nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Man ir pierādījumi par preču piegādi bez čekiem.

Vai tad viņi vispār čekus izsniedz? Nedz es, nedz mani paziņas nevienu čeku no šiem nav saņēmuši. Kur tad tas izdevīgums? Vai šie tirgo kreiso preci (bez PVN vai noraksta?), vai arī Svietcam izsit čekus par mazāku summu un starpību ievelk nāsīs?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kurš man pastāstīs populārzinātniski un saprotami sekojošu lietu:

Kāpēc dienesta auto nodoklis IR jāmaksā par auto kas pirkts par uzņēmuma sapelnīto naudu?

Kāpēc dienesta auto nodoklis NAV jāmaksā par auto, kas pirkts par nodokļu maksātāju naudu, bet to lieto viens indivīds?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Kādu uzņēmumu es apzagu? Fakti, pierādījumi?

Bijušo tipogrāfiju,kurā strādāji un tirgoji tās produkciju bez čekiem.

Bla, bla, bla... kas tev liek domāt, ka tās vizītenes bija zagtas?

Es viņas uz printera izdzinu... roku darbs... māksla...

Tev Brīvdabas muzeja gadatirgū arī PVZ izdrukāja,pērkot pītu grozu, vai vienalga ko tur?

Tas vizītenes tāpat nebija smukas... vnk nesanāca.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Man ir pierādījumi par preču piegādi bez čekiem.

Vai tad viņi vispār čekus izsniedz? Nedz es, nedz mani paziņas nevienu čeku no šiem nav saņēmuši. Kur tad tas izdevīgums? Vai šie tirgo kreiso preci (bez PVN vai noraksta?), vai arī Svietcam izsit čekus par mazāku summu un starpību ievelk nāsīs?

Var būt visādi. Fartuks pieņem pasūtījumu, vairumbāzē nopērk pa tiešo šoferis,atved,pārdod bez čeka un tad abi dalās,apejot Sviestu.

Kas, kur, kad?

Tev šitā shēma vēl sapņos nerādās?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais laikam te vienīgais maksā visus nodokļus.....

tā viņs uz zaļa zara netiks

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Pirmais laikam te vienīgais maksā visus nodokļus.....

tā viņs uz zaļa zara netiks

Kur tu ziemā zaļu zaru dabūsi?

…ja nu vienīgi nokrāsot…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Pirmais laikam te vienīgais maksā visus nodokļus.....

tā viņs uz zaļa zara netiks

Vajag maksāt vēl vairāk, tad kādreiz noteikti tiksi uz, bet varbūt tikai zem... zara... zariem... egļu.

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

A pa kuru laiku tad lai tos čekus sit,

ja visu laiku ir jāstāv VIDā rindā, lai paspētu nomaksāt nodokļus

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Tas vizītenes tāpat nebija smukas... vnk nesanāca.

Tikai pēdējais tizlenis var izdomāt šādu attaisnojumu zagšanai.

Tikai divi skaidu galvas nesaprot, ka nekur nekas nav nozagts...

Jušēn pūt savam šefam tūplī!

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Tas vizītenes tāpat nebija smukas... vnk nesanāca.

Tikai pēdējais tizlenis var izdomāt šādu attaisnojumu zagšanai.

Vizitkas bija normālas,bet tas tā. Es jau te minēju,kā viņš tās piegādāja Sarunājam,lai uztaisa,kad bija gatavas zvanīja un teica,ka var saņemt...uz ielas pie Kalnciema tilta... man tiešām labāk ir pārskaitījums nevis skaidrais norēķins, bet nu labi,saku-raksti čeku,še rekvizīti.... oi nē...tas esot grūti, tur kaut kas noticis un nevarot.

Nopirku pats tās kartinas, kvalitāte bija man pieņemama,par to nav bijis kašķis. Bet nu tas norēķins bija ņirdzīgs...Egīliņš tik laimīgs par 20 latiem bija.

Nu tāds tirsējs...

Aigars Jušēns ir MELIS.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu tu gudriniek juška?

Tu varbūt arī atceries kādos nominālos tu man to naudu iesvēri?

4 x 5

1 x 20

2 x 10

100 x 0.20

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Toreiz parsīju Juškam, a ko tik ņirdzīgs nosaukums firmelei: Paganels ? (pilnīgs lauznis tādu tik var izdomāt).

Šis saka, ka tas neesot viņa un viņš tur tikai izrīko darbiniekus.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Redzi džugiņ... ja tu nebūtu tāds tukšpauris, tad neveidotu savu redzējumu uz dzīvi caur slima, prātu nodzēruša auna pieres, murgojumu pamata.

Iespējams, ka esmu daudz godīgāks par tevi.

Es taču tevi bez pamatojuma par zagli nesaucu. Vai ne?!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Tikai rēcīgas gan tavas otmazkas... Bērndārznieka līmenī

O jā – pats jau droši ka trešajā klasē iet tad jau var būt lecīgs uz bērnudārzniekiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pajautā te www.mk.gov.lv/...

Pilnīgs fubārs…

Kā es tur varu pajautāt???

Tiko sākšu jautāt – tā poliči arestēs mani par weblapas hakošanu – draugs atradies – paldies protams…

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kurš man pastāstīs populārzinātniski un saprotami sekojošu lietu:

Kāpēc dienesta auto nodoklis IR jāmaksā par auto kas pirkts par uzņēmuma sapelnīto naudu?

Kāpēc dienesta auto nodoklis NAV jāmaksā par auto, kas pirkts par nodokļu maksātāju naudu, bet to lieto viens indivīds?

Skaidroju.

Uzņēmuma auto līdzīpašnieks, kaut netieši, bet tomēr ir valsts.

Kāpēc

Tāpēc ka auto tiek pirkts no uzņēmuma peļņas daļas, par kuru rezultātā netiek maksāts peļņas nodoklis.

Un Ja vēll ņemam vērā visas ,pēcāk sekojošās apkopes, rezerves daļas un remontus...

tad rēķini kā gribi, bet valsts ,peļņas nodoklī, no ši uzņēmuma zaudē paprāvu summiņu.

Bet o.k. uzņēmums, izmantojot šo auto, attīstās, paarina savu darbību un līdz ar to arī peļņu, no kuras nodoklis un jau krietnāks, tomēr beigās iepilēs valsts kasē.

Bet...

bet ja uzņēmuma vadība ar šo auto palīdzību nevis paplašina ražošanu un t.t, bet brauc ceļojumos pa eiropu, medībās un uz citām vietām pie ielasmeitām..

tad valsts ieguvums no tā ir nulle, un tātad tas valstij ir jākompensē.

Bet valsts iestāžu transports ir iepirkts tikai un vienīgi tāpēc, lai ierēdņi, darba laikā, varētu labāk rūpēties par savas valsts iedzivotāju intefresēm, un kaut kāda tur vizināšanās pēc darba, ne priekš visu Latvijas iedzīvotāju interesēm vispār nav ar šo auto pieļaujama, un nevienam ierēdnim kas tāds nevarētu ienākt par prātā, tad par kādu tur nodokli var būt runa

Tāda lūk ir ši likuma teorija....

A prakse

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Vispār jau eksitē tādas "auto patapināšanas" iespējas.

Mētājas Tev kaut kāds zigulis sētmalē, saķimerē to un bez atlīdzibas patapini savam uzņēmumam.

Visus ar šī transporta eksplutāciju saistītos izdevumus sedz uzņēmums, un nekāds transporta izmantošanas nodoklis tev nav jāmaksā.

Un nav nekādas cepšanās....

Cepās tik tie, kas savulaik ir sapirkuši visādus džipus, kuriem ar uzņēmuma darbību vispār naf nekāds sakars, bet visu ko tik var noraksta uz uzņēmuma rēkina, tikai ar vienu domu, lai nav jāmaksā peļņas nodoklis.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tāpēc,ka ir tāda cilvēku suga- jācepjās par jebko, par akmeni,jo viņš ir PRET akmeni,pret to un pret šito. Nekas nav nekad labs

Nu vot,un tādi te spieto. Internetā tādu tagad vairums.

Medusmaizi gribās šamajam – ha… Tā vienā dienā visi būs PAR un neviens PRET… šas… Demokrātijā jābūt gan PAR gan PRET. Komunismā visi ir tikai PAR un neviena PRET – tā kā lūdzu neaģitēt te par padomju varu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Stirlich rakstīja: Tāda lūk ir ši likuma teorija....

A prakse

A prakse (?) – lai būtu taisnīga šī likuma norma – tad vajadzētu par valsts transporta izmantošanu privātām vajadzībām traktēt kā valsts īpašuma izlaupīšanu un sodīt ar kriminālsodu – piemēram 12 mēneši aiz restēm – manuprāt taisnīgi. A kas?

Aizved Operatīvās dāmas transports bērnus uz skolu – hops – kriminālsods… Mērķis panākts… Valsts transportu neviens nelietos desas luņķa aizvešainai uz mājām pa ceļam esot darba darīšanās…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Un, ja tu domā, ka mūžīga čīkstēšana par to, cik viss ir sūdīgi, bet tajā pašā laikā visa darīšana, lai būtu sūdīgāk vai nekā nedarīšana, lai būtu labāk, ir baigi veselīgais redzējums uz dzīvi,

Nu bet palūkojies no cita skatu punkta – ja visi smaidīs un teiks ka bagi labi – tā būs demokrātija, tā būs viedokļu dažādība? Vai tad tas būs veselīgais redzējums?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Ja tu būtu Operatīvā dāma vai valsts ierēdnis, tu, protams, ne kilometru nelietotu dienesta auto. Arī pa ceļam ne... Un atblastītu gan kriminālsodu, gan visu pārējo, ko pats te ierosini.

Nu itkā jau es neatbalstu kriminālsodus par tādām niecībām – tā mana pārliecība, bet nu kautkā nepārdomāti šito štelli sataisīja, nu pārāk rupji ielobēja likomos GPS apkalpojošās firmeles.

Un otrs sliktums tajā visā ir tas ka ar GPS indivīds nokļūst zem totālas kontroles – kaut kā Orvela 1984 sāk atgādināt.

Man tāda aizdoma ka šis nodoklis attieksies arī uz autobusiem un asenezācijas GAZikiem, nevis tikai uz luksus klases dīvāniem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Neņemt vērā 50 gdus iekš PSRS,sajāto sabiedrību okupācijas ietekmē, likumsakarīgās rīcības pēc tam... visu to neņemt vērā,bet gribēt dzīvot tik pat labi kā vācieši... nav utopija???

Bet ko darīja TP pirms iepriekšējām vēlēšanām – tieši to jau arī solīja. Jaunais laiks ar Repši priekšgalā sita pieres baznīcā pret grīdu un arī solīja airopas dzīves līmeni – ko tad mētājās ar tukšiem solījumiem?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Es skatos. Un redzu to, kā demokrātiju izmanto citās valstīs, kurās tā darbojas. Kolīdz valdība pieņem tautai neizdevīgus un nepieņemamus lēmumus, tā tauta ir ielās, notiek masu protesti, streiki, labākajā gadījumā - sarunas ar valdībām, sliktākā - demolēšanas ar cietušajiem.

Kāds ir Sprancijā sods par masu nekārtībām?

Kāds Latvijā ir sods? Tev dikti gribās 6 gadus sēdēt?

Tie, kuri brīvprātīgi paši pieteicās policijā pēc janvāra grautiņiem dabūja no 2 līdz 6 gadi.

Tie kuri nepieteicās – tos policija vēl šodien meklē. Un neatradīs kamēr šamie paši (sirdsapziņas sagrauzti) nepieprasīs sev 6 gadus rūtainu sauli un strīpainus draugus…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: visu to neņemt vērā,bet gribēt dzīvot tik pat labi kā vācieši... nav utopija???

Jūs zinat iemeslu kāpēc Vāczemē tika ieviests dienesta auto nodoklis?

Kāpēc tad mēs ejam uz šo vācisko nodokli ja mums nav nekā no tā lai šis nodoklis būtu objektīvs, kā tas ir vāczemē?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Šeit nenotiek nekas, izņemot čīkstēšanu netā, cik viss ir sūdīgi un tā bļaura Krīgera ņauksēšanu. Tātad, jāsecina, ka pa lielam viss ir OK.

Bet tur jau tā lieta ka nav OK.

Pirms vēlēšanām bija tas gods viesoties vienotības birojā – tādu augstprātīgu attieksmi nebiju nekur redzējis – skatījās kā uz otršķirīgu cilvēku. Iznākot ārā gribējās ātrāk dušā – nomazgāties.

Nav OK arī sociālajā jomā – nezin kāpēc visi baidās no šī vārda SOCIĀLS, laikam nesaprot tā nozīmi, bet toties labrāt brauc uz Dāniju un Zviedriju, jo tur sociālajā jomā viss ir labāk.

Nav OK arī tajā pašā ceļu jomā.

Nav OK ar ierēdniecību, jo tiek aizmirsti dotie solījumi un nav nekādas atbildības.

Ko solīja brīdī kad viesa iekšā akcīzes nodokli degvielai?

Solījums skanēja sekojoši: vairāk brauc – labāki ceļi, jo degvielas akcīzi novirzīs ceļiem… kas ir tagad?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti