nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ai,uupi, vai nu tu izliecies vai tiešām esi galīgs,atvaino,zābaks.

Nu bet protams – citu iespēju jūs nepieļaujat…

Viens gadījums:

Iekāpju RS busā un netīšām pieduros pie sēdvietu nožogojošā stikla malas (tāpec ka tā ir pārāk tuvu pie stieņa) – ops, sagriežu roku. Nu tā. saktos un meklēju marķējumu stiklam. Nav. Un ar aci var redzēt ka stikls ir rupji izgriezts ar roku (neorģināls). Zvanu uz RS un prasu ko darīt? Man atbild ka busu pārbaudīs. Nu labi. Uzrakstu vēl šamiem officiālu vēstuli. Apskatos busu tehniskā stāvokļa novērtēšanas dokumentāciju, jā CSDD paši saka – novērtējums 2. Tātad ar tādu stiklu pasažierus nedrīkst vadāt. Paiet 2 nedēļas - atnāk atbilde. 2 dienas atpakaļ buss pārbaudīts – nekā tamlīdzīga tur nav – lai es izbeidzot celt neslavu RS busiem un nemeloju jo droši vien būšot roku sagriezis citur…

Jautājums Jugasam un Deksim:

Ko darīt šādā situācijā?

Izdauzīt stiklu – lai busu noņem no līnijas uzreiz?

Mēģināt pielauzt policiju apturēt šo busu un veikt autotehnisko ekspertīzi uz ceļa (manuprāt nerealizējami)?

Kā rīkoties konkrētā situācijā?

Modelis ir – davaj – iespēja izteikties – ricībspējīgiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Par vienotības biroja apmeklējumu-tas ir psihologa jautājums-kā juties.

Nav tikai mans viedoklis – vismaz cilvēki 6 šito pašu izbaudīja.

Nebūtu pusjoka pusuzbrauciena no manas puses par cukurvati – domājams ka arī paceltu balsi manā virzienā… Tā nācās tomēr apvaldīt savu gonoru biroja darbiniekiem…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Redzi džugiņ... ja tu nebūtu tāds tukšpauris, tad neveidotu savu redzējumu uz dzīvi caur slima, prātu nodzēruša auna pieres, murgojumu pamata.

Redzi, es savu dzīves redzējumu pa lielam biju izveidojis, pirms vispār iauto parādījās. Tā ka, nemuldi, ja nezini. Un, ja tu domā, ka mūžīga čīkstēšana par to, cik viss ir sūdīgi, bet tajā pašā laikā visa darīšana, lai būtu sūdīgāk vai nekā nedarīšana, lai būtu labāk, ir baigi veselīgais redzējums uz dzīvi, tad tieši tu esi tas tukšpauris, kurš pēdējās smadzeņu paliekas podā atstājis.

Par slimām auna pierēm runājot, gribas redzēt, ar ko tad tu atšķiries. Īpaši veselāks jau neizklausies.

Tā ka, ej tik atpakaļ pie sava kases aparāta un atslābsti...

Nu par to, kurš kuru pirmais aizskāris ir diskutējams jautājums...

... cik es atceros, tad tu vnk rēji tandēmā ar jušku, kopēdams un papildinādams juškas, no slapjas kūdras izzīstos, murgus.

Bet man po... da kaut vai tu Zatlera miesīgs dēļs.

Neatceros, ka es būtu par kaut ko īdējis, ka man slikti, ka man trūkst, ka man nav... mana nostāja ir, ka te ir Banana Republic i sjo.

P.S. Kases aparāts nemaz nav mans... es te tik garām gāju.

Var jau būs, ka džugiņš ir krietns čalis, taču tu esi nošāvis greizi izvēloties autoritāti. Juška tāds noteikti nav. Viņš ir prātu nodzēris, nokodējies slimnieks, kas sēž uz nervu šaibām. Tas nav nekāds uztirsiens, bet gan fakts,

Kā jau lielai daļai maniaku ir labas pārliecināšanas spējas un viņš tevi vnk ir nozombējis, jo viņam tomēr ir vajadzīgs kaut kāds nebūt morāls atbalsts.

P.S. Tūlīt sekos:

a) smirdīgs komentārs no juškas, tipa - Paturi savus spriedelējumus pie sevis.

b) ignorēs šo komentāru, izlikdamies, ka viņu tas nerausta. Bet rausta gan. Viņš to nekad neatzīs.

c) Pateiks, kaut ko, kas tikai viņam liekas asprātīgs, un nospiežot taustiņu "Submit", nosprauslos visu monitoru.

Kaut kā tā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Tas vizītenes tāpat nebija smukas... vnk nesanāca.

Tikai pēdējais tizlenis var izdomāt šādu attaisnojumu zagšanai.

Vizitkas bija normālas,bet tas tā. Es jau te minēju,kā viņš tās piegādāja Sarunājam,lai uztaisa,kad bija gatavas zvanīja un teica,ka var saņemt...uz ielas pie Kalnciema tilta... man tiešām labāk ir pārskaitījums nevis skaidrais norēķins, bet nu labi,saku-raksti čeku,še rekvizīti.... oi nē...tas esot grūti, tur kaut kas noticis un nevarot.

Nopirku pats tās kartinas, kvalitāte bija man pieņemama,par to nav bijis kašķis. Bet nu tas norēķins bija ņirdzīgs...Egīliņš tik laimīgs par 20 latiem bija.

iepriekšējā reizē figurēja cipars 10 laši.... cik ta tur īsti bija?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Vēlreiz jautājums - ko konkrēti TU esi izdarījis, lai tā nebūtu?

Vēlreiz konkrēta atbilde. Tiek rakstītas vēstules uz MK uz ministrijām uz iestādēm.

Pirmais pacēlu jautājumu (tad kad ņēma nost tiesības par pārkāpumiem) kas notiek gadījumā ja nav ne tiesības ne pases – rezultāts – tika atcelta tiesību atņemšana par pārkāpumiem.

Nagloto riepu aizlieguma atcelšana.

Pirmsskolas obligātās izglītības atcelšana.

Tagad es VIDā pie deklarācijas regulāri stumju šamajiem sejā čekus par mācību grāmatām un prasu atmaksāt kāpostu uz ko katru gadu saņemu officiālu atteikumu.

Lai tiesātos – kāposta man nav… Nevaru samaksāt valsts nodevu.

Es tev te varu sarakstu tādu sarakstīt, ka muti aizvērsi…

Vēl mani ļoti interesē jautājums –tā teikt juridiskās meistarības augstākais vilnis. Par dzīvošanu bez pases vai ar nederīgu pasi ir tak administratīvais sods un ne maziņš. Kā cilvēks var samksāt šo sodu, ja viņam nav naudas Pases iegādei migrācijas kantorī?

Sociālie šo jautājumu nerisina – nav viņiem tādas izdevumu ailes…

Cik vēl jums vajaga atrast juridiskās virtuozitātes paraugus mūsu valstī…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Starp citu, gan jau ka būsi pamanījis, ka arī man ne vienmēr viedoklis ar "autoritāti" nav sakritis. Īpaši, politiskās pārliecības jautājumos.

Davaj dertalizētu rīcības plānu gadījumā ar RS busu?

Nu tava rīcība – kā tu sevi aizstāvētu, kā rīkotos?

Nu varenais džugiņ – davaj klārē ārā piemēru – moš noticēšu ar kad esi rīcībspējīgs…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Par tiem saucamajiem darītajiem.

Lielākais bļauris par darīšanu ir tieši juška, jau gadu gadiem, taču pats ne sūda nav izdarījis.

Oi, pardon... viņš desmit reizes ir piezvanījis un uz Krasta ielas viņam vairāk nestāv.

Gudri tirst nav malku cirst.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Bet to lietu risinātu UZREIZ uz vietas.

Punkts 1.

Kādā veidā?

Punkts 2.

Bet ja ir indivīds kurš pats neko nerubī no jurisdikcijas, ko viņam darīt šādā situācijā.

Lūdzu piemērus studijā. Darītāji.

Reālu rīcības plānu, lai tie kas nemāk rīkoties, zinātu kā jārīkojas. Nu šitādā mazā lietiņā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: < ļer,ļer,ļer;;;;;;;;.

Lai tiesātos – kāposta man nav… Nevaru samaksāt valsts nodevu.

......pļur ,pļur.ļer.....

Civilikumā stāv teikts -katram ir tiesības uz taisnīgu tiesu ,tobiššš , ja kāpis valsc nodevaj nau ,tad to nax nau jāmaksā. Taxšto' f perjod Kutuzoff'

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

jautri lasīt kā loš@aras kuras nejēdz no sabtransa mēģina oponēt nopietnam jautājumam.

1. Jā gūta nopietna trauma - tad jāgriežas pie mediķiem, neaizmirstot paprasīt izziņu par gūtas traumas konstatāciju. Vel variants paprasīt lai pirmo palīdzību sniegtu sabtransporta autovadītājs - visiem ir GPS, un jā sabtrans aut kur ilgāk aizkavēsies - tiks piefiksēts kavējums - vēlāk var kalpot kā papildus pieradījums.

mazgadīgie bērni var raudāt maliņā - jo uz vietās, bez līķa, neviens neko nerisinās... pārbaudīts fakts.

2. Uz RS nekāda gadījumā nedrīkst zvanīt ( ja negribi viņus iepriekš brīdināt), izņēmums ja tu pats pazīsti Bemhenu vai kādu RS nopietnu šefu.

Tālāk jau atkarībā no tā, ko tu vēlies sasniegt....

a. sacelt traci - zvani uz tv un vaktē to sab.tr. pie autoparkā maiņas beigās ar viņu galveno inženieri.

b. iesūdzēt - tas pats, tikai vel ar advokātu.

ja vēlies tikai panākt to, lai nomainītu stiklu pret sertificētu - raksti iesniegumu.

Deksis kārtējo reizi nomuldēja par to, par ko nekādās sajēgas un tikai rozie sapnīši no Elfu zemes... cik bija saskarsme ar RS - bez iepriekš aprakstītām darbībām - kā pret sienu... i to bez dažu labu uzvārdu nosaukšanas bija tipiskās atrunas..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Es skatos. Un redzu to, kā demokrātiju izmanto citās valstīs, kurās tā darbojas. Kolīdz valdība pieņem tautai neizdevīgus un nepieņemamus lēmumus, tā tauta ir ielās, notiek masu protesti, streiki, labākajā gadījumā - sarunas ar valdībām, sliktākā - demolēšanas ar cietušajiem.

Kāds ir Sprancijā sods par masu nekārtībām?

Kāds Latvijā ir sods? Tev dikti gribās 6 gadus sēdēt?

Tie, kuri brīvprātīgi paši pieteicās policijā pēc janvāra grautiņiem dabūja no 2 līdz 6 gadi.

Tie kuri nepieteicās – tos policija vēl šodien meklē. Un neatradīs kamēr šamie paši (sirdsapziņas sagrauzti) nepieprasīs sev 6 gadus rūtainu sauli un strīpainus draugus…

Nu un kāpēc tad nākamajās dienās ielās neizgāja tauta aizstāvēt tos cilvēkus?? Kāpēc nav iesniegts pieprasījums mainīt Likumu šajā sadaļā??

Ai,uupi, vai nu tu izliecies vai tiešām esi galīgs,atvaino,zābaks.

nu tiiiik stulbs, lai to nenojaustu laikam pat tu neesi

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Par tiem saucamajiem darītajiem.

Lielākais bļauris par darīšanu ir tieši juška, jau gadu gadiem, taču pats ne sūda nav izdarījis.

Oi, pardon... viņš desmit reizes ir piezvanījis un uz Krasta ielas viņam vairāk nestāv.

Gudri tirst nav malku cirst.

bet viņš jau nečīkst, cik viss ir sūdīgi. darīt vajadzētu tiem, kuriem viss ir tik sūdīgi. vai tiešām to ir tik grūti saprast. tie, kuriem nav tendence sūdzēties, dara savu darbu un dzīvo tālāk.

Liekas, ka tieši viņš arī šeit visvairāk čīkst... čīkst par to , cik viņam apkārt daudz čīkstuļu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

KAS zviedriem vai dāņiem to sociālo jomu sataisīja tādu labu?? Laimes lācis vietējais??

Vari atbildēt??

Paši cilvēki, kam nav jādzīvo sabiedrībā, kurā gan demogrāfiskās, gan psiholoģiskās okupācijas režīma sekas joprojām ir dominējošas iedzīvotāju vairākumam. Kurš savukārt, kā jau demokrātijā pienākas, ir pie "varas".

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Elementāri, Menedelson! Tā pati pašvaldības policija, liecinieki, zvans juristam, kā pareizi rīkoties.

Bet, ja nemāki rīkoties ārkārtas situācijās, tad nepīksti par sistēmu, bet ej uz skolu mācīties sociālās zinības. Bet darītājiem parasti arī ir, kur piezvanīt. Tā, kaut kā.

OK.

Atrodies 3. maršruta busā uz Akmens tilta – uz kuru PP iecirkni zvanīsi?

Neaizmirsti ka tev vajag Dzegužkalnā rāpties ārā (pieņemsim pēc Ilģuciema kvasa)…

Vot šito ainiņu gribētos redzēt kā džugašiņš mēģinās pierunāt PP slaistus veikt autotransporta inspekcijas pienākumus…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Džugiņ, beidz baklanēt! Vari ko piedāvāt vai nevari?

Ja nevari, tad aizveries... tāds pats tukštirsējs kā juška.

Divi brāļi akrobāti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: nu re, īdētāji VIENMĒR mācēs atrast atrunas,KĀPĒC kaut ko nevar izdarīt.

Grūti spēkoties ar īdētāju par īdētājiem – kā prasa reālas darbības plānu – tā viena atruna…

Gluži kā sieviete – nevar atbildēt, tad jāpagriež saruna pavisam netēmā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pridurok, sen jau ir piedāvāts. Bet jums tikpat nekad nekas nesanāks. Ja grib,tad var.

A vot šitas teksts ir pilnīgi garām.

Iedomājies ka tu mazam bērnam katru dienu skandini ka šamais ir līkrocis un viņam nekad nekas nesanāks – tak noticēs un tiešām nekas viņam dzīvē nesanāks...

Un piebilde «Ja grib tad var» arī ir tāda so so.

It kā jau tā ir. Un saka ka arī viens ir karotājs.

Bet bet bet – ir ierēdņu armija, un korupcija kā arī draugu būšana (pret kuru tu esi bezspēcīgs) – tas ir kā ar lauzni.

Против лома нет приёма…

…если нет другова лома…

Šis teiciens skaisti ilustrē – ja tev nav pazīšanas ierēdniecībā, tad sorry – bet esi Dons Kihots…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: (piemēram, par 70% valsts mašīnām pie skolām), bet tu pļūtī, lai es daru kaut ko PV ceļošu (otmazka), kad pajautāju, ar ko pats cel PV (konkrēts jautājums), tavā vietā atbildēja cits, bet tu vismaz reizes 3 kā zutis izlīdi.

Lasīt vajaga to kas rekstīts nevis ko gribas redzēt – es saprotu ka fantāzija ir laba štelle…

Bija teikts 70% dienesta transporta – nebija teikts ka Valsts…

Jautājums par PV – tīri mana personīga darīšana – gribu stāstu negribu nestāstu – manas tiesības.

P.S. tikai davaj nesāksim mērīties, kāds kuram čoms, kurā kantorī sēž, caur kuru var sabīdīt tādas vai šitādas štelles…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Deksters ar džugašu var plēst drēbes tagad par Vienotību…

www.apollo.lv/...

Politiķi, kuriem vismazāk var uzticēties:

To, ka nedrīkst paaugstināt pazeminātās pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes un jāpārskata atsevišķu nodokļu likmes priekšvēlēšanu debatēs skandēja Raimonds Vējonis, kurš arī kategoriski iebilda pret pazemināto PVN likmju paaugstināšanu.

Ar līdzīgiem apgalvojumiem uzstājās arī «Vienotības» līderis Ģirts Valdis Kristovskis, kurš, piemēram, apgalvoja, ka nedrīkst celt likmes apkurei.

Kur tad ir Vienotības solījumi???

Neskaties uz vienotības darbiem bet sagatavo ausis makaroniem?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

interesanti, kur ir ideja/pamatojums tam, ka vecākam par 2005. gadu bulciņu vāģim it lielāks nodoklis par jaunāku tādu pašu spēkratu?

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Zdrastji, zhopa, novij god....

Atbraucaam...

Es gribeetu redzeet uznjeemeeju grupas sastaavu...

Un pamatojumu, kaa es guustu lielaaku labumu no sava 96 gada diizeljfiata nekaa kaads ar piemeeram 1,8 litriigu 09 gada audi man 30 ls vinjam 19 ls

Kruta.

Viss, klapeeju bodiiti ciet. Lai man pamaksaa bezdarbniekus. Shitai muljkju zemei cilveeki kas kaut ko meegjina dariit nav vajadziigi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Robchix - neesi bišku smieklīgs pārdesmit latu dēļ sākt pinkšķēt ?!?!?

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu nihu.a paardesmit latu....

Starpiiba katru meenesi 11 lati, plus jaunais transporta nodoklis, Ta arii noteikti daargaka...plus PVN, liidz ar to apdoshinaashana augs utt utml

Iedosi man gadaa sotaku, Tev jau tas neko nenoziimee....

un iet runa par to, kaapec par vecu ir daargaak nekaa par jaunu....

Ja es nevaru jaunaku atljauties, taatad britvoj po gorlo. Ja nevari, tad izgjerbkam un pametam mezhaa?

Davai, kaapec tie uznjemeji neierosinaaja valsts un pashvaldiibu auto citas krraasas numurus? Lai tauta redz, kaa nodoklu teeretaaji valsts liidzekljus ekonomee...

Kapec tagad mees miljonus atdosim citas valsts ekonomikai, peerkot GPS raidiitaajus? Lai pieraadiitu ka mees esam godiigi uznjemeeji?

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Taa... uznjeemeju "grupa" esot bijusi Egle un Gavrilovs....

Saldais paariitis.

Nu ja shie jau ar vecaakiem par 2005 gadu auto nebraukaa... vinjiem pofigs.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Patreiz man tie 100 Ls nozīmē gan kaut ko, jo nu esmu iesipies ar NĪ kredītu, bet ja tā nebūtu tad 100 Ls /gadā neko daudz neizmainītu. Pastrādāšu un "palietošu" jaunos likumus tad arī redzēsim kur tas viss noved, varbūt būs jāpārdod nost savs autoparks un jāpāriet uz veļuku.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti