Zeme !!! Centrā !!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Jāteic, ka tādam spalvas meistaram gan piedienētu izdomāt pilnasinīgāku sludinājumu, nevis vāju plaģiātu no Pirmā apdullinoša pašvērtējuma pilnām tekstuālām izvirtībām, Sviesca balamutīgajiem kompleksus slēpjošajiem sludinājumiem un WVfana zīdaiņa šļupstiem alias pārdošanas mēģinājumiem.

Skats no malas, he,he

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Dekstera bebrs dzīvo Bauskas centrā un Pirmā bebrs kopā ar parādnieku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā... parādnieku no dzīvokļa esmu dabūjis laukā (dzīvokli var dabūt īrēt... maziņš dzīvoklītis 2 istabiņas ~40 kvadrātmetri)

kaksi, kaksi, kaksi!

tev ir iespējas nedaudz piepelnīties - dabūt no parādnieka naudu.... kādi 1000 lati man, pārējais lai paliek tev

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

konteineru jautājumu biju jau aizmirsis

parādnieks no dzīvokļa laukā

kaksis iekasēs parādu

palikusi ir tikai viena problēma - BEBRS....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vai tik tie lielie nebija domāti priekš grāvju, upju etc. tīrīšanas - bagari..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Var tikai iedomāties, kas tas par ekskavatoru, ekskavatoristu un cik eļļas iztek zemē, ja samaksa par 1 dienas darbu ir 10 lati

Nesanāk iedomāties. Man jau likās ka 500Ls par dienas darbu ir ļoti ok, ņemot vērā, ka manu vajadzību var atrisināt 2 dienās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Var tikai iedomāties, kas tas par ekskavatoru, ekskavatoristu un cik eļļas iztek zemē, ja samaksa par 1 dienas darbu ir 10 lati

par 10 latiem eļļa arī iztek

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tad tas kapeiksipējs nāks to bebru medīt?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tad tas kapeiksipējs nāks to bebru medīt?

Uzmanies, ka nesajauc bebru ar kapeikām. Nezināsi kā pēc tam ar jauno bebrkakšu paaudzi tikt galā.

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

topika autoram laikam ir patieshaam milzigas probleemas ar galvu - joprojaam lielas un dizhojaas ar savu vaajpraatiibu.

zheel vinja nedaudz saak palikt. Normaalos kantoros tirgot nevar, par daargu. jaatirgo auto portaalos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izrādās bebram ir liegums līdz 01.08.2009

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,kuram vēl ir kas sakāms ?

Tas,ka esmu 17 gadīgs praiders, tas jau skaidrs. Ir kas vēl ?

Tu esi pašapmierināts auns!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: izrādās bebram ir liegums līdz 01.08.2009

nu tu vari šodien noķert un nosist tikai 1.08.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Pirmais rakstīja: izrādās bebram ir liegums līdz 01.08.2009

nu tu vari šodien noķert un nosist tikai 1.08.

ejam ķert?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Cien. kaksi, ja nespēj sakarīgi atbildēt par savas stundas likmi, tad nevajag dirst, ka neviens nespēj apmaksāt. Domāju, ka noteikti atrastos interesenti, kas pa konkrētu naudas summu apskatītos šovu "kaksis ar dakšām vs bebrs". Pie kam bebrs nav jāmeklē, vai jāveic iepriekšēja izpēte, kā šeit daži īzteicās, parādīs gan bebru, gan dakšas iedos. Ja nespēj argumentēti izteikties, pis nahuj nevis tukši pļūtī.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu,kuram vēl ir kas sakāms ?

Tas,ka esmu 17 gadīgs praiders, tas jau skaidrs. Ir kas vēl ?

Tu esi pašapmierināts auns!

Jā, aitiņ

Kļūdas labojums - tu esi vienīgais taisnais teķis, kurš vairs nav spējīgs, bet ai kā gribas, tad nu....

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

nav nekaads lielais briinums, ka NII tirgus ir sabrucis, shaadi jefinji vien buutu pelniijushi aitu fermaas suudus rakt, nevis teelot lielos biznesmenjus. noperk suudus un smeere citiem godiigiem ljautinjiem pa kosmosa cenaam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

prime rakstīja: nav nekaads lielais briinums, ka NII tirgus ir sabrucis, shaadi jefinji vien buutu pelniijushi aitu fermaas suudus rakt, nevis teelot lielos biznesmenjus. noperk suudus un smeere citiem godiigiem ljautinjiem pa kosmosa cenaam.

Tu,pajoli, man tā zeme pieder jau gadus 6-7. Un,pirms to gabalu saukt par sūdu, aizej un apskaties dabā, rozā blūzītes valkātāj.

Godīgie ļautiņi un kosmosa cena ja neko nerubī, piever to caurumu,kas tev galvas priekšpusē.

nu tas gabals varbūt arī nav sūc, bet cena ir neadekvāta....

lasīt parakstu

p.n

www.ss.lv/...

reku var dabūt 4 reizes lielāku gabalu ka deksteram 4 reizes lētāk kā piedāvā Vadonis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Var tikai iedomāties, kas tas par ekskavatoru, ekskavatoristu un cik eļļas iztek zemē, ja samaksa par 1 dienas darbu ir 10 lati

Nesanāk iedomāties. Man jau likās ka 500Ls par dienas darbu ir ļoti ok, ņemot vērā, ka manu vajadzību var atrisināt 2 dienās.

Par 500 Ls dienā ezerus rok ar spridzināšanu.

tevi es varētu paraut pakaļā pa piecīti

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

kursh ir tas juusu deksters ?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

prime rakstīja: kursh ir tas juusu deksters ?

Daudz gribēsi zināt, ātri vecs paliksi!

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu,pajoli, man tā zeme pieder jau gadus 6-7. Un,pirms to gabalu saukt par sūdu, aizej un apskaties dabā, rozā blūzītes valkātāj.

Godīgie ļautiņi un kosmosa cena ja neko nerubī, piever to caurumu,kas tev galvas priekšpusē.

jaa, jaa, jaa..... atskaities veel.

Gruuti ir iedomaaties, ja kaads pardeveejs runaatu ar mani shaada tekstaa- drizaak darijuma vietaa dabuutu caurlaidi pie zobu protezista

pardeveejs ir kaut kaads vajpratigais, kas izpauzhas internetaa, apmierinot savus truukumus nez kas tu pie mums Bauskaa esi? kads caurkristis deputaatelis, kam tagad niez pakalja?

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: p.s. lasi no otra gala, viņam jau visa dzīve ir no otra gala (dibengala).

cik gan daudz praata vajag, lai uztaisiitu shaadu interneta segvaardu

par to dziivi piekriitu - savaadak jau nebruktu visiem virsuu ar padsmitnieka liimenja tekstiem

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Prime, vari mierīgi likties mierā. Tava moralizēšana un niku un prāta spēju apspriešana te nevienam, kurš noturējies vairāk par pusgadu, nespēj neko pakratīt. Samierinies, ka sarunas par un ap automobiļiem notiek valodā, kas atšķiras no māmiņu kluba valodas. Bet visādi citādi PN!

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Samierinies, ka sarunas par un ap automobiļiem notiek valodā, kas atšķiras no māmiņu kluba valodas. Bet visādi citādi PN!

tad jau sanaak, ka tas vaajpraatigais ir vieteeja autoritaate, kam te ir savi dibengala laiziitaaji ?

nez vai varoniigais pardevejs dzivee par vardiem atbild un ir gatavs atbildeet ?

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: viņam Bauskā pieder sausā ateja

visdriizaak vinsh pats ir ateja.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti