nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Gauss rakstīja: Vispār jau CSDD sācis progresēt, tagad par TA var samaksāt netā.

sen jau to var izdarīt. nevajag uz ledus sēdēt tik ilgi, ka aukstums no drisas līdz zāģu skaidām aiziet.

Tas bija tad, kad tu tos sapuvošos ābolus sulā dzini?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: uupi, tu esi nepārspējams. Pateikt,ka,ja bija muitnieki uz robežas un robežsargi,tad automātiski nebija kontrabandas var tikai riktīgs uupis

Beidz fantazēt…

Un tikai pasaki ka robežkontroles un muitas esamība uz robežas nesamazina kondrobandas riskus…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Padomju sistēmā augušai sabiedrībai izdevās tikt pie demokrātijas,kura tam nebija gatava...un nu visādi uupji,kakši un pirmie gaida no valdības,ka tā viņiem visu sakārtos viena pati

Nav smieklīgi?

Nē nu ir smieklīgi – ja Deksters atbalsta neko nedarīšanu un atbalsta vēl algas maksāšanu par nekonedarīšanu…

Un ja kas tad diskusija ir demokrātijas pamatā, bet kā var secināt tad Deksters ir radikālu metožu piekritējs…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Nodoklis par nodevas/nodokļa iekasēšanu paliks?

Kur tāds ir ??

Gada sākuma ejot TA tāda pozīcija vēl bija, precīzu nosaukumu neatceros. Bet nu variants tāds, ka CSDD iekasē tādu kā komisijas maksu par iespēju nomaksāt nodevu.

Ja iesi uz Latvijas banku mainīt sabojātu Latu – nekādas komisijas…

Kāda ir iespēja samaksāt Transporta nodokli pašam, bez privātas struktūras starpniecības?

Maksa par nodevas iekasēšanu. Pie tam, tā paliek CSDD rīcībā nevis aiziet valstij. Apmēram kā tas, ja tu aizej uz banku mainīt valūtu vai maksāt par gāzi, arī no tevis paņems komisijas maksu.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Padomju sistēmā augušai sabiedrībai izdevās tikt pie demokrātijas,kura tam nebija gatava...un nu visādi uupji,kakši un pirmie gaida no valdības,ka tā viņiem visu sakārtos viena pati

Nav smieklīgi?

Nē nu ir smieklīgi – ja Deksters atbalsta neko nedarīšanu un atbalsta vēl algas maksāšanu par nekonedarīšanu…

Un ja kas tad diskusija ir demokrātijas pamatā, bet kā var secināt tad Deksters ir radikālu metožu piekritējs…

Katram cilvēkam ir savs darbs. Kam nav normāla darba, tas var iet kārtot valsti...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Transporta nodokli ir iespējams maksāt arī pašam. Sīkāku INFO var atrast CSDD mājas lapā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Transporta nodokli ir iespējams maksāt arī pašam. Sīkāku INFO var atrast CSDD mājas lapā.

bez CSDD starpniecības

Tas ir kautkas no kosmiskās fantastikas…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pirmais, strādāt vajag,strādāt , nevis netā smirdēt,ka viss slikti.

nodokļus labāk samaksā, nevis "optimizē"

tu nonāc pretrunās ar sevi. Tad kāpēc par cigaretēm nemaksāt? Tu taču piedāvā oprimizēt

Demagogs.

man poh, es nesmēķēju....

par cigaretēm, es piedāvāju VALSTIJ samazināt akcīzes nodokli.... līdz tādam līmenim, ka latvijā smēķi būs lētāki kā visā pārējā eiropā un vienā cenā ar austrumu kaimiņiem....

smēķu kontrabandas latvijā nebūs - lai cinās tie, kam smēķi būs dāºgi..... latvijai būs auhjennais ieguvums no smēķu nodokļa, ko samaksās ikauņi, spāņi un varbūt arī krievi, kas pīpēs marļiku ar latvijas akcīzes markām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Spānijā(Grandkanarijā) Marļiks bodē eur18,- par bloku.....

Taxšto spaiņi nibrauks gan

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

āāāāā un saļara 0,8eur/l

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Transporta nodokli ir iespējams maksāt arī pašam. Sīkāku INFO var atrast CSDD mājas lapā.

bez CSDD starpniecības

Tas ir kautkas no kosmiskās fantastikas…

to jau tu nezināji, vai ne? Tikai, ak tu neraža, bankā arī jāmaksā par maksājuma veikšanu...ufff.... Šausmas, kā tā var,ne?

Es jau sen piedāvāju – dokumentu uzrādīšana – maksas pakalpojums. Grib policists redzēt manus papīrus – samksā un skaties laimīgs, nevar samaksāt – tātad negrib dokumentus pārbaudīt. Elementāri.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Transporta nodokli ir iespējams maksāt arī pašam. Sīkāku INFO var atrast CSDD mājas lapā.

bez CSDD starpniecības

Tas ir kautkas no kosmiskās fantastikas…

to jau tu nezināji, vai ne? Tikai, ak tu neraža, bankā arī jāmaksā par maksājuma veikšanu...ufff.... Šausmas, kā tā var,ne?

Es jau sen piedāvāju – dokumentu uzrādīšana – maksas pakalpojums. Grib policists redzēt manus papīrus – samksā un skaties laimīgs, nevar samaksāt – tātad negrib dokumentus pārbaudīt. Elementāri.

nu tak piedāvā. sāc ar kontrolieriem trambulī.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Spānijā(Grandkanarijā) Marļiks bodē eur18,- par bloku.....

Taxšto spaiņi nibrauks gan

a vēl pirms 3 gadiem es pirku bomžiem smēķus krietni zem lata paciņā.....

nometot smēķu akcīzi abarots uzveltos tikai tāāāāā....

tas pats šņabim.....

pr degvielu nerunāju, to pie mums neražo, bet smēķus tina un šņabi arī maisa joprojām....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pirmais, strādāt vajag,strādāt , nevis netā smirdēt,ka viss slikti.

nodokļus labāk samaksā, nevis "optimizē"

tu nonāc pretrunās ar sevi. Tad kāpēc par cigaretēm nemaksāt? Tu taču piedāvā oprimizēt

Demagogs.

man poh, es nesmēķēju....

par cigaretēm, es piedāvāju VALSTIJ samazināt akcīzes nodokli.... līdz tādam līmenim, ka latvijā smēķi būs lētāki kā visā pārējā eiropā un vienā cenā ar austrumu kaimiņiem....

smēķu kontrabandas latvijā nebūs - lai cinās tie, kam smēķi būs dāºgi..... latvijai būs auhjennais ieguvums no smēķu nodokļa, ko samaksās ikauņi, spāņi un varbūt arī krievi, kas pīpēs marļiku ar latvijas akcīzes markām

Nu bet tad PIEDĀVĀ !

vēl nupat tu stūmi demagoģiju, ka VALSTS esam mēs visi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a vēl pirms 3 gadiem es pirku bomžiem smēķus krietni zem lata paciņā.....

Nu,kādam vel kaut kas nav skaidrs?

man tie bomži šķembas pamatiem bēra.... un tāds bija ar viņiem līgums, ka es tos smēķus viņiem pērku....

tu domā, ka pat riem 3 gadiem smēķu pašizmaksa ir celusies vairākas reizes.....

latvijā bija savulaik arī kukurūzas pārslu ražotava.... aizklapēja ciet....

smēķus tina, aizklapēja ciet.... tagad tās telpas stāv tukšas....

p.n.

pamēģini pierunāt lācīti parādīt esvēefa deguniem aprēķinus, kur būs uzrakstīts "mēs pelnīsim ar to, ka mūsu smēķus kontrabandas ceļā vadās pa visu pasauli"

laikam jau iestājoties neirosojūzā kāds bālelīņs parakstīja ne tikai cukurfabriku likvidācijas papīru, bet arī tādu papīru, kas nosaka, ka akcīzes nodoklis smēķiem nedrīgst būt mazāks kā neirožjopas funkcionāri noteiks.....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Transporta nodokli ir iespējams maksāt arī pašam. Sīkāku INFO var atrast CSDD mājas lapā.

bez CSDD starpniecības

Tas ir kautkas no kosmiskās fantastikas…

to jau tu nezināji, vai ne? Tikai, ak tu neraža, bankā arī jāmaksā par maksājuma veikšanu...ufff.... Šausmas, kā tā var,ne?

Es jau sen piedāvāju – dokumentu uzrādīšana – maksas pakalpojums. Grib policists redzēt manus papīrus – samksā un skaties laimīgs, nevar samaksāt – tātad negrib dokumentus pārbaudīt. Elementāri.

nu tak piedāvā. sāc ar kontrolieriem trambulī.

Starp citu, tam varētu būt reāls pamats - uz etalona ir maziem burtiem rakstīts "Šī karte ir RP SIA "Rīgas satiksme" īpašums..." - tā ka par šo mantas uzglabāšanu varētu vēlēties godīgu samaksu!

Bez tam- es godprātīgi glabāju izlietotos etalonus tiem atbilstošā vietā - noliktavā (galda atvilktnē), kur nav saules gaismas (tie neizbalē) un ir biroja papīru uzglabāšanai atbilstoša temperatūra un mitrums (kondicionēts gaiss), un apsveru iespēju piesūtīt RS paziņojumu, lai šie, teiksim, 30 dienu laikā atbrauc pie manis un aizvāc savu īpašumu, pretējā gadījumā lai rēķinās ar soda naudu un ātri tikšķošu skaitītāju!

Ok, bet nez kā tas no likumiskā viedokļa - vai man ir tiesības pieprasīt RS aizvākt savu īpašumu no manas rezidences?

Vai arī šie atbrauks, konstatēs defektus un piestādīs man apmaksāt skādi par kādām nebūt skrambām un citām nodiluma pazīmēm, kas radās lietošanas laikā?

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

anonimikis rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

HIPPY rakstīja: Transporta nodokli ir iespējams maksāt arī pašam. Sīkāku INFO var atrast CSDD mājas lapā.

bez CSDD starpniecības

Tas ir kautkas no kosmiskās fantastikas…

to jau tu nezināji, vai ne? Tikai, ak tu neraža, bankā arī jāmaksā par maksājuma veikšanu...ufff.... Šausmas, kā tā var,ne?

Es jau sen piedāvāju – dokumentu uzrādīšana – maksas pakalpojums. Grib policists redzēt manus papīrus – samksā un skaties laimīgs, nevar samaksāt – tātad negrib dokumentus pārbaudīt. Elementāri.

nu tak piedāvā. sāc ar kontrolieriem trambulī.

Starp citu, tam varētu būt reāls pamats - uz etalona ir maziem burtiem rakstīts "Šī karte ir RP SIA "Rīgas satiksme" īpašums..." - tā ka par šo mantas uzglabāšanu varētu vēlēties godīgu samaksu!

Bez tam- es godprātīgi glabāju izlietotos etalonus tiem atbilstošā vietā - noliktavā (galda atvilktnē), kur nav saules gaismas (tie neizbalē) un ir biroja papīru uzglabāšanai atbilstoša temperatūra un mitrums (kondicionēts gaiss), un apsveru iespēju piesūtīt RS paziņojumu, lai šie, teiksim, 30 dienu laikā atbrauc pie manis un aizvāc savu īpašumu, pretējā gadījumā lai rēķinās ar soda naudu un ātri tikšķošu skaitītāju!

Ok, bet nez kā tas no likumiskā viedokļa - vai man ir tiesības pieprasīt RS aizvākt savu īpašumu no manas rezidences?

Vai arī šie atbrauks, konstatēs defektus un piestādīs man apmaksāt skādi par kādām nebūt skrambām un citām nodiluma pazīmēm, kas radās lietošanas laikā?

Izdari, uzraksti, kas sanāca

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

p.n.

pamēģini pierunāt lācīti parādīt esvēefa deguniem aprēķinus, kur būs uzrakstīts "mēs pelnīsim ar to, ka mūsu smēķus kontrabandas ceļā vadās pa visu pasauli"

laikam jau iestājoties neirosojūzā kāds bālelīņs parakstīja ne tikai cukurfabriku likvidācijas papīru, bet arī tādu papīru, kas nosaka, ka akcīzes nodoklis smēķiem nedrīgst būt mazāks kā neirožjopas funkcionāri noteiks.....

Bļā, nu tu toč esi debīls Nu tev vajag, nu tu rēķini un ņemies. Robeža jāapsargā tā,lai max maz ievestu kontru,tas jau ir sākts darīt. Manis pēc akcīze cigaretēm varētu būt 10 ls par paciņu. Un stingra kontrole uz robežas.

atceramies ASV bēdīgi slaveno Sauso likumu un ar ko tas viss beidzās.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

atceramies ASV bēdīgi slaveno Sauso likumu un ar ko tas viss beidzās.

Ja tauta gribēs nodzerties - nekas un neviens to nespēs apturēt !!! Tikai apšaubu vai tas ir tā vērts.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Grūti tiem pīpmaņiem ar saprašanu - akcīzi paceļ ne jau, lai vairāk kontrobandu ievestu, bet lai cilvēki mazāk smēķētu. Tā kā šūmēties par cigarešu cenām ir garām. Te gan nāk prātā aņuks - Alkohols (vai cigaretes) kļuvušas dārgākas, tagad tu mazāk dzersi (pīpēsi)?" Uz ko tēvs atbild: "Nē, dēls,tu mazāk ēdīsi!

Vismaz uz papīra LV tagad akcīzes ieņēmumi krītas, tātad mērķis sasniegts, laikam mazāk smēķē

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: .....akcīzi paceļ ne jau, lai vairāk kontrobandu ievestu, bet lai cilvēki mazāk smēķētu....

par šito vēl zanderkleksis vienrīt ņirgājās.... grib lai mazāk pīpē, bet tajā pašā laikā maksā vairāk nodokļos....

tāpat ar šņabi, paceļ akcīzi un ļautiņi vairāk lok "preiļu dzelteno"

p.n.

vadonim būtu jāmaksā nepīpētāju nodoklis..... ķipa ja jams nesmēķē, tad maksā gadā fiksētu summu..... nu tā vienkārši lai lācītim štimmē gali

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Grūti tiem pīpmaņiem ar saprašanu - akcīzi paceļ ne jau, lai vairāk kontrobandu ievestu, bet lai cilvēki mazāk smēķētu. ..

Tātad, par ko valdībai cepiens dēļ it kā plānoti neieņemtā akcīzes nodokļa par cigaretēm??? Rezultāts taču ir panākts - mazāk smēķē, tāpēc arī akcīzes nav..

: )))))

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ieviest kontrabandista licenci.

Gribi vest kontrabandu – maxā…

Noķers bez licences – 15 gadi rūtainas saules un strīpainu draugu.

Kontrabanda uzreiz izbeigsies – vienā naktī…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

To pašu ar nelegālās degvielas vedējiem.

Nelegālās dīzeļdegvielas kontrabandista linence.

Uzreiz muitnieki un robiņi zinās pie kā iet, kuru kontrolēt.

Vedīsi vai glabāsi vairāk kā atļauts licencē – lincence nost…

Varēs sarēķināt nelegālās un kotrobandas preču apjomu – nebūs uz čuju – viss būs pamatotsar reālo licenču skaitu un tajās reģistrēto daudzumu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: P.S. Starp citu, joprojām gaidu atbildi, kādā veidā tu konkrēti ražo pievienoto vērtību?

Tev nespīd to zināt…

Tā kā vairāk nejautā…

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti