Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004

Gribēju pa salīdzinoši lētu naudu lepnu auto un skaisti iekritu - pēc ~2 nedēļu braukšanas sāka nenormāli grabēt motors - kaut kā aizripnājos līdz "Amerikas Auto" kas bija tuvumā. Izņēma, izjauca motoru - aprauta otrā cilindra šhāle... Sataisīja tāmi - diezgan kosmiska... 1400 ls. (600 ls darbs, 800 detalas... Laboju - Izdevās sarunāt 20% atlaidi darbam. Izskatās ka par darbu cena ir +/- adekvāta)

Visticamāk iepriekšējie īpašnieki bija taisījuši eksperimentu - cik ilgi var braukt nemainot eļļu....

Vēl protams variants ir ielikt citu motoru, bet - tas sanāks lētāk tikai apmēram par latiem 300, jo visdrīzāk tāpat lietotam motoram ja grib kādu laiku braukt bez problēmām jāmaina siksnas, saļņiki, ruļli...

Un remonta gadījumā es iegūšu kapitāli izremontētu dzinēju kurš ar lielu varbūtību ies 200 tūkstošus km. Lietots motors kā mēs zinām ir loterija...

Man ir pamatotas aizdomas ka detaļas var dabūt lētāk nekā piedāvā "Amerikas auto" (Bija jānomaina priekšējā riteņa gultnis - man uzlika pa 90Ls, bet iekš USA īpaši nemeklējot atradu pa 40 USD - protams klāt vēl nāktu sūtīšanas izmaksas, bet tāpat beigās būtu lētāk)

Varbūt kāds zina kur Latvijā var meklēt daļas Amerikas auto par normālām cenām?

Varbūt kāds ir pircis daļas internetā un var padalīties ar interneta veikaliem ASV vai varbūt Eiropā kas sūta daļas uz LV pa sakarīgiem cipariem?

 
1 2 3 4 5
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ronald, kadus tev vel telefona numurus studijaa! panjem pasedi 2 nedeljas katru dienu ss.lv, tur tev bus vairakas iespejas nopirkt tadu kraisleru pa 2000eiro. vini tak ilgak par 1 dienu nestaav tur pa tadu cenu. tu tak esi tas kartejais, mekleju mekleju... nekaa nav. kad atradu sapnju auto un nopirku, tad izradijas ka pa dargo un vel motors maisaa. nu tad jautajumu nav, no ko es vel varu pateikt

vel grib remonteet pa 1400ls un vel staasta pa cenaam, cik kas kur maksaa. pilniigs cau!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Gribēju pa salīdzinoši lētu naudu ....

dzinējs ta kāds - lētā gribētājs... 3.5 ir divu veidu, +2.7...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un tam pimpam shiiram pilnīga taisnīiba...

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

no sitiem 2x esmu sutijis. ir ok. laicigi atnak. visi izdevumi skaidri zinami. vienigais kurjers bija FedEx kam uz to bridi tikai lidosta bija parstavnieciba. pasam vajadzeja atmuitot.

Ronalds_ rakstīja: .....

Atradu tādu www.rockauto.com/... .

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ir man civlēks kas spēs savēst kartībā Tavu motoru pa tiešām minimālām izmaksām! Iesaku.

Uzbliez uz e-pastu, iedošu koordinātes thephenom@inbox.lv

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja viņi piedāvā USPS ( www.usps.com/... ), tad labī...ja ar kādu no fixajiem, tad mazgā tirsu...

gūsi baudu...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Ja viņi piedāvā USPS ( www.usps.com/... ), tad labī...ja ar kādu no fixajiem, tad mazgā tirsu...

gūsi baudu...

ja.. šie ir labi....

manu sūtījumu no amazon.com LV vietā uz Laosu aizsūtīja.... akujennijs kantoris

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

visticamāk pats "luni" nolaidi... jo pie izvēles "vsego odjin shelchok"...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?

Mainīju gan. To taču rekomendē darīt. Ielēju kā ražotājs rekomendē pussintētiku 5w30.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?

Mainīju gan. To taču rekomendē darīt. Ielēju kā ražotājs rekomendē pussintētiku 5w30.

Ar to arī acīmredzot pietika.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?

Mainīju gan. To taču rekomendē darīt. Ielēju kā ražotājs rekomendē pussintētiku 5w30.

Apgalvot nevaru, bet domāju ka pārdevējs zināja, ko pārdod. Bija pielieta kaut kāda xado tipa pretklabēšanas piedeva, kuru tu mainot eļļu izlēji laukā.

Vari pamēģināt tam tirgonim ierīvēt degunu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ja dzenis būtu nākamā dienā atlidojis,tad noteikti,bet pāris nedēļu laikā var viskautko sajāt.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu, es jau nedomāju ka kautko var panākt no tā tirgoņa. Tikai izlādēt emocijas, citu jau neko.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tie xado tapat neko nedod ja ir klabonja. nedaudz var pacelt eljas spiedienu, bet ja jau ir dzenis, tad var liet vienalga ko, nekas nepaliidz, esmu izmegjinajis. drizak tur ir nekvalitativs dzineja remonts pie vainas.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Mana versija par notikušo ir tāda:

No eļļas nemainīšanas dzinējs bija aizķepis ar visādu drazu.

Ielejot jaunu, šķidrāku eļļu tā draza tika "izkustināta", sāka ceļot pa eļļošanas sistēmu un kāds gabals veiksmīgi aizdambēja šāles eļļošanas kanālu ar visām izrietošajām sekām - ja nekļūdos tie kanāli nemaz tik resni nav!

Šo problēmu iespējams ka varēja novērst pirms eļļas maiņas skalojot dzinēju, bet esmu lasījis ka šī operācija nav ieteicama - var vēl sliktāk sanākt - tāpēc to nedarīju.

Pārdevējs nebija gatavojis auto pārdošanai un neko no manis speciāli neslēpa. Cilvēks galīgi netehnisks - domāju ka pat nezināja cik bieži un kāpēc auto eļļa un filtri ir jāmaina. Tā sanāca un neko tur vairs nevar izdarīt.

Pēc neveiksmīgiem dzinēja donora meklējumiem latvijā tika pieņemts lēmums sūtīt detaļas internetā un taisīt kapitālo remontu šim pašam dzinējam. (Negribu maksāt un tērēt laiku nezināmas izcelsmes un tehniskā stāvokļa lūžņa pirkšanai lietuvā)

Visiem kuri dalījās zināšanās un pieredzē - paldies! Vēlāk pastāstīšu kas no tā visa iznāks!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Mana versija par notikušo ir tāda:

No eļļas nemainīšanas dzinējs bija aizķepis ar visādu drazu.

Ielejot jaunu, šķidrāku eļļu tā draza tika "izkustināta", sāka ceļot pa eļļošanas sistēmu un kāds gabals veiksmīgi aizdambēja šāles eļļošanas kanālu ar visām izrietošajām sekām - ja nekļūdos tie kanāli nemaz tik resni nav!

Šo problēmu iespējams ka varēja novērst pirms eļļas maiņas skalojot dzinēju, bet esmu lasījis ka šī operācija nav ieteicama - var vēl sliktāk sanākt - tāpēc to nedarīju.

Pārdevējs nebija gatavojis auto pārdošanai un neko no manis speciāli neslēpa. Cilvēks galīgi netehnisks - domāju ka pat nezināja cik bieži un kāpēc auto eļļa un filtri ir jāmaina. Tā sanāca un neko tur vairs nevar izdarīt.

Pēc neveiksmīgiem dzinēja donora meklējumiem latvijā tika pieņemts lēmums sūtīt detaļas internetā un taisīt kapitālo remontu šim pašam dzinējam. (Negribu maksāt un tērēt laiku nezināmas izcelsmes un tehniskā stāvokļa lūžņa pirkšanai lietuvā)

Visiem kuri dalījās zināšanās un pieredzē - paldies! Vēlāk pastāstīšu kas no tā visa iznāks!

Ko sliktu var nodarīt skalošana?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man domaat ir negudri remonteet esosho dzineju. pie mums normali netaisa. un tada gada lietotu dzineju var mieriigi pirkt, nav taksh 2 golfs.

esosha dzineja navi asocieju ar vienkarshu lietotaja nolaidiibu un banalu nelaimi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:...

Ko sliktu var nodarīt skalošana?

laika gaitā nosēdušos sūdus atmazgāt... tie savukārt kādu eļļošanas kanālu aizsist ciet...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja:...

Ko sliktu var nodarīt skalošana?

laika gaitā nosēdušos sūdus atmazgāt... tie savukārt kādu eļļošanas kanālu aizsist ciet...

ir manīts tāds mazuts ka ar nazi var lobīt nost. A kanāls ta 2mm ne vairāk.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nu gadās tā, ka gabaliem mazgā nost...

ja tam auto, no iegādes dienas, pie katras apkopes, tas nav darīts, tad labāk nevajag...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja:...

Ko sliktu var nodarīt skalošana?

laika gaitā nosēdušos sūdus atmazgāt... tie savukārt kādu eļļošanas kanālu aizsist ciet...

hmm, savukārt RTU mašīnbūves speciālisti tieši uzsver ka pirms eļļas maiņas ir jāskalo, arī veciem auto kuriem nekad tas nav darīts.

Vai tad nav tā ka tas šķīdinātājs ko pielej pie esošās eļļas tīri labi visu izšķīdina iekšā un pēc tam visa draza tiek izlieta laukā?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

visa draza nekad neistek laukaa, dalja taas drazas paliek kopaa ar to shkaideklji, un pamatiigi pabojaa jauno elju. vaig lietot labas sintetiskas eljas, taas labi mazgaa, pamazaam. nevis to drazu ko iesaka Chrysler.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu pareizi tehnoloģiju tam šķīdinātājam,bet ne jau viss 100% izšķīst.tas kas paliek uzreiz neizšķīdis,tas arī izsauc dzeni.ja 5 gadus nav mainīta eļļa visādi sodrēji ko tā uzsūc sakrājas vietās kur kustība mazāka,un tad tik gaidi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja:...

Ko sliktu var nodarīt skalošana?

laika gaitā nosēdušos sūdus atmazgāt... tie savukārt kādu eļļošanas kanālu aizsist ciet...

hmm, savukārt RTU mašīnbūves speciālisti tieši uzsver ka pirms eļļas maiņas ir jāskalo, arī veciem auto kuriem nekad tas nav darīts.

Vai tad nav tā ka tas šķīdinātājs ko pielej pie esošās eļļas tīri labi visu izšķīdina iekšā un pēc tam visa draza tiek izlieta laukā?

es savam auto tā nedarītu...

un pieļauju, ka RTU mašīnbūves speciālisti, saviem auto, arī ne...

iespējams, ka GAZ 51, to var... vai to var 5gadīgam dīzelim - nezinu...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti