. extras , bet pie mums tik lieki izdevumi..............................

citādi gan še valda oirõpa

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Johaidī, vajadzēja ņemt benzīnnieku, nevis 1,3 CDTI...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Protams. Katalizators laikam maksā nedaudz lētāk Un degvielas zemo kvalitāti laikam benzīnnieki izjūt mazāk.

Bet fan, tu jau neko neesi zaudējis - tev neviens neliedz ielikt attiecīga vecuma opeļa 1.6 benzīnnieku pilnā komplektā Būs izņēmums, laikā, kad cilvēki bāž ķīseļus benzīnnieku vietā. Īpašai baudai var arī ielikt corsas 1.2

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nekas, nāks citi, lielāki sū.. - šitie aizmirsīsies!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Derētu tagad no vwfana aprēķins vai sēņošana un mūsdienīga mazmotora dīzeļauto iegāde atmaksājās, ierēķinot galvas blīves un kvēpu filtra maiņu, kā arī jauna auto cenas starpību ar benzīnmotoru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Derētu tagad no vwfana aprēķins vai sēņošana un mūsdienīga mazmotora dīzeļauto iegāde atmaksājās, ierēķinot galvas blīves un kvēpu filtra maiņu, kā arī jauna auto cenas starpību ar benzīnmotoru.

Neatmaksājas. Bet vēl jau nav teikts, ka kvēpu filtrs jāmaina. Varbūt pie vainas ir desmit reizes lētākais EGR vārsts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

feciic rakstīja:

VWfans rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

VWfans rakstīja:

Slinkais rakstīja: koroch esmu zemgalda shokaa par juusu lieliskiem auto, kas katru nedelju klepo, un dedzina pa velti degvielu......

Cik varētu maksāt kvēpu filtrs Opel-Merivai ???

4,99

Neticu, ka tik maz!

Te www.handler.lv/...

iemet šito kodu 5854443

un ja te parts.autoxp.ru/...

visu esmu salicis pareizi tad dabūsi kvēpu filtra cenu

Pirms tam gan labāk apsēsties

Paldies. Cena nav baudāma - 1001 lats.

Oi... Baudāmā Meriva Tā kā esmu domājis par sava autiņa papildināšanu ar šo ierīci (oriģināli nav), lai dabūtu Vācijas ekouzlīmi, zinu, cik šāda manta maksā \"dārgajam\" SAAB. seekpart24.com/...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu ir *******, visai ekonomijai iestājies pīīī.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Oi... Baudāmā Meriva Tā kā esmu domājis par sava autiņa papildināšanu ar šo ierīci (oriģināli nav), lai dabūtu Vācijas ekouzlīmi, zinu, cik šāda manta maksā "dārgajam" SAAB. seekpart24.com/...

Ko tā nakļene dos?

Nu var jau nedarīt pa rietumnieciskam, bet gan pa latviskam - pameklēt kādu ar to bunduli aprīkotu pāris gadus vecu nograutu mašīnu šrotā un aprīkot no tā. Bet kas tev jebkurā gadījumā nodrošinās tā filtra izdedzināšanu? Ja pareizi atceros, tiem, kam tā uzparikte ir no rūpnīcas, kompis palīdz, pasmidzinot papildus degvielu

P.N. Kā vācieši izkontrolēs ka tev tas filtrs tiešām ir?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu ko tu vari dirst par to,no kā tev nojēgas nav. Zemā kvalitāte viņam. Iebāz ******* sev to tekstu,toč dornis.

Nojēgas cilvēk, demagog, izskaidro lūdzu trīs lietas. Pirmā, kāpēc rietumos kaut kā diži nemana kūpošus traktorus? Otrkārt, kāpēc vācu ražotāji krievijā [nu tajā pašā, kuras degvielu lietojam nē, bet lietojat] nepārdod ķīseļus? Treškārt, tavuprāt, rietumos ir iespējams nopirkt tādu degvielu, kuru ielejot mašīnas ar karburatornieku bākā, vai nu ģībst motors, vai jāregulē karbulis lai neģībtu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Fans gadījumā to savu bunduli nevar nahrenizēt nē, bet iekšā iemetināt pliku trubu? Kompi tak var kaut kā appist?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Oi... Baudāmā Meriva Tā kā esmu domājis par sava autiņa papildināšanu ar šo ierīci (oriģināli nav), lai dabūtu Vācijas ekouzlīmi, zinu, cik šāda manta maksā "dārgajam" SAAB. seekpart24.com/...

Ko tā nakļene dos?

Nu var jau nedarīt pa rietumnieciskam, bet gan pa latviskam - pameklēt kādu ar to bunduli aprīkotu pāris gadus vecu nograutu mašīnu šrotā un aprīkot no tā. Bet kas tev jebkurā gadījumā nodrošinās tā filtra izdedzināšanu? Ja pareizi atceros, tiem, kam tā uzparikte ir no rūpnīcas, kompis palīdz, pasmidzinot papildus degvielu

P.N. Kā vācieši izkontrolēs ka tev tas filtrs tiešām ir?

Ko dos? Tiesības iebraukt pilsētu centros. Neko jau vairāk. Un "pa latviskam" to darīt netaisos. Ja sanāks brukāt atkal uz Berlīni, ir jau sarunāts sertificēts serviss, kas prasa 900Eur ar visu uzstādīšanu un uzreiz arī izsniedz sertifikātu. Un ja vēlies zināt tehniskas detaļas, pameklē pats - visa informācija ir netā atrodama.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

msh rakstīja:

P.N. Kā vācieši izkontrolēs ka tev tas filtrs tiešām ir?

Redzi,losīt, vācietis SAVĀ ZEMĒ ir izveidojis istēmu,izstrādājis noteikumus,kurus viņi paši ievēro nevis āēc,ka 'mentiem vajag', bet gan tāpēc,ka tā ir pieņemts. Tā ir solīda sabiedrība.

Tādi,kā tu, tādi domā,kā visu apjāt,piečakarēt un appist.

Es? Piedod, es neko nejāju, nečakarēju, nefišu. Būsi ar sevi sajaucis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Nu tad huļi tu te dzīvojies pa Latvijas forumiem?

Tāpēc ka forumu ir daudz, bet tāds trollis kā deksters ir tikai viens!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tu jau te fantazē,kā apjāt sistēmu,kuru cilvēki savā valstī ieviesuši.

Piedod atvaino, mani vienkārši interesē vai vācieši nav nodrošinājušies pret šādu tās sistēmas apiešanu - bet gan jau ka nav, cik tad ir tādu ārzemnieku, kas to grib. Ja neesi pamanījis, manā īpašumā traktors nav un [cerams] nebūs, tāpēc man tas 900 eiras dārgais bundulis kā zaķim stopsignāls...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

argis rakstīja: Man astrai tas filtrs tīrās videeji ik pēc 1000km. Ja vairāk braukā pa pilsētu, tad ik pēc ~700km, ja pa šoseju, tad retāk.

Servisā teica, ka nevajag slāpēt motoru nost, ja notiek tīrīšanās process.

Cik esmu novērjis, tad tīrīšanās process ilgst, kamēr tiek nosvilināts 1l degvielas.

Man arī apmēram tikpat bieži. Redz, kur šī mašīna ar DPF ir laikam braukusi lielus gabalus - nepilnos trīs gados jau 148 tūkst.km:

suchen.mobile.de/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Un, lūk, šī baudāmā Zafira nepilnos četros gados nobraukusi cienījamus 263 tūkstošus km:

suchen.mobile.de/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti