izīrēju dzīvokli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

ideāli piemērots Tavai vajadzībai

ja vēlies ir dzīvoklis ar skatu uz daugavu - varēsi dzert alu un tukšās pudeles mest tiem praideriem zaļajās vestītēs, kas dzelteno protokolu izsniegšanas vietā paņem dzeltenu naudaszīmi

ja nevēlies TO visu redzēt, tad tieši tev ir dzīvoklis bez skata uz daugavu....

apriebies dzīvot 18 kvadrātmetros kopā ar mammu un suni? tad tev pašā laikā būs 52 kvadrātmetru 2istabu dzīvoklītis....

ja nu tomēr mamma un suns tev ir dārgi, tad varbūt tomēr vēlies dzīvot 130metros un skatīties kā kamīnā jautri sprēgā pionieru ugunskurs...

katrā gadījumā Ir Varianti, kā sacīt jāsaka

jā, KUR.... protams, ka 23 minūšu braucienā no bauskas (ar baiku) un 7 minūšu gājienā kājām no Doma laukuma

zvanīt 29365064 - prasīt Pēteri

 
1 2 3
ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

varēji jau vismaz īres maksu norādīt...cilvēks nemēdz zvanīt par katru sludinājumu! Šeit cena nav norādīta, tādēļ visticamāk tā ir ļoti augsta...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: varēji jau vismaz īres maksu norādīt...cilvēks nemēdz zvanīt par katru sludinājumu! Šeit cena nav norādīta, tādēļ visticamāk tā ir ļoti augsta...

vai tad naudā ir laime?

sāksim ar īres maksu 2 lati kvadrātmetrā... argumentēta kaulēšanās kā saka - velkamēta

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

dzīvoklis sūd s , cena kosmosssss

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: dzīvoklis sūd s , cena kosmosssss

aizmirsi pieminēt, ka topica autors ir 17gadīgs praiders

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

nu beidz! te tak praideri liek speciaali savus topikus lai tikai uzzinatu citu viedokli par sevi un apdristu citus... ja gribi dzivokli ieej kada ss.lv vai reklama.lv un izveelies

viens ielika kakainu slieku apseestu zemes plekji, te otrs tagad sunjubuudu daugavas malaa - nu nenopietni

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

ja ir reāla interese, tad zvani pēterim...

platība ir atkarīga no dzīvokļa, a tur ir varianti.... man viņu ir pietiekami daudz.... ja tev vajag lielāku, tad mēs varam izpildīt dažas rotācijas....

diemžēl vienistabas dzīvoklītis ir tikai viens un tas pats ir aizņemts

visos dzīvokļos ir aukstais ūdens, gāze (centrālā), elektrība (arī centrālā ) un, protams, tualete....

tālāk jau ir izvēle - malkas vai vietējā gāzes apkure.... karstais ūdens uz elektrības vai gāzes....

ja tev internets arī ir ērtība, tad tas arī tur ir.... telefons (nu ekstraērtība pirms gadiem 20mit) arī ir pieejams...

papildus iespēja novieto automašīnu pagalmā (ekstra ērtība par papildus samaksu)

atrašanās vieta - papildus tam, ko rakstīju - rīga, krasta iela 15/17 (pretī televīzijas ēkai (ne tornim, bet ēkai)) pie moču bodes

patreiz (bez rotācijām) ir pieejami ~50 kvadrātmetru 2istabnieks un ~130 kvadrātmetru 4istabnieks (ar kamīnu kā papildērtību)

abos ir gāzes apkure (4istabniekā papildus vēl ir saglabātas krāsnis - ja tā tev lētāk vai ērtāk)

vēl ir viens ~38metri 2istabu ar krāsns apkuri

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: dzīvoklis sūd s , cena kosmosssss

aizmirsi pieminēt, ka topica autors ir 17gadīgs praiders

piedod , ja vari , nebiju vel īsti formā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

nu beidz! te tak praideri liek speciaali savus topikus lai tikai uzzinatu citu viedokli par sevi un apdristu citus... ja gribi dzivokli ieej kada ss.lv vai reklama.lv un izveelies

viens ielika kakainu slieku apseestu zemes plekji, te otrs tagad sunjubuudu daugavas malaa - nu nenopietni

nezinu kā tagad , bet vel gluži nesen eseskā 99% izīrētaju bij lohotrons ķippo 'prihoģīķe na firmu , plaķiķe ls10 za adress' utt.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

tīrs un kartīgs 2istabnieks , 5ais stavs , maskačķā virs 'garās bodes' , cena pēc vienošanās , Igors 29385391

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

nu beidz! te tak praideri liek speciaali savus topikus lai tikai uzzinatu citu viedokli par sevi un apdristu citus... ja gribi dzivokli ieej kada ss.lv vai reklama.lv un izveelies

viens ielika kakainu slieku apseestu zemes plekji, te otrs tagad sunjubuudu daugavas malaa - nu nenopietni

es tak neesmu vainīgs, ka tev nav to dzīvokļu, bet man ir.... un es tak necenšos jamos apdrošināt (pa dārgo) es jamos izīrēju - kopā man viņu ir 34 gabali

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

nu beidz! te tak praideri liek speciaali savus topikus lai tikai uzzinatu citu viedokli par sevi un apdristu citus... ja gribi dzivokli ieej kada ss.lv vai reklama.lv un izveelies

viens ielika kakainu slieku apseestu zemes plekji, te otrs tagad sunjubuudu daugavas malaa - nu nenopietni

nezinu kā tagad , bet vel gluži nesen eseskā 99% izīrētaju bij lohotrons ķippo 'prihoģīķe na firmu , plaķiķe ls10 za adress' utt.

Par 99% ir ļooooti pārspīlēti teikts.

nu labi , par 98%

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: tīrs un kartīgs 2istabnieks , 5ais stavs , maskačķā virs 'garās bodes' , cena pēc vienošanās , Igors 29385391

visas cenas jau sen ir "pēc vienošanās"

man neviens cits īrnieks oficiāli nezina cik maksā kaimiņš....

nu sākumcena sarunām vidēji būtu 2 lati par kvadrātmetru

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja tev nav pat kredīta telefonā lai piezvanītu pēterim, tad pēterim tu neesi interesants, jo Tu nespēsi samaksāt īres maksu

p.n.

tam pēterim ir LMT

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

nu beidz! te tak praideri liek speciaali savus topikus lai tikai uzzinatu citu viedokli par sevi un apdristu citus... ja gribi dzivokli ieej kada ss.lv vai reklama.lv un izveelies

viens ielika kakainu slieku apseestu zemes plekji, te otrs tagad sunjubuudu daugavas malaa - nu nenopietni

nezinu kā tagad , bet vel gluži nesen eseskā 99% izīrētaju bij lohotrons ķippo 'prihoģīķe na firmu , plaķiķe ls10 za adress' utt.

man pazīstams skuķis strādāja tāda firmelē.... apmēram 3 mēnešus noturējās tajā darbā - aizgāja, jo teica, ka viņai nepatīk čakarēt cilvēkus...

firma nodarbojās ar dzīvokļiem un darbā iekārtošanu.... katru zvanītāju bija jādabū uz kantori - pa telefonu jāstāsta, ka ir dauhjā piedāvājumu uttttt.

reāli piedāvājumus ņēma no tās pašas reklama.lv vai ss.lv... bija daži arī tiešie piedāvājumi no izīrētājiem, bet tos parasti vispirms atdeva "svojakiem" un vēlāk deva arī visiem pārējiem gribētājiem.... svojakam tika piekodināts - ja kāds nāk skatītes dzīvokli, teikt, ka tikai vakar ievākušies....

es vienu dzīvokli toreiz palaidu caur to firmu - man zvanīja vēl tad, kad tas skuķis tur vairs sen nestrādāja....

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja tev nav pat kredīta telefonā lai piezvanītu pēterim, tad pēterim tu neesi interesants, jo Tu nespēsi samaksāt īres maksu

p.n.

tam pēterim ir LMT

ir nauda gan telefonam gan dzīvoklim...nestraucies...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: tīrs un kartīgs 2istabnieks , 5ais stavs , maskačķā virs 'garās bodes' , cena pēc vienošanās , Igors 29385391

visas cenas jau sen ir "pēc vienošanās"

man neviens cits īrnieks oficiāli nezina cik maksā kaimiņš....

.. ja vispār maksā....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zanis rakstīja:

Pirmais rakstīja: ja tev nav pat kredīta telefonā lai piezvanītu pēterim, tad pēterim tu neesi interesants, jo Tu nespēsi samaksāt īres maksu

p.n.

tam pēterim ir LMT

ir nauda gan telefonam gan dzīvoklim...nestraucies...

nu tad zvani, kur problēma?

ja akurāt baigi gribēsi varēsi apskatīt un varbūt pat aptaustīt

p.n.

moš tev arī vēl mašīna ir???? atbrīvojas stāvvieta vienai mašīnai pagalmā.... bet tas nav iekļauts dzīvokļa cenā

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

sāksim ar īres maksu 2 lati kvadrātmetrā... argumentēta kaulēšanās kā saka - velkamēta

Cena - mēnesī, ceturksnī vai varbūt gadā, ja mēnesī, tad mani personīgi neinteresē, bet ja gadā, varētu paņemt, lai ir kur pāris reizes gadā pārnakšņot.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Pirmais rakstīja:

sāksim ar īres maksu 2 lati kvadrātmetrā... argumentēta kaulēšanās kā saka - velkamēta

Cena - mēnesī, ceturksnī vai varbūt gadā, ja mēnesī, tad mani personīgi neinteresē, bet ja gadā, varētu paņemt, lai ir kur pāris reizes gadā pārnakšņot.

pārnakšņot tu vari zem tilta

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

recluse rakstīja:

Pirmais rakstīja:

sāksim ar īres maksu 2 lati kvadrātmetrā... argumentēta kaulēšanās kā saka - velkamēta

Cena - mēnesī, ceturksnī vai varbūt gadā, ja mēnesī, tad mani personīgi neinteresē, bet ja gadā, varētu paņemt, lai ir kur pāris reizes gadā pārnakšņot.

pārnakšņot tu vari zem tilta

Tur pa vietu jācīnās

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu, kur tad palika *******s caurums ? ( dark side)

nju, mans gonorejas mocitais aapsiiti, es esmu te, un redzu kaa tu bez manis ni un ni... skumji palika? mamma pameta? draugi piedraaza un dziive skiet suuds? nekas, tici man- buus ljaunaak

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Zanis rakstīja: A saprotamāk lūdzu varētu latība;atrašanās vieta;ērtības; cena?

Ir reāla interese !

nu beidz! te tak praideri liek speciaali savus topikus lai tikai uzzinatu citu viedokli par sevi un apdristu citus... ja gribi dzivokli ieej kada ss.lv vai reklama.lv un izveelies

viens ielika kakainu slieku apseestu zemes plekji, te otrs tagad sunjubuudu daugavas malaa - nu nenopietni

nezinu kā tagad , bet vel gluži nesen eseskā 99% izīrētaju bij lohotrons ķippo 'prihoģīķe na firmu , plaķiķe ls10 za adress' utt.

abzoluutas mulkiibas! ja skatiijies 3 istabniekus treknajaa gala par 50 Ls vsjo v cenu tad jaa, bet reaali, 100, 120 Ls par 2 istabaam + komunaalie, visi bija reaalie numuri un 50% gadijumu i pasi saimnieki visus papirus vareja uzradit,,, (zinu, jo chomam palidzeju mekleet kur ar druzku noliist) ir laham jabut lai uz 10Ls za adres iekriestu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, kur tad palika *******s caurums ? ( dark side)

nju, mans gonorejas mocitais aapsiiti, es esmu te, un redzu kaa tu bez manis ni un ni... skumji palika? mamma pameta? draugi piedraaza un dziive skiet suuds? nekas, tici man- buus ljaunaak

Re kur kārtējais pierādījums, kā sābists ir pamuļķis.

velreiz atkartoju - man nekad dziivee nav bijis saabs un to bildi FAKING nevar nonjemt!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, kur tad palika *******s caurums ? ( dark side)

nju, mans gonorejas mocitais aapsiiti, es esmu te, un redzu kaa tu bez manis ni un ni... skumji palika? mamma pameta? draugi piedraaza un dziive skiet suuds? nekas, tici man- buus ljaunaak

Re kur kārtējais pierādījums, kā sābists ir pamuļķis.

velreiz atkartoju - man nekad dziivee nav bijis saabs un to bildi FAKING nevar nonjemt!

na xaļavu nē

bet teu piestāu

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti