VOLVO V70 BREMŽU DISKU UN KLUČU NOMAIŅA

MONKS Reģ.: 16.05.2009

PIENĀCIS LAIKS MAINĪT PRIEKŠĒJOS BREMŽU DISKUS AR BREMŽU KLUČIEM. AUTO IR VOLVO V70 2.5TDI 2001.GADA .VARBŪT KĀDS VARĒTU PADALĪTIES SAVĀ PIEREDZĒ LAI PALĪDZĒTU MAN IZDARĪT PAREIZO IZVĒLI JO PIEDĀVĀJUMS IR LOTI PLAŠS UN MAN KĀ NESPECIĀLISTAM GRŪTI IZVĒLĒTIES.BIJU MM. TUR ORIĢINĀLAIS BREMŽU DISKU KOMPLEKTS 168 LS,KLUČU 79LS .NEDAUDZ TĀ PADĀRGI)))

KO TAUTA SAKA PAR OTTO ZIMMERMAN BREMŽU DISKIEM? CITI SAKA KA IDEĀLI,CITI KA DĒĻ BORĒTĀS VIRSMAS PASTIPRINĀTI DILST BREMŽU KLUČI?????? VĒL IR BREMBO DISKI AP 80LS PAR KOMPLEKTU IR KĀDAM PIEREDZE. UN BREMŽU KLUČI FEREDO VAI TEXTAR???? JAU IEPRIEKŠ PATEICOS PAR SATURĪGIEM KOMENTĀRIEM)))))

 
1 2 3 4 5 6
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Te tak ir diskusiju portāls, cik man ir skaidrojuši.

Nu tad, ja kāds apgalvo,ka ferodo ir sūds, ka poļu stikls ir sūds...tad man pieredzes paplašināšanai noderētu skaidrojums-kāpēc ?? Ja nu tiešām ir ielīmēts tas poļu stikls un pārplīsis...un tā 10 reizes...ka ferodo kluči atlīmējas....ja ferodo kluču dēļ notiek avārijas...

TAD tas ir jāpasaka, un citi nepieļaus kļūdas, nepirks poļu stiklus un ferodo klučus.

Ne tā ?

Nav.... konkrēta informācija bija attiecībā uz konkrēto auto un šī auto ekspluatācijas pieredzi.

Pie tam reti kurš lētais ražotais baigi pēta to kādai produkcijai galā jābūt. Ja produkcijai ir oficiāls saderības sertifikāts no ražotāja - tad nekādu problēmu neredzu. Katrs izvēlas savu risku, pērkot oriģinālu vai neoriģinālu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

a nauhj poli,ja ir pilkingtons?pilkingtons arī ir "oriģinālais" stikls neatkarīgi no tā ir tas volvo rakstīts vai nav. A par klučiem hvz,man nekas nečīkst.

Nu par supportiem jau varētu padomāt - ja vien tie netiktu izjaukti un iztīrīti. Pie tam vienu suportu nācās atjaunotu likt - čikst pat viņa pusē.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Zoo rakstīja:

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

a nauhj poli,ja ir pilkingtons?pilkingtons arī ir "oriģinālais" stikls neatkarīgi no tā ir tas volvo rakstīts vai nav. A par klučiem hvz,man nekas nečīkst.

Nu par supportiem jau varētu padomāt - ja vien tie netiktu izjaukti un iztīrīti. Pie tam vienu suportu nācās atjaunotu likt - čikst pat viņa pusē.

ei, modena... prosipaisja, tvarj... tirgus par pilkingtonu, tobiš stikliem...

ups...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vispār jau skumji, ka cilvēks, kuram vad apl ir 20 gadus, brauc uz drošas apmācības kursiem, kuri paredzēti blondīnēm.

Plus vēl tas, ka tad jau viņam ir gadi 38...un tādā vecumā ir slapjie sapņi par sex BEZ prezervatīva nu zini, nu rēcu es par tevi, blonģinčik...

klau klauns- esi dzirdējis par tādu Cigankovu? Viņš kļuva ļoti populārs dēļ tādiem klauniem ka tu, kuri padomju laika aizsaulē aizveda visu Bulgārijas delegāciju... ari speči skaitījās....

vai tad tā gadījumā nebija VDK organizēta \"Novākšana\" ar pēkšņi priekšā izbraukušu smago?

nē.... tie takš bija sabiedroti.

www.youtube.com/...

kursi blondīnēm..... pēc dekstera apgalvojuma....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

modena rakstīja:

Zoo rakstīja:

Zoo rakstīja:

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

a nauhj poli,ja ir pilkingtons?pilkingtons arī ir "oriģinālais" stikls neatkarīgi no tā ir tas volvo rakstīts vai nav. A par klučiem hvz,man nekas nečīkst.

Nu par supportiem jau varētu padomāt - ja vien tie netiktu izjaukti un iztīrīti. Pie tam vienu suportu nācās atjaunotu likt - čikst pat viņa pusē.

ei, modena... prosipaisja, tvarj... tirgus par pilkingtonu, tobiš stikliem...

ups...

davaj beidz dzert - labāk brauksim uz jauna tilta atklāšanu..

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: vai kāds no jums , tūdaliņiem, var izteikties skaidri ??

Konkrēti- ar ko tieši Volvo 'oriģinālais' stikls vecam lūznim 940 tajam atšķiras no Polijā ražota ?

Kas TIEŠI slikts ir Ferodo bremžu klučos, atšķirībā no 'oriģinālajiem' Volvo klučiem ?

KURŠ tieši ir bijis klāt satiksmes negadījumos, kuros esmu bijis iesaistīts un REDZĒJIS un IR LIETAS KURSĀ par to apstākļiem ????

Nu pasaki vienkārši -cik CSN tu esi bijis iesastīts?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ....

davaj beidz dzert - labāk brauksim uz jauna tilta atklāšanu..

mierīgi...

ko tas mainīs tavā dzīvē?

un vai to vaig mainīt?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

modena rakstīja: ....

davaj beidz dzert - labāk brauksim uz jauna tilta atklāšanu..

mierīgi...

ko tas mainīs tavā dzīvē?

un vai to vaig mainīt?

manā diez vai.... drīzāk jau tavā varētu...

MONKS Reģ.: 16.05.2009
0 0 Atbildēt

Stretsked rakstīja:

Nevajag man vējstiklu, esmu runājis ar puišiem Tripleksā. Un šo to zinu. Par leišu, poļu, somu stikliem...

Triplexs jau nu tiešām īstais kantoris kur ievākt informāciju par autostikliem))) Vienreiz bija darīšana.Kaut kāds slāvu valodā runājošs mūdzis atklātā tekstā teica bez maz vai ka esmu losis jo gribēju savam auto kvalitatīvu Pilkington vējstiklu ko starp citu vinji nevarēja nemaz piedāvāt. 3 reizes var minēt vai pie vinjiem kaut ko mainīju????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

lai Tev sokas...

prāta pisējs Tu esi...

tjipa, kurš grāmatu veikalā, mēģinās uzzināt kurš no indiāņiem, to celulozi bradāja...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Slinkais rakstīja: mans ar par kvalitatiivu stiklu, Pilkington ir ok. poliem un leishiem biezhi ir taada fiicha kaa pievienotaas dioptrijas stiklaa. nesen liekot voyageram veistiklu, ar meistaru izdomajam bik ietaupiit, ielimeja leto, tam izliekums par 4mm mazaaks izradijaas, peed 2 dienaam iepliisa, pujka godpratiigs, samainija pret originalu Mopar.

iistenibaa, reizi 5 gados ir jamaina shaa vai taa, ja grib skaidru bildi

no kurienes, grūtdieni?

gorod kurort Jurmala

MONKS Reģ.: 16.05.2009
0 0 Atbildēt

To Stretsked:

Tu jau pats laikam tiko kā no poda izlīdi?????

Neticu ka ir tāds stulbs lohs kura mīļākais vaļasprieks ir nonstopā aplikt citu komentārus. Man liekas vai tik redaktors nav uzveidojis viltus profilu lai izklaidētos un piesaistītu vairāk lietotājus diskusijām. Ko domā pārējie par šo ideju. Kāds vispār To Pārgudro loxu Stetskedu dabā ir redzējis?????

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

esmu... dakujaa reižu...

iedot telefonu

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

MONKS rakstīja: To Stretsked:

Tu jau pats laikam tiko kā no poda izlīdi?????

Neticu ka ir tāds stulbs lohs kura mīļākais vaļasprieks ir nonstopā aplikt citu komentārus. Man liekas vai tik redaktors nav uzveidojis viltus profilu lai izklaidētos un piesaistītu vairāk lietotājus diskusijām. Ko domā pārējie par šo ideju. Kāds vispār To Pārgudro loxu Stetskedu dabā ir redzējis?????

Ozi, nedod viņam telefonu, a to vēl piezvanīs un sarunās lietas, par ko pašam pēcāk kauns būs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kurš no viņiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ačkariks atkal tēlo bosu. Laikam vakar atkal ar puišiem runājis.... triperiksā

kurmis vienkarshi drosmi bija sadzeeries kad shito rakstiija.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

MONKS rakstīja: To Stretsked:

Tu jau pats laikam tiko kā no poda izlīdi?????

Neticu ka ir tāds stulbs lohs kura mīļākais vaļasprieks ir nonstopā aplikt citu komentārus. Man liekas vai tik redaktors nav uzveidojis viltus profilu lai izklaidētos un piesaistītu vairāk lietotājus diskusijām. Ko domā pārējie par šo ideju. Kāds vispār To Pārgudro loxu Stetskedu dabā ir redzējis?????

Un, ja tu esi ēzelis, kādam tas tev ir jāpasaka.

speciālists ( zoofils ) eksperts ( zoofils ar pieredzi ) cilvēks-diagnostika ( pasaulei jāzina patiesību )

© Stretsked

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa nav sakara

IR!

man maajaas 2 gb šitaadas uzliimes ir...www.davebarton.com/...

un čomam ir gatavs makets, var palaist ruupnieciski

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ar kā galvu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

MONKS rakstīja: To Stretsked:

Tu jau pats laikam tiko kā no poda izlīdi?????

Neticu ka ir tāds stulbs lohs kura mīļākais vaļasprieks ir nonstopā aplikt citu komentārus. Man liekas vai tik redaktors nav uzveidojis viltus profilu lai izklaidētos un piesaistītu vairāk lietotājus diskusijām. Ko domā pārējie par šo ideju. Kāds vispār To Pārgudro loxu Stetskedu dabā ir redzējis?????

Un, ja tu esi ēzelis, kādam tas tev ir jāpasaka.

speciālists ( zoofils ) eksperts ( zoofils ar pieredzi ) cilvēks-diagnostika ( pasaulei jāzina patiesību )

© Stretsked

Varēji nemaz necensties, man ******* tie tavi šļupsti.

Klau, biezpiengalva, ko tev niks tāds kruts, kā kadreiz skaidroji, MODENA esot kaut ks tur ar itāļiem saistīts... ko tad braukā ar vecu lūzni volvo ?

ko tad tirs par to ko neredzēji?

cik atceros - vecums nav auto tehniskā stāvokļa rādītājs...

Un es pārvietojos ar tādu auto - ar kādu vēlos. Būdams students, pats nopelnīju pilnu summu un bez līzinga paņemu 8. gadīgo.

Tā ka tavs tukšs bazars ir atkal nevietā... cien. liels onka ar sīka tirsēja uzvedību....

PS. Ar ko tavs niks asociējas, nevar pat vārdnīcā atrast....

PPS> Niks ne vienmēr ar auto saistīts.... tad jau pēc tavas ģeniālas loģikas Yetti steidzami jātirgo nost džipu un BMW un tik pat steidzami jāpērk tagad Škodu....

Par Ozz vispār nerunājot....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ... tad jau pēc tavas ģeniālas loģikas Yetti steidzami jātirgo nost džipu un BMW un tik pat steidzami jāpērk tagad Škodu....

Par Ozz vispār nerunājot....

kas ta' nu'?

pilsoņkarš?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena ....

ei...

abi stulpi...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

8 lapas izsmeļošu aprakstu, padomu, ieteikumu un personiskās pieredzes par bremžu klučiem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:...

Tu par ko?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

riktiigi reeciigi ir viens students, kursh noperkot 8 gadigu luzni doma ka ir apmeram tik pat dzive sasniedzis cik Gagaarinas, tad vel ir paargudrs laukjis shljakstiitaajs, un veell ir vecais krapaans no shauraa gala ar noslieci uz shizofreeniju un interesantu dialektu labs koloriits

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti