nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Nu davai uz priekšu. Raksti augšai un ierosini. Vai, vēl labāk, taisi savu partiju, balotējies vēlēšanās un uz priekšu. Neņauksi te, bet rīkojies.

Kā tad, tas jau nu rakstīs. Tas ir likumsakarīgi,ka to nevar nedz Pirmais, nedz kaksis, ne Fartuks,ne uupis. Kas viņus vieno? Pareizi- gaudas. To var.

Pārbaudīties pie daktera nevēlies…

Gribat rakstat – es par tām muļķībām nerakstīšu – citādāk, kas zin, sadomās un vēl nostiprinās zemesgrāmatā kontrabandistu licences…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: *******, urļiks, nīkulis, lūzeris, kam pašam kauns par savu nodarbošanos.

Domā kā tev tīk…

Nedošu tev iespēju paņirgāties par manu profesiju – cienu savu darbu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Prostitūte

A vai tad tiem ir pievienotā vērtība????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ūpis ceļ āesvē kopproduktu - jamais ņem krāsas, baltu papīru un pievieno vērtību zīmēdams franklinu fortretus

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ūpis ceļ āesvē kopproduktu - jamais ņem krāsas, baltu papīru un pievieno vērtību zīmēdams franklinu fortretus

Nu kautkā apmēram tā…

A to sadomājies – šamie paši var vienkārši tāpat 600 laikam ļimardus tāpat bez seguma ielaist apgrozībā. Es jau arī palīdzu kā mācēdams šamo IKP…

Gribu benzīnu par cenu 1 dolārs – 1 galons.

Tāpēc ierosinu – pieteikt karu amērikai – sagaidīt šamējo jūras kājniekus un ātri padoties. Būs par vienu štatu vairāk un lētais bencīns…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: ...

Tāpēc ierosinu – pieteikt karu amērikai – sagaidīt šamējo jūras kājniekus un ātri padoties. Būs par vienu štatu vairāk un lētais bencīns…

Diezgan dumja doma ..

Jas paskatmies uz Irāku, tad jamie savā stulbumā vispirms šauj un tad uzdod jautajumus !!!

Ar Eiropiešiem pagaidām vēl ir mazliet labāk, tā kā labāk pieteikt karu kādai ES valstij, ja vispār tādu domu pieļaut.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tas uupis gan ir viens varens jokotājs,tāpat kā Pirmais, tādi vareni joki no viņa nāk ārā, nenosmieties

Ar ko tad iepriekšējais teksts ir sliktāks par Vienotības un citu tatupedu pērlēm?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: ūpis ceļ āesvē kopproduktu - jamais ņem krāsas, baltu papīru un pievieno vērtību zīmēdams franklinu fortretus

Nu kautkā apmēram tā…

A to sadomājies – šamie paši var vienkārši tāpat 600 laikam ļimardus tāpat bez seguma ielaist apgrozībā. Es jau arī palīdzu kā mācēdams šamo IKP…

Gribu benzīnu par cenu 1 dolārs – 1 galons.

Tāpēc ierosinu – pieteikt karu amērikai – sagaidīt šamējo jūras kājniekus un ātri padoties. Būs par vienu štatu vairāk un lētais bencīns…

nu jau labu laiku tur beņa ir dārgāka, tūlīt uzprasīšu cik maksā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

arkanzasā beņa šodien maksā 2.59 galonā

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

uupis

Gribu benzīnu par cenu 1 dolārs – 1 galons.

Tāpēc ierosinu – pieteikt karu amērikai – sagaidīt šamējo jūras kājniekus un ātri padoties. Būs par vienu štatu vairāk un lētais bencīns…

------------------------------

Tad vajadzēja padoties jau nu ļooooti sen Benzīns sen vairs nemaksā dolāru galonā. Cik maksā, var laikam

apskatīt šite:

www.eia.doe.gov/... .

Tur ir aºī bildītes \"par ko maksājam pērkot degvielu\"

Vakar vakarā bij interesanta pārraide ar Lukoil bosu Aļekperovu, vispār daudz ko vīrs pastāstīja, žurnālists arī

nebij duraks, jautājumus (protams, iepriekš apstiprinātus ) bij piemeklējis taisni tādus, kas \"tautu\"

interesē Tostarp bija interesants stāsts, kas un kā notiek un notika Irākā, bik pārsteidza doma, ka Lukoil no 1. janvāra sāk sava DUS vispasaules tīkla \"izpārdošanu\", resp . nodošanu franšīzē, arī Krievijā, kur ir jau sākts process. Kompānijai sanāk par dārgu uzturēt tās 6000+ DUS ... Nodos privātajiem...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Cepiens par to,ka noķer arvien vairāk un patiesos apmērus var nojaust ,neko sevišķi nerēķinot.

Ko čīksti un cepies?

Ej pats ķer, fotografē, raksti, dari…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nevaru saprast kam tā mamma līdzīga?

www.delfi.lv/...

Pēc tekstiem vadonis, pēc figūras exvadone, hm nevar saprast…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu jūs abi gudrinieki Juška un Džugiņ, saldais pārītis.

Ko jūs te pārbīdāt bultas?

Lūdzu savus garadarbus studijā! Ko, kad, kā esat izbīdījuši, panākuši, noorganizējuši un izsituši!

Citādi tāda lauķu tukštiršana vien ir, kā citiem norādīt ko un kā jādara.

Piemērus kungi, piemērus! Rādiet priekšzīmi!

Jūs tagad esat jau divi. Un divi tas jau ir spēks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Jūs tagad esat jau divi. Un divi tas jau ir spēks.

tu domā?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Eu jūs abi gudrinieki Juška un Džugiņ, saldais pārītis.

Ko jūs te pārbīdāt bultas?

Lūdzu savus garadarbus studijā! Ko, kad, kā esat izbīdījuši, panākuši, noorganizējuši un izsituši!

Citādi tāda lauķu tukštiršana vien ir, kā citiem norādīt ko un kā jādara.

Piemērus kungi, piemērus! Rādiet priekšzīmi!

Jūs tagad esat jau divi. Un divi tas jau ir spēks.

Kāpēc man tam būtu savs laiks jātērē? Es to laiku labāk izmantoju, lai pelnītu. Pēdējā gada laikā mani ienākumi ir auguši un turpina augt, arī vairākas citas lietas notiek uz labo pusi, kopumā dzīves kvalitāte redzami uzlabojas, līdz ar to grēks būtu spļaut Dievam acīs un par kaut ko īdēt. Tā vietā plānoju sevi pilveidot un pavadīt laiku ar sievu.

Vienmēr var būt labāk, neatbalstu es visus valdības lēmumus, bet es arī nečīkstu par to, kas notiek. A tas, ka man piečuks gadā par mašīnu vairāk jāmaksā būs un pārdesmit lati uz PVN un NĪ nodokļa rēķina... Nu, lai jau...Stipri nabagāks nepalikšu.

Nu davai uz priekšu. Raksti augšai un ierosini. Vai, vēl labāk, taisi savu partiju, balotējies vēlēšanās un uz priekšu. Neņauksi te, bet rīkojies.

Bet tu jau, kā vienmēr, tukšpļūša cienīgi, kaut kādas stulbības sarakstīt, bet rīkoties spējīgs neesi.

P.S. Starp citu, joprojām gaidu atbildi, kādā veidā tu konkrēti ražo pievienoto vērtību?

Nu tad nenorādi ko darīt citiem, ja tev tikai sava kabata svarīga!

Es taču teicu, ka lauķis-tukštirsējs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: A tas, ka man piečuks gadā par mašīnu vairāk jāmaksā būs un pārdesmit lati uz PVN un NĪ nodokļa rēķina... Nu, lai jau...Stipri nabagāks nepalikšu.

90 -75 ≠ 5 bet ir 15

Retorisks jautājums – vai samaksājot vairāk tiks gūti arī vairāk labumi? Piemēram vecākiem palielināsies pensija tā lai Nī nesistu pa viņu kabatu?

Pamēģini te saskatīt čīkstēšanu – lai veicas…

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Faktiski viss ir skaidrs. Tu un Juška esat vnk demagogi, kas prot tikai gudri vāvuļot, bet paši nekuja nedara, jo tipa viss ir normas robežās.

Tā saucās- ērta parazitēšana.

Ja Tu uzskati, ka vēlēšanu biļetes iemešana urnā, IIN un PVN samaksāšana ir vienīgie tavi pilsoņa pienākumi, tad tu tiešām "esi" paraugpilsonis un "ir vērts" ieklausīties tavos vāvuļojumos.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Būsim precīzi.

Es saku, ka viņam nav tiesību nevienam neko norādīt.

Tev, btw, arī nav, jo Tu arī neesi nekāds paraugpilsonis... aplokšņu aldziņas, nodoklīša muhļīšana utt.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Faktiski viss ir skaidrs. Tu un Juška esat vnk demagogi, kas prot tikai gudri vāvuļot, bet paši nekuja nedara, jo tipa viss ir normas robežās.

Tā saucās- ērta parazitēšana.

Ja Tu uzskati, ka vēlēšanu biļetes iemešana urnā, IIN un PVN samaksāšana ir vienīgie tavi pilsoņa pienākumi, tad tu tiešām "esi" paraugpilsonis un "ir vērts" ieklausīties tavos vāvuļojumos.

Nu,kāreiz šis tavs teksts ir prasta demagoģija. Man arī nav nekādu būtisko pretenziju pret valdības darbību, man nav vajadzīga īdēšana.

Jūs te esat grupējums ( Pirmais,kaksis,fartuks,uupis,ozz,centis nūģelis) , kuriem īdēšana ir kā pašapmierināšanās Jūtaties baigi pacēluši valsti

Tas, ka tevi viss apmierina, nenozīmē, ka tā arī ir, jo Tu Juška, neesi visa Latvija.

Vai tomēr esi?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Būsim precīzi.

Es saku, ka viņam nav tiesību nevienam neko norādīt.

Tev, btw, arī nav, jo Tu arī neesi nekāds paraugpilsonis... aplokšņu aldziņas, nodoklīša muhļīšana utt.

Nu ,šī ir tēma, par kuru tu vari pafantazēt,kopā ar savu mīļāko Pirmo

Jo nedz tu patiesību zini,nedz tev ir nojausma.

Bet to,ka tu esi zaglis un apzagi savu bijušo uzņēmumu, to es zinu par 100%. Acīmredzami no turienes arī tev domas,ka visi tā dara

Es tik gaidu,lai pasmaidītu,kad tevi Sviests izmetīs no darba par muhļīšanos

Man ir pierādījumi par preču piegādi bez čekiem.

Kādu uzņēmumu es apzagu? Fakti, pierādījumi?

Lauķa tukšdiršana...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Būsim precīzi.

Es saku, ka viņam nav tiesību nevienam neko norādīt.

Tev, btw, arī nav, jo Tu arī neesi nekāds paraugpilsonis... aplokšņu aldziņas, nodoklīša muhļīšana utt.

Nu ,šī ir tēma, par kuru tu vari pafantazēt,kopā ar savu mīļāko Pirmo

Jo nedz tu patiesību zini,nedz tev ir nojausma.

Bet to,ka tu esi zaglis un apzagi savu bijušo uzņēmumu, to es zinu par 100%. Acīmredzami no turienes arī tev domas,ka visi tā dara

Es tik gaidu,lai pasmaidītu,kad tevi Sviests izmetīs no darba par muhļīšanos

Man ir pierādījumi par preču piegādi bez čekiem.

Ko tu zvanies un īdi?

AIGAR! TAVA DZĪVE IR INTERNETS.

Dzer indi!

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu okei! Pēc augsti godājama Sviestca lūguma, nepieminēsim šeit vairs Paganeļa aplokšņu aldziņas.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Tofiks tomēr ir par dienesta auto... a man tāda nav.

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Piedāvāju visiem dzīvot un strādāt godīgi!!

No rītdienas!!

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Lai ir nodoklis kā Brālis!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti