Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiki!

Ilgāku laiku viss ir bijis ok, bet nu sāpe atkal iezagusies par autosu. Sākotnēji bija plānots ātri paņemt jaunu līzē un šo notirgot, bet dižķibele ir padarījusi skopas līzinga kompānijas kas prasa daudz avansu... nu lūk.

Jautājums sekojošs, sakarā ar to ka autoss jāpatur kādu laiku, - vai kāds veids (bez spama) kā samazināt degvielas patēriņu (es nezinu noregulēt kompi, vēl kādi varianti)?

Esmu dzirdējis ka esot k-kāda gumija, ko ieliek un ap 10% ēdot mazāk. man tas čalis tolkam nemācēja izskaidrot kas un kā, bet pašam esot uz Volvo uzmontēta uzparikte - apm 25 Ls.

Un uzreiz arī kur to var izdarīt, jo pilsētas 15-16l/100 km sāk nepatikt makam...

Paldies

 
1 2 3 4 5 6
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Slinkais rakstīja: pa 500 var uzlikt labu labo shrpici. polju-italju hibridu. ar letu parastu sistemu var tikai piesmirdinaat pagalmu ar gazes smaku, un neiegaa mainiit gaisa massas meritajus, delj nebeidzamiem spradzieniem kolektoraa

200 es vel butu gatavs maksat... ne vairak

Nja... Iet uz grunti apdirsināšanas biznesiņš? Citus esi gudrs pamācīt, kā savu naudu tērēt maksājot tev, bet pats ko? Nebūtu visu naudu KASKO notērējis, būtu, ko bākā ieliet

tu gribi teikt, ka vins vel tadam suu.dam kasko taisa?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Slinkais rakstīja: pa 500 var uzlikt labu labo shrpici. polju-italju hibridu. ar letu parastu sistemu var tikai piesmirdinaat pagalmu ar gazes smaku, un neiegaa mainiit gaisa massas meritajus, delj nebeidzamiem spradzieniem kolektoraa

200 es vel butu gatavs maksat... ne vairak

Nja... Iet uz grunti apdirsināšanas biznesiņš? Citus esi gudrs pamācīt, kā savu naudu tērēt maksājot tev, bet pats ko? Nebūtu visu naudu KASKO notērējis, būtu, ko bākā ieliet

tu gribi teikt, ka vins vel tadam suu.dam kasko taisa?

Nu nez... Citiem jau ļoti piedāvā un stāsta, cik lieliski ir apdrošināt mašīnu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Slinkais rakstīja: pa 500 var uzlikt labu labo shrpici. polju-italju hibridu. ar letu parastu sistemu var tikai piesmirdinaat pagalmu ar gazes smaku, un neiegaa mainiit gaisa massas meritajus, delj nebeidzamiem spradzieniem kolektoraa

200 es vel butu gatavs maksat... ne vairak

nu tad labākais veids kā tos 200 latus iztērēt ir nopirkt kādas 5 lambdas un mainīt tās kopā ar zeķēm.... ziemā, kad būs auksts, tad varēsi eksperimentēt uzliekot tam lūznim visas

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Ei! Dark_side tas Tu?

www.autonet.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Ei! Dark_side tas Tu?

www.autonet.lv/...

ahujeķ

pieci eiruči par šito aizvēsturisko mizu da viņa jauna apmēram tik arī amūrikā maksāja

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

BB rakstīja: Priekš Stratusa pa pilsētu patēriņs ir normāls un pat zems. Pa korķiem var būt visi 20. Pērkot šo mašīnu ar to bija jārēķinās.

Var ietekt vienīgi velosipēdu vai izbraukt agri bez korķiem un luksoforiem.

Vēl variants ir pa pāris simt latiem nopirk II golfu vai ko tamlīdzīgu. Pa tādām naudām arī tagad var Stratusu pārdot

diemzel nebiju rekinajies un tagad par to maksaju, jo jaunai nav naudas un sho pardot nevaru

bļēķ

nespēju saprast kā var ieliet zupā 200latus mēnesī un nespēt atrast 200latus sranajam golfiņam....

takpaņem slimības lapu uz mēnesi un paguli tvaicenē

Topika butiba ir KA SAMAZINAT PATERINJU NEVIS PERKU GOLFU!!! TO SUDU ES NEKAD!!!un kas teica ka 200 Ls? pie 100 un ne vairak. Lamda zonde bija pratigakais ko te dzirdeju, nu luk, tad to ari es meginashu nomainit, paldies par to

Tad var sniegt šādu atbildi - nekā. Tas ir šīs mašīnas parastais patērīņš. Labākajā gadījumā var ieguldīt kaudzi Ls un dabūt nost 1 litru.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Raacens rakstīja: Ei! Dark_side tas Tu?

www.autonet.lv/...

ahujeķ

pieci eiruči par šito aizvēsturisko mizu da viņa jauna apmēram tik arī amūrikā maksāja

diemzel ne psihs jau nu neesmu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Slinkais rakstīja: pa 500 var uzlikt labu labo shrpici. polju-italju hibridu. ar letu parastu sistemu var tikai piesmirdinaat pagalmu ar gazes smaku, un neiegaa mainiit gaisa massas meritajus, delj nebeidzamiem spradzieniem kolektoraa

200 es vel butu gatavs maksat... ne vairak

Nja... Iet uz grunti apdirsināšanas biznesiņš? Citus esi gudrs pamācīt, kā savu naudu tērēt maksājot tev, bet pats ko? Nebūtu visu naudu KASKO notērējis, būtu, ko bākā ieliet

tu dums vai izliecies? es saku, ka gribu samazinat paterinju nevis man nav naudas. bizness iet pat loti labi, tikai jaunai masinai nedod bez lielas 1. iemaksas, un kamer iekrashu tai vajag ko darit lietas laba lai nerij tik traki!

ned**** par lietam ko neparzini vai neesi pat tuvuma stavejis!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Slinkais rakstīja: pa 500 var uzlikt labu labo shrpici. polju-italju hibridu. ar letu parastu sistemu var tikai piesmirdinaat pagalmu ar gazes smaku, un neiegaa mainiit gaisa massas meritajus, delj nebeidzamiem spradzieniem kolektoraa

200 es vel butu gatavs maksat... ne vairak

Nja... Iet uz grunti apdirsināšanas biznesiņš? Citus esi gudrs pamācīt, kā savu naudu tērēt maksājot tev, bet pats ko? Nebūtu visu naudu KASKO notērējis, būtu, ko bākā ieliet

tu dums vai izliecies? es saku, ka gribu samazinat paterinju nevis man nav naudas. bizness iet pat loti labi, tikai jaunai masinai nedod bez lielas 1. iemaksas, un kamer iekrashu tai vajag ko darit lietas laba lai nerij tik traki!

ned**** par lietam ko neparzini vai neesi pat tuvuma stavejis!

Par patēriņu tak zināji jau mašīnu pērkot. Ko tad tā pēkšņi gribas samazināt?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

tu dums vai izliecies? es saku, ka gribu samazinat paterinju nevis man nav naudas. bizness iet pat loti labi, tikai jaunai masinai nedod bez lielas 1. iemaksas, un kamer iekrashu tai vajag ko darit lietas laba lai nerij tik traki!

ned**** par lietam ko neparzini vai neesi pat tuvuma stavejis!

Tad paņem no sakrātās summas (vēl 300Ls, ja jau 200 esi gatavs maksāt) normālai gāzes iekārtai, rudenī jau ar uzviju būs atpakaļ, ja jau tik ļoti daudz jābrauc, ka patēriņš krata. Ja uzskati, ka tā ir lieka greznība vai prestižs neļauj, tad kā jau te rakstīja saved kārtībā esošo (arī gaisa filtru, sveces utt) un pievērsies ripināšanai.

Uz iepriekšējo darba vietu izbraucot 5min ātrāk, darbā biju ~10min ātrāk, pārsimts gramu ietaupījums sanāca

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

pārlasīju topiku nedaudz!

fakti:

1)jauns stratuss pēc pases ēd 14l/100km

2)Tavs 14 gadīgais stratuss ēd 16l/100km

3)mēnesī Tu degvielā tērē apmēram 100ls, kas ir apm. 137l (0.73Ls/l) degvielas = apm. 650km

4)pēc Tevis paša minētā piemēra par 40Ls=300km, sanāk, ka ar 100Ls vari nobraukt 750km, bet nu uzskatīsim to par manu piesipšanos Taviem vārdiem!

5)Tu esi gatavs uz dullo mainīt lambda zondi, tikai tapēc, ka kāds Tev to iesaka interneta...

6)tai pat laikā, Tu neizrādi lielu atsaucību, par Pirmā ieteikto pagulēšanu tvaicenē (jox)

ieteikumi:

1) tā pati gāze, ko Tev daudzi iesaka, varbūt pat pameklē, kur uz jaukšanu kāds autoss ar tādu pašu dzinēju un gāzes iekārtu, lai mazāka piša pārlikt (lai gan es sev nekad neiedomātos likt lietotu)

2)pirms maini kaut kādas zondes u.c mezglus, maybe ir vērts pieslēgt to autosu pie datora, un uztaisīt kaut kādu diagnostiku - kas zin, kāds cits dačiks vai mērītājs nobeidzies

3)dikti šaubos, vai Tev izdosies ar nelieliem ieguldījumiem sasniegt pat rūpnīcas noteikto patēriņu, bet ja arī izdosies, tad:

a) pēc faktu 3.-ā punkta, pie niecīgiem 650km/mēnesī, Tev izdosies ietaupīt 13 litrus degvielas, kas ir 9,49 Ls/mēnesī

b) pēc faktu 4.-tā punkta, Tev izdodas ietaupīt 15l degvielas, kas sastāda 10,95Ls/mēnesī

Nu nezinu gan, vai dēļ 9,5-11Ls ietaupījuma mēnesī, būtu vērts ieguldīt šajā auto līdz 200Ls, kurus varēsi atpelnīt pusotrā gadā, ja nu vienīgi runa ir par gāzes iekārtu, kas varētu ieguldītos līdzekļus atpelnīt ātrāk.

Diagnostiku gan intereses pēc vari uztaisīt, varbūt tiešām kāda nedārga mezgla dēļ, ir iespējams samazināt to patēriņu, bez lieliem ieguldījumiem..., lai gan 14l sasniegšana man jau šķiet neiespējama bez NASA tehnoloģijām, ņemot vērā auto vecumu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nez kāda tad būs tā sapņu ekonomiskā mašīna - getzs vai dacīte? Bet par ar tādām līze + zupa pārsniegtu to sotaku

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nez kāda tad būs tā sapņu ekonomiskā mašīna - getzs vai dacīte? Bet par ar tādām līze + zupa pārsniegtu to sotaku

nezinu par dacīti, bet biedram bij 1.3 getc, kas jauns rija ap 10l uz simtu, tanī laikā, kad man golps 1.8 mono, gandrīz pilngadīgs, ēda ap 7,5 un gāja labāk!

ar tiem mikro mēsliem ar neko neietaupīsi!

pn - zinu, Tev (topika autor) vajag baudāmu MERIVU!

ap par to līze + zupa > 100Ls/mēn - es būt domāt, ka arī pašlaik, stratuss(apkopes izmaksas) + zupa ir krietni virs simta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

nezinu par dacīti, bet biedram bij 1.3 getc, kas jauns rija ap 10l uz simtu, tanī laikā, kad man golps 1.8 mono, gandrīz pilngadīgs, ēda ap 7,5 un gāja labāk!

ar tiem mikro mēsliem ar neko neietaupīsi!

Nesaki to man, es to labi zinu Ne jau es te vienlaicīgi vāvuļoju par jaunu tačku un par nespēju ieliet/uzlikt gāzi četrpadsmitgadīgai

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Slinkais rakstīja: pa 500 var uzlikt labu labo shrpici. polju-italju hibridu. ar letu parastu sistemu var tikai piesmirdinaat pagalmu ar gazes smaku, un neiegaa mainiit gaisa massas meritajus, delj nebeidzamiem spradzieniem kolektoraa

200 es vel butu gatavs maksat... ne vairak

Nja... Iet uz grunti apdirsināšanas biznesiņš? Citus esi gudrs pamācīt, kā savu naudu tērēt maksājot tev, bet pats ko? Nebūtu visu naudu KASKO notērējis, būtu, ko bākā ieliet

+10

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Es ar 2.3 motoru par 40 ls varu 600 km nobraukt,un lai cik interesanti tas nebūtu,jo dinamiskāk braucu jo tālāk var aizbraukt.

Neiet tev kautkā. Man ar 3.0 motoru par 40Ls sanāk Rīga-Varšava-Rīga

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nevar jau visu gribēt.es taču nesūdzos.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: Es ar 2.3 motoru par 40 ls varu 600 km nobraukt,un lai cik interesanti tas nebūtu,jo dinamiskāk braucu jo tālāk var aizbraukt.

Neiet tev kautkā. Man ar 3.0 motoru par 40Ls sanāk Rīga-Varšava-Rīga

Rīga- Varšava – 656 km X 2 = 1312 km

40 ls ~ 60 litru dīzeļa

itogo - 4.5 litri uz sotaka. nu, nu

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: Es ar 2.3 motoru par 40 ls varu 600 km nobraukt,un lai cik interesanti tas nebūtu,jo dinamiskāk braucu jo tālāk var aizbraukt.

Neiet tev kautkā. Man ar 3.0 motoru par 40Ls sanāk Rīga-Varšava-Rīga

Rīga- Varšava – 656 km X 2 = 1312 km

40 ls ~ 60 litru dīzeļa

itogo - 4.5 litri uz sotaka. nu, nu

...irst vajag ar mēru, kungs......

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tak Seene vnk izmirsapiebilst... cik eirucus jams PL atstaaj tankaa bet Ls- korekti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A kas, jūs nezinājāt, ka isuzū supā dupā 3.0 V6 ķīselis gaisu gan iesūc, bet degvielu nefiga iekšā nedod un tāpēc nefiga nestrebj, neatkarīgi no ātruma?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: Es ar 2.3 motoru par 40 ls varu 600 km nobraukt,un lai cik interesanti tas nebūtu,jo dinamiskāk braucu jo tālāk var aizbraukt.

Neiet tev kautkā. Man ar 3.0 motoru par 40Ls sanāk Rīga-Varšava-Rīga

Rīga- Varšava – 656 km X 2 = 1312 km

40 ls ~ 60 litru dīzeļa

itogo - 4.5 litri uz sotaka. nu, nu

Lejot degvielu PL (Orlen) sanāk vairāk - ~70litri, kas ir 5,5l uz 100km - gana pietiekami šosejai naktī.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

panesās krānu mērišana -kurš ar ko , cik , var nobraukt

a strutusa īpašnieka sāpe kļūst nesvarīga

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Autor ka biji iedomajies lizingu nomaksat ja nevari baku pieliet.Paņem kadu trešo golfu dizeli un brauc ar 6 litri uz 100

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Autor ka biji iedomajies lizingu nomaksat ja nevari baku pieliet.Paņem kadu trešo golfu dizeli un brauc ar 6 litri uz 100

tas pac 3ais golps benzgāze būs akanõmiskāks

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti