VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

MONKS Reģ.: 16.05.2009

PIENĀCIS LAIKS MAINĪT PRIEKŠĒJOS BREMŽU DISKUS AR BREMŽU KLUČIEM. AUTO IR VOLVO V70 2.5TDI 2001.GADA .VARBŪT KĀDS VARĒTU PADALĪTIES SAVĀ PIEREDZĒ LAI PALĪDZĒTU MAN IZDARĪT PAREIZO IZVĒLI JO PIEDĀVĀJUMS IR LOTI PLAŠS UN MAN KĀ NESPECIĀLISTAM GRŪTI IZVĒLĒTIES.BIJU MM. TUR ORIĢINĀLAIS BREMŽU DISKU KOMPLEKTS 168 LS,KLUČU 79LS .NEDAUDZ TĀ PADĀRGI)))

KO TAUTA SAKA PAR OTTO ZIMMERMAN BREMŽU DISKIEM? CITI SAKA KA IDEĀLI,CITI KA DĒĻ BORĒTĀS VIRSMAS PASTIPRINĀTI DILST BREMŽU KLUČI?????? VĒL IR BREMBO DISKI AP 80LS PAR KOMPLEKTU IR KĀDAM PIEREDZE. UN BREMŽU KLUČI FEREDO VAI TEXTAR???? JAU IEPRIEKŠ PATEICOS PAR SATURĪGIEM KOMENTĀRIEM)))))

 
1 2 3 4 5 6
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: riktiigi reeciigi ir viens students, kursh noperkot 8 gadigu luzni doma ka ir apmeram tik pat dzive sasniedzis cik Gagaarinas, tad vel ir paargudrs laukjis shljakstiitaajs, un veell ir vecais krapaans no shauraa gala ar noslieci uz shizofreeniju un interesantu dialektu labs koloriits

un vel viens... sociāla rajona iemītnieks, kurš jau trešo reizi pats sev iegādājas vienu un to pašu AR... un pēc kāda laika vel mēģinās to te notirgot...

pie tam tik tups, ka pats neapjēdz cik sen tas auto tika nopirkts.... pie tam ir vel akūits eksperts... . ka daži labi - redz to kas nav rakstīts.... + spēj sev pašam iestāstīt ka zin ko cilvēki domā... un savas dziļas praidiskās pārliecības dēļ to te uzrakstīt....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

STALINS rakstīja:...

Tu par ko?

Mēģināju smalkjūtīgi norādīt, ka ... ... hmm.. ... ... nu, ka pārāk plašs redzesloks arī nav īsti labi

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

modena rakstīja:

Shiirs rakstīja: riktiigi reeciigi ir viens students, kursh noperkot 8 gadigu luzni doma ka ir apmeram tik pat dzive sasniedzis cik Gagaarinas, tad vel ir paargudrs laukjis shljakstiitaajs, un veell ir vecais krapaans no shauraa gala ar noslieci uz shizofreeniju un interesantu dialektu labs koloriits

un vel viens... sociāla rajona iemītnieks, kurš jau trešo reizi pats sev iegādājas vienu un to pašu AR... un pēc kāda laika vel mēģinās to te notirgot...

pie tam tik tups, ka pats neapjēdz cik sen tas auto tika nopirkts.... pie tam ir vel akūits eksperts... . ka daži labi - redz to kas nav rakstīts.... + spēj sev pašam iestāstīt ka zin ko cilvēki domā... un savas dziļas praidiskās pārliecības dēļ to te uzrakstīt....

skatos, mans apraksts laikam atbilst realitaatei, ja jau tik ljoti aizkjeera. nesaac tikai raudaat deelinj gan buus labi. tas stulbais deksters driiz aizies pensijaa, tad tu sheit buusi galvenais stiklu un kolodku spechoks. hahahaha!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ps. es gan nesapratu kas ar to AR nezinu kaa tas bija domaats, kaa tas ir iegaadaaties no sevis vienu un to pashu AR vairaakas reizes? iespejams kautko tadu varetu izveikt vwfans ar savu baudaamo opel meriva.

MONKS Reģ.: 16.05.2009
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Monks samainīji volvo bremžu diskus/klučus?

_____________

Samainīju . Tika iepirkti Salta- M parastie Zimmermaņa bremžu diski un Textar kolodkas. Izmaksāja 90 naudiņas, nomainīju pats.Bremzējas perfekti.

Paldies visiem kas palīdzēja ar padomiem./ Izņemot pārgudro pirdienu Stretskedu./

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

Nu pasaki vienkārši -cik CSN tu esi bijis iesastīts?

teikšu vienkārši-kas tev par daļu,ute ?

kad beidzas argumenti, pārejam uz personīgiem apvainojumiem??

Vispār es vienkārši gribēju pateikt par šo:

Tas nav TAVA prāta darbs, neattiecini uz visiem. Ir pietiekami liels daudzums cilvēku, kam tas abs nav vajadzīgs.

Un, ja tev braucot ar mašīnu galvā ir viskas cits, ne braukšana...domā dumas domas, nu tad tev ir jāatņem tiesības un tādam Diogenam nav vieta satiksmē, brauc ar tramvaju.

Brauc šitāds tūdaliņš, domā par čurāšanu skudru pūznī un neredz, kas uz ceļa notiek. Tu esi bīstams satiksmei !!!!

Ja tava auto PAŠĀ priekšā pēkšņi parādās sīcis,tas nozīmē ka tu pat pirms tam neredzi,kas notiek apkārt, tieši abs neesamība var izglābt to bērniņu.

Kāpēc šitādiem dod tiesības ???

Paradoksāli ka cilvēks kurš sadaudzījis 5-7 auto (tātad pilnībā nav novērtējis to kas notiek uz ceļa) rupji n-to komentāru garumā brauc augumā cilvēkam (Ugem) , kurš atzīst ka ne vienmēr cilvēks var visu paredzēt, novērtēt un tāpēc dažādi ABS un ESP spēj glābj situāciju (arī statistika to apliecina).

Un teikt ka drošas braukšanas skola un abs ir priekš blondīnēm... diez vai Latvijā būs vairāk par pāris blondīnēm kas sadaudzījušas 5-7 auto.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Yetti rakstīja:

modena ....

ei...

abi stulpi...

img199.imageshack.us/...

da labi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

Nu pasaki vienkārši -cik CSN tu esi bijis iesastīts?

teikšu vienkārši-kas tev par daļu,ute ?

kad beidzas argumenti, pārejam uz personīgiem apvainojumiem??

Vispār es vienkārši gribēju pateikt par šo:

Tas nav TAVA prāta darbs, neattiecini uz visiem. Ir pietiekami liels daudzums cilvēku, kam tas abs nav vajadzīgs.

Un, ja tev braucot ar mašīnu galvā ir viskas cits, ne braukšana...domā dumas domas, nu tad tev ir jāatņem tiesības un tādam Diogenam nav vieta satiksmē, brauc ar tramvaju.

Brauc šitāds tūdaliņš, domā par čurāšanu skudru pūznī un neredz, kas uz ceļa notiek. Tu esi bīstams satiksmei !!!!

Ja tava auto PAŠĀ priekšā pēkšņi parādās sīcis,tas nozīmē ka tu pat pirms tam neredzi,kas notiek apkārt, tieši abs neesamība var izglābt to bērniņu.

Kāpēc šitādiem dod tiesības ???

Paradoksāli ka cilvēks kurš sadaudzījis 5-7 auto (tātad pilnībā nav novērtējis to kas notiek uz ceļa) rupji n-to komentāru garumā brauc augumā cilvēkam (Ugem) , kurš atzīst ka ne vienmēr cilvēks var visu paredzēt, novērtēt un tāpēc dažādi ABS un ESP spēj glābj situāciju (arī statistika to apliecina).

Un teikt ka drošas braukšanas skola un abs ir priekš blondīnēm... diez vai Latvijā būs vairāk par pāris blondīnēm kas sadaudzījušas 5-7 auto.

Dari kā es - uztver deksteru kā sūdu, kuru kustinot tas sāk smirdēt. Jautrība visai darba dienai garantēta. Un jebkurā tēmā.

Neiespringsti...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ne visai sapratu, ko teici.... bet ja uzskati, ka tas ir būtiski....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un to kuci, auziņu, es vēlāk izmantošu....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: ne visai sapratu, ko teici.... bet ja uzskati, ka tas ir būtiski....

tas nav labi, ja ar to saprašanu ir kā ir...

un ja man būs nepieciešams tavs viedoklis... laikam pasūtīšu... ups, plja....

kristapskent Reģ.: 19.09.2019
0 0 Atbildēt

Ieliko OTTO ZIMMERMAN diskus D2D servisā, kluči pastiprināti nedilst, jau pāris gadus bez problēmām.

Iesaku šo servisu.

www.gtgarage.lv/

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

staigājošie miroņi atgriezušies....

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti