Pirkt Renault Megane

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003

Pirkt Renault Megane

 
1 2 3 4 5 6 7 8
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Viena no Renault "foršajām fīčām" ir skaņas signāla poga pagriezienrādītāja sviras galā..

vairs nav....

Jā jā, bet runa jau ir par "to gadu" autiņiem! Tiem ir!

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Uz šitiem vari uzmest aci:

www.ss.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.

pilnīgas muļķības

benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com

1.4 varētu būt tas gurdenais...

vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu

Pašam nebij kauns mērīt meganei 0-100km/h un vēl melot, ka zem 10 sek.

Bet tu gan jau savīlēji dzinēju pēc savām teorijām.

Esmu vizinājies ar to 1.6, ja tas tev liekās dinamisks tad jāprasa ar ko vēl tu esi braucis izņemot megani ? Nēkā tur dinamiska nav, lai norm iekļautos satiksme, tas motors bij jāgriež līdz redline.

Vienīgais norm renaults ir kangoo dīzels, tas ir labs, uzticams aparāts, bet meitenei tas neder.

Topika autor, rekur Tev jau piedāvā useri dažādus variantus, padomā labāk par tiem

ar kuru 1.6 tu vizinājies... līdz 99 gadam bija 1.6e, pēc tam 1.6 16v

tie ir divi pilnīgi dažādi dzinēji

es runāju par k4m 1.6 16v

savulaik bija tāds useris RX7, viņs mēģināja tirgot fufeļmakšu magnētus... mēs mērījām uzrāvienu un degvielas patēriņu ar un bez tā sūda....

konkrēti manā galerijā redzamais zilais renaults sotaku sasniedza bišķi zem 10 sekundēm.... mērījumi tika veikti abos virzienos....

rezultāti neapgāžami pierādīja, ka ufelmaksis neko sliktu nedod.... nedod arī labu

protams nenoliedzams ir fakts, ka dCi iet labāk.... 1.9 točno.... par 1.5 vēl varētu strīdēties, bet 1.5 ir tikai meganeII

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Varbūt arī Colt ir variants - www.ss.lv/...

Pats kādu brīdi vizinājos ar 91. gada 1.6 glxi - tas bij diezgan ņiprs, pāris cilvēkiem arī diezgan ērts pilsētas auto.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.

pilnīgas muļķības

benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com

1.4 varētu būt tas gurdenais...

vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu

Pašam nebij kauns mērīt meganei 0-100km/h un vēl melot, ka zem 10 sek.

Bet tu gan jau savīlēji dzinēju pēc savām teorijām.

Esmu vizinājies ar to 1.6, ja tas tev liekās dinamisks tad jāprasa ar ko vēl tu esi braucis izņemot megani ? Nēkā tur dinamiska nav, lai norm iekļautos satiksme, tas motors bij jāgriež līdz redline.

Vienīgais norm renaults ir kangoo dīzels, tas ir labs, uzticams aparāts, bet meitenei tas neder.

Topika autor, rekur Tev jau piedāvā useri dažādus variantus, padomā labāk par tiem

ar kuru 1.6 tu vizinājies... līdz 99 gadam bija 1.6e, pēc tam 1.6 16v

tie ir divi pilnīgi dažādi dzinēji

es runāju par k4m 1.6 16v

savulaik bija tāds useris RX7, viņs mēģināja tirgot fufeļmakšu magnētus... mēs mērījām uzrāvienu un degvielas patēriņu ar un bez tā sūda....

konkrēti manā galerijā redzamais zilais renaults sotaku sasniedza bišķi zem 10 sekundēm.... mērījumi tika veikti abos virzienos....

rezultāti neapgāžami pierādīja, ka ufelmaksis neko sliktu nedod.... nedod arī labu

protams nenoliedzams ir fakts, ka dCi iet labāk.... 1.9 točno.... par 1.5 vēl varētu strīdēties, bet 1.5 ir tikai meganeII

Ko nozīmē - mēriju abos virzienos??? No 0 līdz 100 un no 100 līdz 0 ?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja: Labas dienas tauta.

zinu, ka būs spams veselām lappusēm, bet vai kāds var pateikt kādi plusi un mīnusi ir šādām Meganēm

www.ss.lv/...

ko varētu līdzīgu meklēt cenu kategorijā līdz kādiem 1000 ls?

Gribētos jau Pežo 206 bet viņi ir dārgāki.

Auto paredzēts meitenei.

Varbūt kādam ir kāds auto, kuru ir vēlme pārdot, cenā līdz 1000ls.

jaunas riepas tam auto(kas sludinājumā) un tiem diskiem maksās gandrīz pusi no auto vērtības.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: "Dodos prom no dzimtenes - draugs kadam jauztic"

Nez' kas te slēpjās:

www.ss.lv/...

lohatrons tur slēpjas.

Čalis grib pa 4900 eiro pārdot 11 gadīgu golfu ar OOOO emblēmu, kuram turklāt obligāti jāpērk kasko katru gadu pa saviem latiem 300

Bet gan jau atradīsies kāds losis kas uz to uzķersies, kā nekā OOO iekš LV ir kulta auto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.

pilnīgas muļķības

benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com

1.4 varētu būt tas gurdenais...

vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu

Pašam nebij kauns mērīt meganei 0-100km/h un vēl melot, ka zem 10 sek.

Bet tu gan jau savīlēji dzinēju pēc savām teorijām.

Esmu vizinājies ar to 1.6, ja tas tev liekās dinamisks tad jāprasa ar ko vēl tu esi braucis izņemot megani ? Nēkā tur dinamiska nav, lai norm iekļautos satiksme, tas motors bij jāgriež līdz redline.

Vienīgais norm renaults ir kangoo dīzels, tas ir labs, uzticams aparāts, bet meitenei tas neder.

Topika autor, rekur Tev jau piedāvā useri dažādus variantus, padomā labāk par tiem

ar kuru 1.6 tu vizinājies... līdz 99 gadam bija 1.6e, pēc tam 1.6 16v

tie ir divi pilnīgi dažādi dzinēji

es runāju par k4m 1.6 16v

savulaik bija tāds useris RX7, viņs mēģināja tirgot fufeļmakšu magnētus... mēs mērījām uzrāvienu un degvielas patēriņu ar un bez tā sūda....

konkrēti manā galerijā redzamais zilais renaults sotaku sasniedza bišķi zem 10 sekundēm.... mērījumi tika veikti abos virzienos....

rezultāti neapgāžami pierādīja, ka ufelmaksis neko sliktu nedod.... nedod arī labu

protams nenoliedzams ir fakts, ka dCi iet labāk.... 1.9 točno.... par 1.5 vēl varētu strīdēties, bet 1.5 ir tikai meganeII

Ko nozīmē - mēriju abos virzienos??? No 0 līdz 100 un no 100 līdz 0 ?

ķipa - pa vējam un pret

mēs toreiz centāmies būt pēc iespējas objektīvāki tā fufeļmaksa testos... lēju degvielu vienā benzīntankā, visi salīdzinošie mērījumi pēc iespējas vienādos laika apstākļos utttt.

vēl es ar to renaultu biju calibristu kluba pasākumā rullīšu trasē...

uzrāvienā no vietas jamais izkoda 2litru calibru (2 reizes abās celīna pusēs)

bet nu es viņu arī griezu īpaši nestresojot par degvielas patēriņu....

cik atceros mierīgi braucot patēriņu reāli dabā varēja dabūt zem 6 litriem

parasti patēriņš grozījās ap 8 litriem braucot uz cik sanāca....

p.n.

es tak nesaku, ka tas renaults ir ūberkruts, bet par 95 gada nisaniem viņš točno ir labāks

man pox, es renaultu netirgoju...

p.n.

tirgoju audī 80 2.8 quattro melnā krāsā..... točno topica autora sievai būtu gana labs....

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Re kur vēl viena Honda: www.ss.lv/...

dafai, šitos angļu civic nevajag ņemt.

pēc idejas - nekas slikts, bet kad jādabū virsbūves detaļas, vai tas, kas atšķiras japāņu hondām (īpaši daudz gan nekā tāda nav), tad sākas pigori...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja:

ursis rakstīja: ir paaris pazinjas(garazaas) ar shaam vecajaam brauc(1.6 dzineeji laikam) un nesuudzas. pat iisti ruusu neredz.

bet Pirmais tev visu izstaastiis.

nu jā, man jau agrāk arī bija aizspriedumi pret franču auto, bet tagad skatos, ka pa tādu cenu jau var dabūt normālas komplektācijas megani, kamēr piem, 3 golfu galīgi pliku

Kādos ciparos ir rez daļas? Nav kosmos? Viegli dabūt?

salīdzinoši ar citiem šī paša gada auto izskatās ka detaļas šim ir ļoti lētas, sīkumi piekarei (bukses, atsaites) vis\'pār tirgojas pa latu vai 2 Ls gabalā:

re kur detaļu cenu liste:

www.vissauto.lv/...

p.s. visas listē norādītās detaļas par kādiem 5-15% vēl lētāk ir nopērkamas iekš Baltic Auto parts, jo cik zinu tas ineta veikals ņem no BAp un uzliek kaut kādu savu uzcenojumu.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.

pilnīgas muļķības

benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com

1.4 varētu būt tas gurdenais...

vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu

Pirmais-tad jau Tu pa centru vien mīcies,mam 2,0 l motors pašlaik rāda 7,1 l uz 100km(75% pa šosejām),pēc ziemas nekad nav pacēlies virs 7,5-7,6.Meganei patēriņš varētu būt vēl mazāks.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

+1

ļoti prātīgas rekomendācijas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai tad kāds iauto vēl nezina, ka detaļas jāpērk pie Sviestca

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.

pilnīgas muļķības

benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com

1.4 varētu būt tas gurdenais...

vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu

Pirmais-tad jau Tu pa centru vien mīcies,mam 2,0 l motors pašlaik rāda 7,1 l uz 100km(75% pa šosejām),pēc ziemas nekad nav pacēlies virs 7,5-7,6.Meganei patēriņš varētu būt vēl mazāks.

es viņu pārdevu kautkad pirms gadiem četriem un es ar viņu braucu nedomājot par patēriņu.... praktisi uz cik nebija bail braukt...

toč no rīta paskatījos šodiem... 1.9 dīzelim iztērēti pāri par 100litriem kopš pēdējās resetošanas un patēriņš ir bišķi virs 6

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

VWBraucejs rakstīja: Labas dienas tauta.

zinu, ka būs spams veselām lappusēm, bet vai kāds var pateikt kādi plusi un mīnusi ir šādām Meganēm

www.ss.lv/...

ko varētu līdzīgu meklēt cenu kategorijā līdz kādiem 1000 ls?

Gribētos jau Pežo 206 bet viņi ir dārgāki.

Auto paredzēts meitenei.

Varbūt kādam ir kāds auto, kuru ir vēlme pārdot, cenā līdz 1000ls.

jaunas riepas tam auto(kas sludinājumā) un tiem diskiem maksās gandrīz pusi no auto vērtības.

standarta izmērs 195/50r15... un kā jau teicu no 99gada nelien virsū 14collu diski, tāpēc nav īpaši variantu... 195/65r15 katrā bedrē skarās klāt aizmugures buferim

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Es biju domājis benzinu,ne dīzeli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Es biju domājis benzinu,ne dīzeli.

ja ar sarkano brauktu vēvēfans, tad drošvien būtu ap 4 litriem... es patrs reiz mēģināju no dārziņiem līdz aizkraulkei pa pārdaugavas pusi, sanāca 4.2 uz sotaku... un tas ir "pret kalnu"

p.n.

tas par tā benzīna renaulta neiešanu pie zemiem apgriezieniem ir taisnība.... tas motors ir jāgriež...

īsāk sakot ir izvēle - vai nu brauc vai ekonomē.....

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Topika autoram-pērkot lietotu auto jebkurā gadījumā jārēķinājās ar kaut kādām izmaksām-siksnas,rullīša maiņa.Arī remonti būs nepieciešami jo ideālā kārtībā reti kurš autiņu pārdod.Detaļas nav dārgas un negarantijas mašīnām nav jābrauc remontēties pie dīleriem,Rīgā ir vairākas vietas kur vīri ņemās ar Renaultiem.Par konkrētiem autiņiem jāskatās pašam jo skatoties sludinājumu pagrūti noteikt cik kurš eksemplārs nojāts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Gachs rakstīja: motors ir neekonomisks un gurdens.

pilnīgas muļķības

benzīna 1.6 16v reāli paceļ pīdz sotakam zem 10 sekundēm - pats mērīju ar www.gtechpro.com

1.4 varētu būt tas gurdenais...

vidējais degvielas patēriņš man bija ~8 litri - tas bija gadus 5 atpakaļ.... galerijā var redzēt to zilo brīnumu

Nemotorus pērk lai iesptu sani nevis nonstopā zāģētu līdz redlainam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Topika autoram-pērkot lietotu auto jebkurā gadījumā jārēķinājās ar kaut kādām izmaksām-siksnas,rullīša maiņa.Arī remonti būs nepieciešami jo ideālā kārtībā reti kurš autiņu pārdod.Detaļas nav dārgas un negarantijas mašīnām nav jābrauc remontēties pie dīleriem,Rīgā ir vairākas vietas kur vīri ņemās ar Renaultiem.Par konkrētiem autiņiem jāskatās pašam jo skatoties sludinājumu pagrūti noteikt cik kurš eksemplārs nojāts.

16vārstīgai megānei mūsā siksnas maiņa maksāja ~130 laši

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Topika autoram-pērkot lietotu auto jebkurā gadījumā jārēķinājās ar kaut kādām izmaksām-siksnas,rullīša maiņa.Arī remonti būs nepieciešami jo ideālā kārtībā reti kurš autiņu pārdod.Detaļas nav dārgas un negarantijas mašīnām nav jābrauc remontēties pie dīleriem,Rīgā ir vairākas vietas kur vīri ņemās ar Renaultiem.Par konkrētiem autiņiem jāskatās pašam jo skatoties sludinājumu pagrūti noteikt cik kurš eksemplārs nojāts.

PILNIIGI pievienojos RLaguna un Pirma viedoklim!!! Vajag mazaak di... ka renis ir taads un renis ir sjitaads... Taa parasti runaa tie kuri sjo autinju ir redzeejusi uz ielas vai labaakajaa gadiijumaa vizinaajusjies kaa pasazjieri... Un izskataas ka Gachs ir viens no sjaadiem, kuram laikam autinji saakaas no OOOO, BMW vai VW.

Un tie tipa "MEISTARI", kuri "GUDRI" muld ka renis s..., laikam neko citu kaa kaa kaadu zjiguliiti vai labaakaa gadienaa kaadu OOOO ir skruuveejusji...

Pats 3 gadus atpakalj gadu nobraucu ar 99.g 1.6 benziina megaani. NEKAADAS ASTRONOMISKAAS nedz izmaksas, nedz arii tipa BIEZJIE servisa apciemojumi NEBIJA!!! JEBKURA lietota masjiiniite ir jaauzpasee... Un vai tik te tie lielie kraanotaaji pasji vairaak laika nepavada garazjaas remonteejoteis kaa reaali braucot...

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

RLaguna rakstīja: Topika autoram-pērkot lietotu auto jebkurā gadījumā jārēķinājās ar kaut kādām izmaksām-siksnas,rullīša maiņa.Arī remonti būs nepieciešami jo ideālā kārtībā reti kurš autiņu pārdod.Detaļas nav dārgas un negarantijas mašīnām nav jābrauc remontēties pie dīleriem,Rīgā ir vairākas vietas kur vīri ņemās ar Renaultiem.Par konkrētiem autiņiem jāskatās pašam jo skatoties sludinājumu pagrūti noteikt cik kurš eksemplārs nojāts.

PILNIIGI pievienojos RLaguna un Pirma viedoklim!!! Vajag mazaak di... ka renis ir taads un renis ir sjitaads... Taa parasti runaa tie kuri sjo autinju ir redzeejusi uz ielas vai labaakajaa gadiijumaa vizinaajusjies kaa pasazjieri... Un izskataas ka Gachs ir viens no sjaadiem, kuram laikam autinji saakaas no OOOO, BMW vai VW.

Un tie tipa "MEISTARI", kuri "GUDRI" muld ka renis s..., laikam neko citu kaa kaa kaadu zjiguliiti vai labaakaa gadienaa kaadu OOOO ir skruuveejusji...

Pats 3 gadus atpakalj gadu nobraucu ar 99.g 1.6 benziina megaani. NEKAADAS ASTRONOMISKAAS nedz izmaksas, nedz arii tipa BIEZJIE servisa apciemojumi NEBIJA!!! JEBKURA lietota masjiiniite ir jaauzpasee... Un vai tik te tie lielie kraanotaaji pasji vairaak laika nepavada garazjaas remonteejoteis kaa reaali braucot...

Un tas,ka tu ar tādu esi braucis, automātiski nozīmē, ka tas auto ir kas mega labs ????

Vienkārši ir fakts,ka tas auto ir sūds. Protams, ar to var pārvietoties, pabraukt taču var. Bet tas nav nekas vairāk par franču moskviču-lētas,atkārušās plastmasas, viss tāds ļurīgs un smako pēc lētas pet pudeles.

Katram savs, kurš sevi ciena, pērk Auto, kurš ne, brauc ar reini

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Es tā domāju un ,ja nepatīk, iepūtiet man

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

vēl es ar to renaultu biju calibristu kluba pasākumā rullīšu trasē...

uzrāvienā no vietas jamais izkoda 2litru calibru (2 reizes abās celīna pusēs)

Tās kalibras braucējs zināja, ka tu ar viņu skrienies ??

PS. Tā kalibra ir bijusi pamatīgi tuvu beigām tad ....

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: un visur salonā laka lobījās nost.

Kā tad tas ir ?

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti