Melīga reklāma

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

Pilnīgs un absolūts TG/AM

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Pilnīgs un absolūts TG/AM

Tieši tā, jo tas, ka neviena aviokompānija nedos savus lētos interneta piedāvājumus ārpus tiešas pirkšanas savā mājas lapā, ir sen skaidrs.

Attiecīgi jebkura "Flaisiesta" var tikai atrast lētāko PUBLISKO piedāvājumu. Tādejādi nekas nav melots, vienīgi izlaists viens vārdiņš, kuru pašam jāizlasa maziem burtiņiem aviokompāniju mājas lapās. Lēto lidojumu galvenais "bonuss" ir tieši tas, ka visu jāizdara pašam - arī jāplāno pārsēšanās, ja tāda ir vajadzīga.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es ka persona ,kas 10 gadus straadaa aviokompanijaa, varu pateikt , ka aviobileshu pirkshanaa ir neskaitaamas nianses Var atrast letas/drankigas biletes, labas/dargas, kaa arii leetas/labas, bet taas ir jaamak samekleet.

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Lido!! Tev pasaule plašāka vērsies...

Ļaunums būss redzams un pirtī tas pērsies.....

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Reklāma melo.

Nu ahu ***** !!! Gadsimta atklājums !!!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Dexis GB darbu atradis

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Domā ka viņiem ari kūdru nevajag?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Es ka persona ,kas 10 gadus straadaa aviokompanijaa, varu pateikt , ka aviobileshu pirkshanaa ir neskaitaamas nianses Var atrast letas/drankigas biletes, labas/dargas, kaa arii leetas/labas, bet taas ir jaamak samekleet.

Kas ir draņķīgas biļetes? Vispār jau (ja neskaita biznesa klasi) aviobiļetes nodrošina nogādāšanu no punkta A punktā B.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Izsēdināšana pārsēšanās punktā nenolaižoties.

Tipa ļotenes lido blakus un krāvēji ar veiklu kājas spērienu "pārkrauj" pasažierus.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

gonzalless rakstīja: Es ka persona ,kas 10 gadus straadaa aviokompanijaa, varu pateikt , ka aviobileshu pirkshanaa ir neskaitaamas nianses Var atrast letas/drankigas biletes, labas/dargas, kaa arii leetas/labas, bet taas ir jaamak samekleet.

Kas ir draņķīgas biļetes? Vispār jau (ja neskaita biznesa klasi) aviobiļetes nodrošina nogādāšanu no punkta A punktā B.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@Drankiigas biletes piemeeram ir taas saucaamas ID biletes ,jeb darbinieku biletes, ar kuru teic lidmashiina uz reisu tikai tad, ja ir briivas vietas, respektiivi var sanaakt ``tuseet``pa lidostu nedelju kameer teic maajas Vieniigais labums, ka shiim bileteem nav klases (var sanakt seedet ekonomklase, biznesa klasee, vai pat pirmajaa klasee), maksa ar tadas biletes kapeikas.Arii ekonom un bizness klases biletes dalaas vairaakas grupaas, ar atshkiriigiem nosaciijumiem, karoche gari stastiit

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu re, ta jau stresa nav- pie dranķīgajām biļetēm var tikt tikai darbinieki, izrādās....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja:

Seene rakstīja:

gonzalless rakstīja: Es ka persona ,kas 10 gadus straadaa aviokompanijaa, varu pateikt , ka aviobileshu pirkshanaa ir neskaitaamas nianses Var atrast letas/drankigas biletes, labas/dargas, kaa arii leetas/labas, bet taas ir jaamak samekleet.

Kas ir draņķīgas biļetes? Vispār jau (ja neskaita biznesa klasi) aviobiļetes nodrošina nogādāšanu no punkta A punktā B.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@Drankiigas biletes piemeeram ir taas saucaamas ID biletes ,jeb darbinieku biletes, ar kuru teic lidmashiina uz reisu tikai tad, ja ir briivas vietas, respektiivi var sanaakt ``tuseet``pa lidostu nedelju kameer teic maajas Vieniigais labums, ka shiim bileteem nav klases (var sanakt seedet ekonomklase, biznesa klasee, vai pat pirmajaa klasee), maksa ar tadas biletes kapeikas.Arii ekonom un bizness klases biletes dalaas vairaakas grupaas, ar atshkiriigiem nosaciijumiem, karoche gari stastiit

karoche nav jau ko stāstīt... Gribēji pazīmēties, ka strādā par apkopēju aviokompānijā? Nu tad arī vari pirkt savas draņķīgās darbinieku biļetes. Tādas klientiem nav pieejamas, bet visi tie atšķirīgie nosacījumi ir pilnīgs sūc. Kaut vai maksāt par to, ka biļeti iespējams atdot... Lētāk sanāk nemaksāt par šo "fīču" un biļeti neveiksmīgā situācijā izmest.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Flaisiestas reklāma apgalvo,ka atradīs LĒTĀKO lidojumu. Konkrēts lidojums no Rīgas uz Londonu 11.01.10. un atpakaļ 18.01.10. ar raienu maksā 28,37 lati, bet ieejot caur to reklāmas baneri , lētākais tur atrastais lidojums identiskās dienās turp atpakaļ maksā 81 latu.

Reklāma melo.

PS. Man nevajag pagaidām biļetes, vienkārši tests.

pie norēķiniem gan vel kādu piemaksu pieliks.... Ryanair to māk...

..... bet kopumā lidojumos tajos datumos man ir biļete par 14.00 Ls, ieskaitot visus nodokļus...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja:

Seene rakstīja:

gonzalless rakstīja: Es ka persona ,kas 10 gadus straadaa aviokompanijaa, varu pateikt , ka aviobileshu pirkshanaa ir neskaitaamas nianses Var atrast letas/drankigas biletes, labas/dargas, kaa arii leetas/labas, bet taas ir jaamak samekleet.

Kas ir draņķīgas biļetes? Vispār jau (ja neskaita biznesa klasi) aviobiļetes nodrošina nogādāšanu no punkta A punktā B.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@Drankiigas biletes piemeeram ir taas saucaamas ID biletes ,jeb darbinieku biletes, ar kuru teic lidmashiina uz reisu tikai tad, ja ir briivas vietas, respektiivi var sanaakt ``tuseet``pa lidostu nedelju kameer teic maajas Vieniigais labums, ka shiim bileteem nav klases (var sanakt seedet ekonomklase, biznesa klasee, vai pat pirmajaa klasee), maksa ar tadas biletes kapeikas.Arii ekonom un bizness klases biletes dalaas vairaakas grupaas, ar atshkiriigiem nosaciijumiem, karoche gari stastiit

Iepriekšējo reizi tā ID biļete uz Londonu maksāja ap 28... beigas ar Ryanairu lidojam pa 20 Ls...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Flaisiestas reklāma apgalvo,ka atradīs LĒTĀKO lidojumu. Konkrēts lidojums no Rīgas uz Londonu 11.01.10. un atpakaļ 18.01.10. ar raienu maksā 28,37 lati, bet ieejot caur to reklāmas baneri , lētākais tur atrastais lidojums identiskās dienās turp atpakaļ maksā 81 latu.

Reklāma melo.

PS. Man nevajag pagaidām biļetes, vienkārši tests.

pie norēķiniem gan vel kādu piemaksu pieliks.... Ryanair to māk...

..... bet kopumā lidojumos tajos datumos man ir biļete par 14.00 Ls, ieskaitot visus nodokļus...

* lidojumam

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

rolrois nupat ar savu elektrolidmašīnu uzstādījis jaunu ātruma rekordu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti