golfam ritenis rūc

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

man ir šāda neliela problēmiņa, golfam kautkāda skaņa pakaļējā ritenī. es jau saprotu,ka jābrauc uz servisu lai remontē, bet sakiet vai man tur kautkas nenolūzīs pa ceļam uz servisu? un vai policisti mani pastiprināti nestādinās.

ja kādam speciālistam vajag, es varu ierakstīt t skaņu, bet tā ir apmēram tāda - Šrrššššššrrrrršššrrššš-šrrršrrrššššš

 
1 2 3
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

riteni es jau biju noņēmis... iztīrīja smiltis un pat nobalansēja pa jaunu... tur visam vajadzētu būt kārtībā

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

tā skaņa ir tur pastajanno braucot/ripojot? vai veicot kādas darbības - bremzējot, pieraujot roceni, bezdot utt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja nav luftes gultnī, tad droši brauc uz servisu.

ja`prasa zigim, bet man domāt, ka "lufte" ir gaiss (no vārda luftgansa)

tas zini, manuprāt gaiss ir riepās, gultnī nē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja: tā skaņa ir tur pastajanno braucot/ripojot? vai veicot kādas darbības - bremzējot, pieraujot roceni, bezdot utt

braucot skaņa ir. apstājoties skaņa pazūd.... man jau arī likās, ka stāvvietā tur varētu būt ielīdis kaķis, bet riepu centrā man noņēma riteni, tur bija tikai nedaudz smiltis

rocene nestrādā jau apmēram kopš pagājušā gada pirmā sniega, tad nekas nerūca...

kad bramzē, tad skaņa nedaudz mainās, tad ir apmēram tā ššššhhrrrrršššššrrrhhh

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nolūzīs. Bet pakaļējais ritenis nav lieta, par kuru jāsatraucas. Paņem līdzi slaloma slēpi, ja nolūzīs ritenis, uzliec Golfa dibenu uz slēpes un brauc uz folksfāgena centru.

Ja, to gan neaizmirsti,ka šitādas ķibeles jānovērš tikai golfu oficiālajā centrā !

var iztikt bez slēpes, ja vadā līdzi smagus pasažierus, kas spējīgi sasēsties pretējā pusē viens uz otra!

Pirmajam, kā dušu speciālistam, tādi pasažieri noteikti ir

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

gultnis

bremžu loki

kārtējā loku atsperīte plīsusi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sakiet cik varētu maksāt tas remonts un vai man to golfu vajadzētu pirkt?

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: sakiet cik varētu maksāt tas remonts un vai man to golfu vajadzētu pirkt?

gultnis - 4-5ls, kluči ap 10, abas rocenes troses 12, atsperītes ls, bremžu cilindrīts - 4ls

nu tas pēc manas loģikas - ja reiz noņēmi barabanu, tad nomaini visu, lai pēc mēneša atkal nav jāņem nost

pn - prasi Sviestam precīzāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tad paliek jautajums

vai par to golfu var maksāt 2200 latus???

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tad paliek jautajums

vai par to golfu var maksāt 2200 latus???

par MkIII

jobnulsa?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Gribi teikt, ka gultnī ir vakums vai gāze

domāju, ka smērs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

manupraat tur kačīši ir nomiizuši taa ka gultnis ruusee

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Man viss skaidrs - ritenī ir iemeties suns, suņiem dikti nepatīk ripot, tādēļ arī braucot ritenis rūc. Ja nopietni- skaties, ka tas ritenis nesāk arī kost, ir bijuši gadījumi, kad ritenis apēd veselu golfu. Vispār, jau gaidu nākamo topiku "Ritenis vs Golf. Help!"

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

tas Gutenābends gan ir lauķis

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais naf nekāds reāls tēls, bet gan VW centra radīts virtuālais varonis Centis Ūbele II.

Es to jūtu!

Labrītt!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tā jau viss būtu jauki, a naskuj šis tofiks nav nsnf zonā?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Vispār, jau gaidu nākamo topiku \"Ritenis vs Golf. Help!\"

Cien. Maija,

vai Jūs esat pārliecināta, ka lietotājs Pirmais patiešām eksistē ?

esmu pamanījis 5-7 vienādus komentus 2 dienu laikā, aizdomas, ka tas ir kāds netā klīstošs sokodēts bots.

Ir diezgan drošas ziņas, ka Pirmais ir visai reāls un savulaik ir pat bijis Lohs, sk. nsnf.times.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: vai Jūs esat pārliecināta, ka lietotājs Pirmais patiešām eksistē ?

… vot par šito nav pārliecināts neviens … ir aizdomas ka neeksistē, bet …

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: a šis juzeris agresīvais, Stetsmed, arī ir kāds vietējais teletūbijs ?

tāda agresīva, hormonu un sieviešu trūkuma vēsma jūtama šā tipāža tekstos.

Kā boots var būt agresīvs

To jau nu gan vajadzēja zināt ka bootam dzimuma nav …

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: a šis juzeris agresīvais, Stetsmed, arī ir kāds vietējais teletūbijs ?

tāda agresīva, hormonu un sieviešu trūkuma vēsma jūtama šā tipāža tekstos.

Sk. te: foto.inbox.lv/...

Jā, un Sretsked = Deksters (no otras puses), bet vispār, ņem vērā, ka vairumā gadījumu useri te ir vairākās kopijās.

Un nebrīnīšos, ja patiesībā izrādīsies, ka Gutenmorgens=Pirmais, vai kāds cits.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tā jau viss būtu jauki, a naskuj šis tofiks nav nsnf zonā?

+1 Jau izlasot Pirmā tekstu ienāca prātā, ka tofika nosaukumā iztrūkst nsnf

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

ar tā SNAIPERA bildi varētu no šejienes visāsus kakšus un gūtpurgenus aizbiedēt

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Vispār, cien., Redaktors varētu tehniski izkārtot tā, ka jamo tofiki by default reģistrējas kā nsnf.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Vispār, cien., Redaktors varētu tehniski izkārtot tā, ka jamo tofiki by default reģistrējas kā nsnf.

a ja kaut ko nopietnu gribās pakautāt? kapēc piesārņot nsnf sadaļu ar pārāk nopietnām tēmām

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

no šodienas:

pakautāt = pajautāt ...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti