VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

MONKS Reģ.: 16.05.2009

PIENĀCIS LAIKS MAINĪT PRIEKŠĒJOS BREMŽU DISKUS AR BREMŽU KLUČIEM. AUTO IR VOLVO V70 2.5TDI 2001.GADA .VARBŪT KĀDS VARĒTU PADALĪTIES SAVĀ PIEREDZĒ LAI PALĪDZĒTU MAN IZDARĪT PAREIZO IZVĒLI JO PIEDĀVĀJUMS IR LOTI PLAŠS UN MAN KĀ NESPECIĀLISTAM GRŪTI IZVĒLĒTIES.BIJU MM. TUR ORIĢINĀLAIS BREMŽU DISKU KOMPLEKTS 168 LS,KLUČU 79LS .NEDAUDZ TĀ PADĀRGI)))

KO TAUTA SAKA PAR OTTO ZIMMERMAN BREMŽU DISKIEM? CITI SAKA KA IDEĀLI,CITI KA DĒĻ BORĒTĀS VIRSMAS PASTIPRINĀTI DILST BREMŽU KLUČI?????? VĒL IR BREMBO DISKI AP 80LS PAR KOMPLEKTU IR KĀDAM PIEREDZE. UN BREMŽU KLUČI FEREDO VAI TEXTAR???? JAU IEPRIEKŠ PATEICOS PAR SATURĪGIEM KOMENTĀRIEM)))))

 
1 2 3 4 5 6
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Labi, miers.

Kur tas apšļāktais šīris palika? Žāvē sevi ar fēnu ?

omķenes krāsnī...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tagad Uge un Deksters nobučo Šīri!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Tagad Uge un Deksters nobučo Šīri!

zaķītis satiek ezīti...

Z: tāds laimīks...

E: aga... precos...

Z: ar ko?

E: ar žirafi...

pēc mēneša, ezis kārns, adatas aplauztas, uz sabrukuma robežas...

Z: ezīt, kas tev?

E (elsojot) kamēr iedodu buču, nolienu lejā, iespraužu, uzkāpju augšā, iedodu buču... nav iekšā vairs...

Z: mnjā vecīt, līdzjūtība...

vēl pēc mēneša - ezis noēdies, spīd un laistās, zaķis viņam:

Z: eu, ezīt, kā iet?

E: bedova

Z: izšķīries?

E: da nē... kur fisu, tur bučoju....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Optimizācija

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vispār jau skumji, ka cilvēks, kuram vad apl ir 20 gadus, brauc uz drošas apmācības kursiem, kuri paredzēti blondīnēm.

Plus vēl tas, ka tad jau viņam ir gadi 38...un tādā vecumā ir slapjie sapņi par sex BEZ prezervatīva nu zini, nu rēcu es par tevi, blonģinčik...

klau klauns- esi dzirdējis par tādu Cigankovu? Viņš kļuva ļoti populārs dēļ tādiem klauniem ka tu, kuri padomju laika aizsaulē aizveda visu Bulgārijas delegāciju... ari speči skaitījās....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Sretsked rakstīja: Interesanti sanāk.

Cilvēks uge pats atzīst, ka brauc pa ceļu un domā dumas domas un neredz to,ka viņam priekšā parādās šķērslis...un tad taisa ekstrēmo bremzēšanu...

Tā tak bija, vai ne ?

Nu lūk...tad tādam orangutānam nevajag vadīt auto.

Da labs i. Beigsim te viens otru aplikt. Galvenais ir braukt lai citiem netraucē un līdzbraucējiem droši. Kā to kurš dara un ar ko brauc, ir paša ziņā.

bet man ne sevišķi labi patīk tas, ka uz ielām ir mašīnas, kuras vada tipiņi, kuri neapjēdz, ko dara.

ar tādam ambīcijām jāsoļo uz Kristovksa partiju.... būs dekteRRRs.... militāro disciplīnu visiem autovadītājiem.....

PS. ... njaa... grūti tev šajā pasaulē dzīvot.... pat kalaša nav lai situāciju uz ceļiem savest kārtībā....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: ....daudz labāk nekā Ferodo mēsls...

speciālists eksperts cilvēks-diagnostika

tev atkal kritiskas dienas iestājas? vai šodien uz gājienu netiki?

Ej vien uz klīniku un izņem ribas, varēsi sev atsūkāt.

no kurienes tādas idejas rodas.....

Skatoties uz tādu pampāļu ,kā tu, tekstiem.

spēja un tieksme redzēt vairāk nekā ir... un redzēt to, ka tur pat nav....

bagāta fantāzija... laikam esi slepens Mozaīkas biedrs.... kaut kas līdzīgs Illuminati...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Optimizācija

pļe, mošk ieteikt VIDam?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Sretsked rakstīja: Bet cilvēks gan labi orientējas prežos

Bet Tu toties bremzēšanas specīālists. Pat eestiem iekabini.

Nesūdzos. Labāk normāli iemācīties pašam bremzēt nevis paļauties uz visādiem *******beesiem un eespeesiem un ko tik vēl ne. Garlaicīgi.

Vai tu gadījumā nebiji tas kurš stāstīja ka 5,7 vai cik tur tos auto esi nocrashojis -gan uz vāka nolicis, gan grāvī, gan pretimbraucošā auto ???

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vispār jau skumji, ka cilvēks, kuram vad apl ir 20 gadus, brauc uz drošas apmācības kursiem, kuri paredzēti blondīnēm.

Plus vēl tas, ka tad jau viņam ir gadi 38...un tādā vecumā ir slapjie sapņi par sex BEZ prezervatīva nu zini, nu rēcu es par tevi, blonģinčik...

klau klauns- esi dzirdējis par tādu Cigankovu? Viņš kļuva ļoti populārs dēļ tādiem klauniem ka tu, kuri padomju laika aizsaulē aizveda visu Bulgārijas delegāciju... ari speči skaitījās....

vai tad tā gadījumā nebija VDK organizēta "Novākšana" ar pēkšņi priekšā izbraukušu smago?

MONKS Reģ.: 16.05.2009
0 0 Atbildēt

oriģinālais stikls...Tu ko, domā, ka Volvo ražo savus stiklus,Opelis savus ?? Toč pampāļu daunis.

Ak tad arī Ferodo ir mēsls,ja

Un kas tad tev, gej, gar manu darbu daļas ?

Man jau bija tāda nojausma. Tātad Tu strādā par geju un Ja tas ir Tavs darbs tad tirgo savu pakaļu par naudu. Arī atbilstoša līmeņa komentāri no Tevis::::................

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Modena, tu esi valsts ierēdnītis ?

vairs nee. vini visu samazinaaja par 40%. viens jau te teica, tas saucaas optimizaacija

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ...

vairs nee. vini visu samazinaaja par 40%. viens jau te teica, tas saucaas optimizaacija

o plje... arī laizīji, kur fisi?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: ...

vairs nee. vini visu samazinaaja par 40%. viens jau te teica, tas saucaas optimizaacija

o plje... arī laizīji, kur fisi?

da.uni, kas tev tas par dialektu? kaados paakjos tu dziivo?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

a nauhj poli,ja ir pilkingtons?pilkingtons arī ir "oriģinālais" stikls neatkarīgi no tā ir tas volvo rakstīts vai nav. A par klučiem hvz,man nekas nečīkst.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man vismaz nav jāizliekas par kaut ko... kāds esmu, tāds upss...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ...

da.uni, kas tev tas par dialektu? kaados paakjos tu dziivo?

Ventspilē...

bet man ir nelaba aizdoma, ka gals no šīra krāna arī mēģināja iegūt tajos "pāķos" izglītību...

stulbs, vai vēl stulbāks?

drīzāk - upss....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: what da ******* .... :/

pucējam spalvas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Gachs rakstīja: what da ******* .... :/

pucējam spalvas...

oi plja, jāvēl tokš!

kas pa fimfi, kurš pa fežu... tā kā tā - zjopa....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...

Ne tā ?

Tev to vajag?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

mans ar par kvalitatiivu stiklu, Pilkington ir ok. poliem un leishiem biezhi ir taada fiicha kaa pievienotaas dioptrijas stiklaa. nesen liekot voyageram veistiklu, ar meistaru izdomajam bik ietaupiit, ielimeja leto, tam izliekums par 4mm mazaaks izradijaas, peed 2 dienaam iepliisa, pujka godpratiigs, samainija pret originalu Mopar.

iistenibaa, reizi 5 gados ir jamaina shaa vai taa, ja grib skaidru bildi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

nu vispār lūžņiem neliek vairs stiklus....

ja gribi notirsties par manu auto - līdz lūznim tam vel kādi 10-15 gadi vel priekšā....

Auto atnāca jau ar kreiso poļu stiklu - tam pa malām jau bija baltie plankumi. Pēc tam liku Securit - viss bija labi, kamēr nedabūju akmeni no fūras... izveidojas bedrīte un maza plaisa... kuru pēc 4 mēnešiem piebeidza ar vecu smagu futbolbumbu.. Pa 2 gadiem nekādu problēmu....

Par Ferodo - vnk slikti sader ar Volvo oriģināliem bremžu diskiem... pārāk strauji nobloķē riteņus, ka rezultātā auto kļūst nevadāms jau bremzēšanas sākumā.. par to tavu slaveno bremžu spēka regulēšanu ar kāju - kad strauji ir jābremzē - tad kuj pietiks laika izvērtēt cik stipri jāspiež... jo visu izšķir sekundes.... ziemā pie tam ērtāk braukt, nevajag saspringt par to, cik lielu spēku jāpieliek, pie tam ir arī ērtāk kontrolēt bremzēšanas intensitāti.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:....

Securit ražo Polijā

BZZZZZZ...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: mans ar par kvalitatiivu stiklu, Pilkington ir ok. poliem un leishiem biezhi ir taada fiicha kaa pievienotaas dioptrijas stiklaa. nesen liekot voyageram veistiklu, ar meistaru izdomajam bik ietaupiit, ielimeja leto, tam izliekums par 4mm mazaaks izradijaas, peed 2 dienaam iepliisa, pujka godpratiigs, samainija pret originalu Mopar.

iistenibaa, reizi 5 gados ir jamaina shaa vai taa, ja grib skaidru bildi

no kurienes, grūtdieni?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti