BTA sadarbības serviss

edza1970 Reģ.: 02.11.2006

Interesē BTA sadarbības serviss VW T4 bufera nomaiņai pēc avārijas.

 
edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Gudrinieks saraksts ir, bet mani interesē normāls serviss ar labām atsauksmēm.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Gudrinieks ha. Vismaz uzrakstītu interesējošo servisu sarakstu, tad arī kāds varētu padalīties pieredzē. Piemēram, no Liepājas uz D-pili parasti nebrauc sīkumus remontēt.

Man savulaik BTA izmaksāja auto vērtību un atstāja to braucošo vraku, ar kuru vēl pus gadu nobraukāju, ieliekot vienu lukturi gan.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vai ta nav skaidrs?? Rīga un pārējie lauki!!

Kārtējais Lielpicāns.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Gudrinieks ha. Vismaz uzrakstītu interesējošo servisu sarakstu, tad arī kāds varētu padalīties pieredzē. Piemēram, no Liepājas uz D-pili parasti nebrauc sīkumus remontēt.

Man savulaik BTA izmaksāja auto vērtību un atstāja to braucošo vraku, ar kuru vēl pus gadu nobraukāju, ieliekot vienu lukturi gan.

Pārāk netisams stāsts par BTA, laikam auto maksāja tikpat cik viens jauns lukturis.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Precizējam: ir avārija, atrodos Rīgā un OCTA kasko ir no BTA. Mašīna ir jāremontē, naudu saņemt nevar. T4 ir 2003 gada.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: BTA taču paši nosaka, uz kuru servisu brauksi. Kad atrādi mašīnu, viņi ar tava auto bildēm taisa cenu aptauju, kurš apņemsies lētāk saremontēt, pie tā arī tevi nosūtīs.

Tas ir kaut kas jauns?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, iemācies vienreiz lasīt idiot!! Kurā vietā es rakstīju par sliekšņiem vai Fordu... parādi!

Mazāk dzert vajag, tad prātu nebūtu nodzēris, un pats jau sen būtu sapratis ka stulbs kā zābaks esi.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

edza1970 rakstīja:

jugasvilli rakstīja: BTA taču paši nosaka, uz kuru servisu brauksi. Kad atrādi mašīnu, viņi ar tava auto bildēm taisa cenu aptauju, kurš apņemsies lētāk saremontēt, pie tā arī tevi nosūtīs.

Tas ir kaut kas jauns?

KASKO gadījumos viņi šo metodi jau kādu pusgadu izmanto. Nu, ar OCTām savādāk - viņu serviss vai nauda, bet, ja nauda, tad pēc metodikas ar minimālajiem izcenojumiem, pirms gada bija 12 lati stundā plus materiāli, tagad varētu būt arī mazāk.

Pēc OCTA, cietušais un tikai serviss, jo līzinga auto.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

edza1970 rakstīja:

jugasvilli rakstīja: BTA taču paši nosaka, uz kuru servisu brauksi. Kad atrādi mašīnu, viņi ar tava auto bildēm taisa cenu aptauju, kurš apņemsies lētāk saremontēt, pie tā arī tevi nosūtīs.

Tas ir kaut kas jauns?

KASKO gadījumos viņi šo metodi jau kādu pusgadu izmanto. Nu, ar OCTām savādāk - viņu serviss vai nauda, bet, ja nauda, tad pēc metodikas ar minimālajiem izcenojumiem, pirms gada bija 12 lati stundā plus materiāli, tagad varētu būt arī mazāk.

Pēc OCTA, cietušais un tikai serviss, jo līzinga auto.

tad ved uz dīler servisu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked, a Tu neesi mēģinājis iemācīties lasīt??

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti