Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004

Gribēju pa salīdzinoši lētu naudu lepnu auto un skaisti iekritu - pēc ~2 nedēļu braukšanas sāka nenormāli grabēt motors - kaut kā aizripnājos līdz "Amerikas Auto" kas bija tuvumā. Izņēma, izjauca motoru - aprauta otrā cilindra šhāle... Sataisīja tāmi - diezgan kosmiska... 1400 ls. (600 ls darbs, 800 detalas... Laboju - Izdevās sarunāt 20% atlaidi darbam. Izskatās ka par darbu cena ir +/- adekvāta)

Visticamāk iepriekšējie īpašnieki bija taisījuši eksperimentu - cik ilgi var braukt nemainot eļļu....

Vēl protams variants ir ielikt citu motoru, bet - tas sanāks lētāk tikai apmēram par latiem 300, jo visdrīzāk tāpat lietotam motoram ja grib kādu laiku braukt bez problēmām jāmaina siksnas, saļņiki, ruļli...

Un remonta gadījumā es iegūšu kapitāli izremontētu dzinēju kurš ar lielu varbūtību ies 200 tūkstošus km. Lietots motors kā mēs zinām ir loterija...

Man ir pamatotas aizdomas ka detaļas var dabūt lētāk nekā piedāvā "Amerikas auto" (Bija jānomaina priekšējā riteņa gultnis - man uzlika pa 90Ls, bet iekš USA īpaši nemeklējot atradu pa 40 USD - protams klāt vēl nāktu sūtīšanas izmaksas, bet tāpat beigās būtu lētāk)

Varbūt kāds zina kur Latvijā var meklēt daļas Amerikas auto par normālām cenām?

Varbūt kāds ir pircis daļas internetā un var padalīties ar interneta veikaliem ASV vai varbūt Eiropā kas sūta daļas uz LV pa sakarīgiem cipariem?

 
1 2 3 4 5
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kursh man jāpasūta?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Tik pat teiksmeins dzinējs kā četrgalvainais VM 2,5 dīzelis (Hello Voyager)

pashi to iespaidu radam....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Master_D rakstīja: Tik pat teiksmeins dzinējs kā četrgalvainais VM 2,5 dīzelis (Hello Voyager)

pashi to iespaidu radam....

ir iespēja paņemt veselu galvas blīvi, un ir iespēja mani atšaut...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

juutu- laaaps texts zudis...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Rakstnieki rakstīja:

Rakstnieki..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vienkārši Yetijs izteica voiedokli, ka msh rakstītais viņam ir tukša vieta - tas jāsaprot kā tukša drišana

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma... Pabraucot pa Eiropas kalniem/sepentīniem parādījās problēmas ar motoru - katru reizi nobraucot ap 200 km (bez apstājas) motors braucot noslāpst. Pastāvot 30 minūtes tas pieļaižas un brauc tā itkā nekas nebūtu bijis. Neviena brīdinājuma lampiņa neiedegas un tempertūras rādītāji arī normā. Auto tika pieslēgts pie datora un nekādas kļūdas netika atrastas.

300M, 1999, 2.7 motors, 300 000 nobraukums, visas eļļas un filtri tiek mainīti laicīgi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

liekas, ka degviela... iespējams, ka no bākas ceļ augšā visus mēslus....

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Arī versija! Tikai jocīgi ka braucot pa pilsētu (neliels ātrums) un distances līdz 100 km mašīna uzvedas normāli.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

versija ne versija, bet bākā ielūkojies... nav jāņem nost, var caur kravas (bagāžas) nodalījumu, vai zem aizmugurējo sēdekli...

P.S. ja atrodas lūka, tad ļoti uzmanīgi... kaut ko ne tā izdarīsi - maksāsi...

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Esmu gatavs pārbaudīt jebkuru versiju, jo palikšana uz ceļiem nakts laikā, nezinot vai pielaidīsi nav patīkama.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

repo rakstīja: Esmu gatavs pārbaudīt jebkuru versiju, jo palikšana uz ceļiem nakts laikā, nezinot vai pielaidīsi nav patīkama.

Skaties vai nav kalnu gaiss bakā palicis

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BTW tagad vismaz kādus 2 Krislerus 300M var atrast ar dzinēja defektiem.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

repo rakstīja: Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma... Pabraucot pa Eiropas kalniem/sepentīniem parādījās problēmas ar motoru - katru reizi nobraucot ap 200 km (bez apstājas) motors braucot noslāpst. Pastāvot 30 minūtes tas pieļaižas un brauc tā itkā nekas nebūtu bijis. Neviena brīdinājuma lampiņa neiedegas un tempertūras rādītāji arī normā. Auto tika pieslēgts pie datora un nekādas kļūdas netika atrastas.

300M, 1999, 2.7 motors, 300 000 nobraukums, visas eļļas un filtri tiek mainīti laicīgi.

Vai viņam zem haubes nav tāds dačiks, kas reaģē uz pārāk augstu temperatūru motortelpā?

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Gribēju pa salīdzinoši lētu naudu lepnu auto un skaisti iekritu - pēc ~2 nedēļu braukšanas sāka nenormāli grabēt motors - kaut kā aizripnājos līdz "Amerikas Auto" kas bija tuvumā. Izņēma, izjauca motoru - aprauta otrā cilindra šhāle... Sataisīja tāmi - diezgan kosmiska... 1400 ls. (600 ls darbs, 800 detalas... Laboju - Izdevās sarunāt 20% atlaidi darbam. Izskatās ka par darbu cena ir +/- adekvāta)

Visticamāk iepriekšējie īpašnieki bija taisījuši eksperimentu - cik ilgi var braukt nemainot eļļu....

Vēl protams variants ir ielikt citu motoru, bet - tas sanāks lētāk tikai apmēram par latiem 300, jo visdrīzāk tāpat lietotam motoram ja grib kādu laiku braukt bez problēmām jāmaina siksnas, saļņiki, ruļli...

Un remonta gadījumā es iegūšu kapitāli izremontētu dzinēju kurš ar lielu varbūtību ies 200 tūkstošus km. Lietots motors kā mēs zinām ir loterija...

Man ir pamatotas aizdomas ka detaļas var dabūt lētāk nekā piedāvā "Amerikas auto" (Bija jānomaina priekšējā riteņa gultnis - man uzlika pa 90Ls, bet iekš USA īpaši nemeklējot atradu pa 40 USD - protams klāt vēl nāktu sūtīšanas izmaksas, bet tāpat beigās būtu lētāk)

Varbūt kāds zina kur Latvijā var meklēt daļas Amerikas auto par normālām cenām?

Varbūt kāds ir pircis daļas internetā un var padalīties ar interneta veikaliem ASV vai varbūt Eiropā kas sūta daļas uz LV pa sakarīgiem cipariem?

Man seberingam kap remonts sanāca 120ls darbs un 400 detaļas, pie privātā meistara. Bija jāmaina gredzeni, vārstu blīvslēgi, virzulis un vel kautkas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

djgaca rakstīja:

Man seberingam kap remonts sanāca 120ls darbs un 400 detaļas, pie privātā meistara. Bija jāmaina gredzeni, vārstu blīvslēgi, virzulis un vel kautkas.

Tas nav kapitālais remonts! Nejauc motora vidējo remontu ar kapitālo remontu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vot plja, klasifikators ieradās...

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

djgaca rakstīja:

Man seberingam kap remonts sanāca 120ls darbs un 400 detaļas, pie privātā meistara. Bija jāmaina gredzeni, vārstu blīvslēgi, virzulis un vel kautkas.

Tas nav kapitālais remonts! Nejauc motora vidējo remontu ar kapitālo remontu.

kas tad tavuprāt ir kapitālais remonts?

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

visas iespējamās blīves motoram tika nomainītas 1 gadu atpakaļ (teh.apskatē izmeta par dūmošanu), lai gan eļļa minimāli tāpat jāpapildina. Remonta laikā pārmērīgs motora izdilums netika konstatēts.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

djgaca rakstīja:

i_edgars rakstīja:

djgaca rakstīja:

Man seberingam kap remonts sanāca 120ls darbs un 400 detaļas, pie privātā meistara. Bija jāmaina gredzeni, vārstu blīvslēgi, virzulis un vel kautkas.

Tas nav kapitālais remonts! Nejauc motora vidējo remontu ar kapitālo remontu.

kas tad tavuprāt ir kapitālais remonts?

nu peec idejas kapitalka ir tad, kad paliek pliks bloks kuram i tad čaulas sliipee, kloķeni slipee, liek visuvisuvisu jaunu un labu utt...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Lūk - beidzot varu pastāstīs kā beidzās epopeja ar auto remontu.

Labā ziņa - auto rūc - braukt vienkārši kaifs!

Labā ziņa - detaļu pasūtīšana no ASV ierullē un ne tikai USA automobiļiem - kolēģis pasūtīja KIA Rio salona filtru - Latvijā - 32 ls, USA - 8 USD..... Es pasūtīju detaļas no www.rockauto.com - iesaku(!!!), sūta caur fedex, kurjers atved līdz mājām. Mīnusi - ja sūtījuma cena (bez sūtīšanas izmaksām) pārsniedz 150 eur - līdz ar to ir jāmaksā muita tad pašam jābrauc uz lidostu muitot - čakars uz 2 dienām. Tāpēc sūtījums jāsadala lai vērtība nepārsniedz 150 eur. Man ir 5% atlaides kods - ja nu kāds grib ko pirkt. (20597731719761 - derīgs līdz 04.10.2009)

Vēl pirku www.woodys-auto-supply.com/... - sūdīgs katalogs, neko nevar atrast, detaļas meklēju rockauto.com katalogā, tālāk pēc numuriem šajā saitē. Nočakarēja ~2 nedēļas ar paciņas izsūtīšanu, cenas nedaudz lielākas kā rockauto.com, bet sūta caur USPS - parasto pastu, lētāk sūtīšana (ne vienmēr) un ja jāmuito, to izdara pasts, muita jāsamaksā pasta nodaļā saņemot paciņu - nekāda čakara!

Kad atnāca visas detaļas Amerikas auto salika motoru. Nu lūk negatīvā ziņa - man tas izmaksāja ~1400 ls... Bet nu jācer ka ar motoru nebūs problēmu - shāles jaunas, gredzeni jauni, visas blīves un saļniki jauni. Bez tam nevis ķīnas pakaļdarinājumi, bet praktiski viss made in USA or Canada.

Ar to jautrība nebeidzās -izrādās gļuko viena lambda zonde - Amerikas auto rekomendē meklēt iekš TC motors (oficiālais dīleris) - tur cena ~100 ls, atlas motors piedāvā univesālo zondi (jālodē gali, nav garantijas ka ies) pa 40 Ls, rockauto.com neoriģinālo, bet ražotu priekš chrysler pa ~40 usd. Vai ir jautājumi ko es izvēlējos?

Vēlāk izrādījās ka nestrādā viens no radiatora ventilatoriem (forši ka ~30 grādu karstumā korķī uzvārās motors un kondicioniera vietā jāslēdz apsilde uz pilnu jaudu....) (jauns motoriņš rockauto.com - 80 usd + 1/2 diena nomaiņai nolādot to inženieri kurš izprojektējis šo \"ļoti viegli\" labojamo auto)

Lai nu kā bet tagad auto ripo un liekas ka pa dārgo, bet būšu dabūjis auto ar ko tiešām ir bauda pārvietoties!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:...Mīnusi - ja sūtījuma cena (bez sūtīšanas izmaksām) pārsniedz 150 eur - līdz ar to ir jāmaksā muita tad pašam jābrauc uz lidostu muitot - čakars uz 2 dienām. ...

nebūs Tev taisnība... apmēram 90 ēriki un tad sākas atdošanās... es ar kurjerpastu tiku galā ar rupjību... paprasīju nah viņi vajadzīgi, ja līdz gala adresei nespēj nogādāt... tad nogādāja, tagad pieļauju, ka pasūtītu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man atnāca rezerves dalja uz lidostu... arī sāka baidīt, pateicu, ka man pie vienas vietas, lai sūta atpakaļ...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Yetti

Hmm. Isti nesaprotu. Ja sūtījuma cena lielāk par 150 Eur tad jāmaksā muita. Un kurjerpasti ar muitas maksāšanu nenodarbojas...

Tāpēc pašam jābrauc uz muitu kārtot formalitātes. LV pasts nāk pretī un nokārto muitas lietas tavā vietā - tas kā bonuss.

Gachs!

Par motoru ieķeršanu rezervē - par to es interesējos. Bet vai lietotais motors nāktu ar jaunām blīvēm? Ar jaunām siksnām?

Laboju priekš braukšanas un tagad man nav jāuztraucas par motora problēmām! Es biju sarēķinājis ka lietots motors + jaunas siksnas + nomaiņa ~ 1000ls. Izdomāju ka labāk piemaksāt 400 ls un iegūt kapitāli izremontētu motoru nevis cūku maisā!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti