nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kur ir Vadonis?

www.delfi.lv/...

Lai paskaidro – kā šitas iet kopā???

Valsts iestādes auto pērk par nodokļu maksātāju naudu un lieto privātām vajadzībām (lai gan pēc likuma nedrīkst).

Toties privāts pērk par savu nopelnīto naudu un vēl par to maksās valstij???

Lai vadonis ar savu vienotības karogu tagad vēl pasaka ka ar dienesta auto nodokli ir viss bumbās…

…ka tie kam pienāktos šo nodokli maksāt – tagad brīvi varēs nemaxāt, bet pārējie la maxā????

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Jā, tagad piedāvā dīvainu pieeju - nevis maksā nodokli, ja izmanto privātām vajadzībām, bet ja nu pierādu sazin ko, tad valsts atdos atpakaļ manu naudu.

Uz % par mana kapitāla izmantošanu nemaksās.

Rezultāts būs tāds pats droši vien kā PVN gadījumā prasot atmaksāt pārmaksāto...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Redzēs ko grāmatvede sadomās., lidz šim neko nemaksāju . Tā man sanāktu 264 Ls gadā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

+ tam visam klāt vēl būs maksa par nodokļa iekasēšanu un administrēšanu… Jo to darīs SIA CSDD!!!

Lai vadonis tagad paplēš drēbes par šī nodokļa foršumu un krutumu…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Redzēs ko grāmatvede sadomās., lidz šim neko nemaksāju . Tā man sanāktu 264 Ls gadā

guli mierīgi.....

arī vadonis "optimizē" nodokļus

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Lai pierādītu, ka neizmanto privātām vajadzībām - GPS sistēmu VID ieskatā vajadzētu.

Lielajiem autoparkiem tādas ir.

Bet ja SIA ir 2-4 mašīnas cik tāda maksā?

Pēc šī piedāvājuma sanāk, ka lētāk ir maksāt nodokli:

www.transporent.lv/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Lai pierādītu, ka neizmanto privātām vajadzībām - GPS sistēmu VID ieskatā vajadzētu.

Lielajiem autoparkiem tādas ir.

Bet ja SIA ir 2-4 mašīnas cik tāda maksā?

Pēc šī piedāvājuma sanāk, ka lētāk ir maksāt nodokli:

www.transporent.lv/...

man kaut kā liekas ka šitas uzņēmums, jau pirms gada pukstēja pa TV un citiem masu mēdijiem, ka vajagot noteikt šīs iekārtas kā obligātas, tipa uzņēmumiem būs "labāk"

Man kaut kā izskatās ka shēmas no oranžām (vadoņprāt) sāk palikt zaļas (lielā V krāsa) ļoti strauji

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nākošais "hod konjom" būs, ka īpaši pietuvinātas firmas (un tikai) tirgos sertificētus un īpaši pareizus GPS...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja: nākošais "hod konjom" būs, ka īpaši pietuvinātas firmas (un tikai) tirgos sertificētus un īpaši pareizus GPS...

Nu tad iejaucies un sakārto,kā būtu pareizi.

man ir savs darbs, cik zinu, daru es to labi... ja kaut kur būs jājaucas, tad kādu nesīs... es negrābstos gar to ko nejēdzu...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tas deksters kautko reālu darīt māk, vai tikai guri dirš netā?

Viņam kautkāda mājas apmācība vai internātskolā sēž?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vispār jau tā interesamti sanāk.

Mēs maksājam nodokļus, no kuriem maksā algas ierēdņiem un pērk/uztur arī dienesta auto viņiem. Un tad vēl liek tam ierēdnim no mūsu naudas maksāt nodokli par mūsu auto izmantošanu. Pisec bļe. Bet nu satraukumam neesot pamata, jo algas ierēdņiem pavisam "nejauši" pacēla par nodokļa tiesu...

sanāk, deksteram tagad jāstrādā divtik

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Lai paskaidro – kā šitas iet kopā???

Valsts iestādes auto pērk par nodokļu maksātāju naudu un lieto privātām vajadzībām (lai gan pēc likuma nedrīkst).

Kurš konkrēti lieto?? Vai tu esi par to ziņojis attiecīgajās iestādēs???

Ir iekšējās kontroles dienesti, vai audits kurš veic uzraudzības funkcijas un saņem par to algu.

Ja es ziņošu tad arī prasīšu darba samaksu par padarīto darbu, lai būtu VIDam ko nodokļos samaksāt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Lai paskaidro – kā šitas iet kopā???

Valsts iestādes auto pērk par nodokļu maksātāju naudu un lieto privātām vajadzībām (lai gan pēc likuma nedrīkst).

Kurš konkrēti lieto?? Vai tu esi par to ziņojis attiecīgajās iestādēs???

Ir iekšējās kontroles dienesti, vai audits kurš veic uzraudzības funkcijas un saņem par to algu.

Ja es ziņošu tad arī prasīšu darba samaksu par padarīto darbu, lai būtu VIDam ko nodokļos samaksāt.

To ir praktiski neiespējami izkontrolēt, ja nu vienīgi tad, ja privātā darīšana ir D-pilī, bet darbs Liepājā. Tāpat kā nevar/negrib pilnībā izkontrolēt degvielas patēriņu.

p.s. un ir daudzas iestādes, kur var likumīgi izmantot dienesta auto savām vajadzībām uzrakstot vienkāršu iesniegumu priekšniekam un samaksājot simbolisku amortizācijas maksājumu.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Tas deksters kautko reālu darīt māk, vai tikai guri ******* netā?

Viņam kautkāda mājas apmācība vai internātskolā sēž?

Protams,ka māku. Reāli netā es ierēcu par tūdaliņiem,kuri par visu īd,bet mainīt neko negrib vai nespēj.

Tas pats Jetijs,ja viņš savu darbu darītu labi,mums valstī nebūtu kontrabandas cigarešu.

Kārtējā tukšā muldēšana no tavas puses. Iestājoties ES mēs automātiski parakstījāmies uz visu iespējamo preču kontrabandu.

p.s. kontrabanda īstenībā nav muitas/robežsargu problēma, bet nodokļu politikas jautājums. Tobiš tagad tas ir Lācīša jautājums, ar kuru viņš galā netiks... nekad...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Tas deksters kautko reālu darīt māk, vai tikai guri ******* netā?

Viņam kautkāda mājas apmācība vai internātskolā sēž?

Protams,ka māku. Reāli netā es ierēcu par tūdaliņiem,kuri par visu īd,bet mainīt neko negrib vai nespēj.

Tas pats Jetijs,ja viņš savu darbu darītu labi,mums valstī nebūtu kontrabandas cigarešu.

Kārtējā tukšā muldēšana no tavas puses. Iestājoties ES mēs automātiski parakstījāmies uz visu iespējamo preču kontrabandu.

p.s. kontrabanda īstenībā nav muitas/robežsargu problēma, bet nodokļu politikas jautājums. Tobiš tagad tas ir Lācīša jautājums, ar kuru viņš galā netiks... nekad...

pirms ES nebija kontrabandas,ja?

Tu dzīvo pagātnē?

Vēsturi nevar izmainīt, bet nemainīt nākotni, tas ir pats lielākais stulbums...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Palasi savu tekstu-tu apgalvo,ka iestājoties ES, mēs parakstījāmies uz kontrabandu.

Attiecīgi,pirms tam tās nebija?

Vienkārši,tu pūt tukšu ,tas arī viss. Kāda tur vēstures mainīšana,nekas,vienkārši demagoģē,kā parasti.

Nu protams – robežas vislaik bija vaļā. Nebija ne robežkontroles, ne muitas.

Un tas protams nesamazināja kontrabandu – nē da ko jūs – bez apdrošināšanas un citiem dokumentiem varēja brīvi šķērsot robežu. Nu tak – robiņi un muitnieki sēdēja būceņos un sildījās pie krāsniņām…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tas pats Jetijs,ja viņš savu darbu darītu labi,mums valstī nebūtu kontrabandas cigarešu.

atļaušos oponēt....

ja latvijā būtu akcīzes nodoklis, kas ir par ~30% zemāks kā kaimiņvalstī ar zemāko nodokli, tad visi kaimiņi pīpētu cigaretes ar latvijas akcīzes uzlīmi..... nevis kā tagad - ušakova sieva pīpē krievu smēķus.....

un TAS jau ir tieši lācīša kompetencē izrēķināt kurš no šiem variantiem sanāk ekonomiski izdevīgākais

1) uzcelt akcīzi kosmosā un tērēt miljonus kontrolei

2) samazināt akcīzi, likvidēt ūberkontroli un "griezt kuponus"

p.n.

pie tam latvijā smēķus reāli ražoja

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kāpēc tagad latvijā vairs neražo cigaretes????

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vakar pa TV teica, ka razhojot, tikai nelegaali

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pirmais, strādāt vajag,strādāt , nevis netā smirdēt,ka viss slikti.

nodokļus labāk samaksā, nevis "optimizē"

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Delfi raksta:

Nodeva par nodokli tiek pārveidota, jo sešus gadus pēc speciālā Autoceļu fonda likvidēšanas valsts pamanījusi, ka autovadītāju maksātā ikgadējā transportlīdzekļa nodeva vairs nekādā veidā nav saistīta ar nodevas likumā definēto mērķi – \"veidot valsts autoceļu un pašvaldību ceļu un ielu uzturēšanas finansiālo pamatu\", un vispār neatbilst nodevas definīcijai, tāpēc no nākamā gada šis maksājums kļūs par nodokli.

www.delfi.lv/...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nodoklis par nodevas/nodokļa iekasēšanu paliks?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vispār jau CSDD sācis progresēt, tagad par TA var samaksāt netā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Vispār jau CSDD sācis progresēt, tagad par TA var samaksāt netā.

sen jau to var izdarīt. nevajag uz ledus sēdēt tik ilgi, ka aukstums no drisas līdz zāģu skaidām aiziet.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Nodoklis par nodevas/nodokļa iekasēšanu paliks?

Kur tāds ir ??

Gada sākuma ejot TA tāda pozīcija vēl bija, precīzu nosaukumu neatceros. Bet nu variants tāds, ka CSDD iekasē tādu kā komisijas maksu par iespēju nomaksāt nodevu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti