FB9000

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

vakar pazaudeeeta, nu es ceru, ka taa, nevis nosperta, numurziime FB9000. marshrutaa Imanta-Babiite-Juurmala-Kantora iela-Maarupe-Skaistkalnes iela. Atliidziibu garanteeju. kontakteejiet gatis.krumins@gmail.com vai 29237239

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pag kaut kāds līdzīgs numurs (tikai precīzi neatceros kāds bet aºī šķiet ka bija 9000) tipa tika pieteikc kā atrasts laikam jau SWH radio, nu tip tur kur Sipeniece un Co no rītiem vārās !!! Pamēgini uzgriezt jamiem cilvis savu numuru atstāja !!!

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Pag kaut kāds līdzīgs numurs (tikai precīzi neatceros kāds bet aºī šķiet ka bija 9000) tipa tika pieteikc kā atrasts laikam jau SWH radio, nu tip tur kur Sipeniece un Co no rītiem vārās !!! Pamēgini uzgriezt jamiem cilvis savu numuru atstāja !!!

SWH tas nebūs - tur Fredis un UFO vārās.

Sipeniece, šķiet, pa Star FM ņemas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jā sorre tiešām StarFm Zoopasta:

tel: 6 7447744

P.S. Es vienkārši braucu - man tā ir tāda pati fona rūkoņa kā visi citi fona trokšņi - ne viss līdz smadzenēm aiziet

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

aaaaaa!!!! ir ir atrasts ir, tikai, nav pierakstiijushi taa dzeka telefona numuru.... tagad mans numur ies pa eeteru.... nu vismaz ir mieriigaak, ka ir kaada rokas un nemeetaajaas graavii.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vot jopcik ja kaut kur ir raidījuma ieraksts tad varētu no turienes izdabūt - jo džeks sauca numuru kaut kas tipa - 260...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

laikam pateicoties WALA numurs ir dabūts rokā...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atrasts ta atrastcs,a vai nagos ir ?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

vakardiena man bij radoshas piejas diena. peec Walas komenta saaku mekleet diivainjus, kas vareetu ieraxtiit radio paarraides, taads kantoris LV atradaas, Tns Latvija, ieraxtot visu, kas notiek eeteraa. sagadiishanaas peec tur straadaa korporaacijas paarstaavis, koroch shoriit noklausiijos, dabuuju telefona nr, sazvaniijos, un kad buushu atpakalj no eegjiptes, braukshu ar polshu uzLiigatni peec numura. paldies visiem par padomiem un it iipashi Wala par dzirdiigaam ausiim, padomu, numura pirmie cipari ir pareizi. seezhu lidostaa, dzeru alu un domaas jau cepinu pakalju saulee!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU ko ņem par labu - un lai izdodas atpūta.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Viss atrasts, viss nokārtojies. Topiks slēgts.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti