Jauns brīnumlīdzeklis?

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
 
1 2 3
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Kaut kaa ljoti skaisti izklausaas, lai buutu ticami Jaa,

viss skaisti, visu var izfiltreet utt., bet kaa ciiniities pret baazes shkjidruma novecoshanu un skaabes skaitlja celshanos - tur

nu neko neizfiltreesi Un kaa ciiniities pret pidevu kompleksa "nostraadaashanos"? Pievienot jaunu porciju? Lietotaajam tas buus baisi daargi, ji tur apakshaa ir taada zinaatne ... Nezinu, man tas liekas peec kaarteejaa skaistaa Ziemsveetku staasta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kopš kura laika uzuala ir dursis?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

apskatiet cik tie filtri maksaa vidusmera shrotam tur nekada ekonomija nesanaak.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Transmisijā eļļu reti maina, bet ir viens bet - tur arī netiek sadegšanas produkti. Nav reāli braukt ar vienu eļļu, ja gredzeni nespēj ideāli noslēgt degkameru visiem auto kam ir kartera ventilācija loģiski vajag arī mainīt eļļu. Fuflo. Nu jā bremžu eļļa arī ir 1x gadā jāmaina, bet cik ir tādu, kas tā dara.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Transmisijā eļļu reti maina, bet ir viens bet - tur arī netiek sadegšanas produkti. Nav reāli braukt ar vienu eļļu, ja gredzeni nespēj ideāli noslēgt degkameru visiem auto kam ir kartera ventilācija loģiski vajag arī mainīt eļļu. Fuflo. Nu jā bremžu eļļa arī ir 1x gadā jāmaina, bet cik ir tādu, kas tā dara.

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

\"...dzidrais eļļas filtrs, kas filtrē radiāli un aksiāli. Filtra elements ir

konstruēts uz dislokāciju, nevis spiedienu un tādēļ spēj izturēt augstāko spiediena stāvokli.\"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kārtējais lošu ķeršanas veids...

neticu... preces aprakstā da*uja izmantoti gudri svešvārdi... tā parasti dara, lai jampampiņu, kas visiem tiem niekiem tic, \"развести на бабло\"...

RTU secinājumā ne ar vienu vārdu nav bilsts, ka eļļa nav jāmaina...

stulbi ir rakstīt, ka nemainot eļļu, mes saudzēsim dabu, kas palikšot mūsu bērniem... iepriekš aprakstā stāstot, ka jāmaina tikai filtrējošais elements no videi \"draudzīga\" materiāla... celulozes...

elementa maiņas intervāls 10.000-50.000 km... maksā tas nieku... 42.-; 51.60 vai 63.- EUR gabalā...

piegādes izmaksas:

www.innovation-shop.eu/...

tātad LV tas varētu maksāt to pašu, tik iekš LVL...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

šīri netirs...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Transmisijā eļļu reti maina, bet ir viens bet - tur arī netiek sadegšanas produkti. Nav reāli braukt ar vienu eļļu, ja gredzeni nespēj ideāli noslēgt degkameru visiem auto kam ir kartera ventilācija loģiski vajag arī mainīt eļļu. Fuflo. Nu jā bremžu eļļa arī ir 1x gadā jāmaina, bet cik ir tādu, kas tā dara.

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

Atvainojos, bet *irst nevajag.

Maina un kā vēl.

Tas, ka daļa bāleliņu par to nav dzirdējuši un smīkņā, nav arguments.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

šīri netirs...

taa ir taisniiba. vienkarshi tadam pamulkjim ka tev to ir gruti aptvert

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Transmisijā eļļu reti maina, bet ir viens bet - tur arī netiek sadegšanas produkti. Nav reāli braukt ar vienu eļļu, ja gredzeni nespēj ideāli noslēgt degkameru visiem auto kam ir kartera ventilācija loģiski vajag arī mainīt eļļu. Fuflo. Nu jā bremžu eļļa arī ir 1x gadā jāmaina, bet cik ir tādu, kas tā dara.

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

Atvainojos, bet *irst nevajag.

Maina un kā vēl.

Tas, ka daļa bāleliņu par to nav dzirdējuši un smīkņā, nav arguments.

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Ražotājs varbūt neiesaka, bet vesalais saprāts gan.

Gribi teikt, ka, ja ražotājs konkrēti Tev pateiks, ka motoreļļa nav jāmaina, arī to nemainīsi?

Interesants ir fakts, ka transmisijas eļļu it kā nav jāmaina, tai pašā laikā uz oriģinālās eļļas pudeles rakstīts derīguma termiņš...

Neviens jau Tev nespiež mainīt, bet sliktāk no tās maiņas nebūs.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Ražotājs varbūt neiesaka, bet vesalais saprāts gan.

es nemaz talak nelasiju. pietika ar sho teikumu. esi briivs

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Shiirs rakstīja:

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Ražotājs varbūt neiesaka, bet vesalais saprāts gan.

Gribi teikt, ka, ja ražotājs konkrēti Tev pateiks, ka motoreļļa nav jāmaina, arī to nemainīsi?

Interesants ir fakts, ka transmisijas eļļu it kā nav jāmaina, tai pašā laikā uz oriģinālās eļļas pudeles rakstīts derīguma termiņš...

Neviens jau Tev nespiež mainīt, bet sliktāk no tās maiņas nebūs.

Ir automobiļi, kuriem kārbai nav caumura, pa kuru izlaist veco eļļu ārā. Ir tikai vieta, pa kuru papildināt līmeni.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Ir automobiļi, kuriem kārbai nav caumura, pa kuru izlaist veco eļļu ārā. Ir tikai vieta, pa kuru papildināt līmeni.

Jā, mēdz būt.

Bet ir arī tādas kārbas, kam ir 2 caurumi - papildināšanai un noliešanai. Hwz priekš kam

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:....

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Toyota Corolla 24 pozīcija:

www.wess.lv/...

Toyota Avensis (23 pozīcija:

www.wess.lv/...

Kaut gan tu kaut ko runāji par vidusmēra auto... šie tavā vērtību sistēmā varētu būt luksusauto...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:....

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Toyota Corolla 24 pozīcija:

www.wess.lv/...

Toyota Avensis (23 pozīcija:

www.wess.lv/...

Kaut gan tu kaut ko runāji par vidusmēra auto... šie tavā vērtību sistēmā varētu būt luksusauto...

tie jau ir japaanju suudi. es runaju par normaliem auto - bmw, vw utt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

šīri netirs...

Nu tas ir šīris - viņš mašīnu nopērk lai to nofistu un pārdotu kādam sev līdzīgam. Un tad jau pajāt, vai kārba gaudo vai sūdīgi slēdzas, galvenais lai tik kustas uz priekšu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

šīri netirs...

Nu tas ir šīris - viņš mašīnu nopērk lai to nofistu un pārdotu kādam sev līdzīgam. Un tad jau pajāt, vai kārba gaudo vai sūdīgi slēdzas, galvenais lai tik kustas uz priekšu.

es parasti pardodu visus tos sudus tadiem mulkjiem kaa tev, sastastu ka esmu mainijis karba elju, pucejis un esmu autopederasts. un tad tadi mulkji ka tu chikst, ka viss ir slikti, un ka gada laika 1000 lati jaiebazh lai brauktu

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es parasti pardodu visus tos sudus tadiem mulkjiem kaa tev, sastastu ka esmu mainijis karba elju, pucejis un esmu autopederasts. un tad tadi mulkji ka tu chikst, ka viss ir slikti, un ka gada laika 1000 lati jaiebazh lai brauktu

Jā, kārbas eļļa jau nu baigi dārgā

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Toties tik veicināta jaunu auto masveida ražošanas kāpināšana vismaz kādas 5 reizes!! tad kas vairāk nodarīs skādi, vai auro kapsētas ar nosprāgušiem auto pēc pusgada vai augstākais pēc gada vai tās elļas kanniņas?

Zaļie jau pietiekami labi ir pastrādājuši Eiropā un it īpaši Latvijā - vēl maz??

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Shiirs rakstīja: es parasti pardodu visus tos sudus tadiem mulkjiem kaa tev, sastastu ka esmu mainijis karba elju, pucejis un esmu autopederasts. un tad tadi mulkji ka tu chikst, ka viss ir slikti, un ka gada laika 1000 lati jaiebazh lai brauktu

Jā, kārbas eļļa jau nu baigi dārgā

nu pie dilera ta tiri neko. ja taa padomaa. dileris iedod garantijau lidz 100 shtukam, a pie 90 janomaina karbai elja nu tads normals mulkjishu kjershanas pasakums.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu pie dilera ta tiri neko. ja taa padomaa. dileris iedod garantijau lidz 100 shtukam, a pie 90 janomaina karbai elja nu tads normals mulkjishu kjershanas pasakums.

Šķiet pa 5.50 Ls/litrā bija.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

izdzeram 3L uzhavnieka, pachuraajam, izlaizham caur trubadubadolbu vai kaa tur tas verkjijs saucas - un ieguustam 3L teervetnieka

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: izdzeram 3L uzhavnieka, pachuraajam, izlaizham caur trubadubadolbu vai kaa tur tas verkjijs saucas - un ieguustam 3L teervetnieka

kaa to suudu sauc? es peerku!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:....

nu nosauc piemerus, kuram auto un peec cik km razhotajs nosaka mainit kaarbaa elju.

Toyota Corolla 24 pozīcija:

www.wess.lv/...

Toyota Avensis (23 pozīcija:

www.wess.lv/...

Kaut gan tu kaut ko runāji par vidusmēra auto... šie tavā vērtību sistēmā varētu būt luksusauto...

veel man patiik shis teikums jefinj "AS WESS patur tiesības veikt izmaiņas tehnisko apkopju programmā un izcenojumos bez iepriekšēja brīdinājuma."

kaa tad tas tagad sanaak? Wess nosaka kad jamainja elja?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti