Chrysler Stratus 2.5 aut. 95.g. patēriņš

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003

Sveiki!

Ilgāku laiku viss ir bijis ok, bet nu sāpe atkal iezagusies par autosu. Sākotnēji bija plānots ātri paņemt jaunu līzē un šo notirgot, bet dižķibele ir padarījusi skopas līzinga kompānijas kas prasa daudz avansu... nu lūk.

Jautājums sekojošs, sakarā ar to ka autoss jāpatur kādu laiku, - vai kāds veids (bez spama) kā samazināt degvielas patēriņu (es nezinu noregulēt kompi, vēl kādi varianti)?

Esmu dzirdējis ka esot k-kāda gumija, ko ieliek un ap 10% ēdot mazāk. man tas čalis tolkam nemācēja izskaidrot kas un kā, bet pašam esot uz Volvo uzmontēta uzparikte - apm 25 Ls.

Un uzreiz arī kur to var izdarīt, jo pilsētas 15-16l/100 km sāk nepatikt makam...

Paldies

 
1 2 3 4 5 6
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

lai arī kā negribētos iesipt zantīmu , Vveida dzinēja skaņa un veiktspēja ir varen baudāma lieta kas liek aizmirsties par degvielas patēriņu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: panesās krānu mērišana -kurš ar ko , cik , var nobraukt

a strutusa īpašnieka sāpe kļūst nesvarīga

Tak sāpes autors te brīdi iepriekš citus dzīvot mācīja un stāsīja, ka naudu pareizāk tērēt būtu atdodot viņam.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja: pārlasīju topiku nedaudz!

fakti:

1)jauns stratuss pēc pases ēd 14l/100km

2)Tavs 14 gadīgais stratuss ēd 16l/100km

3)mēnesī Tu degvielā tērē apmēram 100ls, kas ir apm. 137l (0.73Ls/l) degvielas = apm. 650km

4)pēc Tevis paša minētā piemēra par 40Ls=300km, sanāk, ka ar 100Ls vari nobraukt 750km, bet nu uzskatīsim to par manu piesipšanos Taviem vārdiem!

5)Tu esi gatavs uz dullo mainīt lambda zondi, tikai tapēc, ka kāds Tev to iesaka interneta...

6)tai pat laikā, Tu neizrādi lielu atsaucību, par Pirmā ieteikto pagulēšanu tvaicenē (jox)

ieteikumi:

1) tā pati gāze, ko Tev daudzi iesaka, varbūt pat pameklē, kur uz jaukšanu kāds autoss ar tādu pašu dzinēju un gāzes iekārtu, lai mazāka piša pārlikt (lai gan es sev nekad neiedomātos likt lietotu)

2)pirms maini kaut kādas zondes u.c mezglus, maybe ir vērts pieslēgt to autosu pie datora, un uztaisīt kaut kādu diagnostiku - kas zin, kāds cits dačiks vai mērītājs nobeidzies

3)dikti šaubos, vai Tev izdosies ar nelieliem ieguldījumiem sasniegt pat rūpnīcas noteikto patēriņu, bet ja arī izdosies, tad:

a) pēc faktu 3.-ā punkta, pie niecīgiem 650km/mēnesī, Tev izdosies ietaupīt 13 litrus degvielas, kas ir 9,49 Ls/mēnesī

b) pēc faktu 4.-tā punkta, Tev izdodas ietaupīt 15l degvielas, kas sastāda 10,95Ls/mēnesī

Nu nezinu gan, vai dēļ 9,5-11Ls ietaupījuma mēnesī, būtu vērts ieguldīt šajā auto līdz 200Ls, kurus varēsi atpelnīt pusotrā gadā, ja nu vienīgi runa ir par gāzes iekārtu, kas varētu ieguldītos līdzekļus atpelnīt ātrāk.

Diagnostiku gan intereses pēc vari uztaisīt, varbūt tiešām kāda nedārga mezgla dēļ, ir iespējams samazināt to patēriņu, bez lieliem ieguldījumiem..., lai gan 14l sasniegšana man jau šķiet neiespējama bez NASA tehnoloģijām, ņemot vērā auto vecumu!

paldies vismaz par vienu sakarigu ieteikumu, tikai jautajums kapec nevar uzstadit lietotu? kas tai var but vainas?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

vajag nopirkt iepsirekshejas paaudzes vw poplo ar 1.5 dizeli. tas eed kvideji 5 litrus solkji, pietam iet taapat vai pat labak kaa msh aizvesturiskais audi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: panesās krānu mērišana -kurš ar ko , cik , var nobraukt

a strutusa īpašnieka sāpe kļūst nesvarīga

kaada stratusa veel? netaisi offtopiku...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: lai arī kā negribētos iesipt zantīmu , Vveida dzinēja skaņa un veiktspēja ir varen baudāma lieta kas liek aizmirsties par degvielas patēriņu

Kaut kā izklausās ka šitentajā topikā aptirstais mazlitrāžas V6 pusi zupas patērē tikai skaņas radīšanai un otru pusi tās kastes kustināšanai... Tad labāk 2.3 R5, tas vismaz taisa garšīgu skaņu, pretī neprasot lielus zupas daudzumus

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

paldies vismaz par vienu sakarigu ieteikumu, tikai jautajums kapec nevar uzstadit lietotu? kas tai var but vainas?

es ar gāzi nau saskāries, ja kāds saka, ka var likt lietotu, liec!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

paldies vismaz par vienu sakarigu ieteikumu, tikai jautajums kapec nevar uzstadit lietotu? kas tai var but vainas?

es ar gāzi nau saskāries, ja kāds saka, ka var likt lietotu, liec!

nav jeegas likt lietotu. jauns komplekts tagad vareetu maksaat kaadi 250 LVL, ne vairaak.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Eu, specālisti, zēns jums prasa kā samazināt degvielas patēriņu, jūs iesakat likt gāzi... Gāzi tak patērē vēl vairāk nekā bendzīnu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pst, es savulaik par cenšanos šo faktu iestāstīt diviem wannabegonščegiem stiliņā atrāvos "divu nedēļu banānu", kas ilgst nu jau pusotru gadu, tā ka uzmanies, ka nepiemeklē līdzīgs liktenis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pst, es savulaik par cenšanos šo faktu iestāstīt diviem wannabegonščegiem stiliņā atrāvos "divu nedēļu banānu", kas ilgst nu jau pusotru gadu, tā ka uzmanies, ka nepiemeklē līdzīgs liktenis.

stililinā vispār tusē tikai kompleksaini urši..... trakāks spēj būt tikai renaultclubs

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

edgars80 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

paldies vismaz par vienu sakarigu ieteikumu, tikai jautajums kapec nevar uzstadit lietotu? kas tai var but vainas?

es ar gāzi nau saskāries, ja kāds saka, ka var likt lietotu, liec!

nav jeegas likt lietotu. jauns komplekts tagad vareetu maksaat kaadi 250 LVL, ne vairaak.

neemu manijis zem 400, kas ir saalji....

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

paldies vismaz par vienu sakarigu ieteikumu, tikai jautajums kapec nevar uzstadit lietotu? kas tai var but vainas?

es ar gāzi nau saskāries, ja kāds saka, ka var likt lietotu, liec!

ir kadi kantori kas liek lietotas gazes iekartas?

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Vasjka garažās uzliks...

nez vai kāds opiciāli reģistrēts kantoris ar to nodarbojas!

bez sertifikāta TA neiziesi, tātad reizi gadā jānoņem/jāuzliek!

lietotai garantiju ar neviens nedod

značit, vienīgā cerība, ka padlaiku gāzes iekārtu no vectēva volgas-takša, Tev palīdzēs uzstādīt Vasīlijs - meklēt viņu var jebkurā no lielākajiem garāžu kooperatīviem

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad dod Darksaiderim kontaktus..., lai var sākt ekonomēt no nākamās nedēļas...

mēs tik te muldam un muldam šinī topikā, a Kaksis skopojās ar info, ko varāja jau pirmajā lapā ierakstīt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja: Nu tad dod Darksaiderim kontaktus..., lai var sākt ekonomēt no nākamās nedēļas...

mēs tik te muldam un muldam šinī topikā, a Kaksis skopojās ar info, ko varāja jau pirmajā lapā ierakstīt

tas pamuļķis tak tikai tukši driš

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaksi, Kaksi!

tās gāzes iekārtas, pa 60-100Ls ir zagtas

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis gāzē!

pn- atvainojiet par spamu

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es darksaidam piedāvāju reālu barteru - pakalpojumu pret pakalpojumu. Viņš man apdrošina krastu pret noskalošanu, es viņam sagādāju iespēju lēti apgādāties ar gāzes iekārtu.

Pārējie var iet... paši zina kur.

a davai sarunajam, ka vienkarsi neej uz gaujmalu miizt? taa jau ari viss noskalojas!!!

baigais barteris... jadoma vai letak nav 500 Ls maksat par jaunu iekartu neka kaksa barterim piekrist?

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

edgars80 rakstīja: Kaksi, Kaksi!

tās gāzes iekārtas, pa 60-100Ls ir zagtas

Protams, zagtas. Pa vakariem staigāju apkārt un skrūvēju nost.

Iekārtu var dabūt gandrīz jebkurā šrotā, ar visiem papīriem.

lietota gaaze??? kopaa ar blieti????

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aizdedzes sistēmai un visam kas elektrisks zem kapota ir jābūt ideālā kārtībā, ja grib likt gāzi. veci auži visbiežāk nodeg, jo uzliek gāzi autiņiem ar cauriem svečvadiem, dzirksteļojošu starteri un sadalītāju, etc ...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: aizdedzes sistēmai un visam kas elektrisks zem kapota ir jābūt ideālā kārtībā, ja grib likt gāzi. veci auži visbiežāk nodeg, jo uzliek gāzi autiņiem ar cauriem svečvadiem, dzirksteļojošu starteri un sadalītāju, etc ...

taatad + gaazes iekaartai veel kaadi tikpat zaljie kapota sakartosanai... lai gan bija chomam vecs 190 mersis ar gazi - nu miskaste kas miskaste, bet nekas nesvila un gaja labi ar gazi

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pēc skata var būt miskaste, bet vismaz svečvados (labos oriģinālajos) būs jāinvestē uzreiz pēc gāzes uzlikšanas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaksīt, mudaciņ, tu zini kas ir gāzes sistēmas pretspiediena vārsts un kā tas darbojas?

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kaksīt, mudaciņ,

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti