Ar Gāzi (LPG) pa Eiropu.

osiss Reģ.: 22.12.2003

Šeit varētru padalīties pieredzē par Gāzes kā degvielas izmantošanu dažadās Eiropas valstīs.

Svarīgākās lietas-

Aktuālās cenas (var atrast internetā).

Uzpildes adapteri- tādi paši kā Latvijā, vai nepieciešamas pārejas.

Uzpildes principi- jāpilda pašam vai jāgaida kad kāds uzpildīs?

LPG uzpildes vietu daudzums.

Tuvākās protams, Polija, Vācija, Slovākija, Ungārija, Čehija, Austrija utt.

...bez spama šeit neiztikt...

 
1 2
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Lai arīmanam CV tika uzlikts 'jevro' uzpildes adapters ,tomēr Vācijā ( Koln) vajadzēja M10 'adapter' , Polijā neko ,francijā( Cxamonix) tā arī netiku skaidrībā/galā -biju galigi safisies ,angliski neviens nerunāja ,nakts ...... ieleju benzu

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Lai arīmanam CV tika uzlikts 'jevro' uzpildes adapters ,tomēr Vācijā ( Koln) vajadzēja M10 'adapter' , Polijā neko ,francijā( Cxamonix) tā arī netiku skaidrībā/galā -biju galigi safisies ,angliski neviens nerunāja ,nakts ...... ieleju benzu

Tātad Polijā der mūsu pašu standarta uzpildes vārsts.

Gāze jāpilda pašam, vai kāds nāk pildīt?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Obligāti jāved līdzi LG speciālists.))))))))

Vismaz Igaunijaa es pats pildiiju gaazi, domaajams , ka Polijaa arii vareetu buut liidziigi. LV jau viss ir jasarezhgii, t.i. jaalgo urliks, kas driikst aiztikt gaazes shlauku.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

LG nav nekāda sakara ar LPG

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: LG nav nekāda sakara ar LPG

LPG = Latvijas Pasta Gāze?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

anonimikis rakstīja: LG nav nekāda sakara ar LPG

LPG = Latvijas Pasta Gāze?

Latvijas Propāna Gāze. Tas nav tas pats uzņēmums, kas Latvijas Gāze.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

nu vispār jau virsrakstā bija domāts LPG = Liquid Propan Gas

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Lai arīmanam CV tika uzlikts 'jevro' uzpildes adapters ,tomēr Vācijā ( Koln) vajadzēja M10 'adapter' , Polijā neko ,francijā( Cxamonix) tā arī netiku skaidrībā/galā -biju galigi safisies ,angliski neviens nerunāja ,nakts ...... ieleju benzu

Kam nu kādas problēmas. Es reiz Poļu Orlenā ielēju DD no fūru tanka, jo kaut kādi mazie kravinieki bija apsēduši parastos, tā ka nevarēja tikt klāt. Tik ātri bāku nekad nebiju dabūjis pilnu Un degviela tomēr nav tā pati - parādījās manāmi dūmi slodzē, bet gāja labi un ekonomiski.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

polijaa kaa kur. dazhviet naak cilvis, dazhviet pasham japilda, gaze aiz katra koka tigojas. vacijaa lielaakaa daljaa tanku ir uzreiz abas pistoles, gan muusu gan vacu, bet labaak to adapteri iegadaat. vacijaa gan nav uz katra stuura, un ja baka maza, labaak lieku reizi pieliet klaat. cenu starpiiba ir DAUDZ lielaaka par musejo. parasti lpg arzemees maksaa 40-45% no benzina. nevis kaa pie mums 60% vislabaak sadabuut POI prieksh gazes tankiem ieksh Nafigatora, bet man ieksh iGO neizdevaas. tieku cauri taa taa pat.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu vispār jau virsrakstā bija domāts LPG = Liquid Propan Gas

Okai

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Vienu lapu, ar LPG tankiem zinu, tik neesmu pārliecināts par info svaigumu, jo iekš LV toč nav precīza...

varbūt noder :

www.gas-tankstellen.de/...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

DE karte ar LPG cik noprotu www.gas-tankstellen.de/...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu vispār jau virsrakstā bija domāts LPG = Liquid Propan Gas

Okai

speciālisti kā mūsu valdība.

LPG=Liquefied petroleum gas

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

juha rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu vispār jau virsrakstā bija domāts LPG = Liquid Propan Gas

Okai

speciālisti kā mūsu valdība.

LPG=Liquefied petroleum gas

LPG=Long Pretty Girls

www.google.co.uk/...

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

A kā ar Lietuvu, Slovākiju- lejam paši vai jāgaida darbinieks?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: A kā ar Lietuvu, Slovākiju- lejam paši vai jāgaida darbinieks?

10 min jāpagaida, ja neviens nenāk tevi apkalpot, jālej pašam.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

lietuvaa pamainijaas likumi nesen. tagad ja darbinieku neredz, var liet pasham. pagashgada sakumaa tas bij strikti aizliegts

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Lai arīmanam CV tika uzlikts 'jevro' uzpildes adapters ,tomēr Vācijā ( Koln) vajadzēja M10 'adapter' , Polijā neko ,francijā( Cxamonix) tā arī netiku skaidrībā/galā -biju galigi safisies ,angliski neviens nerunāja ,nakts ...... ieleju benzu

Kam nu kādas problēmas. Es reiz Poļu Orlenā ielēju DD no fūru tanka, jo kaut kādi mazie kravinieki bija apsēduši parastos, tā ka nevarēja tikt klāt. Tik ātri bāku nekad nebiju dabūjis pilnu Un degviela tomēr nav tā pati - parādījās manāmi dūmi slodzē, bet gāja labi un ekonomiski.

Orlēnā vienu reizi pildījos DD , tajā, kas uz bāņa pie Poznaņas, jo jutu, ka līdz statikam vai BP neaizvilkšu un rezultātā no rīta nevarēju palaist dzinēju pat -15 C . Pēc atgriešanās mājās izrādījās, ka filtrs ciet ar kko ķīseļveidīgu.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Aktuāls jautājums. Gribās redzēt hokeju. Klātienē...

Mājas lapa theaa.com ziņo par nepieciešamību LPG automobiļiem būt līdz kautkādam sertifikātam Slovākijā.

LPG vehicles must have a combustion safety certificate.

Ir kādam info? Negribās hokeju skatīties Slovākijas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

uzliek kaut kādu sūdu, tad pišās. Tā ir, kad darīt nav ko.

murx Reģ.: 15.04.2016
5 0 Atbildēt

Paldies par ieteikumu. Rīt pieteicu rindu uz servisu, ņemšu nost. Kā bez Taviem ieteikumiem varēju līdz šim iztikt, nesaprotu...

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
0 0 Atbildēt

Ieraksti google. Gan jau info atradīsi kur to sertifikātu dabūt.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Sorry, nesanāk, tādēļ jau prasu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja uzpildes vieta paslēpta zem degvielas uzpildes vāciņa, es par sertifikātu nesatrauktos.

Vispār es jebkurā gadījumā par šo nesatrauktos, brauktu tāpat.

Arī ar prāmi nedrīkst braukt ar LPG aprīkots auto, taču pilns prāmis ar tādiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ja tā iekārta ir pie mums reģistrēta, es arī nesatrauktos.

murx Reģ.: 15.04.2016
1 0 Atbildēt

Ok, braukšu tāpat, paņēmšu līdz papīrus no sistēmas sastāvdaļām. Ceru, ka der arī uz balona uzmetinātā birka. Ja būs ko stāstīt, iepostošu pēc brauciena.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Tiekamies Bratislavā!

Sestdien braucu ārā!

veltina123 Reģ.: 07.05.2019
1 2 Atbildēt

Man drauam tetim uzspraa balons, kops ta laika neparak labi izturos pret gazi. Dzeki kas laiz gazin ari nepatik. Kaut ka ta pagaiad. Ja kas rakstat,

Uggga Reģ.: 04.01.2006
6 0 Atbildēt

Mans 8gadīgais bērns saprotamāk uzrakstītu

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
4 0 Atbildēt

Iegaumējam www.mylpg.eu/ un slēdzam tofiku

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirms stundas Joniškis apvedceļa sākumā Circle K uzpildes stacijā LPG cena uz tablo 49,3 centi litrā, bet ar Circle K karti tikai 45,0 centi litrā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, vienu brīdi LV gāzes iekārtu uzstādīšana bija uz urrā. Ja nemaldos, kad benzīns maksāja 1Ls litrā. Tas būtu ap 1,42 eur litrā tagad. Man ir bijis gāzauto Mazda 5. Izbraukāta daļa Eiropas, pa lēto - visur LPG bija pieejama utt. Tomēr atkal benzīna auto gāzi neliktu vairs. Vienkārši neliktu un viss, kaut saprotu - ir izdevīgi. Sauciet to par intuīciju vai pārāk jūtīgu degunu, bet gāzei saku nē tagad. Drīzāk dīzelis vai labāk - ekonomisks benzīnnieks. Ideāli, ja hibrīds.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Es gan turpinu izbaudīt Fabijas LPG lietošanas ekonomiju. Nobraukums 145 tūkst.km, no tiem 97 tūkst.km ar gāzi. Ir atpelnīta iekārtas cena un vēl ietaupīts vairāk kā 1500 eiro.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Gāzes smaka atšķiras no odorificēšanas piedevas. Tā kā dažādos tankos pildīta smako dažādi un par ar diezgan neitrālu smaku var pat pēc tā piemeklēt. Bet švaks deguns ja gāzi jūt, bet dīzeļa kvēpus ne, es tos nevaru panest sevišķi ziemā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Deguns Vien dīzeļa smaku paciestu, bet gāzes - nē.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Tas jau tikai pie uzpildes. Dīzelis savukārt sit degunu ciet nepārtraukti.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Nesaki vis. Gāzauto sajūtu teju garām ejot, arī, iekāpjot salonā diemžēl verdikts par gāzi uzreiz skaidrs. Pilnīgi nebūtiski, kādam auto un kāda iekārta. Pilnīgi visas jūtamas. Man nepatīk. Vienalga, cik ekonomiski utt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Manam apgāzētajam neviens nejūt . Uzreiz pēc uzpildes jā , jo pāreju glabāju salonā ,bet tās ir minūtes (citiem).Es personīgi gāzi jūtu sekundes .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pilnīgi gribas lai tu iekāptu mana golfa salonā ar savu megajūtīgo degunu un izteiktu slēdzienu... Es bik ārpusē jūtu smaķeli, kas tiek novelta uz šausmīgi vecām sprauslām; salonā, protams, nekas nav jūtams.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti