Pirkt Renault Megane

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003

Pirkt Renault Megane

 
1 2 3 4 5 6 7 8
STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Nu pagaidām liekas, ka esam apstājušies pie civika vai colta.

Smuks jau vēl ir tas Fiat caupe, bet mani biedē šitie itāļu autobūves brīnumi.

Iespējams gan, ka biedē tikai tāpēc, ka nekad nav bijis. Visas tikai vācu mašīnas ir bijušas īpašumā vai kā pareizi tagad saka, pārvaldījumā

Kāpēc uzliec sev rāmi?

Meklē auto labā stāvoklī par labu cenu, JEBKURAS markas auto var būt gan nojāts, gan labā kārtībā. Protams, ja nauda kabatu nespiež, no pie mums mazplatītiem auto vajadzētu atturēties.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

perkons rakstīja:

Pirmais rakstīja: par elektriskā stūres pastiprinātāja beigšanos esmu dzirdējis basņu no tehapskates večiem. bet diemžēl neesmu redzējis nevienu nobirušu, kā arī neesmu saticis nevienu renaulta lietotāju, kurš būtu redzējis nosprāgušu to pastiprinātāju.... tu esi vienīgais.

starp citu - esmu dzirdējis, ka elektriskais stūres pastiprinātājs ir jāregulē.

megānei elektriskais pastiprinātājs ir meganeII...

topica autora apskatītajam renaultam vēl ir hidrauliskais stūres pastiprinātājs. un viena no tās megānes standarta vainām ir tāda, ka pie 100k sāk sulot stūres pastiprinātāja sūknis, bet kā jau rakstīju iepriekš tā nav mirstamā vaina, viņs ir tikai mitrs, bet nepil. bet nu tas viennozīmīgi ir iemesls lai nosistu cenu pērkot.

Pirmais, es izstāstu savu , reālo pieredzi un tā ir tāda kāda ir.

Tūlīt Pirmais izskaidros Tev, ka viens novērojums nav pietiekami reprezentatīva paraugkopa, kura nekādi neatbilst ģenerālkopai, jo Stjūdenta koeficients ir pārāk augsts, tāpēc secinājumu ticamības līmenis ir pārka zems, un tāpēc renis saglabā savu pārākumu pār citiem autosiem.

+1

Pilnīgi piekrītu! Tas tāpat kā par tendenciozajiem apgalvojumiem par opeļiem un fordiem un raudi multitronikiem.

Vot, tad, kad tu būsi vienādos apstākļos palietojis kādus 33 gab vienādu modeļu/komplektācijas Renaultus, tad varēsim runāt par kaut kādām tipiskām šaizēm!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

VWBraucejs rakstīja: Nu pagaidām liekas, ka esam apstājušies pie civika vai colta.

Smuks jau vēl ir tas Fiat caupe, bet mani biedē šitie itāļu autobūves brīnumi.

Iespējams gan, ka biedē tikai tāpēc, ka nekad nav bijis. Visas tikai vācu mašīnas ir bijušas īpašumā vai kā pareizi tagad saka, pārvaldījumā

Kāpēc uzliec sev rāmi?

Meklē auto labā stāvoklī par labu cenu, JEBKURAS markas auto var būt gan nojāts, gan labā kārtībā. Protams, ja nauda kabatu nespiež, no pie mums mazplatītiem auto vajadzētu atturēties.

Laikam, šis ir visprātīgākais ieteikums, ja gribi auto, kas tuvākā laikā nesagādās kādas tehniskas problēmas pats no sevis. Tik vecam autiņam, praktiski pieejot, tehniskais stāvoklis varētu būt pirmajā vietā, otrajā vietā - modeļa izplatība, lai var detaļas pa šrotiem salasīt vai kur citur viegli iegūt.

Padomā, cik izmaksās, piem., Tigrai atrast bagāžnieka vāku, ja ziemā kāds ledus gabals no jumta uz tā uzvelsies, vai arī kādai citai mazāk izplatītai markai (kā man vienam paziņam) autozaglis izraus maģi ar visu viduskonsoli?

No tāda aspekta, laikam, vislabākā izvēle ir kkāds 2. golfs, bet te jau cilvēkam vajag netikai transportlīdzekli no A uz B, bet arī lai puslīdz patiktu meitenei pēc formas un krāsas, lai būtu neliels, droši vien benzīna un ar manuālo kārbu, nebūtu no aizpriedumainām markām utt.

Vārdu sakot, izvēle nav viegla, tomēr manuprāt, šajos laikos vislabāko variantu varētu meklēt, kur kāds apstākļu spiests mēģina tikt pie naudas, pārdodot tiešām labu, nenojātu automobīli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tadsjautues rakstīja: a kaadi izturiibas zinja tie 1.9dci diizelji? nav gljukaini?

1.9 dCi ir vienkāršs izturīgs labs dīzelis. ar to motoru ar megāni var arī pabraukt ja gribās....

liek viņu no 2001 gada beigām... visi iepriekšējie nav dCi lai kā pārdevēji tos mēģinātu iesmērēt....

līdz 5 gadam viņam ir 120 zirgu, vienkārši čipojās 2 veidos. gan pārrakstot programmu, gan liekot klāt kastīti, kas kompim pasaka, ka komonreilā ir mazāks spiediens.

manas galerijas sarkanais renaults ir 1.9

Tu neredzi,ka tie tavi sūda reiņi nevienu neinteresē vairs ?? Uzdāvini to kādam, kas beidzot tev jumtu uzliks.

a tu turpini īrēt kaktiņu privātmājā pie Andra un skaties lai nesalūzt veļasmašīna vai dīvāns, kas nemaz nepieder tev

tu skaties, lai tas jaunais siltumsūknis,kurš pieder bankai bankas mājā, kurā tu uzturies, nesaiet uz īso , neuziet gaisā un neuzkrīt uz bankai piederošā sarkanā konteinera ar reno zīmi uz tā

nu Pirmajam ir arī dažas mājas, kas nepieder bankai

te vispār bazars par vecu renaultu....

runājot par stūres pastiprinātāju es uzsveru principiālu atšķirību starp topica autora izvēlētā renaulta hidraulisko stūres pastiprinātāju ar sulojošu sūkni un pērkona renaulta elektrisko stūres pastiprinātāju - pērkona renaultā vienkārši nav stūres pastiprinātāja sūkņa un nav šķidruma ir elementārs zobstienis kā pirmajam žigulim (tikai alumīnija korpusā) kam klāt ir piemudrīts elektromotors....

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

nu Pirmajam ir arī dažas mājas, kas nepieder bankai

....

No trūcības nav jākaunas, ja vien esi godīgs

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

STALINS rakstīja:

VWBraucejs rakstīja: Nu pagaidām liekas, ka esam apstājušies pie civika vai colta.

Smuks jau vēl ir tas Fiat caupe, bet mani biedē šitie itāļu autobūves brīnumi.

Iespējams gan, ka biedē tikai tāpēc, ka nekad nav bijis. Visas tikai vācu mašīnas ir bijušas īpašumā vai kā pareizi tagad saka, pārvaldījumā

Kāpēc uzliec sev rāmi?

Meklē auto labā stāvoklī par labu cenu, JEBKURAS markas auto var būt gan nojāts, gan labā kārtībā. Protams, ja nauda kabatu nespiež, no pie mums mazplatītiem auto vajadzētu atturēties.

Laikam, šis ir visprātīgākais ieteikums, ja gribi auto, kas tuvākā laikā nesagādās kādas tehniskas problēmas pats no sevis. Tik vecam autiņam, praktiski pieejot, tehniskais stāvoklis varētu būt pirmajā vietā, otrajā vietā - modeļa izplatība, lai var detaļas pa šrotiem salasīt vai kur citur viegli iegūt.

Padomā, cik izmaksās, piem., Tigrai atrast bagāžnieka vāku, ja ziemā kāds ledus gabals no jumta uz tā uzvelsies, vai arī kādai citai mazāk izplatītai markai (kā man vienam paziņam) autozaglis izraus maģi ar visu viduskonsoli?

No tāda aspekta, laikam, vislabākā izvēle ir kkāds 2. golfs, bet te jau cilvēkam vajag netikai transportlīdzekli no A uz B, bet arī lai puslīdz patiktu meitenei pēc formas un krāsas, lai būtu neliels, droši vien benzīna un ar manuālo kārbu, nebūtu no aizpriedumainām markām utt.

Vārdu sakot, izvēle nav viegla, tomēr manuprāt, šajos laikos vislabāko variantu varētu meklēt, kur kāds apstākļu spiests mēģina tikt pie naudas, pārdodot tiešām labu, nenojātu automobīli.

Tā jau arī tiks darīts. Tikai man liekas, ka labāks būs dīzelis, jo dienā beibe nobrauc vidēji 100km darba dienās.

Bet pārsvarā jau pa šoseju.

Man liekas, ka visoptimālākais un eksplutācijā vislētākais auto varētu būt labi kopts 3 golfs. Cena rezerves daļā ir ļoti pieņemama, pie tam pilni veikali ar tām.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

STALINS rakstīja:

Pirmais rakstīja: ...

nu Pirmajam ir arī dažas mājas, kas nepieder bankai

....

No trūcības nav jākaunas, ja vien esi godīgs

Runā viņš kā miljonārs,kurš visu nopelnījis pats ar savu sūro darbu daudzu gadu garumā. Tās 'dažas' mājas ir mantotas, kas nekādi neparāda viņa spēju pašam ko normāli nopelnīt un uzbūvēt.

Man pofig par viņa mājām un kredītiem līdz mirklim, kad saņemu izsmieklu par dzīvošanu īrētā labā dzīvoklī.

ne jau izsmieklu...

tu apgalvoji, ka TAS ir norma, ka tu visu mūžu varēsi par kapeikām īrēt dārgi izmaksājušu īpašumu...

es apgalvoju pretējo.... agri vai vēlu labi sakārtoti īpašumi maksās tik cik tiem ir jāmaksā....

tu vienkārši tagad izmanto, ko, ka kāds to īpašumu ir sakārtojis tavā vietā, bet tirgus ir tāds, ka viņš nevar izīrēt to īpašumu par normālu cenu (lai dabūtu atpakaļ ieguldīto un vēl nopelnītu ar to)

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir elementārs zobstienis kā pirmajam žigulim (tikai alumīnija korpusā) ...

pirmajam žigulim, un otrajam, un trešajam, un ceturtajam piektajam sestajam septītajam nekad nav bijis zobstienis'

Bija gliemezis un zobsektors, pie tam tiešām alumīnija korpusā.

Atvainojos par offtopic.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Man liekas, ka visoptimālākais un eksplutācijā vislētākais auto varētu būt labi kopts 3 golfs. Cena rezerves daļā ir ļoti pieņemama, pie tam pilni veikali ar tām.

Ar uzsvaru uz "labi kopts", tikai man liekas, ka 3. golfu ar dīzeļmotoru tādu būs pagrūti atrast, ja tādu gribās, tad labāk ņemt lētāko un taisīt kapitalku. Skaties, ka neiegrābies, lētākais variants (dīzelis) var beigās izrādīties par dārgāko!

Man darba kolēģis pirms gadiem 6-7 pārdeva savu darba 3. dīzeļgolfu, universāli - biku piekopa, kko tur vēl izdarīja, lai mazāk grab (vai biezāku eļļu ielēja vai ko), bet to golfu viņam burtiski nākamā dienā izķēra, bet golfs toč bij drīz uz kapitālo jādod! Tā jau ir - kad ieraugi savu sapņu auto (golfs + dīzelis) tad klapes uz acīm un rozā brilles!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un ja tev pašam ir īpašums, tad tu to vari uztaisīt kādu vēlies, ielikt tādas krāsas veļasmašīnu kāda tev patīk

aprēķinu vienkāršošanai pieņemsim, ka tu (un arī jebkurš cits) to vari izdarīt par 12000 un pieņemsim, ka tas ieguldītais amortizējas 10 gados.... tobiš pēc 10 gadiem atkal jāremontē un jāpērk jauna veļmašīna....

es te vienkāršošu aprēķinus, kas kopējos ciparus ietekmē pietiekami maz

pieņemsim stabīlu situāciju, kur no bankas var aizņemties par 10% gadā un bankā noguldīt piķi par 5%

ja ieuldītājs pirktu nevis tev veļmašīnu, bet noliktu naudu bankā, tad pēc 10 gadiem viņam būtu apmēram 19546

(5% gadā ar izmaksu katra gada gada beigās)

otrs gadījums ir tāds, ka ieguldītājs aizņemas to naudu 12000 uz 10 gadiem 10%gadā maksā katru mēnesi %tus

abos gadījumos ieguldītājam tas izmaksā ~160lati mēnesī (158.59 vai 162.89)

pirmajā gadījumā pēc 10 gadiem ieguldītājam ir tikpat naudas kā būtu, ja noguldītu bankā , otrajā gadījumā arī, kā nebija tā arī nebūs...

papildus ieguldītājs uzņemās riskus (vai apdrošina īpašumu) kas papildus maksā, pieņemsi, ka tie 10 lati mēnesī

tad vēl ir risks, ka kādu mēnesi var neizdoties izīrēt, vai tu nesamaksāsi uttt. pieņemsim, ka viņš rēķina risku neizīrēt 1 mēnesi gadā, tas ir ~15lati (160/11)

tad vēl vismaz kautko ieguldītājs cer nopelnīt (teiksim 10%) par savām pūlēm (papildus riskiem, kas aprakstīti iepriekš)

tobiš nevar augstāk minētais dzīvoklis maksāt īrē mazāk kā 200laši par iekārtojumu(+protams maksa par pašu nekustamo īpašumu), ja kāds izīrē lētāk, tad tikai tāpēc, ka ir ieberzies un viņam nav citas izejas....

agri vai vēlu visi tādi īpašumi būs nodzīvoti līdz kliņķim, jo investors otrreiz tādu muļķību neizveiks....

īsāk sakot es apskaužu tevi, ka tu esi da`būjis tādu dzīvokli pa limonādi....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir elementārs zobstienis kā pirmajam žigulim (tikai alumīnija korpusā) ...

pirmajam žigulim, un otrajam, un trešajam, un ceturtajam piektajam sestajam septītajam nekad nav bijis zobstienis'

Bija gliemezis un zobsektors, pie tam tiešām alumīnija korpusā.

Atvainojos par offtopic.

man ir aizdomas, ka mēs runājam poar vienu un to pašu... moš neparaizi nosaucu... izlasot tavu tekstu es stādos priekšā, ka žigulim ir gleimezis, kuru galos ir piemontēti riteņi, to pasākumu bīda zobsektors (gabals no pilna riņķa, kuram malā ir zobi) kas ar kardānpārvadu pievienots pie stūres....

vai tā ir žigulim?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un ja tev pašam ir īpašums, tad tu to vari uztaisīt kādu vēlies, ielikt tādas krāsas veļasmašīnu kāda tev patīk

aprēķinu vienkāršošanai pieņemsim, ka tu (un arī jebkurš cits) to vari izdarīt par 12000 un pieņemsim, ka tas ieguldītais amortizējas 10 gados.... tobiš pēc 10 gadiem atkal jāremontē un jāpērk jauna veļmašīna....

es te vienkāršošu aprēķinus, kas kopējos ciparus ietekmē pietiekami maz

pieņemsim stabīlu situāciju, kur no bankas var aizņemties par 10% gadā un bankā noguldīt piķi par 5%

ja ieuldītājs pirktu nevis tev veļmašīnu, bet noliktu naudu bankā, tad pēc 10 gadiem viņam būtu apmēram 19546

(5% gadā ar izmaksu katra gada gada beigās)

otrs gadījums ir tāds, ka ieguldītājs aizņemas to naudu 12000 uz 10 gadiem 10%gadā maksā katru mēnesi %tus

abos gadījumos ieguldītājam tas izmaksā ~160lati mēnesī (158.59 vai 162.89)

pirmajā gadījumā pēc 10 gadiem ieguldītājam ir tikpat naudas kā būtu, ja noguldītu bankā , otrajā gadījumā arī, kā nebija tā arī nebūs...

papildus ieguldītājs uzņemās riskus (vai apdrošina īpašumu) kas papildus maksā, pieņemsi, ka tie 10 lati mēnesī

tad vēl ir risks, ka kādu mēnesi var neizdoties izīrēt, vai tu nesamaksāsi uttt. pieņemsim, ka viņš rēķina risku neizīrēt 1 mēnesi gadā, tas ir ~15lati (160/11)

tad vēl vismaz kautko ieguldītājs cer nopelnīt (teiksim 10%) par savām pūlēm (papildus riskiem, kas aprakstīti iepriekš)

tobiš nevar augstāk minētais dzīvoklis maksāt īrē mazāk kā 200laši par iekārtojumu(+protams maksa par pašu nekustamo īpašumu), ja kāds izīrē lētāk, tad tikai tāpēc, ka ir ieberzies un viņam nav citas izejas....

agri vai vēlu visi tādi īpašumi būs nodzīvoti līdz kliņķim, jo investors otrreiz tādu muļķību neizveiks....

īsāk sakot es apskaužu tevi, ka tu esi da`būjis tādu dzīvokli pa limonādi....

tev tak čoms ir ekonomists.... norādi uz kļūdu manos aprēķinos

a tirgus cena ir interesanta padarīšana.... iedomājies, ka kāds ir saracis 1000000000000 kubus ar kūdru un viņam nav kur tos likt, tāpēc jams ir gatavs atdot pokui pa cik, lai tikai neiebrauktu vēl lielākos mīnusos.... ko darīs tavs purvs? un citi.... tur neviens neko neraks tikai tāpēc vien, ka nevarēs pārdot, jo visi pircēji pirks to jau sarakto kūdru....

un brīdī kad tā kūdra beigsies, tad būs auhjennās ziepes.... jo tirgū nebūs kūdras....

tur ir tirgus cena.....

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kvalitatīvs salons? Ej nu ej Fāteris ar tādu jau vairākus gadus brauc, iekāpjot tajā gribas bļaut pilnā rīklē - TRIPERIS! Labi, varbūt ir izturīgs un lētas daļas, nezinu, jo esmu tikai pabraucis nevis ekspluatējis [ekspluatācija ietver arī remontus ], toties par braukšanu var teikt tikai vienu plusu - kad pēc pusgada ar to 1.6 nemotoru izdodas ieskrieties uz 90, ripo normāli Toties tādu dabas parādību kas saucas "griezes moments" tā šujmašīna neattīsta, kārba īsa, tā tevis pieminētā gulēšanas pozīcija, salons patizls. Vārdu sakot, ja tādu grib lietot braukšanai, tad laikam jāpērk ar V6, jo ar 1.6 šujmašīnu var tikai pārvietoties, apvienojumā ar gulēšanas pozīciju aizmigt

Ā, labi, vēl viens pluss - spidometrs rāda pareizu ātrumu

nezinu par salona kvalitāti, bet tas V6 motors (1.8?), cik gadījies lasīt, sevi galīgi neatspēko - jauda nekāda, pārāk daudz kustīgās detaļas priekš tādas mazlitrāžas, klapata, karoč.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tirgus cena, Pirmais, neveidojas no tava 'iedomājies' Neviens neraks kaut kādus vairākus miljonus kubu, jo to vienkārši fiziski izdarīt nav iespējams mūsu apstākļos.

Pirms dirs,novelc bikses.

vipār pokui pie mums vai "kautkādā ķīnā"

jā kūdru neraks, bet daudzi ir sarakuši kaudzē nekustamos īpašumus.... ieguldījuši salīdzinoši lielas naudas nekustamajos īpašumos, izveidojuši pilnībā aprīkotus dzīvokļus ar tehniku un pat mēbelēm... bet patreizējā tirgus apstākļos nespēj izīrēt par ciparu lai kautkā dabūtu apkaļ savu ieguldīto naudu....

tu taču arī nepērc kūdras pārstrādes rūpnīcu par 1000000 latiem zinot, ka neatpelnīsi amortizāciju.

paprasi kindzulim viņa viedokli cik varētu maksāt uztaisīt "tukšā vietā" tādu dzīvokli kā tavējais ar visu apkuri un mēbelēm...

moš vēl kādam paprasi (izmano piemēram 5 ekspertu metodi) un saliec kopā ar savām domām par to cik tas maksā...

un aptuveni piemet cik ilgā laikā tas nolietojas.... tad ieliec tos ciparus manos iepriekš uzrakstītajos aprēķinos un izdari secinājumus par tādu ieguldījumu lietderību....

tāpēc nenodzīvo to dzīvokli līdz kliņķim, tev nekad mūžā vairs neizdosies noīrēt tik lētu un labu dzīvokli....

p.n.

ignore

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

msh rakstīja: Kvalitatīvs salons? Ej nu ej Fāteris ar tādu jau vairākus gadus brauc, iekāpjot tajā gribas bļaut pilnā rīklē - TRIPERIS! Labi, varbūt ir izturīgs un lētas daļas, nezinu, jo esmu tikai pabraucis nevis ekspluatējis [ekspluatācija ietver arī remontus ], toties par braukšanu var teikt tikai vienu plusu - kad pēc pusgada ar to 1.6 nemotoru izdodas ieskrieties uz 90, ripo normāli Toties tādu dabas parādību kas saucas "griezes moments" tā šujmašīna neattīsta, kārba īsa, tā tevis pieminētā gulēšanas pozīcija, salons patizls. Vārdu sakot, ja tādu grib lietot braukšanai, tad laikam jāpērk ar V6, jo ar 1.6 šujmašīnu var tikai pārvietoties, apvienojumā ar gulēšanas pozīciju aizmigt

Ā, labi, vēl viens pluss - spidometrs rāda pareizu ātrumu

nezinu par salona kvalitāti, bet tas V6 motors (1.8?), cik gadījies lasīt, sevi galīgi neatspēko - jauda nekāda, pārāk daudz kustīgās detaļas priekš tādas mazlitrāžas, klapata, karoč.

tas V6 ir 1.9 tilpuma. bija lietoshanaa isu laiku MX6 ar 2.5 Teikshu ka tas bija baudams auto, kaa 2 vai 3 gimenee, tadai lomai arii tika iegadaats. salons ok, jauda pietiekama, un vadamiiba apmierinaja. tiesa, ieksh trijnieka nesedeju, bet nevajadzeetu buut dienai un naktij.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir elementārs zobstienis kā pirmajam žigulim (tikai alumīnija korpusā) ...

pirmajam žigulim, un otrajam, un trešajam, un ceturtajam piektajam sestajam septītajam nekad nav bijis zobstienis'

Bija gliemezis un zobsektors, pie tam tiešām alumīnija korpusā.

Atvainojos par offtopic.

man ir aizdomas, ka mēs runājam poar vienu un to pašu... moš neparaizi nosaucu... izlasot tavu tekstu es stādos priekšā, ka žigulim ir gleimezis, kuru galos ir piemontēti riteņi, to pasākumu bīda zobsektors (gabals no pilna riņķa, kuram malā ir zobi) kas ar kardānpārvadu pievienots pie stūres....

vai tā ir žigulim?

ups, sajaucu ar belarusu! Vazam zobsektora vietā ir rullītis un tas mehānisms ir tikpat līdzīgs zobstienim cik deksters švarcenegeram. Informācijai-gliemežpārvads ir pašbremzējošs mehānisms, tāpēc gliemezis ir primārais nevis tā kā tu iedomājies.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

STALINS rakstīja:

VWBraucejs rakstīja: Nu pagaidām liekas, ka esam apstājušies pie civika vai colta.

Smuks jau vēl ir tas Fiat caupe, bet mani biedē šitie itāļu autobūves brīnumi.

Iespējams gan, ka biedē tikai tāpēc, ka nekad nav bijis. Visas tikai vācu mašīnas ir bijušas īpašumā vai kā pareizi tagad saka, pārvaldījumā

Kāpēc uzliec sev rāmi?

Meklē auto labā stāvoklī par labu cenu, JEBKURAS markas auto var būt gan nojāts, gan labā kārtībā. Protams, ja nauda kabatu nespiež, no pie mums mazplatītiem auto vajadzētu atturēties.

Laikam, šis ir visprātīgākais ieteikums, ja gribi auto, kas tuvākā laikā nesagādās kādas tehniskas problēmas pats no sevis. Tik vecam autiņam, praktiski pieejot, tehniskais stāvoklis varētu būt pirmajā vietā, otrajā vietā - modeļa izplatība, lai var detaļas pa šrotiem salasīt vai kur citur viegli iegūt.

Padomā, cik izmaksās, piem., Tigrai atrast bagāžnieka vāku, ja ziemā kāds ledus gabals no jumta uz tā uzvelsies, vai arī kādai citai mazāk izplatītai markai (kā man vienam paziņam) autozaglis izraus maģi ar visu viduskonsoli?

No tāda aspekta, laikam, vislabākā izvēle ir kkāds 2. golfs, bet te jau cilvēkam vajag netikai transportlīdzekli no A uz B, bet arī lai puslīdz patiktu meitenei pēc formas un krāsas, lai būtu neliels, droši vien benzīna un ar manuālo kārbu, nebūtu no aizpriedumainām markām utt.

Vārdu sakot, izvēle nav viegla, tomēr manuprāt, šajos laikos vislabāko variantu varētu meklēt, kur kāds apstākļu spiests mēģina tikt pie naudas, pārdodot tiešām labu, nenojātu automobīli.

Tā jau arī tiks darīts. Tikai man liekas, ka labāks būs dīzelis, jo dienā beibe nobrauc vidēji 100km darba dienās.

Bet pārsvarā jau pa šoseju.

Man liekas, ka visoptimālākais un eksplutācijā vislētākais auto varētu būt labi kopts 3 golfs. Cena rezerves daļā ir ļoti pieņemama, pie tam pilni veikali ar tām.

Tikai ne vecu tīzeli...

3. golfs... jums ar beibi vienīgās izpriecas būs garāžā zem auto un sajūsmas saucieni par detaļām, kuras dabūtas pa 5Ls/spainī.

P.s.

Žēl ka šim forumam nav Redaktora, kurš varētu uzlikt nieka 3 banus un visi topiki nebeigtos ar kūdru, benāru staipīšanu un privātīpašumu salīdzinājumiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Tikai ne vecu tīzeli...

3. golfs... jums ar beibi vienīgās izpriecas būs garāžā zem auto un sajūsmas saucieni par detaļām, kuras dabūtas pa 5Ls/spainī.

P.s.

Žēl ka šim forumam nav Redaktora, kurš varētu uzlikt nieka 3 banus un visi topiki nebeigtos ar kūdru, benāru staipīšanu un privātīpašumu salīdzinājumiem

Zini ko nozīmē vārdiņš "diagnostika"? Bez tam, visi nedara kā tu - nofiš mašīnu līdz kliņķim un tad maina. Trešā golfa ķīselis ir tas vecais ķīselis? Paskaties kā audī ķīseļu fani bāž visādos citādos modeļos 2.5 TDI, ko audī izmantoja līdz 1997. gadam tb līdz trešā golfa beigu gadam - ja visādi arsmeņi nav paguvuši tos motorus nofist līdz kliņķim to oriģinālajā atrašanās vietā, tad bieži vien no tiem vēl noceļ 400+ nm un pārsimts lopus Saprastu ja tofika autors gribētu pirkt pirmo golfu ar ķīseli - bet arī tie 1.6 atmosfēriskie nemotoreļi ar visu savu 25-30 gadu vecumu mēdz būt tīri normālā stāvoklī jo tādus wannabegonščegi nepirka. Viss ir relatīvs, protams, ja pircējs ir idiots, tad viņam arī iesmērēs sūdu.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Pirmais rakstīja: un ja tev pašam ir īpašums, tad tu to vari uztaisīt kādu vēlies, ielikt tādas krāsas veļasmašīnu kāda tev patīk

aprēķinu vienkāršošanai pieņemsim, ka tu (un arī jebkurš cits) to vari izdarīt par 12000 un pieņemsim, ka tas ieguldītais amortizējas 10 gados.... tobiš pēc 10 gadiem atkal jāremontē un jāpērk jauna veļmašīna....

es te vienkāršošu aprēķinus, kas kopējos ciparus ietekmē pietiekami maz

pieņemsim stabīlu situāciju, kur no bankas var aizņemties par 10% gadā un bankā noguldīt piķi par 5%

ja ieuldītājs pirktu nevis tev veļmašīnu, bet noliktu naudu bankā, tad pēc 10 gadiem viņam būtu apmēram 19546

(5% gadā ar izmaksu katra gada gada beigās)

otrs gadījums ir tāds, ka ieguldītājs aizņemas to naudu 12000 uz 10 gadiem 10%gadā maksā katru mēnesi %tus

abos gadījumos ieguldītājam tas izmaksā ~160lati mēnesī (158.59 vai 162.89)

pirmajā gadījumā pēc 10 gadiem ieguldītājam ir tikpat naudas kā būtu, ja noguldītu bankā , otrajā gadījumā arī, kā nebija tā arī nebūs...

papildus ieguldītājs uzņemās riskus (vai apdrošina īpašumu) kas papildus maksā, pieņemsi, ka tie 10 lati mēnesī

tad vēl ir risks, ka kādu mēnesi var neizdoties izīrēt, vai tu nesamaksāsi uttt. pieņemsim, ka viņš rēķina risku neizīrēt 1 mēnesi gadā, tas ir ~15lati (160/11)

tad vēl vismaz kautko ieguldītājs cer nopelnīt (teiksim 10%) par savām pūlēm (papildus riskiem, kas aprakstīti iepriekš)

tobiš nevar augstāk minētais dzīvoklis maksāt īrē mazāk kā 200laši par iekārtojumu(+protams maksa par pašu nekustamo īpašumu), ja kāds izīrē lētāk, tad tikai tāpēc, ka ir ieberzies un viņam nav citas izejas....

agri vai vēlu visi tādi īpašumi būs nodzīvoti līdz kliņķim, jo investors otrreiz tādu muļķību neizveiks....

īsāk sakot es apskaužu tevi, ka tu esi da`būjis tādu dzīvokli pa limonādi....

Tev banu vajag! Kuru interesē Tavi murgi par īpašumiem un to vērtībām? Izlasi topika nosaukumu!

Šajā ziņā Tev piekrītu, bet tomēr portāla saimnieks ir tas, kurš te nosaka kārtību, un ja viņam labpatīk, ka dažas darvas karotes sabojā medus podu, tad tā arī te turpinās smirdēt daži subjekti, un labākais, ko tu vari darīt, ir tos ignorēt.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

reizeem meeginu aizdomaties, cik jums, pujkas, ir gadu? nekadiigi nesanaak.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: reizeem meeginu aizdomaties, cik jums, pujkas, ir gadu? nekadiigi nesanaak.

Tur jau tas skumjākais, ka šiem abiem indivīdiem galīgi vairs nav tīņa vecums

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Slinkais rakstīja: reizeem meeginu aizdomaties, cik jums, pujkas, ir gadu? nekadiigi nesanaak.

Tur jau tas skumjākais, ka šiem abiem indivīdiem galīgi vairs nav tīņa vecums

galvā maybe ir

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Slinkais rakstīja: reizeem meeginu aizdomaties, cik jums, pujkas, ir gadu? nekadiigi nesanaak.

Tur jau tas skumjākais, ka šiem abiem indivīdiem galīgi vairs nav tīņa vecums

Subjektiem vienkārši savā veidā izpaužas 40-gadnieku krīze. Principā, ja pašiem būtu vēlēšanās, tad ar speciālistu palīdzību varētu tos atgriezt sev un sabiedrībai draudzīgākā stāvoklī.

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Principā, ja pašiem būtu vēlēšanās, tad ar speciālistu palīdzību varētu tos atgriezt sev un sabiedrībai draudzīgākā stāvoklī.

da kam viņi vajadzīgi tajā draudzīgajā stāvoklī lai paši savā starpā draudzējas

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Būtu subjekts saprātīgāks, būtu paklusējis, bet suns zin, ko ēdis.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti