Ljizingi u ljizingi.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Sveiki koleegas,

Ir doma iegaadaties firmas vajadziibam braucamo ap 96-98 gadu. Kaadu liizingu variet ieteikt ar normaalu attieksmi un sakariigiem %?

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tu gribi ņemt kādu spectehniku????

vai līzingu 1000 latus vērtai mizai?????

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tu gribi ņemt kādu spectehniku????

vai līzingu 1000 latus vērtai mizai?????

Spectehnika nau, un miza pa 1000ls arii nau, vienk negribaas izraut naudu no apgrozaamajiem liidzekljiem.

A kaa irar tiem Zeme auto, GE money uutt.

Cik saprotu tad nord dod jaunakiem par 2000 gadu.

Liidzeklji interesee busa iegaadei.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Pirmais rakstīja: tu gribi ņemt kādu spectehniku????

vai līzingu 1000 latus vērtai mizai?????

Spectehnika nau, un miza pa 1000ls arii nau, vienk negribaas izraut naudu no apgrozaamajiem liidzekljiem.

A kaa irar tiem Zeme auto, GE money uutt.

Cik saprotu tad nord dod jaunakiem par 2000 gadu.

Liidzeklji interesee busa iegaadei.

varu pārdot tev augsto lt-ešku....

varu pārdot busu kopā ar celtniecības firmu.... nu kā tagad moderni (tikai žel, ka buss nav līzingā)

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Vieglāk nav piezvanīt uz DnB NORD Banku un palūgt, lai savieno ar līzingu?! Telefons: 1880. Citādi tie jautājumi tādi muļķīgi un atbildes tādas pašas - no sērija "neko nezinu, bet viedoklis man ir".

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Vieglāk nav piezvanīt uz DnB NORD Banku un palūgt, lai savieno ar līzingu?! Telefons: 1880. Citādi tie jautājumi tādi muļķīgi un atbildes tādas pašas - no sērija "neko nezinu, bet viedoklis man ir".

Esmu zvaniijis un shie dod taa lai terminja beigaas autinjam nebuutu vairaaak par 10 gadiems, kas man neder.

SWEDBANK ierubija tadus nosacijumus, ka vienk padirsts laiks gatvojot visas bilances (uzreiz vareja patteikt ka nedos- galvenais nosacijums kapec atrteicos no vinju piedavajuma, 80% firmas apgrozijuma jaiet caur swedbank.)

Taapec ari te jauaju, varbuut kadam ir pozitiiva pieredze kaada kantorii, un kur labaak laiku neteereet.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

vēl jau amsver banka dod

www.amserv.lv/...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Ksneps rakstīja: Vieglāk nav piezvanīt uz DnB NORD Banku un palūgt, lai savieno ar līzingu?! Telefons: 1880. Citādi tie jautājumi tādi muļķīgi un atbildes tādas pašas - no sērija "neko nezinu, bet viedoklis man ir".

Esmu zvaniijis un shie dod taa lai terminja beigaas autinjam nebuutu vairaaak par 10 gadiems, kas man neder.

SWEDBANK ierubija tadus nosacijumus, ka vienk padirsts laiks gatvojot visas bilances (uzreiz vareja patteikt ka nedos- galvenais nosacijums kapec atrteicos no vinju piedavajuma, 80% firmas apgrozijuma jaiet caur swedbank.)

Taapec ari te jauaju, varbuut kadam ir pozitiiva pieredze kaada kantorii, un kur labaak laiku neteereet.

Pats līzingā strādāju - ja firma ir jauna, bet pats esi gatavs galvot un Tev ir labi pierādāmie ienākumi, tad dodam arī vecākiem auto. Vienkārši vajag braukt, runāt, interesēties.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Firmai 14 gadi, bez jebkadiem tumsiem plankumiem.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja: vēl jau amsver banka dod

www.amserv.lv/...

sanāk 6 % amservam + mainīgais kurš man tagad 1.52 , tātad kopā 7.52 .

Mans autiņš ir ar 2% bankas intresi +1.52 mainīgais

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, nezinu... Ja firmais vajag liizi 96.gada autinja iegaadei, tad manupraat, ir jaapdomaa par firmas likvidaaciju... Tas jau nav nopietni.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, nezinu... Ja firmais vajag liizi 96.gada autinja iegaadei, tad manupraat, ir jaapdomaa par firmas likvidaaciju... Tas jau nav nopietni.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, nezinu... Ja firmais vajag liizi 96.gada autinja iegaadei, tad manupraat, ir jaapdomaa par firmas likvidaaciju... Tas jau nav nopietni.

nav poh?

katrs kruķijas ka māk... labāk jau lai vismaz kaut kā strādā - nekā valstij uz kakla....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, nezinu... Ja firmais vajag liizi 96.gada autinja iegaadei, tad manupraat, ir jaapdomaa par firmas likvidaaciju... Tas jau nav nopietni.

Kā tad ir nopietni?

Teiksim ...mazam konditorejas ceham?(Vai tūkstošiem dažnedažādu mazu biznesu)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

gonzalless rakstīja: Nu, nezinu... Ja firmais vajag liizi 96.gada autinja iegaadei, tad manupraat, ir jaapdomaa par firmas likvidaaciju... Tas jau nav nopietni.

Kā tad ir nopietni?

Teiksim ...mazam konditorejas ceham?(Vai tūkstošiem dažnedažādu mazu biznesu)

Cik mazam ir jābūt biznesam, lai tas būtu nopietni? Nav brīnums, ka ar tādu attieksmi esam bankrotējuši valsts līmenī. Cik var barot augļotājus?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Es prasiiju ieteikumus auto liizngam, nevis spriest par firmas fin staavokli. Ja nau ko dirst, tad labaak nedris....

Neredzu jeegu izmest padsmit tuukstosus par jauna autinja iegaadi, un peec tam veel 3x gadaa apkopees ielikt 300ls un taa kaadus 3-5 gadus, + veel cakareties ar garantijas remontiem + kasko pa pilno programmu + uztraukties ka kautkur nenoskraapee utt.

Pie tam uzskatu, ka jaunie autinji ir daudz neuzticamaaki, par vecajiem bez paarbliiveetas elektronikas utt.

Un kravu paarvadajumi nau firmas pamatnodarboshanaas, tad labaak es ieguldu naudu, kur var nopelnit nekaa blatnajaa autoparkaa.

Lielajiem plutiajiem ieteiktu aizbraukt un apskatiities, kaa tiek veidoti biznesi citaas valstiis, lielakoties lidzeklji tiek ieguldiiti razosanaa, nevis jauna autoparka uztureeshanaa.

BET jautaajums ir par teemu, kuros liizinga kantoros iespeejams sanjeemt liizingu ar terminju liidz 2 gadi, ar sameraa izdeviigiem %?

BASTA

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

STALINS rakstīja:

gonzalless rakstīja: Nu, nezinu... Ja firmais vajag liizi 96.gada autinja iegaadei, tad manupraat, ir jaapdomaa par firmas likvidaaciju... Tas jau nav nopietni.

Kā tad ir nopietni?

Teiksim ...mazam konditorejas ceham?(Vai tūkstošiem dažnedažādu mazu biznesu)

Cik mazam ir jābūt biznesam, lai tas būtu nopietni? Nav brīnums, ka ar tādu attieksmi esam bankrotējuši valsts līmenī. Cik var barot augļotājus?

Seene un gonzalless parāda latvijas tipisko "biznesmeņu" domāšanu, ka uzcenojumam jābūt tādam, lai pat vismazākā lupatbodītē centrāltirgū mēneša peļņa nodrošinātu porsche cayenne iegādi.

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

BET jautaajums ir par teemu, kuros liizinga kantoros iespeejams sanjeemt liizingu ar terminju liidz 2 gadi, ar sameraa izdeviigiem %?

BASTA

Tev nebūtu ērtāk to ciparu paprasīt kādā savādākā veidā (aizņēmums attīstībai, blablabla ) un pirkt autiņu uzreiz???

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sūti SMS, aizņemies atbildīgi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

tas ir nopietns biznesmenis,kas sheit uzdod taadus jautaajumus?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

BET jautaajums ir par teemu, kuros liizinga kantoros iespeejams sanjeemt liizingu ar terminju liidz 2 gadi, ar sameraa izdeviigiem %?

BASTA

Tev nebūtu ērtāk to ciparu paprasīt kādā savādākā veidā (aizņēmums attīstībai, blablabla ) un pirkt autiņu uzreiz???

Neesmu taa darijis agraak, ja taa ir iespejams varbut vari padaliities kaa to izdariit?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tas ir nopietns biznesmenis,kas sheit uzdod taadus jautaajumus?

Vai tas vispaar ir nopietns cilveeks, kursh pljuuta te iekshaa bezteemas tekstus.

neredzu jeegas izgudrot veelreiz riteni, ja varbuut kaads cilveeks jau ir gaajis cauri visaa liiizinga proceduuraam un zin, kuraa vietaa reaali dod un kur nedod.

Zafig man teeret laiku suutit 10 liizngkompanijaam bilances aizpildiit pieteikumus, kad beigaas izraadas, ka principaa dod liizngu, bet notiekumi ir tik debiili (reaali tiek pateeikts -liizingu nedodam).

Pietiek ar to ka izgaaju sho procesu SWEDBANK ( un neskatoties uz to ka ir njemit 2 jauni auto caur sho kantori) beigaas ierubiija taadus notiekumus, ka vienk pisec.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kas ir vienkārši pisec?

hanzene paprasīja 18% ???? attopies! rigibors jau ir 13 un 5% marža par tik mazām summām ir praktiski par velti!

domā, ka zemesauto smscredit vai citā kantorī būs mazāk???

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kas ir vienkārši pisec?

hanzene paprasīja 18% ???? attopies! rigibors jau ir 13 un 5% marža par tik mazām summām ir praktiski par velti!

domā, ka zemesauto smscredit vai citā kantorī būs mazāk???

biju hanzenee ap gada beigaam,

Pirmaa iemaksa - 40% terminjs 2 gadi (auto bija 2000g), proceenti sameera izdeviigi, BET 80% no apgroziijuma jaaiet tikai caur SWEDU.

Es tagad nezvaniisu visiem klientiem kam konti unibanka un netiekshu, lai neskaita man uz unibanku bet tikai uz hanzeni.

Pie tam man hanzenee netiik klientu apkalposhana tajaa filiaale kur esam, vienmeer rindas utt, kaa arii naudas paarskaitiijumi ir krietni leenaki nekaa SEBAA

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Pirmais rakstīja: kas ir vienkārši pisec?

hanzene paprasīja 18% ???? attopies! rigibors jau ir 13 un 5% marža par tik mazām summām ir praktiski par velti!

domā, ka zemesauto smscredit vai citā kantorī būs mazāk???

biju hanzenee ap gada beigaam,

Pirmaa iemaksa - 40% terminjs 2 gadi (auto bija 2000g), proceenti sameera izdeviigi, BET 80% no apgroziijuma jaaiet tikai caur SWEDU.

Es tagad nezvaniisu visiem klientiem kam konti unibanka un netiekshu, lai neskaita man uz unibanku bet tikai uz hanzeni.

Pie tam man hanzenee netiik klientu apkalposhana tajaa filiaale kur esam, vienmeer rindas utt, kaa arii naudas paarskaitiijumi ir krietni leenaki nekaa SEBAA

vo hrenovs biznesmenis...

ja tev visi klienti ir SEBaa, tad ko tu velcies uz Hanzeni nevis uz Sebu??? pat tad ja vinji tev nedos tevis izveeleetu autosu, tad izveeleeties kaadu no atnjemtajiem vareesi droshi!

Smiekli naak... Tapec jau grimstam suudos, ka biznesmenji, ja tos taa var saukt taa vietaa lai 1x pazvaniitu uz savu banku, 3 dienas padirsh ejot uz citu, tad briinoties, ka redz slikti noteikumi, tad 2 dienas seez netaa rejoties ar citiem...

PN

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Pirmais rakstīja: kas ir vienkārši pisec?

hanzene paprasīja 18% ???? attopies! rigibors jau ir 13 un 5% marža par tik mazām summām ir praktiski par velti!

domā, ka zemesauto smscredit vai citā kantorī būs mazāk???

biju hanzenee ap gada beigaam,

Pirmaa iemaksa - 40% terminjs 2 gadi (auto bija 2000g), proceenti sameera izdeviigi, BET 80% no apgroziijuma jaaiet tikai caur SWEDU.

Es tagad nezvaniisu visiem klientiem kam konti unibanka un netiekshu, lai neskaita man uz unibanku bet tikai uz hanzeni.

Pie tam man hanzenee netiik klientu apkalposhana tajaa filiaale kur esam, vienmeer rindas utt, kaa arii naudas paarskaitiijumi ir krietni leenaki nekaa SEBAA

vai šī ir vāji apmaksāta hanzabankas antireklāma????

ja tu pats personīgi esi ar mieru galvot pat to mizu, tad tev iedos to 5000 eiro līzi arī hanzene

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti