bremzes un lampas

argis Reģ.: 07.10.2004

Cik gadās braukt pa Tallinas šoseju, tik izbraucot cauri Baltezeram Rīgas virzienā vienmēr gadās priekša kāds bremze, kurš pat pamanās braukt lēnāk, nekā Baltezerā. Tur kāda maģija vai vienkārši tirliņu magnēts?

Pie reizes, Patroliem, LandCruiseriem uc aizmugurē ir lieli skaisti sarkanie lukturi, bet nekad neesmu manījis, ka kādam tie degtu. Parasti deg apakša, tās mazās, nodubļotās spuldzītes. Tas no vadītāja atkarīgs vai no rūpnīcas jau tā parezēts. Vienkārši muļķīgi liekas, ka ir normālas lampas, bet tās netiek izmantotas..

 
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar tur bieži braucu.. man aizdomas, ka ļaudis tur nemana apdzīvotas vietas beigas.. citu izskaidrojumu nevaru iedomāties..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tur tas gabals tāpat tik īss līdz apvedcaļam, ko tur baigi saspringt?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a ja brauc uz Siguldas pusi?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pa tallinas šoseju uz Siguldu???

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tas ir ja uz rīgu, tad īss gabaliņš, ja uz siguldu, tad garāks!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, bet man par taam lampaam arii interesee! Kapeec taa?

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Jaa, bet man par taam lampaam arii interesee! Kapeec taa?

Mitsupisi džipiem arī tāds pats murgs ar pakaļas lukturiem :/

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

argis rakstīja:

Pie reizes, Patroliem, LandCruiseriem uc aizmugurē ir lieli skaisti sarkanie lukturi, bet nekad neesmu manījis, ka kādam tie degtu. Parasti deg apakša, tās mazās, nodubļotās spuldzītes. Tas no vadītāja atkarīgs vai no rūpnīcas jau tā parezēts. Vienkārši muļķīgi liekas, ka ir normālas lampas, bet tās netiek izmantotas..

tāda pati figņa ir arī iepriekšejam Pajeram. ta arī nesaprast nafigam tie lielie miglas un pakaļgaitas lākturi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

skaistumam...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti