Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1.. 9 10 11 12 13 14
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Tas nekas ka tekstu rakstot mazliet krāniņš noraustās un mazliet bikiņās ietek...

nu tev gan fantāzijas...

eu uge! tu redzēji, ka deksteram ir krāniņš????

p.n.

nekā personīga es vienkārši neesmu redzējis, tāpēc prasu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja:

Tas nekas ka tekstu rakstot mazliet krāniņš noraustās un mazliet bikiņās ietek...

nu tev gan fantāzijas...

prime drīzak viens no šiem:

www.tnt-tv.ru/...

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Gaiļiem man pie pēcpuses kur notek. Ja viņām notek un pēc tam divreiz smaids, da lai petuhs priecājās. Arī kaut vai zemi pārdod.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Tu vismaz pats saproti ko gribēji pateikt??

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Turbopīle. Tu man šķiti kā neatkarīgais eksperts, bet izrādījies kā esi ši portāla dekstera dirsā līdējs, piedod ja kļūdijos.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

negribās nevienu ne par ko pārliecināt..

bet es patiesam pat iedziļinoties nespēju uztvert pēdējā Tava komentāra domu.. vai tur kāda pieturzīme trūkst vai kas..

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Urīns visiem tek laukā. Ir atšķirība fizioloģiski starp sievietēm un vīriešiem. Bet ja visu laiku ir noplūde, tad ir jāmeklē palīdzība pie ģimenes ārsta.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Un vajadētu arī noskaidrot dzimumu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tad uge būtu dāma? vispār arī, kas nezin, var padomāt, ka arī turbopīle ir sieviešu dzimte

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: Turbopīle. Tu man šķiti kā neatkarīgais eksperts, bet izrādījies kā esi ši portāla dekstera ******* līdējs, piedod ja kļūdijos.

Deksters iauto komentos ir tik pat neizbēgams kā govs pļaka pēc ganību dienas. Piedrāzt!

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu un nav pie kājas, vai Uge ir siev, vai vīr.dz.? Kam tas ko izšķir?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: A pats ta vīrs kā ozols? Pārējos tik vari nočmorīt? Un tā varonīgi, par meitenītēm, par ņuņņām nosaukt? Varonīgi taustiņus paklabināt...

Tas nekas ka tekstu rakstot mazliet krāniņš noraustās un mazliet bikiņās ietek... Ak ta zemīti pārdod?!?

vai tik Tu nedzīvo Kalmju ielā?

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Zinu 'tādu ielu. Nu un kas ir? Dzīivoju privātmājā Paša nopelnītā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uge rakstīja: Zinu 'tādu ielu. Nu un kas ir? Dzīivoju privātmājā Paša nopelnītā.

kā ar nodoklīšu nomaksiņu?

vai tā būdele tomēr ir ieķīlāta parukšu banciņā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

lai nosprāgst mana vienīgā govs!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uge rakstīja: Dzīivoju privātmājā Pašas nopelnītā.

Oho, tas nu gan ir vareni !

a kas ir tas Paša?

1.. 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti