Jaunas atslēgas izgatavošana

kanna Reģ.: 29.12.2005
 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kur otra atsleega un remonatsleega-

pie apdrisinaataajiem nav vienkaarsaak pazvaniit un sarunaat lai iedod kopiju nonjemt

moška alfa motoraa (?), kas uz Vagonu ielas paintereseejies vinji arii ar CV busiem njemas..

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un siigai arii 2 breloki pienaakas

es nemaz i dziivot negribeetu, ja man nebuutu otra komplekta maajas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

4 gadus braucu ar vienu atslēgu

pie tam tā ir remontatslēga .

nekādu problēmu nav bijis.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls.

Nu, kā tas tavuprāt ir - dārgi vai nedārgi?

kanna Reģ.: 29.12.2005
1 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

kanna rakstīja: - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls.

Nu, kā tas tavuprāt ir - dārgi vai nedārgi?

Tas nav mirstami, bet nebūtu slikti apzināt citus piedāvājumus, jo ietaupīt nekad nav par skādi

anonimikis - es nesaku, ka man ir kāda problēma ar atlikušo vienu atslēgu, bet gribu tomēr otru komplektu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: 4 gadus braucu ar vienu atslēgu

pie tam tā ir remontatslēga .

nekādu problēmu nav bijis.

Ar to mēs Tevi arī apsveicam!

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

Tas ar visu imobilaizeri?

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

drags rakstīja:

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

Tas ar visu imobilaizeri?

Cik es sapratu, manis nosauktās summas samaksājot darbojas viss,kam jādarbojas. čalis servisā teica - ja būtu atslēga ar pulti vienā veselā gabalā,tad tikai 33 Ls

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

un es citaa postaa staastu, ka ja padirsh visu, tad saape (viss ieskaitot evakuatoru) ir ap 250 Ls a tur mani apstrid! logiski! ja 66Ls ja viss ir un 4x ja neka nav...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

un es citaa postaa staastu, ka ja padirsh visu, tad saape (viss ieskaitot evakuatoru) ir ap 250 Ls a tur mani apstrid! logiski! ja 66Ls ja viss ir un 4x ja neka nav...

nikujaa, ejakualaatoru tu tur nemineeji...tas vareetu buut daargaakais posms...

un acleegu cilindriišus aaraa nejauc- ir visas atsleegas pilnaa komplektaa nopeerkamas.

taa ka dark_side- tukšdirsis pļūtīzers!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

un es citaa postaa staastu, ka ja padirsh visu, tad saape (viss ieskaitot evakuatoru) ir ap 250 Ls a tur mani apstrid! logiski! ja 66Ls ja viss ir un 4x ja neka nav...

tu , aborta atlieka , sava atejas topikā šķidri izfļūtijies un tagad te vēl mēģīni ietirst . kad nau ko teikt , tad sip xunaj.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

reāls un pieņemams cipars , citur vari neiespringt , brauc uz TC.

P.S. mans voyagers , pec iedarbināšanas vēl durvis nobloķēja , lai nepaliktu pie 'rūcoša,' bet ciet durvīm esoša , es vēl atslēgu servisā uztaisju 'plāno' atslēgu -bez imobilaizera , tik lai durvis var atslēgt un ieliku viņu jumta bagažnieka reliņa stienī

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

kanna rakstīja: Otra atslēga ir pie manis. Ar to tad arī darbinu auto.

Tikko sazvanīju TC Motoru - jauna atslēga ar piekodēšanu 33 Ls + breloks ar piekodēšanu vēl 33ls. Ja pazaudē vienīgo atslēgu tad gan esot skābi un problēmas lielākas.

reāls un pieņemams cipars , citur vari neiespringt , brauc uz TC.

P.S. mans voyagers , pec iedarbināšanas vēl durvis nobloķēja , lai nepaliktu pie 'rūcoša,' bet ciet durvīm esoša , es vēl atslēgu servisā uztaisju 'plāno' atslēgu -bez imobilaizera , tik lai durvis var atslēgt un ieliku viņu jumta bagažnieka reliņa stienī

Tagad gan būs jāparliek

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: [

Tagad gan būs jāparliek

visi mani, 3 gab., voyageri jau sen kā pardoti

Un ar to 'plāno' atslēgu tik nobloķējušas durves var atvērt , ne piestartēt

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Vai varat ieteikt, kur Rīgā var nokopēt auto atslēgu? Vajadzēs tikai iefrēzēt HAA tipa bleķī - ir doma iegādāt otru atslēgu (šobrīd ir tikai viena), ar piekodēšanu domāju pats tikšu galā. Tipa tādu -www.ebay.com/...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Vai varat ieteikt, kur Rīgā var nokopēt auto atslēgu? Vajadzēs tikai iefrēzēt HAA tipa bleķī - ir doma iegādāt otru atslēgu (šobrīd ir tikai viena), ar piekodēšanu domāju pats tikšu galā. Tipa tādu -www.ebay.com/...

Alfā par 20-25 ls.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Vai varat ieteikt, kur Rīgā var nokopēt auto atslēgu? Vajadzēs tikai iefrēzēt HAA tipa bleķī - ir doma iegādāt otru atslēgu (šobrīd ir tikai viena), ar piekodēšanu domāju pats tikšu galā. Tipa tādu -www.ebay.com/...

Bērnu pasaulē

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti