CP darbiniece: \"...Dolbojobi...\"

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

27. jūlijā ierados Gaujas ielā 15, jaunajā CP pienemšanas gaitenī.

Par nelaimi biju ieradies nepareizajjā dienā, jo pienemšana 1dienās nav paredzēta un tādēļ gaitenī apmeklētāju bija maz, bija tikai kādi 3-4 man līdzīgie. Gaidīju kamēr atsaudzīga CP darbiniece noskaidros atbildi uz manu jautajumu.

Sēdēju gaitena vidū, kad gaiteņa galā pavērās durvis un pa tām atskanēja riktīgs lamu vārds. Gan jau tapēc es arī pievērsos tai personai, kas ienāca gaitenī un sāku klausīties. No dienesta durvīm iznākusī sieviete bija CP darbiniece, kas šķērsoja gaiteni un ļoti skaļā balsī runāja pa mob telefonu un privātā sarunā pauda savu neapmierinātību ar darbu. Viņa man pagāja garām un otrā gaiteņa galā nozuda, savu parādi noslēdzot ar vārdiem: “kapēc man (tādai un tādai priekšniecei) katru dienu no 14-19:00 ir jāpieņem tos DALBAJOBUS!!!??? (ja cenzējas, tad lūk velreiz un lēnām d_a_l_b_a_j_o_b_u_s)

Nav jau nekāds brīnums, ka mūs visus tajā kantorī par tādiem uzskata, tomēr kautkā tik klaji un tik skaļi un netraucēti klaigāt pa visu gaiteni tomēr nevajadzētu. Atcerējos filmu “cietais rieksts”, kur Bruss Villis aizgāja uz melnādaino rajonu un uzlika sev kaklā plakātu ar uzrakstu: “I hate nigers”.

Pēc kāda laika minētā kundze nāca atpakaļ un es nolēmu uzzināt viņas uzvārdu. Viņa man atteicās to nosaukt un prasīja kāpēc man to būtu jāzin. Tad es viņai pateicu, ka nejauši dzirdēju, kā viņa mani un visu pārējos nosauca par DALBAJOBIEM.

Viņa stādijās priekša kā priekšnieka vietniece Aina Švaheimere un atvainojās man. Švaheimeres kundze paskaidroja, ka viņas pienākumos ietilpst sarunas netikai ar tādiem kā es, bet arī ar policijas darbiniekiem, tādējādi dodot mājienu, ka par DOLBAJOBIEM viņa dēvē CP darbiniekus. Tomēr par nelaimi man nākas secināt, ka diezvai tā ir taisnība, jo viņas sarunā es dzirdēju pieņemšanas laiku. Šaubos vai uz CP darbiniekiem attiecas kautkads pienemsanas laiks, bet nu tomer… kas zin… varbūt tomēr DALBOJOBI ir tieši CP darbinieki

 
1 2
Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Ja reiz traapiijis uz pienjemshanu, tad laikam dolpojops vien i...

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Gribi par to parunāt?

Taisnības cinītājs, Ibio. nesaprotu ko ar šādiem tekstiem gribi pateikt. Aizbrauc uz kādu lauku balli- norausies par muti vispār ne par ko. šajā gadījumā CP darbinieces sarunā vispār neviens teksts uz Tevi konkrēti neattiecās. Bet nē, nāk te, cep augšā topiku "Cik loti gan Tu esi aizvainots, kapēc neviens mani ieraugot nesalutē"

Spriežot pēc galerijām - kruts baiks, riepu svilināšana, noteikti mati želejā... Piektdienu vakaros ar tādiem neaizskaramajiem zīmuļiem pilnas ielas.

Laipni lūdzam lielajā dzīvē puisēn

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

+1

Biideklis rakstīja: Ja reiz traapiijis uz pienjemshanu, tad laikam dolpojops vien i...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kamēr saruna ir bezpersoniska – tikām nav vērts iespringt. Ja esi atnācis nelaikā tad labāk klusē. Ja atnāksi laikā un dabūsi pretī lamas un neiecietību tad gan drīkst atvērt arēliju un kļauzu skrāpēšanu…

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

ja jau ir pieņemšanas laiki, tad kāda mārrutka pēc jāiet citos laikos. Nav brīnums, ka visi aizkaitināti, staigā kad grib un vēl kaut ko sprēgā.

izlasi, kad pārkāpējus un interesantus pieņem, tad arī ierodies. Man ar nepatīk, kad darbā iedotas tad kad nav paredzēts. Es varētu arī ne tik maigi izteikties.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

O,jā-man tajā kantorī kadete kas caurejā sēž sagaidīja ar vārdiem "eu tu tur-kas durvis aizvērs?"

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vispār topika autors tiešam ir dalbojebs....

kaut vai tādēļ ka tagad te nodarbojas ar neslavas celšanu... nosaukt konkrētu uzvārdu - laikam kaut kur tomēr ar galvu ir atsities... jo šaubos ka taviem vārdiem ir reāli taustāms pierādījums... līdz ar to tavs nikujanenozīmīgs vārds pret amatpersona likumisku vārdu... kā kārtoties pret vēju..

pie tam šaubos ka viņa tev kaut ko atbildētu... izskatās ka vārdu tu no plāksnītes nolasīji...

PS. Laikam jau būtu rēcīgi, ja menti tevi paņemtu priekšā par neslavas celšanu, bet tu paskaidrojumā rakstītu, kā sēžot ārpus pieņemšanas laikā, noklausījies amatpersonas telefonsarunu un pēc tam vel kaut ko gāji ar viņu skaidroties...

PPS. Tiešam dalbojebi - ja nespēj uz protokola izlasīt pieņemšanas laiku.... pie tam visu šo info var arī atrast policijas mājaslapā......

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet tas vārdiņš norāda uz darbinieku līmeni,un nekādas aliterāras darbības no personāla puses svešām ausīm nav pieļaujamas.

Tur jau tā lieta,ka daudzi menti uzskata ka drīkst komunicēt nepieklājīgi vai agresīvi jo viņiem ir formas tērps,pisķiks un kaut kādas pilnvaras.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

a kurš te no mums nav visus CP-stus saucis par "dalbajobiem", "mudjilam" un vel citos daudz skaistākos vārdos?? nu lūk, ieteikums - nākamreiz tā netālu no kāda salātzaļā puiša izteikt šos pašus vārdus, un tad mēģināt pieklājīgi atvainoties par to.

respect tantei, ka viņa atvainojās un nosauca savu vārdu un uzvārdu, protams, ka meloja, bet ko pats darītu tādā situācijā?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Gribi par to parunāt?

Taisnības cinītājs, Ibio. nesaprotu ko ar šādiem tekstiem gribi pateikt. Aizbrauc uz kādu lauku balli- norausies par muti vispār ne par ko. šajā gadījumā CP darbinieces sarunā vispār neviens teksts uz Tevi konkrēti neattiecās. Bet nē, nāk te, cep augšā topiku "Cik loti gan Tu esi aizvainots, kapēc neviens mani ieraugot nesalutē"

Spriežot pēc galerijām - kruts baiks, riepu svilināšana, noteikti mati želejā... Piektdienu vakaros ar tādiem neaizskaramajiem zīmuļiem pilnas ielas.

Laipni lūdzam lielajā dzīvē puisēn

par puiseenu jau gan pareecu. puiseens ganjau te esi tu, nevis vins

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Zini, ja pienjemam, CP savus sodu plaanus pilda bet neskatoties uz to vinjiem kops pagajusa gada par 50% alga nost - nebrinos ka ir irebums uz visu... un ja jau tur tiki, taatad ne jau par skaistam acim... iespejams ka pac vien tads esi kaa tevi deeveeja - tikai uz celja!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau ka jams parakstijās ka negrib plānu pildīt.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ja es tādu tekstu dzirdētu, neuztvertu to personiski. Autoram laikam taisnība acīs kož.

autobusa pieturu piespolētājus tieši tā arī jāsauc

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

nē, protmams uzskatu policistus par dol**jobiem, bet tas nozīmē tikai to ka man pie kājas tas ko viņi saka man vai kādam citam - jo pērtiķa viedoklis mani aizskart nespēj...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Gribi par to parunāt?

Taisnības cinītājs, Ibio. nesaprotu ko ar šādiem tekstiem gribi pateikt. Aizbrauc uz kādu lauku balli- norausies par muti vispār ne par ko. šajā gadījumā CP darbinieces sarunā vispār neviens teksts uz Tevi konkrēti neattiecās. Bet nē, nāk te, cep augšā topiku "Cik loti gan Tu esi aizvainots, kapēc neviens mani ieraugot nesalutē"

Spriežot pēc galerijām - kruts baiks, riepu svilināšana, noteikti mati želejā... Piektdienu vakaros ar tādiem neaizskaramajiem zīmuļiem pilnas ielas.

Laipni lūdzam lielajā dzīvē puisēn

Atradi arī, ko salīdzināt - valsts iestādi ar lauku balli! Vai Tu uzskati, ka ir ok šādi izrunāties publiski? Nerunājot par to, ka tas, iespējams, tika attiecināts uz iestādes klientiem! Kas Tev tur kādi radi vai draugi strādā, kāpēc tā uzreiz par aizstāvi uzmeties?

Piekrītu, ka topika autoram, varbūt, nevajadzēja uzreiz bazūnēt pa pasauli kā tādai dzeltenai presei, pietiktu, ka uzrakstītu sūdzību iestādes vadībai.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

OK, ka autors aizrādīja.. OK, ka darbiniece atvainojās.. profilaksei nopublicēja. ko darbiniece izdarīs autoram profilaksei, mēs visticamāk neuzzināsim

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Klau, tu, pļūtenpurgen, pastāsti, par ko tad man ar steku pa muguru kāds sitīs ? Kāds apbižots milicis, kuram jau tā dzivē nav paveicies ?

Nu nav dzirdēts ka CP mājā kāds būtu atstekots.

Šīs īpašības vairāk piemīt pašvaldības policijas darboņiem un sab. tr. konduktoriem…

Bet uzbraucieni amatpersonai var ieslēgt pret indivīdu vērstas mazas riebeklības, kas balstītas un termiņu max novilcināšanu, max soda piespriešanu, nevērīgu attieksmi, utt…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: kā jūs runāsiet ar policijas darbiniekiem, tā arī viņi ar jums. Visi ir cilvēki un dara savu darbu- ja cienīsim viens otru: nebūs nekādu riebeklību.

Kā man jāsaprot jūsu koments?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ne nu Za.e.bis.

Visi šeit ir tādi pareizie, taisnības cīnītāji ar Deksi priekšgalā. Tad pastāsti Dekster ko Tu pats esi tādu paveicis Latvijas labā kad te forumā virtuālo Lāčplēsi mētā un visus citus mietpilsoņus māci dzīvot?

A ja runājam par mentu patvaļu- tad cik mentus zinu- visi ir normāli bumbieri. Nav kur zīmogu uzlikt.

Kaut kāds ziķeris- riepu svilinātājs bija pietiekamis tulbs lai uz mentiem uzrautos, aizgāja uz viņu kantori nelaikā un tagad te pīkst noklausijies svešu sarunu. Ja nopelniji sodu- esi vecis, samaksā sodu- izdari secinājumus un dzīvo tālāk. Nenāc te forumos īdēt.

Vai pats Dekster esi kaut reizi par mentiem labu nodomājis. Bija te forumā topiks kad CP šefs Zivtins braucot uz darbu uz Valmieras ielas ieraugot avāriju izleca no mašīnas palīdzēt regulēt satiksmi kamēr notriekto pensionāri ātrā palīdzība nokasīs no ceļa. Palasi kādi tur bija komentāri. Vienas jēlības, lamas un aptir.$anas.

Kā Mēs pret mentiem tā menti pret mums.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja Tev CP ir menti un bumbieri, tad viedoklis saprotams..

es policiju uzskatu par tādiem pašiem ierēdņiem kā visi citi, kam ir noteikti pienākumi un tiesības un kuru darbs tiek apmaksāts no mūsu nodokļiem.. līdz ar to klienti ir nevis dalbajobi, bet tādi, kas ir pelnījuši normālu attieksmi pat tad, kad ierodas nelaikā..

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Runa ir par cilvēku attieksmi pret mentiem un otrādi.

Arī ments ikdienā ir cilvēks, bet darbā ir ments

Esmu arī savulaik dabūjis sodus un par to nepīkstu forumā.

3 menti man kādreiz uzlika sodus. 2i palaida ar brīdinājumu. Ko man tagad- skraidīt pa pasauli un bļaustīties kādi menti ir sukas? (Kā lielāka daļa "nevainīgo" iAuto virtuālo varoņu to dara)

Pats skrēju, pats iekritu un neskatoties uz visu atbalstu CP darbību ar visiem 100. Lai ķer visādus lohus skrējējus, tai skaitā Mani, Tevi- da jebkuru muļķi kurš apdraud ikdienas satiksmi.

Tagad jau 2 gadus esmu bez sodiem, soda punkti ir dzēsušies, jaunības stulbie skriešans gadi ir beigušies. Bet ne par to ir stāsts.

turbopiile rakstīja: ja Tev CP ir menti un bumbieri, tad viedoklis saprotams..

es policiju uzskatu par tādiem pašiem ierēdņiem kā visi citi, kam ir noteikti pienākumi un tiesības un kuru darbs tiek apmaksāts no mūsu nodokļiem.. līdz ar to klienti ir nevis dalbajobi, bet tādi, kas ir pelnījuši normālu attieksmi pat tad, kad ierodas nelaikā..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

esmu saticis i labus (kas normālā tonī komunicē vai pat pakrata ar pirkstu par + 10-15) i sliktus, kas prasa kukuļus un raksta sodu pat par plus 5..

taču tādēļ neesmu sev izdomājis, ka policija ir kāda īpaša suga.. katrā nozarē ir pitari un normāli ļaudis..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ko jūs te drišat?

vai kāds no jums ir redzējis tos dalbajobu barus, kuri nāk uz razborkām pie mentiem? pie tam ārpus pieņemšanas laika.

katrs iedomājas, ka tieši viņa piecītis nekādā gadījumā nav maksājams sodos

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nebūtu dalbajobu, nebūtu naudiņas par ko Ainai aldziņu samaksāt.. viens bez otra viņi nevar, tapēc būtu normāli būt pieklājīgiem vienam pret otru..

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Es esmu, bet lai netaisītu traci te IAuto skudru pūznī- labāk teikšu kad neesmu

Stāsts līdzīgs kā ar skolēniem. Pravas kačāt māk, Bērnu tiesības un likumus zinās atskaitīt kaut nakts laikā. bet pienākumus- sakārtot istabu, mācīties- nē.. Tāpat ir ar mūžīgi nevainīgajiem Latvijas autobraucējiem. paskatamies kaut to pašu samazgu raidījumu Degpunktā- visiem pa šmigu noķertajiem "tikai viens aliņš izdzerts", bet promiles tad 2,5-3. Bet menti jau vienmēr ir tie sukas vai ne

Pirmais rakstīja: ko jūs te drišat?

vai kāds no jums ir redzējis tos dalbajobu barus, kuri nāk uz razborkām pie mentiem? pie tam ārpus pieņemšanas laika.

katrs iedomājas, ka tieši viņa piecītis nekādā gadījumā nav maksājams sodos

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti