CP darbiniece: \"...Dolbojobi...\"

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

27. jūlijā ierados Gaujas ielā 15, jaunajā CP pienemšanas gaitenī.

Par nelaimi biju ieradies nepareizajjā dienā, jo pienemšana 1dienās nav paredzēta un tādēļ gaitenī apmeklētāju bija maz, bija tikai kādi 3-4 man līdzīgie. Gaidīju kamēr atsaudzīga CP darbiniece noskaidros atbildi uz manu jautajumu.

Sēdēju gaitena vidū, kad gaiteņa galā pavērās durvis un pa tām atskanēja riktīgs lamu vārds. Gan jau tapēc es arī pievērsos tai personai, kas ienāca gaitenī un sāku klausīties. No dienesta durvīm iznākusī sieviete bija CP darbiniece, kas šķērsoja gaiteni un ļoti skaļā balsī runāja pa mob telefonu un privātā sarunā pauda savu neapmierinātību ar darbu. Viņa man pagāja garām un otrā gaiteņa galā nozuda, savu parādi noslēdzot ar vārdiem: “kapēc man (tādai un tādai priekšniecei) katru dienu no 14-19:00 ir jāpieņem tos DALBAJOBUS!!!??? (ja cenzējas, tad lūk velreiz un lēnām d_a_l_b_a_j_o_b_u_s)

Nav jau nekāds brīnums, ka mūs visus tajā kantorī par tādiem uzskata, tomēr kautkā tik klaji un tik skaļi un netraucēti klaigāt pa visu gaiteni tomēr nevajadzētu. Atcerējos filmu “cietais rieksts”, kur Bruss Villis aizgāja uz melnādaino rajonu un uzlika sev kaklā plakātu ar uzrakstu: “I hate nigers”.

Pēc kāda laika minētā kundze nāca atpakaļ un es nolēmu uzzināt viņas uzvārdu. Viņa man atteicās to nosaukt un prasīja kāpēc man to būtu jāzin. Tad es viņai pateicu, ka nejauši dzirdēju, kā viņa mani un visu pārējos nosauca par DALBAJOBIEM.

Viņa stādijās priekša kā priekšnieka vietniece Aina Švaheimere un atvainojās man. Švaheimeres kundze paskaidroja, ka viņas pienākumos ietilpst sarunas netikai ar tādiem kā es, bet arī ar policijas darbiniekiem, tādējādi dodot mājienu, ka par DOLBAJOBIEM viņa dēvē CP darbiniekus. Tomēr par nelaimi man nākas secināt, ka diezvai tā ir taisnība, jo viņas sarunā es dzirdēju pieņemšanas laiku. Šaubos vai uz CP darbiniekiem attiecas kautkads pienemsanas laiks, bet nu tomer… kas zin… varbūt tomēr DALBOJOBI ir tieši CP darbinieki

 
1 2
japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tu neesi, bet palasi forumu kur Zivtiņš satiksmi palīdzēja regulēt.

Labās atsauksmes par Mentu darbu un uzslavas 5-10%, samazgas un aptir$ana 90%

turbopiile rakstīja: esmu saticis i labus (kas normālā tonī komunicē vai pat pakrata ar pirkstu par + 10-15) i sliktus, kas prasa kukuļus un raksta sodu pat par plus 5..

taču tādēļ neesmu sev izdomājis, ka policija ir kāda īpaša suga.. katrā nozarē ir pitari un normāli ļaudis..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a kāpēc bērnam būtu jākārto istaba? vai kādos likumos tas rakstīts?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

rekur tas foruma topiks par Zivtinu

www.iauto.lv/...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Tu neesi, bet palasi forumu kur Zivtiņš satiksmi palīdzēja regulēt.

Labās atsauksmes par Mentu darbu un uzslavas 5-10%, samazgas un aptir$ana 90%

turbopiile rakstīja: esmu saticis i labus (kas normālā tonī komunicē vai pat pakrata ar pirkstu par + 10-15) i sliktus, kas prasa kukuļus un raksta sodu pat par plus 5..

taču tādēļ neesmu sev izdomājis, ka policija ir kāda īpaša suga.. katrā nozarē ir pitari un normāli ļaudis..

nu dalbajobi, ko lai saka

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Tu neesi, bet palasi forumu kur Zivtiņš satiksmi palīdzēja regulēt.

Labās atsauksmes par Mentu darbu un uzslavas 5-10%, samazgas un aptir$ana 90%

turbopiile rakstīja: esmu saticis i labus (kas normālā tonī komunicē vai pat pakrata ar pirkstu par + 10-15) i sliktus, kas prasa kukuļus un raksta sodu pat par plus 5..

taču tādēļ neesmu sev izdomājis, ka policija ir kāda īpaša suga.. katrā nozarē ir pitari un normāli ļaudis..

Tas tāpēc, ka ar savu rīcību viņi ir sevi diskreditējuši uz ilgiem laikiem. Līdzīgi kā TP politikā. Uzticību atgūt nebūs viegli.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vot TP gan vairak pitaru kā CP

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a kāpēc bērnam būtu jākārto istaba? vai kādos likumos tas rakstīts?

Starp citu: \"Bērnu tiesību aizsardzības likums\" www.likumi.lv/...

IV nodaļa. Bērna pienākumi

22.pants. Bērna pienākumi mājās

(1) Bērnam ir pienākums atbilstoši savam vecumam apkopt sevi un piedalīties mājas darbos.

(2) Bērnam jāizturas ar cieņu pret saviem vecākiem (adoptētājiem) un citiem ģimenes locekļiem, pret aizbildņiem un audžuģimenes locekļiem.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 09.03.2000. likumu, kas stājas spēkā 11.04.2000.)

23.pants. Bērna pienākumi pret sabiedrību

(1) Bērns ir pilntiesīgs sabiedrības loceklis. Viņa pienākumi pret sabiedrību pieaug atbilstoši vecumam.

(2) Bērnam ir pienākums mācīties atbilstoši savai fiziskajai un garīgajai attīstībai. Mācību laikā viņam jāievēro izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumi.

(3) Bērnam atkarībā no viņa vecuma un brieduma pakāpes ir pienākums sargāt savu veselību.

(4) Bērnam jāizturas ar cieņu pret valsti, tās simboliem un jāievēro likumi.

(5) Bērnam jāievēro sabiedrībā pieņemtie uzvedības noteikumi. Bērns nedrīkst, izmantojot savas tiesības, aizskart citu bērnu un pieaugušo tiesības un likumīgās intereses.

(6) Bērnam ir pienākums saudzīgi izturēties pret apkārtējo vidi.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

japcar rakstīja: Tu neesi, bet palasi forumu kur Zivtiņš satiksmi palīdzēja regulēt.

Labās atsauksmes par Mentu darbu un uzslavas 5-10%, samazgas un aptir$ana 90%

turbopiile rakstīja: esmu saticis i labus (kas normālā tonī komunicē vai pat pakrata ar pirkstu par + 10-15) i sliktus, kas prasa kukuļus un raksta sodu pat par plus 5..

taču tādēļ neesmu sev izdomājis, ka policija ir kāda īpaša suga.. katrā nozarē ir pitari un normāli ļaudis..

nu dalbajobi, ko lai saka

Bet tāda ir tā mūsu sabiedrība mums apkārt. Tagad un te. Ko tad mēs gribam.

Jau tā pie mums bezpreģels valda uz ceļiem. Būtu Igaunija- sen visi plikām pakaļām ar kājām staigātu jo nebūtu ar ko sodus samaksāt. Tur tad arī ir kārtība kad baiks pa pilsētu uz 50 bubina un uz šosejas uz 100. Protams ir arī tur pa skrējejam, bet ne kā te pie mums. Spēj tik lasīt ziņas cik spicie kārtējo dienu izlīmējušies.

Kā teica autriešu sdarbibas partneri- Jūs te LV varat no biksēm lekt ārā- bet kamēr nenomainīsies savas 2 paaudzes- nekas nemainīsies. Ne uz ceļiem ne ar korupciju.

Varbūt arī tapēc LV tagad ir tur kur ir jo katram čiekuram un pusčiekuram vajag māju pieRīgā un džipu pagalmā par naudu kuru nopelnīšu tikai rīt.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Respect kad Tu šito dabūji un te iekopēji, laps

Maija_Eskuella rakstīja:

turbopiile rakstīja: a kāpēc bērnam būtu jākārto istaba? vai kādos likumos tas rakstīts?

Starp citu: "Bērnu tiesību aizsardzības likums" www.likumi.lv/...

IV nodaļa. Bērna pienākumi

22.pants. Bērna pienākumi mājās

(1) Bērnam ir pienākums atbilstoši savam vecumam apkopt sevi un piedalīties mājas darbos.

(2) Bērnam jāizturas ar cieņu pret saviem vecākiem (adoptētājiem) un citiem ģimenes locekļiem, pret aizbildņiem un audžuģimenes locekļiem.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 09.03.2000. likumu, kas stājas spēkā 11.04.2000.)

23.pants. Bērna pienākumi pret sabiedrību

(1) Bērns ir pilntiesīgs sabiedrības loceklis. Viņa pienākumi pret sabiedrību pieaug atbilstoši vecumam.

(2) Bērnam ir pienākums mācīties atbilstoši savai fiziskajai un garīgajai attīstībai. Mācību laikā viņam jāievēro izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumi.

(3) Bērnam atkarībā no viņa vecuma un brieduma pakāpes ir pienākums sargāt savu veselību.

(4) Bērnam jāizturas ar cieņu pret valsti, tās simboliem un jāievēro likumi.

(5) Bērnam jāievēro sabiedrībā pieņemtie uzvedības noteikumi. Bērns nedrīkst, izmantojot savas tiesības, aizskart citu bērnu un pieaugušo tiesības un likumīgās intereses.

(6) Bērnam ir pienākums saudzīgi izturēties pret apkārtējo vidi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

OHO!!! kad es augu, tādu nebija, pašam bērnu el nav.. soree..

par tām 2 paaudzēm man sak palikt bail, ka ne jau paaudzēs tā vaina..

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Bet ja vecāki Īrijā vai darbos no rīta līdz vakaram, vai vienkārši nodzeras, tad kurš jaunai paaudze kārtību mācīs? Un tā rodas nākamie "dalabajobi"..

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Kamēr kāda šaize savā ģimenē vai paziņu/radu starp

ā nenotiek(Sīcis nodzerās, sāk durties, pa ielām blandīties)- tikmēr jau neviens neaizdomājās kas ar tiem bērniem notiek kamēr senči pelna "lielo" kāpostu.

Aizved tik sīko brīvdienās uz Činamonu, nopērk kādu hui.nu Spēlu datoru, kādu citu grabuli un liekas kad vecāku loma ir izpildīta.

Tāda ir maksa kas jāmaksā par šodienas dinamisko dzīves ritmu un skriešanu.

Maija_Eskuella rakstīja: Bet ja vecāki Īrijā vai darbos no rīta līdz vakaram, vai vienkārši nodzeras, tad kurš jaunai paaudze kārtību mācīs? Un tā rodas nākamie "dalabajobi"..

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Mana krusmāte, kad vēll strādaja gastranomā, arī visus klientus sūtīja na*** un apsaukāja par dalbajobiem, nu un kas

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

Paldies visiem viedajiem pratiem par kompetentiem un aspratigiem kometiem.

Nākošajā dienā aizgāju uz pieņemšanu. Aiznesu iesniegumu, lai atceltu tiesibu izmantosanas liegumu. Vēlējos, maksimāli ātru reakciju uz iesniegumu. Apstaigāju piecus kabinetus līdz beidzot sastapu Ainu Švaheimeri, kas mometā zināja kā man palīdzēt un necilvēciskā tempā un turbo laipnā atmosfērā apmierināja manu prasību un izsniedza lēmumu jau stundas laikā! Vai kādam ir izdevies aiznest uz policiju iesniegumu un jau stundas laikā saņemt atpakaļ policijas lēmumu?

Lai visiem veicas iztikt bez pārkāpumiem!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gutenmorgens rakstīja:

Sretsked rakstīja: Klausies, tu, lupatlasi.... kas šitais te ir ,ko ???? Jau tas vien, ka amatpersona, redz, kaut ko atļaujas pateikt, automātiski ozīmē, ka tas ir pareiz un viņa drīkst teikt jebko ?? Tu ko, esi sasitis galvu ??????????????

pasēdi un izlasi savus tekstus, vēlreiz izlasi un vēlreiz. Pieleca? Šaubos....

nedomāju, skatoties uz tevis paša tekstiem, līmeni un agresiju, ka tev ir jelkāds mandāts norādīt uz uz to, cik visi citi nepareizi un nesmuki izrunājas. Īsts latvietis vulgaris- citos redz visu slikto un pats sevi nekad tā īsti nav apskatījis

P.S. novēlu reiz uzrauties uz kārtīgi konsekventu uzplečotu amatpersonu - atradies mutes brūķētājs, varonis, reiz dabūsi par nepakļaušanos ar steku pa muguru, zināsi, kā ir jāuzvedas sabiedrībā

pārāk esi dziļi sovetijas paradumus sevī iesūcis.

klau tu, gandonello vsmjatku - tieši padomju inteliģenti visiem norādīja ko un kā darīt... un visu par par visiem labāk zināja ieteikt.... jēgas gan no tā nebija...

un ja nemāki lasīt- es mācies... es rakstīju nevis par ko drīkst - bet par to kā tas izskatās...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Уххахахахаха, ну что ж, товарищи - считаю сегодняшний фестиваль долбоёбов открытым! 1. koments no www.fishki.net/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti