CP radars: \"genesis II select\"

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Man sastādīja protokolu par atruma nelielu parkapumu un protokolaa ieraksits ir sekojošs radars: "genesis II selct".

vai sis ir portativais vai iebuvetais radars? man policists neuzradija radaru un tapec es tagad velos zinat vai vinjs to vispar vareja izdarit un kaa vispar tagad ir ar pedejiem jaunumiem? vai vispar policistam ir japarada fiksetais atrums?

 
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tas nav nekas jauns, un nekas nav jāuzrāda.

www.iauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Auseklītis

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vispāº jau dīvaina situācija - ja viņi nerāda !!! Personīgi es, ja man neuzrāda manu ātrumu atsakos ticēt ka viņiem vispāº ir strādājoss radars - nemaz nerunājot par to ka un vai tas ir sertificēts. Ja ierīce nav sertificēta - tad mērījumus var iesālīt !!! Tiesa ņemot vērā faktu ka ātrumu +10 km/h pārkāpju reti, tad īpašas vajadzības kasīties pagaidām nav bijis.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Vispāº jau dīvaina situācija - ja viņi nerāda !!! Personīgi es, ja man neuzrāda manu ātrumu atsakos ticēt ka viņiem vispāº ir strādājoss radars - nemaz nerunājot par to ka un vai tas ir sertificēts. Ja ierīce nav sertificēta - tad mērījumus var iesālīt !!! Tiesa ņemot vērā faktu ka ātrumu +10 km/h pārkāpju reti, tad īpašas vajadzības kasīties pagaidām nav bijis.

Man svētdien pats piedāvāja iet apskatīties, lai gan neko neparasīju. Bet tā kā mūsu viedokļi atšķirās par 2km/h (65 vai 67), tad neredzēju nekādu iemeslu līst ārā no mašinas siltuma.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Iebūvēts.

Mērījuma diapazons 10 grādu lenķī no garenass.

Gribi redzēt - raksti iesniegumu. Iedos noskatīties. Pasākums ir maksas, līdz ar to pieejams tikai turīgiem cilvēkiem.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: Iebūvēts.

Mērījuma diapazons 10 grādu lenķī no garenass.

Gribi redzēt - raksti iesniegumu. Iedos noskatīties. Pasākums ir maksas, līdz ar to pieejams tikai turīgiem cilvēkiem.

Kas tev tur ir maksas, ko tu tur murgo ?

kur TUR?

vai tad par nepamatotu video materiālu pieprasījumu ( ja uzradās ka tu brauci ar tādu ātrumu, par kuru sodīts ) izskatīšanu nebija 40 Ls jāmaksā?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: Iebūvēts.

Mērījuma diapazons 10 grādu lenķī no garenass.

Gribi redzēt - raksti iesniegumu. Iedos noskatīties. Pasākums ir maksas, līdz ar to pieejams tikai turīgiem cilvēkiem.

Kas tev tur ir maksas, ko tu tur murgo ?

kur TUR?

vai tad par nepamatotu video materiālu pieprasījumu ( ja uzradās ka tu brauci ar tādu ātrumu, par kuru sodīts ) izskatīšanu nebija 40 Ls jāmaksā?

kas ta tas tāds?pirmā dzirdēšana.noskatīties varēja otrajā instancē.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kad tikko ieviesa - tad bija tāda info. Vel nodomāju - lai lieki neskrien pieprasīt video.

tā kā vajadzības nebija, neesmu saskaries ap procedūru.

tagad tiešam video ir iespējams tikai pie lietas izskatīšanas dabūt noskatīties, ka jau Ozz rakstīja.

Bet uz sitiena info policijas lapā neizdevās atrast.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un tā rodas visādas baumas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

No tiesas materiāliem:

Tā kā mērierīce „Genesis Select”(tas pats arī attieecas uz Stalker Dual DSR) ir uzstādīta stacionāri un dienesta instrukcija aizliedz uzaicināt pārkāpēju uz dienesta automašīnu, izņemot īpašus gadījumus, kuros konkrētie apstākļi neietilpst, mērījumu nebija iespējams uzrādīt.

Un prasīt video ir bezjēdzīgi - tehnisku iemeslu dēļ tas nebūs ierakstījies Tas, ka video iekārta "nestrādā" nenozīmējot, ka radars nestrādā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: No tiesas materiāliem:

Tā kā mērierīce „Genesis Select”(tas pats arī attieecas uz Stalker Dual DSR) ir uzstādīta stacionāri un dienesta instrukcija aizliedz uzaicināt pārkāpēju uz dienesta automašīnu, izņemot īpašus gadījumus, kuros konkrētie apstākļi neietilpst, mērījumu nebija iespējams uzrādīt.

Un prasīt video ir bezjēdzīgi - tehnisku iemeslu dēļ tas nebūs ierakstījies Tas, ka video iekārta "nestrādā" nenozīmējot, ka radars nestrādā.

Hmmm... Mani divi CP vienas dienas laikā uzaicināja pie sevis uz dienesta mašīnu, lai parādītu cipariņus

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kanibaals rakstīja: No tiesas materiāliem:

Tā kā mērierīce „Genesis Select”(tas pats arī attieecas uz Stalker Dual DSR) ir uzstādīta stacionāri un dienesta instrukcija aizliedz uzaicināt pārkāpēju uz dienesta automašīnu, izņemot īpašus gadījumus, kuros konkrētie apstākļi neietilpst, mērījumu nebija iespējams uzrādīt.

Un prasīt video ir bezjēdzīgi - tehnisku iemeslu dēļ tas nebūs ierakstījies Tas, ka video iekārta "nestrādā" nenozīmējot, ka radars nestrādā.

Hmmm... Mani divi CP vienas dienas laikā uzaicināja pie sevis uz dienesta mašīnu, lai parādītu cipariņus

nu gan esi agresīvais....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Seene rakstīja:

Kanibaals rakstīja: No tiesas materiāliem:

Tā kā mērierīce „Genesis Select”(tas pats arī attieecas uz Stalker Dual DSR) ir uzstādīta stacionāri un dienesta instrukcija aizliedz uzaicināt pārkāpēju uz dienesta automašīnu, izņemot īpašus gadījumus, kuros konkrētie apstākļi neietilpst, mērījumu nebija iespējams uzrādīt.

Un prasīt video ir bezjēdzīgi - tehnisku iemeslu dēļ tas nebūs ierakstījies Tas, ka video iekārta "nestrādā" nenozīmējot, ka radars nestrādā.

Hmmm... Mani divi CP vienas dienas laikā uzaicināja pie sevis uz dienesta mašīnu, lai parādītu cipariņus

nu gan esi agresīvais....

bet varbuut CPistiem vnk pievilciigs likaas... tjip RRRRR muuseejais

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Patruļniekiem mašīnās ir videoradari un bez dzēšanas funkcijas. Es domāju ka runa ir par stacionārajiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: kad tikko ieviesa - tad bija tāda info. Vel nodomāju - lai lieki neskrien pieprasīt video.

tā kā vajadzības nebija, neesmu saskaries ap procedūru.

tagad tiešam video ir iespējams tikai pie lietas izskatīšanas dabūt noskatīties, ka jau Ozz rakstīja.

Bet uz sitiena info policijas lapā neizdevās atrast.

otrā instance nav vēl tiesa bet kāºtības polisija.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Patruļniekiem mašīnās ir videoradari un bez dzēšanas funkcijas. Es domāju ka runa ir par stacionārajiem.

Nu bet kas liedz \"kasetītei\" pazust tiklīdz kāds sāk par to interesēties - tipa atbrauca patruļa un izrādijās, ka nekas nav ierakstījies. Roka, roku mazgā.

Lasam kaut vai šito spriedumu:www.tiesas.lv/...

Administratīvā pārkāpuma protokolā norādīts, ka pārkāpums ir fiksēts video. Uz pieteicēja lūgumu uzrādīt video ierakstu Ceļu policija atbildēja, ka tehnisku iemeslu dēļ ieraksts nav saglabājies

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti