Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tu, katrā ******* līdēj, te neumņičī, bet atbildi uz konrētu jautājumu ar konkrētu datumu un laiku

Viss uz ko esi spējīgs, ir kārtējā rupjība?

TU KO??? sābists esi? jamaiem parasti ir problēmas saprast ko no viņiem grib?

atbildi uz jautājumu - kurā datumā un cikos pēdējo reizi applūda tā zeme?

Aizej paprasi vietējai tantiņai, ja tev ir svarīgi tik precīzi zināt. Neesmu izziņu birojs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tu, katrā ******* līdēj, te neumņičī, bet atbildi uz konrētu jautājumu ar konkrētu datumu un laiku

Viss uz ko esi spējīgs, ir kārtējā rupjība?

TU KO??? sābists esi? jamaiem parasti ir problēmas saprast ko no viņiem grib?

atbildi uz jautājumu - kurā datumā un cikos pēdējo reizi applūda tā zeme?

Aizej paprasi vietējai tantiņai, ja tev ir svarīgi tik precīzi zināt. Neesmu izziņu birojs.

mani personīgie novērojumi atļauj man izdarīt secinājumus, ka tiklīdz cilvēks nopērk (viņam uzdāvina, viņš aizņemās) sābu, tā uzreiz indivīdi faktu vietā sāk operēt ar VIEDOKLI

p.n.

kad pēdējo reizi slīka jaunbauska?.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

mani personīgie novērojumi atļauj man izdarīt secinājumus, ka tiklīdz cilvēks nopērk (viņam uzdāvina, viņš aizņemās) sābu, tā uzreiz indivīdi faktu vietā sāk operēt ar VIEDOKLI

p.n.

kad pēdējo reizi slīka jaunbauska?.

Mani personīgie novērojumi atļauj izdarīt secinājumus, ka esi tipisks ceurkritis latvju nekustamā īpašuma darbonis, kas, izbeidzoties argumentiem, pievieno tiem pilnīgi neasistītas lietas un rupjības.

Ir FAKTI - no valsts budžeta ir segti zaudējumi un glābšanas darbu izmaksas plūdu zonās. Un cietušie visi kā viens vainoja neparedžetu dabas stihiju. Bet tas, ka dažus gadus, kamēr paspēja uzcelt māju bija bezsniega ziemas, kas plūdus neradīja, likās pietiekams garants, ka plūdi nekad vairs nebūs.

Pats FAKTS, ka prasi, kad "pēdējo reizi slīka jaunbauska", apliecina, ka esi informēts par to, ka tā IR plūdu zona.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Attiecībā uz komentiem šajā portālā (un vispār) ir vērts atcerēties 2 teicienus:

1. Nestrīdies ar muļķi - viņš tevi novedīs līdz savam līmenim, bet pēc tam sakaus ar pieredzi;

2. Jo sūdu vairāk kustina, jo sūds vairāk smird!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Attiecībā uz komentiem šajā portālā (un vispār) ir vērts atcerēties 2 teicienus:

1. Nestrīdies ar muļķi - viņš tevi novedīs līdz savam līmenim, bet pēc tam sakaus ar pieredzi;

2. Jo sūdu vairāk kustina, jo sūds vairāk smird!

labs 1. teiciens

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Mani personīgie novērojumi atļauj izdarīt secinājumus, ka esi tipisks ceurkritis latvju nekustamā īpašuma darbonis, kas, izbeidzoties argumentiem, pievieno tiem pilnīgi neasistītas lietas un rupjības.

nu, ta tagad sīkāk par šito

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pirmais, nesalīdzini ******* ar pirkstu. Viena zeme ir noplūstošās pļavās aiz piena kombināta, otra-centrā.

kad tās pļavas pēdējo reizi noplūda?

Nezinu, neesmu bijis pēdējo pusgadu tur, bet gadus 15 atpakaļ biju bieži, tur dzīvoja ļabi paziņas gan daudzstāvenēs, gan privātmājās.

applūstošas daudzstāvenes

lepni skan kautkas tāds laikam ir iespējams tikai pašā pasaules malā, tobiš bauskā

joprojām neviens nav atbildējis - kad pēdējo reizi applūda linkā uz ss pieminētais zemes gabals pie zemeņu ielas????? aiz pārupes ielas??????????????

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Vai tiešām ,kopš es nedzīvoju Bauskā, tur saviesušies šitādi pamuļķi ,kā tu ??

man jau liekas ka bauskā izsenis gandrīz tikai pamuļķi vien bijuši

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es arī vēlos lai tu pārdod

bet laikam jau mums abiem nespīd

p.n.

iauto ir portāls, kur visātrāk un visprecīzāk var uzzināt kas tu esi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sāba nopirkšana tikai paātrina to procesu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: sāba nopirkšana tikai paātrina to procesu

man gan tas nav radījis problēmas ja neskaita sen atpakaļ dzīves jēgas meklējumi sarunās ar deksteru..

pārējos no Bauskas īpaši neņemu pierē

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: sāba nopirkšana tikai paātrina to procesu

zemesgabala pārdošanā iegūtie līdzekļi tiks ieguldīti sābā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja: sāba nopirkšana tikai paātrina to procesu

zemesgabala pārdošanā iegūtie līdzekļi tiks ieguldīti sābā?

nedomāju vis....

dekstera sābs turpina rūsēt kopš brīža, kad viņam neļāva ar to sābu piedalīties sābistu tusiņā, tikai tā iemesla dēļ, ka tā miskaste nespēja iziet tehnisko apskati

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

applūstošas daudzstāvenes

Tu nekas neesi redzējis applūstošas mājas pagrabu ??? Vienkārši, blakus daudzstāvenēm, kuras ir SAUSĀ vietā, ir ieplaka un pļava, kura ir MITRA un uz kuras ŠAD TAD ir ūdens. Kas tev neskaidrs ???

Varbūt tagad ir veikta meliorācija, bet agrāk tur bija reāls ūdens.

Pirmais, PN.

pohij daudzstāvenes

mani interesē tas zemes gabals tur aiz zemeņu ielas.... domā pārdevējs teiks, ka jams 2reiz gadā applūst, bet visādi kakši un pat deksters saka, ka applūst, bet nespēj pateikt KAD

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Kaksis rakstīja: To futbolu es tikai tā, man nepatīk futbols. Bet ezeru jau sāku rakt.

Cik tagad piķo rakšana, Cik sant. par izrakto grunts m3?

10 Ls dienā + degviela

Losi tu, ir pasaulē arī jaudīga tehnika. Bet tev jau, kā zagtu bliešu tirgonim, prāts nestrādā, ka var samaksāt vairāk lielai tehnikai, nevis mēnesi čakarēties ar jumzu

Man nav vajadzība pēc pagarinātāja, neesmu čangalis. Pats neroku, *******. Šovasar izraks, plus mīnus nedēļa nekas nav tādiem darbiem.

A rok ar kautkādu padomju laiku kāpurnieku. Ahujenna liels. Kausā var samest vismaz trīs deksterus un paliek vietas vēl citiem sūdiem.

Cik stundas dienā rok, cik m3 dienā spēj izrakt un cik degvielas noēd.

Vienkārši gribas saprast izmaksas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Var tikai iedomāties, kas tas par ekskavatoru, ekskavatoristu un cik eļļas iztek zemē, ja samaksa par 1 dienas darbu ir 10 lati

Nesanāk iedomāties. Man jau likās ka 500Ls par dienas darbu ir ļoti ok, ņemot vērā, ka manu vajadzību var atrisināt 2 dienās.

Par 500 Ls dienā ezerus rok ar spridzināšanu.

Kā spridzina mālu??

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es domāju rezultāts visos trijos gadījumos vienāds - visa apkārtne aztirsta a jēgas nekādas

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Patiesība ir tāda, ka es vēlos pārdot zemi Bauskā ar kopplatību 3000 m2 par kopējo cenu 33000 Ls. Ja kādam tas liekas par dārgu, viņš var droši paklusēt.

Tā ir tikai un vienīgi mana darīšana, par kādu naudas kaudzīti es vēlos pārdot SAVU īpašumu. Un tā ir tikai un vienīgi MANA darīšana-pārdošu vai nē.

Ja kādam kaksim vai prime tas nepatīk, viņi DRĪKST izteikt savu viedokli, bet DRĪKST arī to uzrakstīt uz lapiņas, sarullēt un ievadīt tur, kur kaksis dzīvo.

Ha-ha-ha, ar šo ir pateikts viss, biznesmens hrenovs...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kautkur dzirdēju baumas,ka deksters ir ierāvis dirsā ar zemes tirgošanas biznesu un tūlīt mēģinās pa lēto iztirgot visu, kas viņam vēl ir palicis no tā floridas vecmāmiņas mantojuma....

msh var pieteikties uz audī 90q 2.3 ar navarotiem

kaksis uz to bauskas zemi

sēne uz sābu

un Pirmais varētu paņemt to sūda aprīliju pa sakarīgu cenu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: pagājšnakt Mārupē, kad nolija 53,4 mm...nezinu.

nu tad pizģec ir kūdras biznesam noslīka???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: pagājšnakt Mārupē, kad nolija 53,4 mm...nezinu.

nu tad ******* ir kūdras biznesam noslīka???

Figu, pareizi grāvji un ūdeņi tutū.

es tev varu aizdot bebru

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Latvijā varētu būt ap 100 k bebru.. jāasina dakšas vai jābūvē sllepnis..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

..ā.. Kaksis taču atsēdējis savu darba laiku, nopelnījis vidējiem salatiem un jau mājās..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kautkur dzirdēju baumas,ka deksters ir ierāvis ******* ar zemes tirgošanas biznesu un tūlīt mēģinās pa lēto iztirgot visu, kas viņam vēl ir palicis no tā floridas vecmāmiņas mantojuma....

msh var pieteikties uz audī 90q 2.3 ar navarotiem

kaksis uz to bauskas zemi

sēne uz sābu

un Pirmais varētu paņemt to sūda aprīliju pa sakarīgu cenu

Kam man dekstera sābs? Tak jau pēc viņa dvēseles stāvokļa skaidrs, ka kāds viņu ir kārtīgi piecākarējis. Un pat ja ne - ar kolekcionēšanu nenodarbojos.

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti