Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiki!

Ilgāku laiku viss ir bijis ok, bet nu sāpe atkal iezagusies par autosu. Sākotnēji bija plānots ātri paņemt jaunu līzē un šo notirgot, bet dižķibele ir padarījusi skopas līzinga kompānijas kas prasa daudz avansu... nu lūk.

Jautājums sekojošs, sakarā ar to ka autoss jāpatur kādu laiku, - vai kāds veids (bez spama) kā samazināt degvielas patēriņu (es nezinu noregulēt kompi, vēl kādi varianti)?

Esmu dzirdējis ka esot k-kāda gumija, ko ieliek un ap 10% ēdot mazāk. man tas čalis tolkam nemācēja izskaidrot kas un kā, bet pašam esot uz Volvo uzmontēta uzparikte - apm 25 Ls.

Un uzreiz arī kur to var izdarīt, jo pilsētas 15-16l/100 km sāk nepatikt makam...

Paldies

 
1 2 3 4 5 6
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tā gumija ir jāliek zem labā malējā pedāļa. bieza gumija.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tā gumija ir jāliek zem labā malējā pedāļa. bieza gumija.

nu taa jau leezeni braucu, kur nu vēl

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

tg-am

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

nu taa jau leezeni braucu, kur nu vēl

e-tampons

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kredoxiite rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

nu taa jau leezeni braucu, kur nu vēl

e-tampons

Tak lūdzu bez spama..... plllz?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

es laikam tieshaam paarietu uz etalonu ja manejais taa riitu degvielu uz 100km, shobriid man iznaak zem 7 l/100, vai arii samainiitu to drapaku pret kaadu golfu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Var atvienot kādu cilindru. Nogriezt viņam degvielas padevi un izskrūvēt sveci.

un domā, ka tad motors jedzigi stradas? jaunam pec pases ir 14l

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var pa pilsētu stiept autobusu un trolejbusu aizvējā

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

un arii, jeega tad no 2.5 ja seenjo, taupa degvielu. nekad negribeetu lai degvielas pateerinjsh ietekmeetu manu braukshanas stilu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

normals paterinsh pilsetaa. ieshprices gaze(500ls) atrisinaas galvas sapes.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tieshi taa! Es savam autosam uzliku gazi(ieshprice, 525lvl), braucu priecadamies, pa pilseetu 18-20litri (parekini,ka gaze maksaa uz pusi leetaak).

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Tieshi taa! Es savam autosam uzliku gazi(ieshprice, 525lvl), braucu priecadamies, pa pilseetu 18-20litri (parekini,ka gaze maksaa uz pusi leetaak).

bet ehh kaa negribas ieksh 14 gadiiga auto likt 500 Ls gazi, ja masinas cena ir 1000 Ls... nav citu variantu?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Var atvienot kādu cilindru. Nogriezt viņam degvielas padevi un izskrūvēt sveci.

pamegini 4cilindru motoram iznjemt 1 sveci paterins x2 un jauda /5 .... uz jopelja parbaudits. Doma uz 6podnieku ja paliek 5 bus labak? nedomaju

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: es laikam tieshaam paarietu uz etalonu ja manejais taa riitu degvielu uz 100km, shobriid man iznaak zem 7 l/100, vai arii samainiitu to drapaku pret kaadu golfu

es ari ietu, diemzel man no majam lidz darbam (Mangalji - Ciekurkalns) ir 3!!! autosi viena virziena un 3 otraa!!! 2.40 Ls tikai par celju dienaa!!!! + 1,5h katra virzienaa! tas ir ekvivalenti cik apeed shii riima, bet komforts un laika ekonomija 0!

vai tiesham neviens nevar ieteikt ko gudru - paarmaaciit kompi, ko citu, nekas ka ies sudigak galvenais lai nerij 16-18l pa pilsetu!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

tadsjautues rakstīja: es laikam tieshaam paarietu uz etalonu ja manejais taa riitu degvielu uz 100km, shobriid man iznaak zem 7 l/100, vai arii samainiitu to drapaku pret kaadu golfu

es ari ietu, diemzel man no majam lidz darbam (Mangalji - Ciekurkalns) ir 3!!! autosi viena virziena un 3 otraa!!! 2.40 Ls tikai par celju dienaa!!!! + 1,5h katra virzienaa! tas ir ekvivalenti cik apeed shii riima, bet komforts un laika ekonomija 0!

vai tiesham neviens nevar ieteikt ko gudru - paarmaaciit kompi, ko citu, nekas ka ies sudigak galvenais lai nerij 16-18l pa pilsetu!

Ir e-talons uz 24h - maksā Ls 1.50 un brauc cik gribi.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

camoon. muusu sabiedriskais ir vaipraats. ja buus gruuti, labaak ieshu vel kaadaa darbaa, un tomeer sapelniishu normalai sevis patvietoshanai. vienu dienu naacaas izmeginaat koplietoshanas transportu, ilgam laikam shoks

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

tadsjautues rakstīja: es laikam tieshaam paarietu uz etalonu ja manejais taa riitu degvielu uz 100km, shobriid man iznaak zem 7 l/100, vai arii samainiitu to drapaku pret kaadu golfu

es ari ietu, diemzel man no majam lidz darbam (Mangalji - Ciekurkalns) ir 3!!! autosi viena virziena un 3 otraa!!! 2.40 Ls tikai par celju dienaa!!!! + 1,5h katra virzienaa! tas ir ekvivalenti cik apeed shii riima, bet komforts un laika ekonomija 0!

vai tiesham neviens nevar ieteikt ko gudru - paarmaaciit kompi, ko citu, nekas ka ies sudigak galvenais lai nerij 16-18l pa pilsetu!

ieraksti googlē ekoceļš un izlasi kas tur par to ekoceļu ir rakstīts.

Un tad centies to visu apgūt.

Tavs nosauktais maršruts ir ļoti pateicīgs ekobraukšanai, gandrīz nav luksaforu, vienīgi tas stulbais korķis uz viestura prospekta, bet visādi citādi labs marštuts degvielas ekonomēšanai.

16L/100km ir kosmoss šādā maºšrutā.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Ir n-tie iemesli, kāpēc auto tērē vairāk nekā vajadzētu, it īpaši vecs auto- kaut vai caurs/neatbilstošs izpūtējs, beigta lamda zonde utt. Cits ieteikums- uz darbu brauc agrāk, kad ielās mazāk auto, attiecīgi atpakaļ ātrāk, vai, ja tā nevar, tad vēlāk- pēc korķiem. Centies vairāk izmantot auto inerci- ieskrienies, ripinies brīvgaitā, agrās rīta un vēlās vakara stundās nebūs daudzi, kam tāda sēņošana traucēs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

tadsjautues rakstīja: es laikam tieshaam paarietu uz etalonu ja manejais taa riitu degvielu uz 100km, shobriid man iznaak zem 7 l/100, vai arii samainiitu to drapaku pret kaadu golfu

es ari ietu, diemzel man no majam lidz darbam (Mangalji - Ciekurkalns) ir 3!!! autosi viena virziena un 3 otraa!!! 2.40 Ls tikai par celju dienaa!!!! + 1,5h katra virzienaa! tas ir ekvivalenti cik apeed shii riima, bet komforts un laika ekonomija 0!

vai tiesham neviens nevar ieteikt ko gudru - paarmaaciit kompi, ko citu, nekas ka ies sudigak galvenais lai nerij 16-18l pa pilsetu!

Ko tu tur pārmācīsi, mācītāj? Kompis rūpējas par to, lai motors darbotos optimālā režīmā un viss. Gan jau ka tādas amūrikāņu kastes kompis vispār atteiktos kaut cik sakarīgi darbināt motoru, ja tu sadomātu motoram sarīkot destruction derby, norubīt nost lambda zondes un nogriezt zupu, sak' paskatīsimies, pēc cik ilga laika iznāks laukā kāds klanis režīmā "nemitīgi detonējošs motors".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaut gan man vislabāk patīk situācija, ka "kreklu mainītājs" dižķibeles dēļ paliek ar "cauru kreklu" un jāizšķiras vai nu par saņa seksošanu un "caura krekla lietošanu" vai tomēr "lāpīt cauro kreklu".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tfu, uzjautrina.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

topiks pa rubli

"davaj iesakiet man kā par 25 latiem es varētu ekonomēt latu dienā!"

da atdod tos 25 latus man un savu tačku arī.... būs ekonomija

gatboom Reģ.: 30.03.2009
0 0 Atbildēt

a kur problēma, maini pret ekonomiskāku ar mazāku motru vai dīzelīti un miers.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gatboom rakstīja: a kur problēma, maini pret ekonomiskāku ar mazāku motru vai dīzelīti un miers.

problēma jau tāda, ka šitas amerikāņu lūznis patreiz pieprasīts tikai tolmetā.

gatboom Reģ.: 30.03.2009
0 0 Atbildēt

Ja cilvēkam būtu vēlēšanās, tad atrastu variantu kā tikt pie ekonomiskākas mašīnas. kautkā neizskatās, ka to vēlas.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti