Jauns brīnumlīdzeklis?

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
 
1 2 3
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

Shiirs rakstīja:

taa ir taisniiba. vienkarshi tadam pamulkjim ka tev to ir gruti aptvert

Shiirs rakstīja:

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Shiirs rakstīja:

tie jau ir japaanju suudi. es runaju par normaliem auto - bmw, vw utt.

Shiirs rakstīja:

es parasti pardodu visus tos sudus tadiem mulkjiem kaa tev, sastastu ka esmu mainijis karba elju, pucejis un esmu autopederasts. un tad tadi mulkji ka tu chikst, ka viss ir slikti, un ka gada laika 1000 lati jaiebazh lai brauktu

Shiirs rakstīja:

nu pie dilera ta tiri neko. ja taa padomaa. dileris iedod garantijau lidz 100 shtukam, a pie 90 janomaina karbai elja nu tads normals mulkjishu kjershanas pasakums.

šīri, ko tu locies kā celka uz vafeles? Nezināji, tad tā arī saki...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

šīri, ko tu locies kā celka uz vafeles? Nezināji, tad tā arī saki...

Kāpēc Šīra virzienā tādi mājieni ?

es uz pedinju majieniem neatbildu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

šīri, ko tu locies kā celka uz vafeles? Nezināji, tad tā arī saki...

Kāpēc Šīra virzienā tādi mājieni ?

es uz pedinju majieniem neatbildu

bet tomeer atbildeeji

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

šīri, ko tu locies kā celka uz vafeles? Nezināji, tad tā arī saki...

Kāpēc Šīra virzienā tādi mājieni ?

es uz pedinju majieniem neatbildu

Uzreiz pozu ieņem ?

ej uz savu chinkstulju topiku gej

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Eļļas nemainītāji riskē ar šo:

www.carbibles.com/...

www.carbibles.com/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

es parasti pardodu visus tos sudus tadiem mulkjiem kaa tev, sastastu ka esmu mainijis karba elju, pucejis un esmu autopederasts. un tad tadi mulkji ka tu chikst, ka viss ir slikti, un ka gada laika 1000 lati jaiebazh lai brauktu

Žēl ka tu nezini kāds es esmu Ja es nodarbotos ar mašīnu mainīšanu, tad kā reiz no tādiem neņemtu, jo nav jau nekāda garantija ka ja arī tas 'viss" ir mainīts, ka tas nav darīts caur pakaļu ar rokām, kuras aug no tirsas. Tad labāk to visu izdarīt pašam.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Eļļas nemainītāji riskē ar šo:

www.carbibles.com/...

www.carbibles.com/...

Haha, fail Bet nu es zinu kas ir tajās bildītēs, kuras tu gribēji ielikt - sābi.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs

Shiirs rakstīja:....

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

=======================

Nu vispaar jau taadu auto ir dafiga, sevishkji ar automaatiem

Ja taa pa lielam, tad tiem "lifetime fill" kaajas aug Amerikaa. Attieciigi arii Eiropaa Fordiem, Opeljiem, Kraisleriem jau kopsh 1970. gadiem kaarbaas (iznjemot automaatus) un tiltu reduktoros formaali ella nebija jaamaina. Praksee gan aina izraadiijaas bik cita - jau ap 100...120 000 km ellas shais agregaatos bij vienkaarshi degjenereejushaas , smirdeeja naturaali peec atejas Shodien aina ir bik savaadaaka, bet biezhi tas "lifetime" noziimee nobraukumu liidz pirmajam remontam, kad ella vienalga jaamaina

veel man patiik shis teikums jefinj "AS WESS patur tiesības veikt izmaiņas tehnisko apkopju programmā un izcenojumos bez iepriekšēja brīdinājuma."

kaa tad tas tagad sanaak? Wess nosaka kad jamainja elja?

=======================

Principaa oficiaalajam importeetaajam taadas tiesiibas ir, to dara visbiezhaak kaut kaadu lokaalu apstaaklju deelj. Savulaik pats risinaaju shaadu situaaciju ar Renault mikrinjiem , gan kravas, gan marshrutniekiem. Vinjiem masveidaa spraaga nost aatrumkaarbas. Peec sarakstes ar koleegjiem Beljgjijaa tika konstateets, ka arii tur taada probleema ir - iipashi kravas mikrinji biezhi paarvietojas paarslogoti, savukaart Renault energjijas taupiishanas noluukos pielietoja savaas kaarbaas iipashi mazviskozu ellu. Nu , un finaalaa, sniedzu importeetaajam izsmeljoshu konsultaaciju, peec kuras tika nolemts paariet uz citu, augstaakas viskozitaates produktu, jo importierim bija piegriezies vienas un taas pashas detaljas pa garantiju mainiit. Viss, probleema bij izsmelta ...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Nu vispaar jau taadu auto ir dafiga, sevishkji ar automaatiem

Ja taa pa lielam, tad tiem "lifetime fill" kaajas aug Amerikaa. Attieciigi arii Eiropaa Fordiem, Opeljiem, Kraisleriem jau kopsh 1970. gadiem kaarbaas (iznjemot automaatus) un tiltu reduktoros formaali ella nebija jaamaina. Praksee gan aina izraadiijaas bik cita - jau ap 100...120 000 km ellas shais agregaatos bij vienkaarshi degjenereejushaas , smirdeeja naturaali peec atejas Shodien aina ir bik savaadaaka, bet biezhi tas "lifetime" noziimee nobraukumu liidz pirmajam remontam, kad ella vienalga jaamaina

Paldies par informāciju.

Cerēju, ka izteiksies par šo tēmu.

Es ar savam autiņam kārbas eļļu mainu, balstoties uz informāciju, ko sniedza mans meistars, kurš bez auto remontiem vēl arī sporta auto būvē. Tā kā viņš pietiekami daudz dažādā stāvoklī esošas kārbas ir redzējis, nav pamata neticēt, ka būtu vēlams nomainīt to eļļu.

Galu galā, nav jau arī to padsmit latu žēl.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Haha, fail Bet nu es zinu kas ir tajās bildītēs, kuras tu gribēji ielikt - sābi.

Sābu jau vairāk nebūs ;(

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

I cho???

Lai kaa to negribeetos atziit , shiiris juus, vechi ir iebaazis vienaa maisaa.

Kas tur ko ljerksteeja par smaku tai izstraadaatai eljai?

Kas, juus mainat eljlju peec smakas?

Un tieshi taa arii ir - taa eljlja nu nav jaamaina,, jo tas mezgls noies savu muuzhu bez juusu tizlaas eljlju mainjas.

Ja vinjsh saaks njaudeet, ticiet man, tas nebuus eljljas nemainiishanas peec

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Biideklis

I cho???

Lai kaa to negribeetos atziit , shiiris juus, vechi ir iebaazis vienaa maisaa.

-----------------------------

Kaadaa veidaa?

Kas tur ko ljerksteeja par smaku tai izstraadaatai eljai?

Kas, juus mainat eljlju peec smakas?

------------------------------------

Ar savu muljkjiibu nav jaaplaataas!!!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Biideklis

Un tieshi taa arii ir - taa eljlja nu nav jaamaina,, jo tas mezgls noies savu muuzhu bez juusu tizlaas eljlju mainjas.

Ja vinjsh saaks njaudeet, ticiet man, tas nebuus eljljas nemainiishanas peec

---------------------------------

Skatoties, ko tu uzskati par muuzhu. Ford MT75 kaarbas jau pie 100 kkm saaka 'shnjaakt" un sleegties kaa "laapsta shkjembu kaudzee'. Nomainot ellu pret citu (cita tipa, zinot, ko tur pilda Ford ruupniicaa!), darbiiba kljuva ideaala un kastes gaaja un gaaja un gaaja Un neviens man neiestaastiis, ka kaarba , kura saakusi juutami trokshnjot un slikti sleegties, kalpos visu tai paredzeeto muuzhu Kaa likums, shnjaacoshaas bira pie ~200 kkm, ar nomainiito ellu pat nedomaaja ...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Crankshaft,

vai tevis minētā pieredze bij' ar MT-75 (RWD) jeb ar tās FWD atvasinājumu MTX-75?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

PAstāsties arī sievām, ka eļļu , kurā virtuvē cep , nevajag mainīt

nekad, tikai filtrēt

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Biideklis

Un tieshi taa arii ir - taa eljlja nu nav jaamaina,, jo tas mezgls noies savu muuzhu bez juusu tizlaas eljlju mainjas.

Ja vinjsh saaks njaudeet, ticiet man, tas nebuus eljljas nemainiishanas peec

---------------------------------

darbiiba kljuva ideaala un kastes gaaja un gaaja un gaaja

bernudaarzs, tieshaam

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: PAstāsties arī sievām, ka eļļu , kurā virtuvē cep , nevajag mainīt

nekad, tikai filtrēt

es kautkur pa explorer vai discovery skatijos, kaa viens dzheks kautkur ASV iepirka pa leto no visadiem McDonaldiem veco elju, ar kuru vini cep frii kartupeljus. shis bija majas uzkonstrueejis aparaatu, ar kuru no tas vecas eljas ieguva biodiizeli un partaisijis savu veco volvo, lai vins to suslu atbalstiitu reali pa leto vins tur brauca.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

arba rakstīja: PAstāsties arī sievām, ka eļļu , kurā virtuvē cep , nevajag mainīt

nekad, tikai filtrēt

es kautkur pa explorer vai discovery skatijos, kaa viens dzheks kautkur ASV iepirka pa leto no visadiem McDonaldiem veco elju, ar kuru vini cep frii kartupeljus. shis bija majas uzkonstrueejis aparaatu, ar kuru no tas vecas eljas ieguva biodiizeli un partaisijis savu veco volvo, lai vins to suslu atbalstiitu reali pa leto vins tur brauca.

tas bija vecs japaanis,ne ta nissan,ne ta micuks. un kaapats teica visas degvielas sljaukas bija nomainiitas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

msh rakstīja:

Haha, fail Bet nu es zinu kas ir tajās bildītēs, kuras tu gribēji ielikt - sābi.

Sābu jau vairāk nebūs ;(

tas jau ir labi!

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Mītbasteri vecu mersi uz lietotu cepamo eļļu palaida.

www.youtube.com/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kaut kur radzēju, ko līdzīgu... tikai beigās vīrelim to pasākumu aizklapēja ciet, tjipa degvielas ražošana bez licences... kaut kā tā...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kaut kur radzēju, ko līdzīgu... tikai beigās vīrelim to pasākumu aizklapēja ciet, tjipa degvielas ražošana bez licences... kaut kā tā...

Ja tā ir visur nelaime - sagribesi tirgot - dabūsi maksāt nodokļus, bet kamēr pats sev ražo - pa lielam var visus tirst sūtīt !!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ražošanai arī vajag licenci... vismaz LV...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

es kautkur pa explorer vai discovery skatijos, kaa viens dzheks kautkur ASV iepirka pa leto no visadiem McDonaldiem veco elju, ar kuru vini cep frii kartupeljus. shis bija majas uzkonstrueejis aparaatu, ar kuru no tas vecas eljas ieguva biodiizeli un partaisijis savu veco volvo, lai vins to suslu atbalstiitu reali pa leto vins tur brauca.

Ko tu tur murgo, kādu vēl biodīzeli ieguva Ķīselis darbojas ar cepamo eļļu, tikai to vajag vai nu šķaidīt ar naftas ķīseli, vai arī to eļļu vajag pasildīt, lai tā nepaliek pārāk viskoza. Un izlietotu eļļu ir jānofiltrē.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ražošanai arī vajag licenci... vismaz LV...

Kur ir ražošana?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti